TS Seduction
Czech Dungeon
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Kemp

část 2.

Autor: Fikkpervers

Hodnocení

1234567

Následující den jsem celý trávil opět na pláži, nedočkavě jsem čekal co se bude dít dnešní půlnoc, která z dívek si mě poddá, co mi udělá, co po mě bude chtít. Nebo jestli se jich na mě vrhne víc. Byl jsem opravdu nadrženej, koule stále plné spermatu ze včerejška. Celý den jsem ale žádnou z nich na pláži neviděl, byl jsem trochu zklamanej. Po večeři jsem se byl projít po pláži. Na konci pláže jsem objevil rozbitá dřevěná vrátka a cestu dál podél moře, ale o pár metrů výš a navíc zcela zarostlo, jen malá pěšinka vedla mezi trnitejma keřema až jsem přišel na odbočku. Jedna cesta vedla dál a druhá nahoru, nejspíš ke zbořenině strážní věže. Už se začalo stmívat a tak jsem radši šel zpět. Lehl jsem si do stanu a čekal až bude půlnoc.

Chvíli před půlnocí mi zazvonil budík a já spěchal do umýváren. Čekal jsem a protože jsem už věřil, že i dnes minimálně jedna z dívek přijde, měl jsem mezi nohama pořádnej stan. Přesně o půlnoci se jedna z nich objevila na stejném místě co den předtím její sestra. Anet. Měla světlé, krátké vlasy, malá prsa a byla asi jen 150cm vysoká, tipoval bych jí na 16 let. Přišla ke mně, v ruce měla pouta. Odtáhla mě k záchodům, dámským záchodům, přinutila mě lehnout si a dát nohy kolem mísy, ty mi spoutala. Pak zavřela dveře a já měl horní polovinu těla ven z kabinky. Měl jsem pořádnej strach, že někdo přijde a uvidí mě tak. Cítil jsem jak mi začíná kouřit penis a pak jak mi ho podvazuje. Najednou jsem cítil něco úžasného, vlhkého a hebkého. Věděl jsem, že jsem poprvé "zasunul", i když to nebylo zrovna mým přičiněním měl jsem radost a užíval si ty úžasné pocity jak na mě jezdila. Najednou jsem ale slyšel kroky, dostal jsem strašný strach. Kroky se přiblížily a já věděl, že je zle. Najednou se v uličce objevila starší žena, znal jsem ji. Je to češka, má stan jen kousek od nás. Koukala na mě a já na ni. Nevěděl jsem co a zatím mi Anet stále jezdila na penisu. Žena ke mně přišla. A řekla: "Takhle tu ležíš nahej na záchodech, jsi snad záchod?" Já jen koukal, vytřeštěné oči. "OK, tak já si tě teda zkusím." Přidřepla nade mne a já viděl její neoholenou díru. Hnus, najednou se to z ní vyřinulo, její moč tekla na můj obličej a ona jen koukala.


...::: Tip pro Vás: Erotický bič 7-Heaven A0217 černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


Když se vymočila poručila mi ať jí pěkně jazykem očistím. Nechtěl jsem, ale najednou jsem ucítil jak Anet přestala jezdit na mém penisu a zmáčkla mi koule. Pochopil jsem a začal její hnusnou chlupatou kundu lízat. Nebylo to vůbec příjemné, ani vzrušující. Pak se zvedla a řekla fajn, doufám, že tu budeš každej den touto dobou, nebo kdykoli a kdekoli tě uvidím a bude se mi chtít nebo si pro tebe zajdu. Jinak to na tebe povím rodičům. Jo, a nauč se to taky pěkně polykat. Taková věčná škoda by toho tu byla, takhle na zemi. Pak odešla, já nevěděl co by. Jen jsem cítil, že Anet začíná znovu přirážet, po chvíli jsem se zase začal přibližovat k vrcholu. Bylo to pěkné, ale najednou byl konec. Slezla ze mě a otevřela, odvázala mi nohy a přikázala mi abych si hlavu dal nad mísu. Věděl jsem, že si ze mě taky udělá záchod, ale předtím mi poručila abych jí lízal. Lízal jsem ji snad hodinu nebo dvě, měl jsem pocit, že jazyk už neucítím stejně jako krk opřený o hranu mísy. Když se jí nelíbila dostatečně má snaha, švihla mi bičíkem přes můj podvázaný a tak stále stojící penis. Několikrát se udělala, než mi dovolila skončit. Pak řekla jasně abych polykal. Začala mí čůrat přímo do pusy a já jsem se snažil polykat, ačkoli to bylo nechutně slanohořké. Něco se mi spolykat podařilo, něco steklo na zem a do mísy. Pak jsem ji jazykem očistil a ona vstala. "Don´t worry, you will learn it, learn to drink it all. And much more and you will like it. " Pak si ke mně klekla a nasadila mi tubu cudnosti. Myslel jsem, že se zblázním, sperma chtělo ven a já nevěděl co s tím. Odešla a já jsem věděl, jen, že nebudu moct odejít zítra na pláž, protože tohle pod plavky neschovám. A věděl jsem tak, že budu mít hodně šancí se zítra naučit polykat moč. Té hnusné ženské, protože mě ve stanu vždycky najde. Odešel jsem spát, ale nešlo to, měl jsem už strach z toho co bude zítra, z té ženské, z toho co mi budou dělat holky a hlavně mě neskutečně bolely moje koule plné spermatu. Prožil jsem tak druhý den služby, druhý den sexu… ale ani jedno vyvrcholení.


...::: Tip pro Vás: Saténová oboustranná maska na oči (fialová) :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...