Public Disgrace
Creative Porn
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Katica v mučiarni

část 3

Autor: Ross

Hodnocení

1234567

Keď sa súdny tribunál, kat a jeho pomocníci o chvílu potužený vínom vrátili späť do mučiarne, Katici to pripadalo ako celá večnosť. V bolestiach stonala a kričala a jej krik bolo počuť aj napriek tomu, že mala v ústach roubík. Sudca predstúpil pred Katicu, kopol do závažia na nohách a skríkol:

To že sa nechceš priznať chápem, čarodejnice sa nikdy nechcú priznať, ale že si ma pred všetkými potupila tou fackou a že si mi naplula do tváre, ti nikdy neodpustím. S mučením budeme pokračovať až do rána.

Kat, od teba chcem, aby si začal dôraznejšie vykonávať svoju robotu, pokial nechceš prísť o svoje zlatky.

Odviažte ju a priveďte mi ju pod rumpál. – kat okríkol pomocníkov.

Rumpál bola vlastne kladka zavesená v strope mučiarne, cez ktorú bolo natiahnuté lano. Katovi pomocníci rýchlo odviazali Katicu a vyslobodili ju z bolestivej polohy na koni. Schytili ju pod pazuchami a priviedli, lepšie povedané, keďže ledva chodila, privliekli ju pod rumpál. Katici sa trocha ulavilo, stíchla a trela si zmučené prirodzenie a prsia.

Vedela, že na rumpáli nešťastníkov vyťahovali za ruky zviazané za chrbtom a počula, že mnohým vyklbili ramená. Lenže netušila, že hrôzostrašný kat mal pre Katicu pripravené ovela horšie mučenie. Pomocníci Katici vykrútili ruky za chrbát a zviazali a takisto jej zviazali nohy v kotníkoch.

Pevne ju chytili, aby so sebou nehádzala a kat jej tenkým lanom začal podväzovať najprv jeden a potom aj druhý zmučený prsník. Medzi podviazané prsia prevliekol lano z rumpálu a začal ju vyťahovať hore na rumpál. Katica kričala od bolesti, ale kat neprestával, až kým ju za podviazané prsia nevytiahol do malej výšky nad zemou.

Vzal si do ruky bič a začal ju bičovať spredu po nohách, čiernom chlpatom trojuholníku, bruchu ale hlavne cez natiahnuté velké prsia. Pri každej rane bičom sa jej telo rozhojdalo, čo jej spôsobovalo ešte väčšiu bolesť. Mala pocit, že sa je prsia odtrhnú od tela. Po dvadsiatej rane bičom začala kričať z plného hrdla:

Prestaňte, prosím prestaňte už, ku všetkému sa priznám, len ma už nechajte na pokoji.

Sudca kývol na kata aby prestal. Pomocníci Katicu spustili na zem a držali ju aby nespadla. Sudca pred Katicu predstúpil a pozrel sa na jej velké podviazané prsia, ktoré začali meniť farbu do fialova. Napokon sa je opýtal:

Priznávaš, že si čarodejnica? Že si sa zúčastňovala na čarodejníckych orgiách?

Katica hlboko dýchajúc od únavy a bolesti odpovedala:

Keď mi rozviažete prsia, tak potom sa priznám.


...::: Tip pro Vás: Svazovací lano :::...
Sexshop Sexujte.cz


Sudca dal pokyn katovi a ten jej rozviazal prsia a ruky. Prsia sa jej po rozviazaní začali prekrvovať a bolesť sa ešte viac vystupňovala. Keby ju neboli držali pevné ruky pomocníkov, určite by bola odpadla na zem.

Nuž teda doznávaš sa teraz k čarodejníctvu! –znova sa opýtal sudca.

Katica si držala červeno fialové prsia a mlčala.

No tak Katica, chcem počuť tvoje priznanie! – skríkol na ňu sudca.

Ona pomaly zdvihla zrak zo svojich zmučených prs na sudcu a nahlas prehovorila:

Zmýlil si sa, nie som čarodejnica, som iba obyčajná slúžka.

Sudcu akoby niečím ovalili. Oklamaný okríkol kata, aby pokračoval v tortúre. Kat okamžite niečo povedal svojim pomocníkom a tí priniesli ťažkú a velkú dubovú dosku pokrytú ostrými klincami. Kat zatial Katici vpredu zviazal ruky lanom od rumpálu a vytiahol ju za ruky nad zem. Dosku s klincami pomocníci postavili spredu tesne pred natiahnutú Katicu a pripevnili do podlahy.

Katica stále nechápala čo s ňou budú robiť, ale keď kat uchopil do ruky bič, postavil sa za jej chrbát a začal ju bičovať po zadku a chrbte, pochopila diabolský plán kata. Po každej rane bičom, ktorá dopadla na jej telo, Katica od bolesti so sebou trhla a prirazila svoje prsia, brucho a nohy o ostré ostne trčiace z dosky. Pri každom údere pocítila strašnú bolesť nielen na chrbte a zadku, ale aj na prsiach.

Kat ju nešetril a zasadil jej päťdesiat rán bičom. Katica vrieskala ako ranené zviera, ale nikto si toho nevšímal. Všetci sa pozerali na natiahnutú Katicu, ako sa po každom údere napichávala s velkými prsiami na klince. Keď kat skončil, ostala bezvládne visieť na rumpáli.

Dnes tuším z nej nedostaneme žiadne priznanie. Hej kat, preber ju značkovacím železom a odveď ju naspäť do žalára. S ďalšou tortúrou budeme pokračovať dnes večer a preto si musím odpočinúť. –rozkázal sudca.

Kat vytiahol z ohniska žeravé značkovacie železo a pritlačil ho Katici o zadok. Tá sa okamžite prebrala z bezvedomia a celou silou narazila prsiami na ostrú dosku. Už ani nevládala kričať, len niečo nezrozumitelné blabotala. Katovi pomocníci odstránili dosku a kat ju spustil na zem, kde jej rozviazal ruky a nohy a vylial na ňu dve vedrá studenej vody.

Hodil jej roztrhané šaty, aby sa obliekla a odvliekol ju napoly bezvládnu do cely temného žalára. Sotil ju na slamník so slovami, že večer jej pripravia také mučenie, po ktorom sa určite prizná. Keď kat zamkol dvere cely, Katica zmučená a unavená zaspala.


...::: Tip pro Vás: Elektrosex pás cudnosti Mystim Pubic Enemy No. 3 :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...