Public Disgrace
KINK Unlimited - All of Kink
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krásná doba

část 3.

Autor: Caligula

Hodnocení

1234567

Kapitola 6.

Nasedli jsme do auta a já přikázal jed domu. Seděl jsem výjimečně na zadním sedadle a ocenil velký prostor. Moje otrokyně klecela přede mnou a čekala na můj rozkaz. Už u Igora se mi chtělo močit, ale nechtěl jsem se předvádět před nima a rozhodne jsem nemel v úmyslu použít klasickou toaletu. Rozepnul jsem si kalhoty a za vlasy si přitáhl hlavu otrokyně k sobě. "Dám ti napít kundo a běda jestli to všechno nevypiješ, určitě máš už žízeň."řekl jsem své Vince téměř něžně a pohlédl na ní. Čubka zvedla své plaché oči ke mě a odpověděla. "Ano můj pane, mám velkou žízeň a jste velice laskav když mi dáte ze sebe napiit." pak něžně vsunula můj úd do úst a nechala jej klouzat hluboko do krku. Zacal jsem chcát a cítil na svém źaludu jak poliká. Rozměry mého přirození ji znemožňovaly pořádně dýchat, ale jí jako by to nevadilo a pila mé chcanky hltave, jako velbloud vodu, když po dlouhém putování pouští dorazí k oaze. Když jsem dochcal, automaticky mi zacala mého ptáka kouřit. Ale nechtěl jsem se vysilovat v autě, protože jsem se těšil na večerní zábavu s touto nádhernou otrokyní a tak jsem svého ptáka vytáhl z jejích úst. Poslušně mě zapla kalhoty a upřela na mě smutný pohled. Zřejmě se domníval, že se zlobím a proto nechci aby mě uspokojila.

Byl jsem stižen nezviklou něžností a tak jsem ji pohladil po vlasech a zašeptal:"Neboj se čubko, ještě si ho doma užiješ." Pak jsem ji přikázal aby se predemnou zvedla na kolenou a vystrcila na mě svoji kundu ze které čouhá obrovsky nateklý poštěvak, uchopil jsem ho dvěma prsty a zacal ho dráždit. Její reakce byla okamžitá a bouřlivá celá se zachvěla vzrusením a ze rtů ji vydechlo sladké zasténání. Chviku jsem ji dráždil a když už se blížil její orgasmus, prudce jsem poštěváček stiskl a prudce za něj zatáhl. Čunka vykřikla bolestí a pojlédla na mě. "Co to mělo znamenat kundo, nikdo ti nedovolil aby jsi se udělala.", houkl jsem na ni přísně a pokračoval,"To si budeš muset zasloužit!". Když jsem cítil, ze vzrušení opadlo, znovu jsem ji jemně dráždil. Čubka se snažila se zaťatýma zubama vydržet co nejdýl, ale po chvíli už zase sténala vzrušenim. I tentokrát jsem zastavil příchod orgasmu bolestivým stiskem poštěvačku a cestou domu ještě tři krát. Čubka šílela vzrušením střídajicim se s bolesti, ale orgasmu se nedočkala. Než jsme vystoupili z auta, znovu jsem ji namazal poštěváček masti, aby ještě více otekl. To už otrokyně kvilela a dostala za trest dvě facku. Auto nám zastavilo v podzemní garáži přímo u východu k výtahum. Vystoupili jsme a já si ji vedl na vodítku. Poslušně šla za mnou s hlavou sklopenou. U výtahu si hráli fotbal malý kluci z baráku. Sice se to nesměli, ale při ošklivém počasi jim nikdo nic neřekl. Když jsme k nim došli, přestali hrát a pozdravili. Jejich kapo se jmenoval Honza a ještě mu nebylo patnáct. Jeho rodiče vlastnili několik restaurací a na jeho výchovu dohlížel počítačový vychovatel.

Kluk byl velice chytrý, ale nepředstavitelně drzý a nevychovaný. Když mě viděl přicházet s novou otrokyní, nepokrytě si jí prohlížel a pak nahlas povídá: "Kluci ta Litva má frajtra většího než vy čůraky a než jsem mu v tom mohl zabránit, strčil jí ruku mezi mohy a stiskl ho mezi prstu. Otrokyně bolesti vykřikla a kluci se začali hrubě smat. Mezitím přijel výtah a tak jsme nastoupili. Moje čubka poniženim a bolesti plakala. Celou cestu až do bytu jsem nepromluvil a moje otrokyně věděla, že bude potrestána za svůj výkřik dole u výtahu. Doma jsem ji dovedl do kuchyně a navolil si jídlo. Pro ni jsem vybral žrádlo pro kojící feny, přikázal jí aby vše přinesla a přešel jsem do pokoje. Tam jsem si sedl ke komunikatoru a cačal číst poštu. Vcelku nebyl žádný problém, který bych musel řešit hned, tak jsem otevřel informační server a četl dnešní zprávy. Překvapilo mě, že jedna z hlavních zpráv se týká naší nové stavby. Když jsem ji dočetl přidala otrokyně, prostřela na stůl a na zem položila psí misku se žrádlem. "Můj pane", poprosil se skloněnou hlavou a když jsem ji pokynů pokračovala,"mohla bych se vycurat, už to nevydržim." vstal jsem a pokynů ji na záchod. Tam byla v rohu speciální toaleta pro otroky. Byla visoko a otroci museli při vykonávání potreby stát. Nepoužívali papír, museli se očistit rukou a tu pak dočista olizat. Teprve pak pán rozhodl jestli se můžou umýt. Čubka se postavila nad záchod obličejem ke zdi. Ihned jsem ji silně plácl přes zadek a přikázal ji, ze vždy bude stát čelem ke mě a plnit vše co řeknu. Poslušně se postavila a začala chcát. Sotva však vystrikl proud její moči křiknul jsem ma ní "Stop!".

Bavilo mě pozorovat jak poslechne, ale tlak v jejim měchýři jako by ještě narostl. Chvíli jsem počkal a znovu ji dovolil chcát. A zase jakmile nabral prout chcanek na sile ji zastavil. Tak jsem to dělal dokud se nevyprázdnila, pak jsme se vrátili do pokoje a já usedl k večeři. Nebylo to nic zvláštního, prostě jen menu z automatu, ale nechtěl jsem se dneska zdržovat a jít se najíst někam ven. Čubka poslušně klečela u mých nohou a čekala až ji povolím se také najíst, ale já jsem nespěchal, přesto, že jsem věděl, že cely den nejedla. Po jídle jsem si nechal uvařit kávu, chtěl jsem vědet, jestli se ji už vytvořilo nové mléko, a byl jsem překvapen množstvím které při xmáčknuti jejího prsa vystríklo. Doplnil jsem si kávu jejim mlékem a nechal si ho odnést do pokoje. Usedl jsem do křesla a ji jsem přikázal aby se postavila proti mě. Pak jsem ji vysvětlil jeji úkoly. Sledovala pozorně moje úkoly s pohledem upřenym do mého klína. Byl jsem už notně vzrušený a tak jsem ji prikazal ať pro nás připraví koupel a sama se rychle osprchuje. Než jsem dokouřil byla zpátky krásně čistá a vǒnavá a hlásila, že koupel mám připravenou. Zvedl jsem se z křesla a přešel do koupelny. Tam jsem viděl, že moje virivá vana je plná vody s jemnou relaxační vůní. Vybrala přesně tu, kterou mám nejradši. Vlezl jsem si dovnitř a dovolil čubce aby si přinesla svoje žrádlo a nazrala se. Radostně odběhla pro svou misku a po chvilce už klečela u misky a žrala jako skutečná fena.

To už jsem nevydržel a zavolal ji k sobě, s tím, že to dozere později. Poslušně si vlezla ke mne a já ji mezi prsty promnul jeji poštěvák. Byla úplně vlhka a vzdychala touhou. Sedl jsem si na kraj vany a přikázal ji aby nasedla na moji kládu. Byla tak strašně rozrajcovana, že si ho tam sama vrazila a celou svou vahou dosedla na mě. Cítil jsem jak můj žalid narazil na jeji dno a v tu chvíli se na m rozjela jako zběsilá. Při každém jejim dosednuti a naraženi ještě, i když měla kundu roztaženou na maximum, stáhla poševní svaly jako by mi chtěla mého ptáka vyždímat. Když jsem se zacal blížit k orgasmu, najednou seskocila ze mě a na všechny čtyři si klekla kundou nad misku. Celá se chvěla a najednou se jeji roztažená kunda stala vodopadem, kterym naplnila celou misku. Při tom se svijela v tak neuvěřitelných orgastickych křečích, které jsem v životě neviděl. Když orgasmus odezněl uvědomila si, že bude potrestána za nedovolených orgasmus a tak se rychle vrátila ke mě a nabodla se na můj úd a pokračovala ve své jízdě myslel jsem že zešilim při každem jejím stahu.

Chytil jsem ji za jeji kozy, vší silou je stisknul a nechal jeji mléko strikat na své tělo. Netrvalo dlouho a hluboko v ní jsem explodoval a vystrikal svou silu do jeji kundy. Nechal jsem ji na sobě naraženou až dokud můj úd nezvadl a pak ji poslal aby si mé semeno přidala do misky k tomu všemu co tam už má a Koukal to všechno rychle sežrat. Poslušně mě poslechl a já si zapnul vířivku a v bublinkách sledoval, jak rychle ji z misky tu směs která tam vznikla. Když to všechno snědla a vylizala do čista misku. Pokorně prilezla k vaně poděkoval za všechny dobroty a pak se začala omlouvat za svoje chování. Musela slézt ze mě aby tím vším neznečistila vodu ve které jsem ležel. Vylezl jsem z vany a přikazal ji, aby si lehla na lavici uprostřed koupelny a roztáh´a nohy a rukama se chytla za kotníky. Tu část lavice kde měla telo jsem nadzvihl do výšky, aby ježek hlavou dolu. Koupelna byla vybavena i pro trestání otrokyň a tak jsem vytáhl ze skříňky široký řemen pobity cvočky a řekl ji, aby lepe pochopila své chování, že dostane padesát ran řemenem přes svou kundu a jestli se ještě jednou udělá bez dovolení přede mnou, že jí pošlu k Igorovi na potrestání. Děvka zǎcala prosit abych to nedělal, že bude poslušná. Postavil jsem se rozlročmo nad její hlavu a rozpřahl se. Tělo bylo ve správný úhel. Po dopadu řemeno na kundu se zbytek omotal mezi nohama až k zadní díře. Hned první rana sedla na jejího nateklého poštváčka a čubka vykřikla bolesti. "Jen si křič kundo, však ti to stejně nebude nic platné", houknul jsem na ní a udeřil po druhé. Jedna rána dopadala za druhou a dívka se pode mnou svíjela v jejich rytmu a bez ustání kvilela bolestí.

Obdivoval jsem Igorovu výchovu, protože po celý výprask se ani jednou nepokusila před ranami uhnout. Když jsem skončil, měla celé pohlaví rudé a nateklého, na několika místech drobně krvácelo. Sáhl jsem do kapsy a vyndal jsem mast. Přes její prosebny pohled jsem ji cele rozmlácené pysky natřel masti. Křičela, jako bych ji kundu pálil autogenem. Pak jsem ji teprve dovolil vstát a odvedl ji do pokoje. Tam jsem ji nařídil aby přinesla velkou sklenici a sobě do misky pití. Sedel jsem v křesle a sledoval jak se snaží splnit rychle rozkaz a přitom šla s nohama roztaženýma, protože je nemohla dat k sobě. Když úkol splnila, dovolil jsem ji se napít. Hltavě vypil celou misku. Pak jsem ji přikázal aby si klekla přede mne nad stolek na který jsem položil sklenici. Chytil jsem ji za cecky a zǎcal dojit. Bylo toho podstatně méně než u Igora, ale stejně to bylo uctihodné množství. Pak jsem si od ní nechal jazykem dŕaždit koule aby se mi úd znovu stopoŕil. Hodně jsem se zaklonil a ta čubka mi zacala jazykem pronikat i do zadku. Vzrušilo mě to rychleji než jsem dopil mléko.

Pak jsem otrokyní přikázal aby až v pul osmé zazvoní budík měla pro mě připravenou kávu a šli jsme spát. Položil jsem se na záda a přikázal čubce aby se narazila na můj kolik, ze ho chci mít v ní až do rana, a že ji přetrhnu jestli ji vypadne z kundy. Čubka poslechla a nasedla na mého ptáka. Díky bolavé kundě měla větší problém ho dostat do sebe celého. Opět mě překvapilo, že je uvnitř opět celá mokrá a horká. Když jsem narazil na dno, položila se jemně na mě. Byla lehká a bylo neskonale příjemné usinat pod takovou mekoučkou přikrývkou s ptákem zasumutym v jeji plně napnuté dírce. Byl jsem dnes docela unavený a tak se mě začala xmocňovat příjemná dřímota, když tu jsem ucitil jak otrokyně začíná pomalu stahovat a uvolňovat své poševní svaly a tím mě dráždit. Ležel jsem bez hnutí a snážil se dýchat pravidelně aby si myslela, že spíim. Jeji stahy nabývaly na intenzitě a já jsem se blížil k vrcholu.

To už jsem nevydržel a otevřel oči. Ležela na mě a divala se do mé tváře. Ihned své oči sklonila na mou hruď a zadonila o spuštění, že mě nechtěla vzbudit, že chtěla aby se mi něco krásného zdálo. Než to dořekla projela mým tělem první vlna orgasmu a já nastříkal do její kundy první dávku semene, a pak další a další. Konečně jsem se uklidnil a usnul. Nebyla to však klidná nic, ještě několikrát jsem se vzbudil pln vzrušeni a uspokojil se v ni bez vytažení.


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Daring Danny eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


Kapitola 7.

Ráno mě vzbudila příjemná melodie z budíku. Ležel jsem sám v posteli a cítil se docela uvolněně. Vzpoměl jsem si na noc a sáhl si mezi nohy. Moje pohlaví bylo čisté a suché. Nevěřícně jsem otevřel oči a rozhlédl se. Vedle postele klečela moje otrokyně. A sledovala můj úd. Na stolku u postele ležel hrnecek a cukr. "Kde je káva?", zeptal jsem se klečící otrokyně a ona beze slova vstal, roztáhla nohy a do hrnečku nǎcurala asi půlku tmavé tekutiny. Pak znovu poklekla a zeptala se mě kolik chci cukru? Pak nasipala cukr do kávy a uchopila své prdí. Když jsem souhlasně prikývl, začala do kávy stříkat své mléko, až byl hrnek plný. Pak mi ho podala a popřála mi dobrou chuť.

Ochutnal jsem kávu a byla víborná. Pomalu jsem ji upíjel a z talířku si vzal buchtu. Byla tvarohová a já jsem pochopil, proč jsou Igorovi otrokyně nejdražší a stejně se prodávají nejlépe. Nechal jsem si od čubky namichat ještě jednu kávu a při tom si hrál s jejíma kozama. Slastně vzdychala u mých nohou a líbala mě v klině. Bylo mi báječně a užíval jsem si jako snad ještě nikdy. Když jsem si najednou uvědomil, že už normou chvíli cítím známí tlak v podbřísku. Chytil jsem ji za hlavu, zasunul ji ptáka do úst a uvolnil se. Viděl jsem, ze má co dělat aby všechno stihla spolikat, ale zvládla to. Pak mi ještě olizala jazykem celou hlavu ptáka a poděkovala za to, že jsem jí dovolil pit ze mne. V tu chvíli zazvonil zvonek. Natáhl jsem na sebe župan a poslal ji otevrít. Než přivedla návštěvu, stihl jsem ustlat. Stačilo stisknout tlačítko na ovladači a okamžitě se ložnice změnila na obyvák.

Do pokoje vešel můj kolega Karel a zcela nepokrytě si prohlížel moji novou otrokyní. Zeptal jsem se ho jestli chce kávu a když přisvědčil pokynul jsem otrokyní aby přinesla další hrnek. Otrokyně rychle odběhla a přinesla hrnek, postavila se proti Karlovi a naplnila jeho hrnek z půlky, pak se ho zeptala jestli si bude přát mléko. Karel ji sledoval vyděšeně ale prikývl. Otrokyně položila hrnek na stolek před nej a začala ze svého prsu strikat mléko do hrnku. Pak mu ho podala a poklekla u mých nohou. Karel ochutnal, přidal si cukr a já jsem se otočil na čubku a dal ji dvě facku, "Zapoměla jsi na cukr děvko, večer požádás o potrestáni." Karel na mě Koukal jako u vytržení a pak se naklonil k otrokyní a nadzvedl ji pravé ňadro. Ze spodu na něm bylo vypálené převrácené "N". pak pohlédl na mě a řekl jen "Igor?". Přisvědčil jsem a on pokýval hlavou. Pak se pohodlně opřel a povídá:"Musíme si zajed prohlédnout pozemek, je to smetiště za třetím okrskem a budou tam možná problémy." Nechápal jsem jaké by mohli byt problémy se záborem smetiště, když náklady na jeho sanaci jsem do projektu už zapracoval a přesto se jednalo o náš nejziskověkší projekt. Co mě prekvapilo byla reakce mojí otrokyně na slova kam pojedeme. Tázavě se na mě podívala a když jsem souhlasil celá se začala chvět.

Karel dopil svou kávu, Mělník na mě a povídá že bude za pul hodiny dole. Když odešel, podíval jsem se na otrokyní a povídám: "Tak a teď mi kundo vysvětli jak to že je káva bez příchutí tvých chcanek, když jsi neměla povolení se vychcat?!?!" Podíval jsem se na ni na oko rozlobeně i když jsem věděl, že káva z ní mě uspokojila, takže trest nebude přísný. "Ne můj pane, vypustila jsem sice své chcanky ze sebe, ale hned si je jdu napustit zpátky aby jste se mohl dívat jak vaše fena pomalu chčije podle vašich pokynů. Jestli teda už nebudete chtít kávu." zašeptala pokorně a na můj pokyn odešla do kuchyně. Šel jsem za ní protože mě zajímalo jak to udělá. Na stole lězela trubička s hadičkou na cévkovaní, jenže dvojnásobně tlustá a na konci byl trychtýř. Otrokyně vzala trubičku a zǎcala si jí zasouvat do močovodu. Sykáa bolesti, protože cévka byla skutečně silná nakonec však pronikla dovnitř, protože se v trubičce objevila káva. Na to vzala sklenici se svymi chcanky a zacala je lít do trychtýře. Bylo toho moc na jeji měchýř protože v něm zůstalo i kafe. Nakonec to tam nalila všechno, ale na čele měla pot.

Přikázal jsem jí vstát. Instnktivne si rukou pridržela močovou trubicí. "Ruce za hlavu!", křiknul jsem na ni a sledoval jak jde pomalu k svému zachodu. Když se nad něj postavila tak jsem ji tam nechal stát asi minutu, která ji musela pripadat jako věčnost. Pak jsem ji po maličkych dávkách dovolil aby se přede mnou vychcala. Když dokoňcila byla tak vyčerpaná, že se jí chvěli kolena. Šel jsem do pokoje a ze zdi nechal vyjŕed skříň se šaty. Schodil jsem ze sebe župan a začal jsem si vybírat oblečení, když jsem ucítil ústa své otrokyně, která mě začala vášnivě kouřit. Neměl jsem už čas a tak jsem ji odstrčil a nakopnul do pohlaví : "Nemám už čas ty nadřzená píčo." Začala skučet a škemrst ať tam nepoužívám žádnou kurvu. Zamrǎcil jsem se, protože jsem si myslel, že si mě moje otrokyně přivlastnila. "Co si to vůbec dovluješ mě poučovat. To si s tebou vyřídim až prijedu!

Pak jsem ji pripnul vodítko a za něj ji pripoutal na chodbu. Chvilku jsem se zamyslel a nakonec ji přistrčil misku s vodou. "Tady budeš dokud nepřijdu." ,přikázal jsem ji a protože jsem byl skutečně moc rozlobený vytáhl jsem ze skříňky řetizky, které byly uprostřed spojeny a na všech čtyřech koncích klipsy s velice pevným perem a pouta. Řetízky jsem ji propojil pradavky a pysky a pouhý spoutal ruce za źady. Řetizky byly poměrně kráttke a tak se musela hodně zkroutit do klubíčka. Těd můžeš přemýšlet o svém chování. Otočil jsem se a vyšel z bytu. "Pane prosím Vás.", slyšel jsem za sebou ale nereagoval jsem.


...::: Tip pro Vás: Pouta pro přivázání např. k posteli :::...
Sexshop Sexujte.cz


super

Tom

   (7.11.2010 12:38)
Uz jsem se bal, ze nebude pokracovani. Super povidka, tesim se copak bude na smetisti...
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...