Wired Pussy
Whipped Ass
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Katica v mučiarni

část 2

Autor: Ross

Hodnocení

1234567

Katica nevedela, ako dlho visela natiahnutá na lane a pripadalo jej to celú večnosť, keď v tom zahrkotal klúč vo dverách a do cely vstúpil starý žalárnik. Potlapkal ju po nahých prsiach, zvesil jej závažia z krúžkov na prsiach, ktoré jej po celú dobu, čo visela na lane, naťahovali prepichnuté bradavky. Vytiahol jej zo zadku zarazený bič, odviazal ju a hodil jej staré šaty. Katica si od bolesti necítila ruky, ale hneď sa obliekla, aby zakryla svoju nahotu. Žalárnik ju chytil pod pazuchu a odvádzal ju von z cely. Bola polnoc a vedela, že ju odvádza na ďalšiu tortúru. Katica sa chcela brániť, ale on jej vykrútil ruku za chrbát a tak ju prinútil ísť dopredu po tmavých a studených chodbách podzemia až do mučiarne. Tam ju schytili pevné ruky katových pomocníkov a predviedli ju pred sudcu a súdnych prísediacich. Sudca sa na ňu uškrnul a povedal:

„Katica, nariaďujem ti, aby si sa priznala, že si čarodejnica“.

Katica sa bála, že ju budú znova mučiť, ale tiež vedela, že pokial by sa priznala a podpísala protokol o bosoráctve, hneď zajtra by ju bez milosti upálili na hranici. Rozmýšlala, čo má urobiť, keď na ňu zrúkol sudca znova:

„Si hluchá, nemá alebo ti diabol v mlčaní pomáha“?

Katica sa strhla a pevne rozhodnutá nenechať sa upáliť pokojne odpovedala:

„Nie som čarodejnica a nikdy som ňou nebola. Nepriznám sa k ničomu ty starý diabol“ povedala a odplula si na zem.

Sudca vstal, podišiel k nej, jednou rukou ju chytil za vlasy a zatiahol za ne tak, že jej vyvrátil hlavu čo najviac dozadu.

„čo to robíš, nechaj ma, ja som ti nič neurobila“?! odvážne vykríkla Katica.

„Mne nie, ale lietala si s čarodejnicami a si v spojení s diablom. My ti to dokážeme a ty sa priznáš“ zrúkol na ňu sudca.

Po týchto slovách Katicu pustil a stroho nariadil katovi:

„Pokračuj v mučení“!

„To ma predsa nemôžete takto týrať“ ozvala sa.

„Ale môžeme, my môžeme všetko a čím skôr to pochopíš, o to menej ťa budeme mučiť. Na mučidlách sa už väčší tvrdohlavci priznali“ povedal sudca a iba kývnutím hlavy dal pokyn katovi k ďalšiemu mučeniu.

Pomocníci odviedli Katicu k železnej stolici, strhli z nej prudkým pohybom staré šaty a obnažili ju donaha.


...::: Tip pro Vás: Elektrosex pás cudnosti Mystim Pubic Enemy No. 3 :::...
Sexshop Sexujte.cz


- 1 -

Na jej velkých prsiach sa týčili prepichnuté bradavky s krúžkami, ktoré si hneď zakryla rukami. Ale pomocníci jej ruky vykrútili dozadu a zviazali. Prinútili ju sadnúť na studenú stolicu a zviazané ruky jej preložili za operadlo a priviazali ich k stolici. Kat vzal ďalšie tenké lano a začal je ruky nad lakte šnúrovať a sťahovať k sebe smerom k ramenám, aby sa prsia viac našponovali dopredu. Potom jej priviazali kotníky k nohám stolice. Za chrbát jej strčili ostrý drevený špalík, aby jej čo najviac vypli hrudník. Kat priniesol z poličky dve kruhové svorky a podal ich pomocníkom. Pomocníci sa postavili za stolicu, každý z jednej strany. Kat jej začal hrubo ohmatávať prsia a ťahať ju za krúžky na bradavkách. Pomocníci potom nasadili na prsia kovové svorky, takže svorky tvorili okružie okolo katom zmačkaných prs a začali uťahovať matice, čím priškripli Katice prsia. Ako uťahovali matice na svorkách, svorky postupne zmenšovali svoj priemer, prsia sa začínali napínať a krúžky na bradavkách trčali nabehnuté dopredu. Katica kričala od bolesti, ale kat jej nasadil roubík do úst a pomocníci ďalej uťahovali svorky. Keď sa zdalo, že jej prsia prasknú, s uťahovaním prestali. Kat jej na krúžky v bradavkách nasadil železné závažie a začal jej krátkym bičíkom šlahať po prsiach. Katica revala a rev bol počuť aj cez zapchaté ústa.

Potom z kúta mučiarne kat priniesol železnú nádobu s ohňom a hrubé sviečky. Oheň podložil pod železnú stolicu a prikázal pomocníkom, aby rozložili väčší oheň. Plamene začali odspodu zohrievať stolicu, ktorá začala Katicu páliť na holom zadku. Zatial kat zapálil sviečku a pristúpil pred Katicu. Sviečku nechal chvílu horieť a potom začal na napnuté prsia pomaly vylievať horúci vosk sviečky. Oheň pod stolicou rozpaloval železnú stolicu, na ktorej sedela. Celý zadok ju pálil. Kat jej začal plameňom zo sviece opalovať prsia a bradavky. Katica zrevala od bolesti ako ranené zviera a omdlela. Sudca nariadil katovi prestať s tortúrou a pomocníci zahasili oheň pod stolicou, zoškrabali vosk z prs, vytiahli roubík z úst, zložili z poza chrbta drevený špalík a vyliali na ňu vedro studenej vody, až Katica prišla k vedomiu. Potom jej začali uvolňovať svorky na prsiach. Akonáhle uvolnili zovretie prs, miesto očakávaného ustúpenie bolestí sa začali prsia prekrvovať a ešte viac jej bolesť trhala prsia. Odviazali jej kotníky a ruky a predviedli ju znova pred sudcu. Katica si rukami trela zmučené prsia a zadok, ktorý mala popálený. Od bolesti a hanby, čo vytrpela, chcela krutého sudcu najradšej nakopať, ale ruky pomocníkov ju držali pevne, tak len na neho kričala.

„Ty sviňa hnusná, už si spokojný. Nie som čarodejnica, vydržala som právo útrpné, vydržala som mučenie, musíš ma prepustiť“! a hlasno sa zasmiala.

„Mlč, kat prestal s mučením, aby sme nemuseli počúvať to tvoje vrieskanie. Keď sa teraz hneď a zaraz nepriznáš, budeme ťa mučiť až do rána. Tak znova sa ťa spytujem, si bosorka? Kto je s tebou ešte spriahnutý s diablom“? zrúkol na Katicu sudca.

Keď Katica videla, že chcú počuť priznanie za každú cenu, nazlostila sa ešte viac, vytrhla sa pomocníkom, priskočila k sudcovi a jednu mu vylepila a oplula ho. Pomocníci ju hneď schmatli a privliekli naspäť. Sudca od jedu očervenel.

„Kat, okamžite pokračuj v tortúre“! zakričal sudca a utrel si pluvanec z tváre.

Kat neváhal a dal pokyny svojim pomocníkom. Tí Katicu priviedli k drevenému trámu. Ruky jej zviazali vpredu a pomocou kladky ju vytiahli na trám nad zem. Nohy jej roztiahli a na bokoch dreveného trámu priviazali. Visela roztiahnutá do obráteného písmena Y. Kat surovo zmačkol jej prsia a jeden z pomocníkov ich začal pevne podväzovať.

- 2 -

Keď bol hotový, podložili jej pod podviazané prsia drevený hranol, pripevnili ho po oboch koncoch k trámu a prsia jej k nemu priviazali. Cez krúžky na bradavkách jej priviazal tenké lanká a jeden z pomocníkov ich začal ťahať, zatial čo druhý pomocník ju bičoval po chrbte a popálenom zadku. Kat ju tiež začal bičovať, ale spredu, po chlpatom trojuholníku, bruchu a natiahnutých prsiach. Keď ustal, priniesol z ohniska značkovacie železo. Nasadil jej na ústa roubík a za neustáleho bičovanie chrbta, zadku a naťahovania prs na lane, jej pomaly priložil rozžeravené značkovacie železo na jeden a potom aj na druhý prsník. Katica revala a metala sa na ráme a znova omdlela. Pomocníci prestali a Katicu z trámu odviazali a zvalili na zem. Znova na ňu vyliali studenú vodu a keď sa prebrala, hneď ju zo zeme zdrapli pevné ruky pomocníkov a viedli k ďalšiemu mučiacemu zariadeniu. Bol to velký drevený rám na štyroch nohách, ktorý vzdialene pripomínal koňa. Jeho chrbát bol hrubo opracovaný do ostrej hrany. Pomocníci zdvihli Katicu a posadili ju na drevený chrbát koňa. Krútila sa bolesťou a ako postupne svojou váhou dosadala na ostrú hranu, ktorá vnikala do prirodzenia, začala hrozne kričať. Kat jej na nohy priviazal ťažké kamenné závažie, ktoré jej ešte viac pritláčalo pysky prirodzenia na ostrú hranu. Pomocníci jej zviazali ruky dozadu a cez kladku ich vytiahli do výšky, čím sa predklonila a ona viac tlačila klitorisom na ostrie hrany „koňa“. Kat na krúžky v bradavkách pripútal reťaze, natiahol ich dopredu, kde ich pripevnil. Katica ostala na koni roztiahnutá a bolestivo priviazaná spredu aj zozadu. Kat doniesol velkú horiacu sviečku a začal jej ohňom opalovať celé telo, ale hlavne vpredu prsia. Plamene ju zbavili ochlpenia pod pazuchami, na nohách a čiastočne aj na prirodzení. Keď ju chcel kat odviazať a pripútať na škripec, sudca ho okríkol:

„Nechaj ju na koni, nech si trocha zajazdí, máme dosť času. Daj jej ešte závažia na nohy a prsia“! prikázal a spokojne sa usadil.

A tak pomocníci priniesli ďalšie kamenné závažie a priviazali ich Katice na nohy, čím sa tlak na ostrej hrane ešte zväčšil. Kat priniesol železné závažie a zavesil jej ich na krúžky na prsiach. Potom sudca nariadil na chvílu prestať. Celý súdny tribunál, vrátane kata a jeho pomocníkov sa odobrali do vedlajšej miestnosti posilniť sa jedlom ale hlavne vínom. Katicu nechali v bolestiach na drevenom koni v mučiarni. Revala a stonala a rozmýšlala o tom, ako ju ešte budú mučiť a aké tortúry si na ňu pripravili.


...::: Tip pro Vás: Pás cudnosti se zámkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


dreveny kon

tyc

   (17.12.2016 17:31)
vyskusal som sedet na drevenom koni moj rekord bol 40min a fakt je to sialena bolest az pot stekal zo mna asi po 20min mi tak strpol penys ze som ho vôbec necitil a ked som zliezol z kona po 40min penys mi nestal asi tri dni a nevedel som sa ani urobit fakt dobri nastroj na mucenie

dreveny kon

byk

   (29.4.2016 11:25)
strasne vzrusujuce musenie na drevenom koni aj ja som na tom koni sedel 40min s rukami za chrbtom v putach bolest je fakt silena pero tak ztrplo ze tri dni som sa nemohol urobit bolo by zaujimave vedet keby som na tom ssedel tak 2 hodiny ake to ma následky a ako dlho by mi nestal penys nepoculi ste o tom
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...