Public Disgrace
Divine Bitches
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Kouzelnice

část 3.

Autor: Panenka

Hodnocení

1234567

Večer byl docela v pohodě, už jsem se chystal do postele, když Jana z ničeho nic oznámila, že jí volá kámoška se kterou se dlouho neviděla a prosí, jestli by se za ní nezastavila ještě dnes večer. Říkám: „Tak jdi, proč ne“ i když mě to trochu mrzelo, že si dnes neužijeme sexíček L. Odešla a já zůstal doma sám. Jako obvykle, když mám trochu času, jsem se začal brouzdat po internetu. Naskočil jsem na CHAT a opět se věnoval místnostem v sekci SEX a vše kolem něj. Rád si povídám o sexu, ale hlavně o netradičních praktikách. Vidím nápis CROSSDRESSING a BDSM, tak tam vlezu, obzvláště když je jediný nick v místnosti červený se jménem „Baronka“. Vstoupil jsem do místnosti a jak je mým dobrým zvykem, hned jsem pozdravil slovy „AHOJKY“. Okamžitá reakce na sebe nenechala dlouho čekat a objevil se nápis:

„Jak se to chováš, slečinko??? Neumíš slušně pozdravit a představit se??? „

Odpověděl jsem, že nejsem slečna ale muž jestli to nevadí. Odepsala mi že ví, že jsem pod mužským nickem, ale jestli se s ní chci bavit, tak musím být dívkou. Odpověděl jsem, že když si to přeje, tak se s ní tedy budu bavit jako dívka, proč ne. Zeptala se mě, jestli jsem si jistý tím co říkám, abych toho nelitoval.

„No co se může stát“, odpověděl jsem si sám. „Ano jsem si jistý“ !!!

„Dobrá já si tě teď pozvu ke mně na zámeček a pak se uvidí, co s tebou udělám“.

Kroutil jsem hlavou, co to má znamenat.

„Myslím to vážně, tak jestli chceš zavři oči !!!“

Říkám si že je to nesmysl, ale za chvíli jsem přeci jenom oči zavřel. Cítil jsem podivné chvění a moje tělo se začalo svévolně pohybovat a cítil jsem, jak se začínám vznášet v prostoru. Najednou jsem uslyšel něčí hlas, který povídá:

„Tak tě tu pěkně vítám, panenko, copak s tebou uděláme? Tobě to ale sluší J“

Vznášel jsem se volně v prostoru nějakého zámeckého sálu, přede mnou stála osoba oděná v historickém kostýmu, vypadala jako tajemná královna z pohádky a kolem bylo spousta zrcadel.

„No podívej se na sebe, vypadáš jako BARBIE, ty šatičky ti sednou“

Já se začal pohybovat vzduchem směrem k zrcadlu a opravdu: Vznášela se tam osoba v krásných barbínovských šatech, přes nalíčený obličej a dlouhé blond vlasy jsem se ani nemohl poznat a zmohl jsem se akorát na větu:

„Co to má znamenat“ ???

„Budeš moje hračka a já si s tebou budu dělat co chci, rozumíš ???“

„Nevím, co to všechno má znamenat, ale okamžitě toho nechte!!!“, pronesl jsem.

„Poroučet tady budu já, ty od této chvíle budeš mlčet !!!“

Chtěl jsem ještě něco pronést, ale nešlo to. Nemohl jsem pohnout ústy, jako nějakým kouzlem. Já člověk, který si nepřipouští nadpřirozené síly jsem si to nedokázal vysvětlit.

„Teď se projdeš, ať si zvykneš na své nové střevíčky. Dojdi ke dveřím, a zpět.!!!“

Snesl jsem se k zemi a pokusil se udělat pár kroků. Nikdy jsem nezkoušel chůzi v botách na takhle vysokých podpatcích, tak jsem s sebou potácel, ale šel směrem ke dveřím. Asi mě to nemělo napadnout, ale napadlo. Chtěl jsem utéct. Došel jsem až ke dveřím, vzal za kliku otevřel a utíkal do další místnosti. Neměl jsem to dělat. Byla to nějaká mučírna a vchod tam byl pouze jeden. Chtěl jsem se vrátit, ale dveře už tam nebyly. Otočil jsem se a tam stála osoba, tentokrát oblečená celá v černém latexovém oblečení z bičíkem v ruce. Byla to Petra (Madam Kyra) a já si vybavil celý ten děj, co se odehrával v divadle.

„Tak tys chtěla utíkat??? Nemáš kam a zato budeš potrestaná na holou“ a šla ke mně.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - černé dildo Ovid Silicone :::...
Sexshop Sexujte.cz


Začal jsem couvat, ale tělo opět po chvíli přestalo dělat, co chci já. Otočil jsem se čelem ke zdi a došel až k ní.

„Tak dej ruce pěkně nahoru“ řekla a mě se začaly samovolně zvedat. V tu chvíli jsem cítil, jak se mi okolo zápěstí, noh a krku obepnuly okovy. Byl jsem připoutaný ke zdi.

Vyhrnula mi sukni a se slovy: „Teď dostaneš pár na holou a doufám, že víš proč !!!“ mě párkrát přetáhla bičíkem.

Štípalo to pěkně, já nemohl ani hýknout, místo toho z mých úst vycházel vzduch. Snažil jsem se říct:

„Dost, prosím !!! Vím proč, za co a už to neudělám !!!“……………….

………….Byl to sen, „jenom“ sen !!!!

„Miláčku, co říkáš???“ ozvalo se a já se probudil a otevřel oči.

Probudil jsem se do tvrdé reality. V té chvíli se mi vybavilo, že to co se dělo před chvílí byl „pouze“ sen. Ale teď tu byla realita, která se mi začala opět vybavovat, jak tu ležím zavěšený, znehybněný a se všemi těmi pomůckami na těle a nechápal, co to má všechno celé znamenat. Otevřel jsem oči a vidím jak nade mnou stojí moje Jana a Petra (Madam). Začal jsem huhlat něco ve smyslu „Jano, miláčku nechme toho“.

„Můžu mu sundat tu trubičku a trošku si s ním promluvit???“

Petra (Madam) bez námitek souhlasila a že na chvíli odejde, ať si promluvíme. Jana mi uvolnila ústa a dala pusu.

„Ahoj, jak se máš???“ ptala se.

„Ahoj Jani, rád tě vidím. No jak se můžu mít. Vůbec nechápu, do čeho jsi mě to namočila“

„Ale vždyť jsi něco podobného chtěl vyzkoušet???“

„Proč myslíš???“ zeptal jsem se nechápavě.

„Přišla jsem na to, protože jsi o tom psal. Máš to uložený v počítači. A kamarádka Petra s manželem přesně to co ty jsi psal provádí. Víš v počítači funguje historie vyhledávaných slov a přihlašovacích jmen a hesel a přátel a tak jsem došla až ke tvé konverzaci, kterou sis uložil. Mluvil jsi s Petrou, aniž bys to věděl, že je to ona. Zeptala jsem se na to a ona mi potvrdila, že jste se bavili o těch věcech a mě napadlo, že ti udělám radost, když se ti to líbí. Prý jsi zvědavý, co by s tebou dělala, líbí se ti být spíš v submisivní pozici, než v dominantní a rád by sis vyzkoušel pár věcí v reálu a my ti to daly: Trošku ponížení, svazování, pásy cudnosti a včetně všech doplňků. Tak jsem se s ní domluvila a ona to ráda přijala. Jo a ten kabaret? Takové vystoupení tam s manželem dělají pravidelně, akorát jsme ti to trošku poupravily J. Manžela Petry znáš, je to tvůj kámoš Petr, který nás vlastně seznámil. To jsi nevěděl. On se specializuje na prodej erotických pomůcek, spoluvlastní sexshop se zaměřením na Bondage i jiné SM pomůcky a taky si občas nechá něco vyrobit na zakázku jako třeba pár věcí, které máš na sobě. A ty šatičky, mimochodem ti moc slušely, byl nápad Petry, protože se ráda dívá na chlapce donucené si obléknout dámské svršky. A ještě k tomu jsi se zalogoval na CHAT jako „PANENKA““.

Nezmohl jsem se ani na slovo, cítil jsem se zaskočen, že o mě tohle zjistila. V tu chvíli jsem si začal uvědomovat, že nemá cenu zapírat, že je to pravda. Ano má pravdu, psal jsem si o tom, ale nikdy jsem netušil, že se to opravdu může uskutečnit. Bál jsem se prozrazení a toho, co by na to Jana řekla, kdyby to zjistila. A ona to zjistila.

„A tobě se to líbí vidět mě takhle?“

„Docela jo. My jsme se o tom s Petrou bavili a ona mě přivedla na nápad to takhle celé na tebe narafičit. A tobě se líbilo mě svazovat ???“

„Víš já jsem se styděl ti to říct, nejradši bych byl já ten svázaný, ale říkat jsem ti o to nechtěl“

„No vidíš, a jak se cítíš teď a po tom zážitku???“

„Teď když to víš, tak jinak a jsem rád, že jsi to pro mě udělala.“

„Tak budeme pokračovat, ale nesmíš odporovat. Vím co tě čeká, protože na tobě ještě vyzkoušíme pár pomůcek, které Petr bude potřebovat zkusit, ale nepůjde jenom o to. Petra, ale odteď pro tebe zase Madam a já si s tebou budeme chtít užít trošku zábavy. Všechno v našem scénáři a někdy to možná nebude pro tebe moc příjemný. Tak co říkáš ???“

Popravdě po tomhle všem, co jsem slyšel, jsem silně váhal, jestli se mi to náhodou pořád ještě nezdá. Kdybych měl volné ruce, tak bych se štípnul, ale realita byla zase až moc pravdivá. Všechno sedělo co říkala o mých rozhovorech po internetu. Vždycky jsem si dával pozor, aby po mě nezůstaly žádné stopy, ale stalo se a takhle to dopadlo. To jsem nečekal.

„Tak teď když to víš, tak nebudu nic zapírat a ani se bránit. Akorát doufám, že mě nebudete moc trápit, prosííím“

„Když tak hezky prosíš, tak dobře. Neboj, důvěřuj mi. A to slovo prosím si zapamatuj, budeš ho potřebovat J !!!“

…to be continued…


...::: Tip pro Vás: Nafukovací silikonový náhubek :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...