Divine Bitches
Foot Worship
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Kolegyně

část 2.

Autor: Dizzy.X

Hodnocení

1234567

Po svém prvním zážitku jsem měla několik perných dní, kdy jsem propadala stavům až úzkostným. Bojoval ve mě pocit, že jsem se propadla do nějakého mravního bahna s potlačováním myšlenek na ty zvláštně krásné chvíle, které jsem mohla díky své ještě zvláštnější kolegyni zažít. V práci jsem jí týden nepotkala a tak pro mě zůstala v podstatě neznámou i přes onen zvláštní zážitek.

Až asi po dvou týdnech jsem nesla nějaké dokumenty do archivu, když z ničeho nic mě čísi ruka vtáhla do kumbálu uklízeček. Už jsem málem začala křičet, když se mé oči utopili v hlubokém pohledu, jenž jsem okamžitě poznala. Byla to ona. Držela mě přitlačenou na regál se saponáty a tiše mě hypnotizovala tím svým pohledem. ,,Dlouho jsme se neviděli,, řekla nakonec tiše a klidně, přičemž mi lehce vsunula koleno do rozkroku, snad abych se rozpomněla na naše poslední setkání. V tu chvíli mě napadlo, co když sem někdo vejde, ale neodvážila jsem se pohnout ani brvou. ,, Myslím, že je čas k novým poznáním a proto jsem tě vyhledala,, začala vysvětlovat ,, první lekci máš už za sebou a bylo by škoda nepokračovat.,, Její koleno se tlačilo stále víc na moje intimní místa a já i přes strach, že nás někdo objeví cítila jak začínám vlhnout. ,, Tady je hračička, kterou si tam schováš a necháš tak dlouho dokud ti nedám najevo že ji smíš vytáhnout,, dokončila a mě se před očima objevilo kovové vajíčko s malými výstupky, od kterého vedl provázek. Otočila s ním a ono začalo potichounku příst. ,,Nejdříve ale na kolena popros,, vrátila se do ní její přirozená dominance. Chtěla jsem být co nejdříve pryč, protože jsem se neustále bála aby nás někdo takhle neviděl, tak že jsem klekla a začala prosit. ,, Prosím Madam abych mohla dostat hračku a nosit ji pro Vás v sobě,,. Usmála a chytila mě za vlasy až to zabolelo, podívala se mi z blízka do očí a zavelela ,, Tak to dokaž,,. Stalo se něco co jsem nečekala. Posadila se na regál, sundala si střevíček na podpatku a nohu nastavila do výšky mého obličeje. Nechápala jsem co mám dělat a tak jsem byla hbitě instruována. Opět mě chytla pevně za vlasy spolu s povelem ,, ..cumlej krásko,,. Ještě když jsem měla její palec v ústech jsem nevěřila, že se to děje. Cítila jsem hrozné ponížení. Nachytat nás tak někdo, odstěhovala bych se snad i z města, ale ona nepřestávala a nutila mě pracovat s palcem, stejně jako s mužským přirozením. Dobrých deset minut si nechala obstarávat prst a mě už bolela celá pusa. Když se konečně ozvalo spásné ,, Dost,,, byla jsem již téměř u konce s dechem a jazyk jakoby opuchlí. Poručila mi vstát a její ruka mi zvedla sukýnku a prsty zkoumaly mé vlhké nitro pod kalhotkami. Byla znatelně potěšena se svojí prací a začala do mě vpravovat vrnící vajíčko. Nebylo to jednoduché, hrbolky na jeho povrchu zabraňovali hladkému vniknutí, což záležitost trochu protáhlo. Byl to zvláštní pocit chladného kovu, spolu s tím jak se hrbolky pomalu dostávaly za bránu mé jeskyňky. Nezbylo nic z nepříjemného pocitu ponížení a strachu, naopak jsem cítila odevzdanost a náklonnost k osobě jenž si se mnou hrála jak s panenkou.

Když byla s dílem u konce jakoby nic prohodila ,, chtěla jsi snad někam dojít...


...::: Tip pro Vás: Mystim anální kolík Rocking Force S :::...
Sexshop Sexujte.cz


Upravila jsem se, posbírala dokumenty a otevřela jsem dveře a chodbu kde naštěstí nikdo nebyl, tak že jsem se mohla cestou do archivu a zpět trochu vzpamatovat. Vajíčko v mém nitru však vykonávalo svojí funkci a růžky na něm teprve. Po půl hodině co jsem se vrátila zpět ke svému stolu v kanceláři, jsem se začala hrozit co přijde. Hlavou mí létaly obrázky z kumbálu a vajíčko vrnělo a vrnělo. Po dalších deseti minutách jsem musela poodejít na toaletu, abych si vzala vložku, jinak bych za chvíli měla na sukni mokré kolo. Do konce pracovní doby jsem přežila jen tak tak, abych nezačala křičet vzrušením. Nic jsem dohromady neudělala, protože soustředit se bylo nadlidským výkonem. Spěchala jsem ven ze zaměstnání nedívajíc se vlevo ani vpravo, přičemž jsem začala uvažovat, jak to vůbec dopadne s tím vajíčkem. Celá rozechvělá jsem spěchala ulicí, když tu najednou se ke mně přidala ona. ,, Tady za rohem mám vůz, pojedeme ke mně pro pokračování ,,.

Nastoupili jsme do červeného citroenu s tmavými skly. Opět sem s ní byla o samotě a to mě nesmírně vzrušovalo. ,, Sundej si sukni,, byla první věc, kterou mi řekla okamžitě potom co jsme za sebou zabouchli dveře. Věděla jsem, že zvenčí dovnitř není vidět a tak jsem namáhavě sundala sukni. Zpozorovala vložku jenž chránila moji sukni před provlhnutím a začala se smát pokračujíc slovy ,, dej to prosím tě pryč,,. Vyndala jsem promočenou vložku a hodila ji na podlahu auta. Zajela mi prsty pod kalhotky a kontrolovala jestli je hračka na svém místě. ,, Roztáhni nohy a opři si je o palubku,, přikázala aniž by přestala s prstní hrou s mojí kačenkou. Byl to nepříjemný pocit, věděla jsem sice že do auta vidět není, ale já viděla houfy lidí jak procházejí kolem auta a nebýt těch neprůhledných skel, viděli by mi snad až do krku. Vytáhla prsty z mých kalhotek velíc ,, a teď si to pořádně udělej ,,, načež mi prsty se zbytky mých šťáv strčila do pusy. Pochopila jsem, že chce abych je očistila a tak jsem s velkým odporem začala, spolu s masírováním svého klitorisu. Netrvalo to ani několik minut a spolupráce vrnícího vajíčka, mého vlastního úsilí a vzrušení z té situace mě přivedlo k mocnému vyvrcholení. Ona poté okamžitě nastartovala a rozjela se, zatím co já jsem vydýchávala svůj sprint. Před domem jsem si na její příkaz opět oblékla sukni, do kabelky schovala kalhotky a do popelnice před vchodem jsem vyhodila vlhkou vložku.

Opět jsem se objevila v bytě kde tohle všechno začalo, ale teď už jsem se sem tak nějak těšila a snažila se odhadnout co se bude dít. Nečekala jsem dlouho. První povel zazněl ihned po příchodu-šaty dolů, poté mi připnula obojek a když se vynadívala na mé nahé tělo poodešla se upravit. Vrátila se opět v nádherném oblečku, skládajícího se korzetu, vysokých šněrovacích bod na podpatku a rukavic až k ramenům. Provazem jenž měla v ruce mi spoutala ruce za zády a podvázala mi prsa. Tentokrát provazy poměrně dost utáhla, tak že jsem začala trošku fňukat. Všimla si toho, ale provaz místo povolování ještě trošku utáhla. Teď se mi provazy zařezávaly do kůže opravdu velmi nepříjemně a já cítila každý svůj pohyb. Začala mě hladit po podvázaných prsou a tahat za bradavky. Zprvu jsem myslela, že se tou bolestí počůrám a kňučela jsem, ale za chvíli jsem už zase byla úplně mokrá a i když jsem cítila všechny ty nepříjemné záležitosti naplno, vzrušení bylo silnější. Následně jsem si musel kleknout na podlahu s rozevřenýma nohama. Na bradavky mi připnula klipsy spojené řetízkem, jehož každé zhoupnutí bylo přírostkem nepříjemností. Přiklekla si ke mně a začala si hrát s mojí kačenkou, projížděla mi lasturku odpředu dozadu, smáčela prsty hluboko v mém nitru což mi přinášelo obrovské vlny rozkoše, ale také bolesti, jelikož jsem sebou začala házet a provazy spolu s řetízek vykonávaly přesně to co se od nich očekávalo. Pokračovalo to tak dlouho dokud jsem nezačala křičet z vyvrcholení. Během toho mi byl sundán řetízek z bradavek, což byla vlastně poslední kapka před tím než to na mě úplně přišlo. Byla jsem jak v jiném světě, cítila jsem únavu, tlak provazů a vnímala jsem svojí krásnou velitelku. Ta si klekla přede mě a vysoko vystrčila svůj zadeček proti mému obličeji. Nikdy před tím bych neřekla, že jsem schopná to udělat, ale v tom víru událostí jsem okamžitě pochopila a bez potřeby povelů jsem začala lízat vlhký otvůrek své paní. Nechala se dlouze obstarávat a ani jsem si nestihla všimnout, že se starám o oba její otvory. Když už byla hodně rozparáděná najednou vstala, vyndala ze mě vajíčko a strčila mi do kačenky zapnutý vibrátor. Musela jsem se posadit na zadek a co nejvíce pokrčit nohy. Přivázala mi na každou bradavku provázek, jenž přivázala na druhé straně k mým palcům u nohou. Kdykoliv jsem jen trošku povolila pokrčení nohou projela mnou ostrá bolest z natahujících se bradavek. Potom se postavila nade mě a já dokončovala co jsem začala. Byla to ohromná řeka bolestí a slastí najednou. Cítila jsem bolest od provazů a rozkoš díky vibrátoru a práci jenž jsem vykonávala pro svoji paní. Když potom paní dosáhla mocného vrcholu musela jsem se ještě chvíli trápit, než mě osvobodila od provázků mezi palci a bradavkami. ,, To bylo perfektní drahá,, promluvila ke mně když provázky odstranila a já pochopila, že jsem se stala její sexuální otrokyní aniž bych pro to cokoliv udělala a také mi došlo, že se mi naše hrátky tak moc libí. Už bych nechtěla být bez nich……….


...::: Tip pro Vás: Saténová maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...