Whipped Ass
Bound Gang Bangs
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Kouzelnice

část 2.

Autor: Panenka

Hodnocení

1234567

Cesta autem trvala zhruba tak půl hodiny. Dojeli jsme na místo (v ten okamžik jsem nevěděl přesně kam, ale byla to chata Petry-Madam, což jsem se v průběhu dalších událostí dozvěděl). Auto zastavilo, opět jsem slyšel otevírání dveří dodávky a s pocitem úlevy toho, že mě čeká konečně vysvobození jsem si částečně oddychl. Zbytečně. Vše totiž bylo teprve před námi, což jsem v ten okamžik vůbec netušil. Už jsem se těšil, že se zbavím všech věcí, které zapříčinily mojí bezmocnost, hlavně nafouknutého roubíku v ústech a pásu cudnosti, ale omyl. Opět jsem cítil, že se mnou kdosi manipuluje a mě ještě upevněného k desce opět někam odnáší. Snažil jsem se ozvat, hýkal jsem přes naplněná ústa tou gumou, ale marně. Jako by mě nikdo neslyšel, nebo nechtěl slyšet. Ozývali se akorát hlasy:

"Vezmi ho tady, kam ho odneseme? Rovnou do sklepa, nebo do ložnice?"

"Do ložnice, prý ho máme připravit, ať se vyspí. Zítra ho čeká nejspíš perný den. Dojdi to říct služkám. Mají práci."

Ložnice:

Čekal bych ložnici s postelí, ale tady nejspíš marně. Odnesli mě na místo a nechali mě ležet opět bezhnutě. Už jsem ztrácel naději na osvobození. Čekal jsem dalších asi třicet minut úplně sám, když jsem náhle uslyšel zvuky otevírajících se dveří a dívčí hlasy:

"Tak tady tě máme, jak se ti to líbilo?" Ozvalo se s takovým menším jakoby smíchem.

"Jo ty vlastně nemůžeš mluvit. Počkej, sundáme ti kuklu a vyndáme roubík."

Cítil jsem opět menší úlevu, ale už jsem si nebyl tak jistý, že všechno brzo skončí. Nato se toho podivného odehrálo už dost.

"Ještě předtím bychom tě chtěli upozornit nato, že všechno nahráváme na video a že si to Madam prohlédne a pokud se jí něco z toho, co řekneš, nebo uděláš nebude líbit, tak tě pěkně potrestá, věř nám !!!"

"Cože ???" řekl jsem si. Jak potrestá? Copak mě bude trestat nějaká ženská, copak jsem nějaký dítě, abych musel trpět rozmary nějaký ženský, kterou v podstatě ani neznám? Vždy jsem o sobě rozhodoval sám, i v dětství se mnou měli rodiče problémy, protože jsem si stejně dělal co jsem chtěl, ne že bych až tak úplně neposlouchal, ale nikdy mě nijak extrémně netrestali. No to jsem jenom vykulil oči a čekal jsem, až mě konečně osvobodí z těch všech věcí. Pak jim ukážu. Za ten večer toho na mě už bylo trochu moc !!!

Ležel jsem stále na desce v poloze na břiše, jak mě spoutaly na pódiu a hlavou fixovanou límcem. Na hlavě jsem měl pořád ten pytel, přes který jsem neviděl ani světlo v místnosti, natož s kým se bavím. Náhle jsem ucítil dotyk ruky jedné ze "slečen" na mé hlavě a ta mi sundala kuklu z hlavy. V místnosti bylo pološero, takže pro mě nebyl problém po takové dlouhé době spatřit něco jiného, než tmu v kukle. Nemohl jsem stále hýbat s hlavou, ale od toho mě vzápětí osvobodila ona slečna. Konečně jsem se mohl rozhlédnout. Sice v poloze ležmo na břiše, ale byl jsem natolik rád, že už můžu hýbat aspoň hlavou.

"Počkej, já ti sundám roubík. Doufám, že si pamatuješ, co jsme ti řekly. Dobře si rozmysli, co řekneš, radím ti: nic neříkej, to bude nejlepší !!!"

"To víte, že jo. Jenom mi to vyndejte z pusy a něco uslyšíte !!!", pomyslel jsem si.

Povolila uzávěr na mém nafukovacím roubíku a já si ulevil. Konečně přestal ten tlak v dutině ústní. Vyndala mi opatrně roubík a já se konečně nadechl ústy. Chvilku jsem si oddychoval a pak jsem se pronesl: "Díky." Mezitím mi sundaly paruku a odmaskovaly. Porozhlédnul jsem se vpravo, vlevo, prohlédnul jsem si dívky. Byly to asistentky, které jsem poznal už v kabaretu. Oblečené stejně, jako tam v latexových šatech. Jedna stála u mě, druhá mě zrovna natáčela zepředu. Já ležel pořád připoutaný na desce, na nějakém stole, přede mnou spousta nářadí, řetězů a pout. Ptám se:

"Co se mnou máte v plánu, nechcete se na to vykašlat a pustit mě konečně, než bude pozdě. Vždyť je to omezování, to nejde, kurva !!!"

"Co jsme ti říkaly, opatrně na to, co řekneš !!!"

"Já si přece můžu říkat co chci, okamžitě mě pusťte!!!"

"Dobrá jak chceš." - řekla a někam odešla.

"Tak co bude?"

"Mohl jsi si to ušetřit a trošku si odpočinout, ale protože to s tebou asi nebude tak jednoduché, tak tě opět umlčíme"

Tentokrát mi nasadila roubík, který neměl na konci balónek ale spíše něco jako trubičku. Zasunula mi to do pusy, nijak extrémně to netlačilo na jazyk, v ústech byl pouze kus, ne moc hluboko, takže jsem mohl bez problému polykat a nepříjemné to bylo snad akorát z hlediska toho, že jsem nemohl zavřít ústa a měl je stále roztažené. Opět nějaké speciální výroby, protože na konci mi stejně, jako u pásu cudnosti, nacpali nějakou zátku. Opět jsem mohl akorát hýkat, slova ze mě nevypadlo. Po chvilce mě to hýkání přestalo bavit a čekal jsem s obavami, co se bude dít dál.

"Stejně jako jsme ti nasadily pás cudnosti, tak i toto bude součást tebe po dobu strávenou tady. Budeš pomocí této trubičky dostávat speciální stravu, kterou nebudeš muset kousat, ale polykat. Co se týče tvého pásu cudnosti a vyprazdňování, máme to tu na to zařízené, neboj se. Jinak teď tě připravíme na noc, nemysli si, že se nám nějak vyškubneš a utečeš, nejsi první, koho tu připravujeme".

Tak teď už mi to bylo konečně jasný. Petra-Madam se plně věnovala ve volných chvilkách právě téhle (pro mě ještě v tuto dobu "ujeté") zábavě. Stále mi nebylo jasné, proč zrovna já a jestli i po tom všem moje přítelkyně Jana ví, co se tu se mnou odehrává a jestli by s tím souhlasila. Nebo to plánovala? Co jsem jí udělal, dal jsem jí někdy podnět k tomu, aby si se mnou takhle někdo pohrával. Vždyť jsme byli pár v pohodě, nikdy jsem jí nic zlého neudělal, aby se mi takhle pomstila. Je fakt, že jsem se kdysi o tyto praktiky zajímal, brouzdal jsem po internetu a chtěl se dozvědět něco více o těch "sadomasochistických" lidech, ale nikdy by mě nenapadlo, že se v tom najednou octnu. Přečetl jsem si i pár povídek a pravda, že to ve mne vzbuzovalo pár zvláštních pocitů. Nikdy jsem nevěřil, že to může být pravda. Vždycky jsem si myslel, že to co je v povídkách je pouze vymyšlený příběh. A teď zjišťuji, že to samé se právě teď děje mě. Co jsem si v té chvíli vybavil, bylo to, že daný submisivní jedinec většinou podlehl a tak jsem teď se raději začínal vžívat do pocitů onoho otročeného. Již několikrát mi bylo jasně dáno najevo, že vzpírat se nemá žádnou cenu a dění tady v "ložnici" mi toho bylo dalším důkazem. Ale abych se vrátil, co se dělo dál:

Přestal jsem s sebou cukat a čekal na další překvapení, co si pro mně ony "mučitelky" připravily:

Postupně mě začaly odpoutávat (i připoutávat), rozhodně mě nechali spoutané ruce za zády. Ležel jsem nehybně dál na desce, nohy jsem měl pořád spoutané těsně k sobě. Další novinka, ale jen pro tuto chvíli: Dostal jsem na krk obojek s očky a zámkem opět na klíč. Prý aby, až mi uvolní ruce, jsem si ho nemohl sundat. Na obojku bylo připevněné něco kovového z obou stran. Byl to řetěz, který vysel ze stropu na nějaké kladce, což jsem se zanedlouho dozvěděl. Postupně mi říkaly, co mám dělat a ať se o nic nepokouším, že by mi to stejně nepomohlo. Napnuly řetěz s mým obojkem tak, že mi lehce nadzvedával hlavu. Začaly mě sundávat pouta, které jsem ještě měl, ruce připoutané za zády k sobě ke koženému pásu mě povolily, všech předešlých okovů, co jsem měl mě zbavily, včetně nohou. Konečně jsem měl volné ruce, volné nohy, ale co s tím když jsem věděl, že mám na krku obojek přidělaný k řetězům a bez klíče se stejně nedostanu z místnosti, abych jim utekl. Nevzpíral jsem se a doufal stále ještě, že se naskytne chvilka, kdy budu volný a využiji toho.


...::: Tip pro Vás: Mystim Thin Finn - dilator pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Dobře, hodná holčička" málem bych zapomněl na to všechno kolem, že jsem stále převlečený ve směšném kostýmu, který na mě právě tyhle dvě ženy navlékly."Nebudeš se tedy nějak cukat, nedělej si to těžší, než to je!!!" Nic jsem nenamítal, vlastně ani nemohl, kvůli mé nové výplni úst. Měl jsem se pomalu postavit, mezitím mě přistavily schůdky. Zvedal jsem se hodně pomalu, nejistý v pohybu jsem se nejdříve postavil na čtyři a pak s pomocí jedné z nich na nohy. Mezitím ta druhá položila kameru do stativu a asistovala v napínání řetězů zavěšeném na mém obojku, abych neměl moc prostoru, asi. Pomalu jsem sešli po schůdkách na zem.

"Tohle oblečení dnes už nebudeš potřebovat, připravíme tě na noc, aby sis odpočinul a věř tomu, že tě zítra čeká nabitý program, tak si budeš muset trochu odpočinout, abys to zvládl. Jinak s klasickou postelí nepočítej, máme pro tebe něco lepšího. Tak jdeme na to !!!"

Už jsem se začínal obávat, že mě opět někde přivážou k nepohodlné desce, stolu, nebo sloupu, ale ukázala mi na další zvláštní zařízení zavěšené na řetězech ke stropu, připomínající tvar kříže s nožičkami, nebo lidského těla, ze kterého vedly lanka s karabinami, ale nechápal jsem, co tím myslí a jak to má co společného s postelí.

Začaly mě svlékat ze šatů, dávaly mi povely co mám dělat. Svlékly mi šaty, sundali korzet (to se mi opět ulevilo), rozepnuly mi latexový catsuit a pomalu mě z něj začaly vysvlékat. Byl jsem pod ním tak zpocený, asi věděly, proč mi ho pod to vše dávají. Aspoň nemuseli prát šaty, domníval jsem se. Nebo možná přece jenom myslely, na mé pocity? To byla další věc, která mě tak trochu rajcovala na netu. Občas jsem navštívil pár serverů s latex tématikou. Líbily se mi dívky takto oblečené.

Sundaly mi catsuit a zůstal jsem tam stát pouze s podprsenkou s výplní přilepených ňader a pásem cudnosti. Mezitím jedna s dívek přišla opět s nějakým zvláštním postrojem a nějakými šaty, připomínající noční košili z minulosti, která měla na několika místech menší otvory, punčochy a podvazkovým pásem. Navlékly mi podvazkový pás a punčochy, prý aby mi nebyla zima.

Začaly mi připevňovat postroj. Byl vyrobený z různých částí a kombinace nějaké látky příjemné na dotek a kůže. všechny části postroje měly opět kovové kroužky. Část přišla na nohy, něco jako sandály, ale až ke kotníkům, další část byly takové návleky na nohy a to samé na ruce. největší část postroje bylo něco jako body se dvěma otvory, které přesně seděly do výstupků z mého pásu cudnosti. Dotáhly mi to body pomocí přesek těsně k tělu, ale ne nějak extrémně tuze. Stál jsem tam oblečený do tohoto postroje a začínal jsem tušit, že nejspíš budu opět k něčemu připoután, ale jenom jsem se modlil, ať to není tvrdé, jako ta deska prve.

"Jak se cítíš, v pohodě??? Neškrtí tě to někde???" zakýval jsem hlavou, jako že ne.

Pak přinesly ještě něco. Byly to takové jakoby rukavice bez prstů, které mi nasadily na ruce a utáhly řemínky. Vytvořily mi prostě na rukách kopyta. Bylo mi jasné, že si je nemůžu sám bez jakékoliv pomoci sundat, ani cokoliv jiného. Dovedly mě o kousek stranou, kde bylo na zemi přiděláno nějaké další poutací zařízení a přes očka na mých "sandálech" mě připoutaly k zemi.

"To je jenom na chvilku, neboj. Jenom tě oblékneme". Sundaly mi obojek z krku a přinesly šaty, můj prý nový noční úbor a oblékly mě. Přehodily mi je přes hlavu a dotáhly zip na zadní části. Opět mi kupodivu padly na míru. Měly dlouhý rukáv a byly poměrně dlouhé a úzké. zeptali se mě, jestli spím raději na zádech, nebo na břiše, prý že si můžu vybrat. Mými novými "kopyty" jsem si ukázal na záda a v duchu jsem si říkal, že ležení na břiše jsem si dneska užil dost. "Dobře", řekla a přinesla opět nějaký límec, či co, ale tentokrát trošku větší a jinší. Opět očka, tady po stranách na hlavě a dvě vepředu a vzadu na krku. Uvnitř byl měkký. Říkaly tomu "polštář. Abych to popsal. Obepnuly mi to kolem krku a ta větší část vytvořila jakýsi půltrychtýř s otvorem vyříznutým pro obličej. trochu jsem si připadal jako psi, kterým nandávají podobný trychtýř, aby si nemohli drbat uši, ale tenhle byl těsnější a možná i příjemnější, akorát mi opět bránil v pohybu hlavou. Opět byl vyztužený i pod krkem, takže jsem byl opět kompletně zbaven pohybu hlavou. Opět mě do očka, tentokráte na límci, připoutaly k jednomu z lanek, které vyseli z druhé kladky a toho kříže. Uvolnily mi pouta z nohou a řekly, ať si lehnu na záda na zem pod ten kříž. Začaly ke mě připevňovat lanka do oček. Ruce jsem musel roztáhnout, přesně podle tvaru kříže. Začal jsem si uvědomovat, co se děje, že nejspíš dnešní noc strávím tak, že budu vyset ve vzduchu jako nějaká loutka. Moje pozice tady se mi tímto vybavila asi nejpřesněji. Loutka, něco jako živá panenka na hraní i oblékání, omezení možnosti vlastního pohybu dle vlastního uvážení a já nevím co ještě pro pobavení dospělých bab.

Všechny lanka napnuly a začaly mě i s křížem zvedat vzhůru. Cítil jsem, jak se odlepuji od země a za chvíli jsem vysel metr a půl nad zemí. Zkontrolovaly mi upevnění a trochu mě prověsily nohy dolu. Skrz očka mého postroje ve spodní části mi připevnily jakousi obdobu kříže s nade mnou, která mě fixovala proti pohybu. Mohl jsem pohnout rukama i nohama ve všech směrech maximálně 5 cm, to že bych zvedl ruku, nebo nohu nepřipadalo v úvahu. Vysel jsem tam, ve tvaru šablony oněch konstrukcí. Ruce rozpažené, nohy lehce roztažené, hlava fixována v puse roubík s trubičkou.

"Teď ti dáme trošku napít, bude to pro tebe možná nezvyk, ale musíš se naučit přijímat tekutiny i stravu přes tvá nová ústa !!!"

Přinesly něco jako láhev s dudlíkem pro mimina a ten"dudlík" mi přesně nasadily do mé trubičky v puse.

"Musíš to nasát a pak si musíš jazykem pomoci s polykáním. Bude to asi nepříjemné, ale dá se to, neboj". Protože jsem dlouho nic nepil, tak jsem to uvítal. Řídil jsem se jejich radou, natáhl jsem tekutinu do úst a snažil se polknout. Byl to takový dávící pocit, většinou při polykání mám zavřenou pusu, ale tady jsem jí nemohl zavřít díky té trubičce. Po kouskách jsem si začal pouštět do krku tekutinu, chutnalo to jako voda se štávou, chvílemi mi bylo malinko na zvracení, ale vydržel jsem to, kupodivu. Po chvilce jsem přestal, čehož si všimly i ony, vyndali mě láhev a opět zacpaly trubičku zátkou.

"Další věc, kterou bychom ti měly vysvětlit, jak to u tebe bude s výměšky. Máš speciálně vyrobený pás cudnosti na zakázku a pro naše potřeby. My ti ho teď napojíme na hadice, které jsou tu pro tyto účely vyvedeny. Pokud se ti bude chtít močit, tak to prostě pustíš. Máš penis vyvedený do speciálního otvoru, kam ti napojíme tu slabší hadičku. Dále vyndáme zátku z trubičky ve tvém análu a připevníme ti tam širší speciální hadici. pak stačí akorát zatlačit a o nic se nemusíš starat".

Vůbec jsem si to nedokázal představit. Já se v leže nevymočím, natož si nedokážu představit, že bych se i pos... Možná naposledy jako mimino, ale jinak jsem vždycky stihnul vstát a dojít si na záchod.

Vytáhli mě vysoko hlavou zhruba do dvou metů nad zemí. Odhrnuli mi sukni a pode mne daly kýbl. Pak si vzali gumové rukavice Když mi vyndávaly zátku z anální trubičky, tak jsem cítil zvláštní zápach. Kýbl tam byl proto, asi kdybych byl plný, protože svěrače moc nepracovali. Pak na mě napojily všechny ty hadice.

"Doufám, že je ti to jasný !!! Můžeš to vyzkoušet, jestli chceš, ale mělo by to fungovat. Jinak pro tvojí informaci jsme ti do pití přidaly projímadlo, aby ses vyprázdnil a prášek na spaní. Probudíš se ráno a měl bys být odpočatý, nebo vlastně už "odpočatá" !!!"

Cítil jsem, že postupně, co mi to povídaly začínám vytuhávat a zároveň zvláštní pocity v břiše, později jsem k tomu ještě dostal potřebu jít na záchod. pustil jsem všechno ven bez rozmyslu. Moje pečovatelky mi popřály "dobrou", zhasly a za chvíli jsem usnul.

(Všechny detaily, které jsem nemohl vidět mi připomněla opět kamera)

---to be continued--


...::: Tip pro Vás: Plácačka s kovovými hroty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...