Everything Butt
KINK Unlimited - All of Kink
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Kolegyně

část 3.

Autor: Dizzy.X

Hodnocení

1234567

Odvedla mě do své ložnice, kde již byla u nohou postele podložka, jenž mi měla dnešní noci sloužit za lože. Myslela jsem, že mě nechá spát jen tak nahou, pouze s obojkem na krku, avšak mýlila jsem se stejně jako již mnohokráte předtím. Vytáhla ze skříně vak s popruhy, do kterého jsem musela vstrčit ruce a ona mi potom popruhy připnula kolem ramen a stáhla paže pomocí šněrovadla. Dál jsem dostala kolík do jeskyňky. Musela mi poté obléci latexové kalhotky, aby mi náhodou nevyjel a též to byl alespoň nějaký další kousek oblečení jenž mi byl povolen. Nakonec mi připnula roubík a kožená pouta na nohy, které stáhla tak, abych nemohla dát nohy od sebe. Takto znehybněné mi popřála dobrou noc a uložila se ke spánku. Má paní jistě již dávno spala, když já funíc do roubíku jsem si v hlavě probírala ony úžasné zážitky dnešního dne. Leželo se mi krajně nepohodlně, podložka byla tvrdá a ruce za zády situaci ještě zhoršovaly a navíc jsem byla neustále drážděna a zvlhčována kolíkem.

Ráno mě vzbudilo plácnutí přes zadeček. Byla jsem hrozně rozlámaná a nevyspalá, jelikož se mi podařilo usnout až k ránu a i tak to bylo jen proto, že jsem již byla absolutně vyčerpaná. Paní mi sundala pouta na nohou, roubík a zbavila mě kolíku. Protož e jsem však nepoděkovala, dostala jsem ihned několik ran bičíkem přes zadeček, což mě dostatečně přivedlo vědomí a k poděkování. Vak na rukou mi zůstal. Připjala mi na obojek vodítko a vedla za něj do kuchyně, kde již byla připravena snídaně. Hned jsem věděla co a jak. Na stole bylo prostřeno a pod stolem v psí misce plaval rozmočený rohlík v mléce. Poděkovala jsem paní za jídlo, přiklekla a začala se snažit najíst jen pomocí svých úst. Teď už jsem nad ničím nepřemýšlela. Nejen pro to, že jsem byla velmi unavená, ale také proto, že jsem se jistým, mě příjemným způsobem chtěla pouze pokorně odevzdat své krásné paní. Seděla u stolu v dlouhých latexových šatech bez ramínek, vysokých šněrovacích botách na podpatku, krásně a výrazně nalíčená. Než se mi podařilo sníst moje první jídlo z misky, ozval se zvonek. Paní šla otevřít a vrátila se s další nádherně upravenou ženou. Ta sundala plášť pod kterým měla pouze korzet, k němuž byly připjaty latexové punčochy vsunuté v lesklých střevíčcích na podpatku. Ruce měla skryté v rukavicích až k ramenům, ale jinak byla bez podprsenky a kalhotek. Dlouze a vášnivě se s mojí paní políbily, načež začala moje paní prsty zkoumat krásná a pevná prsa své přítelkyně. ,, Moje nová hračka,, prohodila směrem ke mně když skončili s přivítáním, ,, dnes si ní pořádně užijeme,,. Přítelkyně mé paní ke mně přistoupila, a zvedla mě za vodítko ze mého kleku u misky. Pozorně si mě měřila pohledem a řekla ,, ..uvidíme jaká je,,. Dovedla si mě k pohovce, kde se pohodlně usadila. Jednu nohu zvedla na pohovku tak, že se přede mnou objevilo celé její ženství. Poručila mi pokleknout, což jsem čekala, avšak co jsem nečekala, že nechce abych se ujala její lesklé lasturky. Když jsem se předklonila abych začala s jejím uspokojováním, ihned mi vlepila facku. ,, řekla jsem jen ať si klekneš, vidím, že tě budeme ještě hodně věcí naučit,,. Klečela jsem tedy před ní a sledovala jak se pomalu masíruje. Pochopila jsem její záměr. Chtěla mě napnout, což se jí opravdu povedlo. Během ani ne minuty, jsem již byla celá říčná se jí do té její krásně vlhké dírky pustit, avšak nebylo mi to ještě několik minut dovoleno. Když potom přece, lačně jsem začala hltat její šťávy a hrát si jazykem v jejím přirození. Držela mě přitom za vlasy a tlačila moji hlavu do svého rozkroku. Najednou jsem ucítila jak mi něco vlhkého káplo na zadeček. Chtěla jsem se otočit, ale Madam jenž jsem právě uspokojovala, mě tvrdě vtáhla za vlasy zpět, se slovy ,, máš svůj úkol, tak nekoukej kde co lítá,,. Pokračovala jsem tedy ve svém úkolu a docházelo mi co se bude dít.


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - kovový obojek Désir Métallique Black :::...
Sexshop Sexujte.cz


Má paní si připnula umělý penis a chystala se jej vnořit do mého zadečku. Myslela jsem si, jak do mě pomalu vnikne a jaká to bude nádhera. Místo toho však hned zostra přirazila, až jsem myslela, že mi chce zadeček rozpárat. Chtěla jsem se vzedmout, ale madam držící mě za vlasy pevně udržela mojí hlavu na správném místě. Byl to opět divoký vír dění, cítit jak se umělý penis mé paní do mě noří v divokém tempu a přitom mám celý obličej naražený v rozkroku její přítelkyně. I když první vniknutí mé paní bylo pro mě dosti bolestivým šokem, začala jsem pociťovat, že chci víc, hloub, rychleji a tak jsem začala zlehka přirážet. To obě mé velitelky rozohnilo natolik, že má paní vzala důtky a začala mě šlehat po půlkách a její přítelkyně se začala přibližovat k vrcholu. Když už k němu konečně dospěla, měla jsem dírku už pěkně protaženou a zadeček mě od ran ostře pálil. Musela jsem té madam ještě olízat její mušličku, načež mi poručila abych si rozkrokem sedla na nárt její boty. Na rozkaz ,, a teď se pěkně udělej,, jsem téměř ani nečekala a začala jsem se vrtět na jí lesklé botce. Mé paní to zřejmě přišlo dlouhé a proto mě opět začala šlehat důtkami, tentokráte přes prsa. Jakmile jsem cítila dopady důtek na mé tělo, netrvalo mi to dlouho a vytryskla jsem jako gejzír.

Mé mučitelky mě pak nechaly stočenou vydýchávat na zemi, promýšlejíc další část programu mého výcviku.

Po chvíli ke mně má paní přistoupila a začala mi sundávat vak z rukou. Její přítelkyně kroužila kolem vychutnávajíc si každý její pohyb, u čehož si opět hrála s bradavkami na svých velkých prsech. Když už na mě nezbylo nic než můj obojek, musela jsem se postavit. Paní mi svázala ruce za zády, přitáhla je k hrudníku a podvázala mi prsa. Druhá madam si začala se zájmem začala pohrávat tentokrát s bradavkami mých prsou, třela je mezi prsty, kroutila s nimi cvrnkala do nich. Viděla jsem jak se v jejich rukou objevili klipsy, které mi připevnila na mé ztrápené bradavky. To už samo o sobě poměrně dost bolelo, avšak rozhodně to nemělo být koncem. Počali mi na klipsy zavěšovat závažíčka, jedno za druhým a velmi pomalu. Čím více jsem skuhrala, tím lépe se bavily. Točily se kolem sebe, občas se vášnivě políbily, přejely si vášnivě po intimních místech a jedna druhou dráždily. Závažíčka už mi pak nepřidávaly, jelikož jsem již zřejmě kňučela dostatečně na to, aby se pořádně vzrušily. Nechaly mě tu s nimi stát a trápit se, zatím co se sami pomalu posouvaly směrem k extázi. Náhle mě má paní chytla a táhla mě do ložnice, následována svojí partnerkou. Hodila mě na postel, přivázala mi každý nárt zvlášť k uzlu, jenž zakončoval provaz svazující mé ruce a otočila mě zpět na záda. Byla to nepřirozená pozice, ležet si na rukou a pokrčených nohou, což navíc způsobovalo, že jsem musela tlačit zadek nahoru a jakoby vystrkovat svoji dírku proti prostoru. Má paní si sedla na můj obličej a nechala mě jazykem dráždit její anální otvůrek, přičemž začala divoce masturbovat, zatím co její návštěva si hrála s mou kačenkou. Projížděla mi jí prstíkem a připevňovala mi kolíčky na stydké pysky. Když se již žádný nevešel, přilepila mi je páskou ke stehnům, číž je vypružila a uvolnila si cestu k mým otvůrkům. Natáhla si gumovou rukavici a začala nořit prsty postupně jeden za druhým do mé otevřené jeskyňky, až ta měla bez palce všechny. Palec přišel jako poslední a poté do mě začala vnášet celou dlaň. Moje paní mi v tu chvíli již divoce přejížděla celím svým rozkrokem po obličeji neustávajíc v sebe uspokojování. Dlaň v mém nitru se vysouvala a zasouvala, tak že jsem si zase myslela, že mě chce roztrhnout, ale po chvíli jsem se roztáhla natolik, aby pohyb byl plynulým a mohl mě začít překrásně vzrušovat. Téměř před vyvrcholením mé paní, jsem ucítila prsty druhé ruky mé drážditelky, jak se pomalu noří do mého zadečku. Byla jsem jak u vytržení. Cítila jsem se plná těch hýbajících se prstů a vychutnávala jsem si rozkrok mé paní, až k našemu společnému orgasmu. Když se dámy vystřídaly pokračovalo vše nanovo, jen při každé výměně si každá z nich zvolila jiný způsob jakým trápit a dráždit mé otvůrky.

Po mnoha hodinách, již nasycené spoustou vyvrcholení mě rozvázali. K nohám i rukám připevnily rozporku, přičemž tu na mých rukou zavěsily na hák visící od stropu. Omámená únavou a množstvím zážitků jsem si jen jakoby z povzdálí uvědomovala, že se ustrojili a odešly z bytu. Mě nechali stát zavěšenou v prostoru - čekající……….


...::: Tip pro Vás: Maska na oči Deluxe Fantasy :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...