Divine Bitches
Sex And Submission
Naked Kombat
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Krásná doba

Autor: Caligula

Hodnocení

1234567

Kapitola 1.

Probudil jsem se kolem poledne a pohledl na terminál u postele. Na displeji byl datum 21.10.2260 13:15. Na obrazovce zarili dva neprijate hovory a 10 novych mailu "Kde vězíš cubko'", krikl jsem a šíleně mě zabolela hlava. Ach jo, povzdechl jsem si a vzpomel si na dvoudenní mejdan ze, kterého mě ráno přivezl můj vůz. Byl to automatický sporták takže jsem dojel bezpečně ve stavu ve kterem jsem nemohl bezpečně ani chodit. Usnul jsem v aute a po hodině se probral cely rozlámaný a s nepředstavitelnou bolestí hlavy. Mejdan se nepovedl, všechny dívky tam měli své partnery a otrokyně, kterou jem si vybral pro své uspokojení byla sice krásná, ale po celou dobu byla naprosto odevzdana. Nakonec jsem to vzdal a opil se pod obraz. V tomto rozpoložení jsem dovrsvoral z garáže do bytu a tam našel svou otrokyní spát. Byl jsem nepříčetný vzteky a popadl bič. Několikrát jsem jí pretáhl bičem přes štíhle, hladké, nahé tělo než se se skučením probudila a zacala se plazit u mých nohou. Pokorně mě prosila o odpuštění, jenže to mě ještě více rozlítilo a tak jsem ji z krku strhl řetízek s čipem označujícím její vlastnictví a vypráskal ji před dům. Teď jsem ležel v posteli a k bolesti hlavy ještě přibyla nutnos stavit se v některém obchodě a koupit si novou čubku. Těžko jsem vstal z postele a v kuchyni houknul na automat aby mi udělal kafe. Popadl jsem hrnek s kávou a zhluboka dé napil. Pak jsem z lednice vytáhl minerálky a skoro celou ji vypil. Potom jsem se odebral zpátky do ložnice. Proklel jsem se, ze jsem napřed nepořídil novou čubku a pak teprve nevyhodil tu starou. Lehnul jsem si znovu do postele a zacal přemýšlet jak dlouho u mě sloužila. Bylo to tak tři roky, co jsem ji videl u Igora v obchode a koupil ji. Byla poslušná a ochotna se podrobit i mým nejperverznějším přáním. Znovu jsem si vynadal do hlupáků. Můj močák byl plný k prasknutí a já musel vstát a jít na záchod. Bože jak to bylo nádherné, zavolat na čubku a pak sledovat, jak se snaží všechno pekne spolikat. No nic, došel jsem si na záchod a znovu ulehl do postele. Nemohl jsem usnout a tak jsem sáhl po knížce, která se objevila teprve nedávno a popisovala historii světa, který jsem znal.

Kapitola 2.

Všechno to začalo koncem XX. Stoleti. Bohati lide si zacali stavet svá sídliště obehnané vysokými zdmi aby byly chráněni od ostatních obyvatel. Tato separace se podstatne prohloubila v období velké hospodářské krize na počátku XXI stoleti. Tato krize vytvořila propastny rozdíl mezi chudou časti obyvatel a těmi nejbohatsimi. Snaha států zmírnit dopady krize obrovskými dotacemi vedla postupně ke státním bankrotům v takové míře, ze to vedlo k rozpadu celého světového hospodářství. V této době na troskách hospodářství začalo vznikat nové lidstvo postavené na nejmodernějších technologiích. Postupně vznikala nova technologická centra, plně automatizovaná, takže i po konci krize nebyla pracovni sila zaměstnanců potřeba. Lidstvo stalo před problémem jak vyřešit miliardovou armádu nepotřebných. A tehdy byl realizován nestvurny geneticky projekt na úpravu nepotřebných tak aby se nestáli hrozbou pro elitu. Do potravin pro nepotřebné se zacala tajně přidávat látka, která měla výrazně omezit sexuální aktivitu a tím i množství nepotřebných. Nejdrive se zdálo, že se vše podařilo, ale přes dvě generace se vše vymklo kontrole. Možná by celá akce dopadla jinak, kdyby si muži z města nenajímaly mladé dívky z nepotřebných na sex a nedošlo tak k obměně genu u nepotřebných. Dneska se už jen ztěží zjisti, jak k tomu došlo, ale v současnosti dospivali děti nepotřebných kolem dvanáctého roku zivota a jejich sexuální a rozmnožovací aktivita byla vysoká. Klimatické změny sice zajistily dostatečné množství potravin i pro tak velké množství nepotřebných, ale aby mohli koupit alkohol prodávali své děti do města jako otroky. Pokud rodina svou dívku nebo chlapce prodala a on byl z města vyhozen zpět k nepotřebným, rodina ho zpět už nevzala a pokud by se k ni pokusil vrátit, zabila by ho, protože zneuctil jejich rod a nákupčí by od takové rodiny už nikoho nekoupil. Takže pro otroka nebo otrokyní už nebylo cesty zpět.


...::: Tip pro Vás: Kožený bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


Kapitola 3.

Znovu jsem usnul nad rozečtenou knihou a když jsem se znovu probudil, cítil jsem ve svém klíně vlhko a mazlavo. Byl to následek úpravy mého těla z mladí. Narodil jsem se jako zcela zdraví muž, ale v průběhu dospívání jsem začal závidět svým vyvinutějšim kamaradum jejich nářadí. Proto jsem navštívil jednoho známého sexuolog a poprosil ho o radu. Tehdy byla zrovna vyvinuta nova technologie zvětšování penisu a zvyšování sexuální aktivity. Doktor mě sice upozornil na ryzika, která mohla nastat vzhledem k memu tehdejšímu věku, ale já jsem si nedal říct a ihned podepsal všechny doklady a podstoupil léčbu. Zpočátku bylo všechno podle planu a můj úd byl brzy obdivován mými kamarády a mnoha dívkami ze školy. Postupně však můj penis vyrostl do obludnych rozměrů a moje telo vyprodukovalo až litr semene denně. Nejhorší ale bylo, ze pokud jsem nesoulozil alespoň šestkrát za den, stačil pouze pohled na hezkou zenu, nebo jen myšlenka na ní, a můj úd se nezávisle na mé vůli stoporil a zacal chrlit semeno v takovém množství, že se na mých kalhotech objevil veliký flek. Zeny a dívky se mi začala vyhýbat s tím ze jsem sexuální obluda. Nějakou dobu jsem chodil do nočních klubů, kde mi otrokyně museli vyhovět. Pak mě někdo doporučil Igora a jeho obchod s otroky. U nej jsem si nakonec koupil svou dosavadní čubku.

Byla mlada a krásná, po první noci jsem musel zavolat veterináře, protože krvacela z kundy i z análu. Doktor ji hezky zasil vsechna zraněni. Všechno dělal hezky bez umrtveni a jeji utrpení mě vzrusilo natolik, ze jsem ji dvakrát naplnil ústa svým semenem. Postupne se jeji otvory prizpusobily memu udu tak, že jsem zacal uvažovat o jeji výměně. V té době mě už neposkytovala tu nadhernou rozkoš pramenící z jejiho utrpení.Jinak mi však sloužila dobře a proto jsem jeji výměnu odkládá až do dnešního rána.

Když jsem tak ležel a vzpomínal, můj úd se znovu napnul a já se několika tahy rukou dovedl znovu k výstřiku další obrovské dávky semene. Cely břicho, krk, obličej a vlasy jsem měl ulepený tím slizem. Vstal jsem a vyrazil do koupelny. Nahý jsem vlezl do sprchy a do vody si navolil i regenerační přísady. Po dvaceti minutách jsem vylezl naprosto svěží z koupelny a oblékl se na cestu ven. Telefonem jsem si dohodl obchodní schůzku s jedním klientem a vyrazil do města. Můj sporťák mě dovezl do centrální garáže a protože jsem měl dost času, rozhodl jsem se do restaurace na schůzku dojit pěšky. Když jsem měl čas, tak jsem miloval procházky městem, jeho nádherné upravenými parky s množstvím restaurací a kaváren. Pro dnešní schůzku jsem vybral jednu z tradičních restaurací s obsluhou, žádnou tu modernu, kde ti automat přiveze jídlo do jedné minuty po tom, co si ho do mikrofonu objednáš.

Vešel jsem dovnitř a byl uvítám samotným majitelem a uveden k objednanému stolu. Obsluhu tu obstaravali otroci, s výjimkou vina, které roznášel sklepník. Otrokyně byli vesměs mladé a krásné oblečeny byli pouze do bot na vysokém podpadku a stejně stari otroci měli pouze sandale.. Nikoho však jejich nahota neudivovala, otroci byli považováni za vycvičená zvířata a ty se přeci neoblékaji. Kromě toho platil již sto let zákaz oblékání otroků z důvodu aby nebyli zaměnitelní za občany. Ihned jak jsem se usadil k vybranemu stolu prisel ke mě par otroků, krásný blonďatý chlapec a stihlounka tmavovlasa dívka a uctivě se zeptali na mé přání. Podíval jsem se na hodinky a protože do prichodu klienta chybělo ještě dost času, poslal jsem chlapce pro kávu a dívce pokynů pod stůl. Chlapec smutné pohledl na dívku a odcházeje pro kávu zatáhl závěs oddelujici box s mým stolem od zbytku restaurace. Dívka poslušně vlezla pod stůl a já cítil její prsty jak opatrné rozepínaji mé kalhoty. Můj obr už začínal znovu tuhnout a tak se dívce objevil před obličejem již témeř ve své kráse. Dívka něžně olízla jeho hlavu a otevřela pusu dokořán aby ho mohla řádně vsunout dovnitř. Byl jsem už zase vzrušený a tak jsem oběma rukama chytil její hlavu a narval jí úd do krku. Dívka se dusila, ale já jsem na ní nebral ohledy a tvrde ji vrážel úd hluboko do krku. Netrvalo dlouho a začal jsem její žaludek plnit dávkou mého semene. Když jsem se uspokojil, vytáhl jsem z ni svůj úd a odstrcil ji od sebe. Ta malá děvka byla témeř bez sebe a zůstala ležet na mých botách než se zvedla. Jak ale padala na zem, neudržela moje semeno a nepatrně potřísnila moje kalhoty a boty. Vstal jsem a silně ji kopl špičkou své boty mezi nohy. Dívka zaskucela nolestí a svijela se na zemi. Do toho přišel chlapec a přinesl mi kavu. Položil kávu na stůl, sklonol se k dívce a poníženě zaprosil:"Neubližujte mé sestře prosím." Posadil jsem se na židli a přikázal tomu zmetkovi aby se postavil proti mě. Poslušně to udělal a očima stále sledoval svou sestru. Chytil jsem ho za jeho koule a vší silou stiskl. "Co si dovoluješ mi něco přikazovat ksindle!" zasičel jsem na něho. To už byl v boxu majitel a pokynem ruky oba poslal pryč. Pak se mi omluvil a když jsem na jeho dotaz zda chci byt účasten při jejich potrestáni odpověděl kladné zavolal cvičitele otroků a vyčinil mu, že neplní svou práci pořádně, a že chci být u jejich potrestání. Pak odešel a já následoval cvičitele po schodech dolů do sklepení. Tam ve velké mučírně čekali oba sourozenci pokorně na svůj ortel. Dívka si držela rukou svoji kundu, a chlapec měl od mého stisku koule narudlé. Rozhodl jsem se nejprve potrestat chlapce a přikazal jsem dívce aby poklekla a zacala mu kouřit úd. "Je to můj bratr", nesměle zašeptala dívka. "Dobře", odvětil jse chápavě a otočiv se na vychovatelé jsem pokračoval, "Když je to její bratr, tak to ho nemůže kouřit, tak ho vykastrujem!" Dívka vykřikla zděšením a padnouv na kolena vzala bratruv úd do úst a rychle jej začala kouřit. Jeho úd se přes jeho strach a stud rychle ztopořil a já pokynů cvičiteli aby jej chytil za ruce a pridrzel ho nad stolem tak aby jeho úd na něm ležel. Pak jsem si na stěně vybral tenkou rakosku a přistoupil z boku k chlapci. Pořádně jsem se rozpřáhnul a místností se ozval nejdříve svist, pak tupý úder a hnet po něm nepříčetný řev chlapce. Než jeho stopoření opadlo, dostal ještě dalších devět ran. Nakonec si musil rukama svůj rozmlácený úd nadzvednout a dostal ještě dvě rány rákoskou přímo přes koule. Když ho pak cvičitel pustil, upadl chlapec na kolena, držel si zmasakrované pohlaví a zvracel na podlahu. Podíval jsem se na tu mladou couru, která stále klečela tam co musila kouřit svého bratra a klepala se strachy. Pohybem ruky jsem ji přikázal aby si vylezla na stůl a položila se na záda. Pak ji cvičitel roztáhl nohy nahoru a do šířky tak, že začala vzdychat bolestí. Měl jsem teď před očima obě jeji dírky. Ze zdi jsem sundal kožený bič, postavil se kousek dál od stolu, rozprahl jsem se a hned první ranou zasáhl střed jeji kundy a poštěváček. Pak začaly na její piču i prdel dopadat jedna rána za druhou. Několirát se mi podařilo zasáhnout i místo mezi jejími otvory, jeji řev se postupně měnil v chrceni. Po deseti ranách se obrovským proudem pochcala přímo mě pod nohy. Přerušil jsem trest a přikazal chlapci, který sice stále skucel na podlaze aby to po sestře Koukal uklidit. Ihned se priplazil ke mě a rychle cacal louží sestřinych chcanek pít a vylizovat. Když dokončil úklid postavil jsem se zpět na svoje místo a znovu se rozprahl bičem. Ještě dřív než dopadla další rána rozepnul jsem si kalhoty a přikázal chlapci aby mě ho svými ústy znovu postavil. Pak jsem opět začal bičem zpracovávat obě díry jeho sestry. Tentokrát trvalo postavení mého kůlu déle, přesto, že mě pohlet na rudou a neskutečně nateklou kundu velice dráždil. Když se můj úd znovu řádně postavil, přistoupil jsem ke stolu a vrazil ho do divčiny oteklé kundy. Hned na poprvé jsem ho tam dostal skoro celý, a cítil jsem prasknutí, jak jsem ji kundu natrhl. Zběsile jsem zacal přirážet a zaludem tvrdě narážet na jeji dno. Když jsem cítil příchod svého orgasmu, vytáhl jsem ho ven a vrazil jí ho do zadku, sotva jsem pronikl na celou jeho délku dovnitř explodoval jsem a celou svou obrovskou dávku semene tam vystrikal. Když orgasmus odeznel tak jsem se do jejích střev vychcal a pak jej teprve vytáhl. Dívka byla témeř v bezvědomí a z obou děr silné krvacela. Svůj úd jsem si nechal ucistit od chlapce v jeho ústech a natáhl si kalhoty. A v tu chvíli vešla do mučírny jiná otrokyně a upozornila mě, že pravě dorazil můj host. Přišel jsem zpět do restaurace a pozdravil se se svým klientem. Okamžitě se u nás objevil jiný par mladickych otroků a začal nás obsluhovat. V průběhu objeda jsme projednali všechny detaily naší smlouvy a po dobrém zákusku jsme ji k oboustrané spokojenosti podepsali. Jednalo se o stavbu velkého bytového a obchodního komplexu na kraji města a pro mou firmu byla tato stavba velice duležitá. Spokojeně jsem uložil podepsanou smlouvu do aktovky a zapálil si cigaretu. Pohledem jsem naznačil svému partnerovi, že otroci jsou mu k dispozici a jim jsem přikázal aby zatahli závěs a přistoupili blíž k pánovi. Můj společník mě překvapil, když si vybral mladého chlapce a pokynů mu ke svému klínu. Chlapec bez odporu poklekl, rozepnul mu kalhoty a začal mu obdělávat úd svymi ústy. Po předchozich hrátkách v mučírně jsem neměl potřebu sexu, ale roztomilé etiky mladičké otrokyně mě vzrusovaly takže jsem ji pokynem ruky poručík aby mě jemně kouřil. Bylo příjemné jen tak sedět, odpočívat a sledovat chlapce jak se snaží ústy uspokojit mého partnera. Po chvilce vstal a přikázal chlapci aby roztáhl nohy a lehl si břichem na stůl. Zezadu do nej vnikl a zacal přirážet. Sledoval jsem je a od dívky se nechal jen jemně vzrušovat v jejích ústech. Když se partner vystřikl do jeho střev vytáhl z něj svůj úd a za vlasy ho strhl ze stolu a donutil ho aby v klece aby mu olizal jeho ptáka. V tu chvíli jsem videl jak z jeho roztazeneho análu teče na zem semeno normě usponěné chlapcovymi výkaly. Odstrcil jsem svou otrokyni tím směrem se slovy ať kouká ten svinčík uklidit. Zacala se hned po čtyřech směrem k otrokovi. Ještě jsem ji popohnal kopancem mezi nohy a pak sledoval jak jazykem slizava z podlahy odpornou hmotu. Nakonec jsem ji ještě přikázal aby klecicimu otrokovi vylizala jeho anal a nechal si poslad majitele. Majitel ihned pribehl a ihned se zacal omlouvat za neodpustitelné chování první dvojice. Přešel jsem to mavnutim rukou řka cosi o tom jak je dneska těžké sehnad dobrý personál. Pak jsme se s mým klientem zvedli a vyšli před restauraci. Tam jsme se rozloučili a já jsem dal svému sportaku aby pro mě přijel. Zavolal jsem do firmy, aby hned zacali připravovat novou stavbu a pak vytočí číslo na Igora.


...::: Tip pro Vás: Pouta na zápěstí a kotníky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...