Everything Butt
Czech Twins
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Katica v mučiarni

část 1

Autor: Ross

Hodnocení

1234567

Písal sa rok 1632. Zima v tomto roku bola velmi krutá. Zima bola aj v podzemí stredovekého hradu. Tam za chvílu mal začať výsluch mladej ženy Katice, slúžky z hradu, ktorú predvčerom obvinila Ilona, žena miestneho garbiara z čarodejníctva. Ilonu podrobili krutému mučeniu v mučiarni hradu. Dlho zapierala, že nie je čarodejnica, ale tunajší kat sa vyzná v remesle. Najskôr ju tak dlho bičoval po nahom tele, až sa priznala, že je čarodejnica. No keď sa jej sudca opýtal, kto je ešte s diablom spolčený, nech prezradí ich mená, tak zapierala, že už nikoho nepozná. Až keď jej kat priložil žeravé železo na pravú prsnú bradavku, nevydržala takú bolesť a začala kričať, že všetko povie. A tak priznala, že bosorka je aj slúžka na hrade Katica, ktorú videla vždy po západe slnka a niekedy aj v noci zbierať nejaké bylinky. Preto po priznaní garbiarovej ženy Ilony priviedli Katicu bez toho, aby jej niečo vysvetlili do podzemnej kobky chladného žalára. Posadila sa na slamník, zakryla sa starou dekou a do rána oka nezažmúrila od strachu, čo s ňou chcú urobiť. Ráno zaštrngotal klúč vo dverách žalára a dnu vstúpil starý hrbatý žalárnik s pomocníkom.

„Vstávaj žena, ideme!“ skríkol žalárnik.

„A kam? spýtala sa so strachom Katica.

„To za chvílu uvidíš“ a schytil ju aj s pomocníkom pod pazuchy a odvádzali ju tmavými studenými chodbami podzemia, až prišli k velkým dubovým dverám.

Keď vstúpili, ocitli sa vo velkej miestnosti. V jednom rohu miestnosti stál velký dlhý stôl, za ktorým sedel sudca a dvaja prísediaci. Pri vedlajšom stole sedel súdny zapisovatel. V druhom rohu bolo velké ohnisko, v ktorom boli zapichnuté nejaké železá. Na stenách boli rozmiestnené rôzne police a zavesené rôzne nástroje, používané na mučenie. Vzadu v miestnosti stála velká drevené lavica a zo stropu viselo mnoho dlhých hrubých a tenkých lán. Katica prebehla pohladom po miestnosti a pochopila, že stojí v mučiarni čarodejníc. Ale prečo ju sem priviedli? Mráz jej prebehol po chrbte.

„Prečo ste ma sem priviedli. čo sa to tu deje? „opýtala sa sudcu.

„Mlč, nič som sa ťa nepýtal. Budeš odpovedať len na moje otázky! prísne ju zahriakol sudca.

Medzitým jeden z katových pomocníkov priviedol špinavú a unavenú ženu, oblečenú len v roztrhanej plátenej košeli. Vlasy mala strapaté, krívala a bola bosá.

„Ilona, rozkazujem ti, aby si zopakovala svoju výpoveď a ešte raz povedala, že si čarodejnica a že si sa schádzala po večeroch v lese aj so slúžkou Katicou“ , prikázal jej sudca.

Keď sa ubiedená Ilona poobzerala okolo seba a uvidela peknú mladú Katicu, zachvela sa a rozplakala.

„Nie, nie je to pravda, všetko som si vymyslela „povedala plačúca Ilona.

Sudca mlčky kývol na kata. Ten chytil Ilonu za ruky a dotiahol do prostred mučiarne. Strhol s nej starú košelu a Ilona zostala nahá. Spútal jej vpredu ruky a zavesil ich za železný hák, ktorý visel na lane zo stropu. Na kotníky nôh jej nasadil kožené putá a pripútal jej nohy o železné oká v podlahe. Katov pomocník začal ťahať za lano, visiace zo stropu a Ilonu takto natiahol ako strunu. Ilona bola celkom pekná asi 45 ročná žena s mierne ovisnutými prsiami a velkým zadkom. Keď tam tak nahá a natiahnutá visela, sudca a ostatní prísediaci sa dychtivo pozerali na jej telo, na jej prsia a velmi zarastené ohanbie. Kat z velkého ohniska z kúta mučiarne vytiahol dlhé žeravé železo a postavil sa pred Ilonu. Druhou rukou jej silno stlačil lavý prsník a žeravé železo jej priložil na bradavku. Ilona strašne vykríkla.

„Tak čo, budeš zapierať alebo sa ku všetkému priznáš? opýtal sa jej znova sudca.

Ilona ešte od bolesti kričala, ale kývala hlavou a priznala sa a Katicu označila ako čarodejnicu. Ilonu odviazali, prehodili cez ňu roztrhané šaty o odviedli ju späť do žalára.

Sudca sa obrátil ku Katici, ktorá sa strnulo a s hrôzou pozerala na Ilonine mučenie.

„Katica, priznávaš sa, že si čarodejnica a že si sa s nimi stretávala po večeroch v lese“? opýtal sa sudca.

„Nie, nie som čarodejnica a nikdy som sa s nimi nestretávala“, už nahnevanejšie odpovedala Katica. Trochu podišla k stolu a naklonila sa k sudcovi.

„Ty bastard jeden prekliaty, čo si to vymýšlate“! skríkla a naplula mu do tváre. Sudca celý od poníženia očervenel a zakričal.

„Kat, konaj svoju povinnosť. Chcem ju vidieť trpieť na mučidlách, až kým sa neprizná“!

Kat dotiahol Katicu doprostred mučiarne, kde pred chvílou visela Ilona. Dvaja katovi pomocníci jej priviazali vpredu ruky a cez kladku v strope ju vytiahli nad zem. Kat jej chytil pri krku lem šiat a roztrhol jej ich do pol pása. Tak isto jej roztrhol aj živôtik a Katica ostala do pol pása nahá. Bola to velmi pekná mladá žena, plná života. Mala velké pevné prsia a bradavky, ktoré stúpali do výšky pri každom nadýchnutí. Vzal do ruky stredne velký bič a postavil sa za ňu.

„Začni! “ skríkol sudca.


...::: Tip pro Vás: Saténová maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


Kat zdvihol bič do výšky a začal ju bičovať po celom chrbte. Dostala 25 rán, keď prestal. Sudca vstal a podišiel ku Katici.

„Ty devka jedna, ja ťa naučím poslušnosti, ešte ma budeš prosiť, aby som prestal“ a pleskol jej rukami po bielych prsiach až jej nadskočili.

„To nikdy ty starý cap“ skríkla Katica, ktorá mala chrbát v jednom ohni.

„Kat, pokračuj“ zreval sudca.

Kat si zobral hustý kožený bič, postavil sa pred visiacu Katicu a začal ju bičovať po bruchu a prsiach. Katica kričala od bolesti, keď je bič trafil bradavky. Keď kat na chvílu prestal, aby si preložil bič do druhej ruky, sudca sa znova opýtal, či sa chce priznať, ale Katica iba pokrútila hlavou. Kat jej strhol aj ostatné handry jej šiat a spodničku, ktoré na nej ešte viseli a ona ostala úplne nahá. V celej mučiarni akoby sa rozsvetlilo. Katica mala nádherne tvarovanú postavu. Všetci na ňu žiadostivo pozerali. Takú krásu ešte nevideli. Očami jej hltali prsia a hustý čierny trojuholník. Sudca dal pokyn, aby preskúmali dôkladne jej telo a našli diablovo znamenie. Kat niečo povedal svojim urasteným pomocníkom a tí chytili jej nohy. Nasadili jej na kotníky kožené putá a doširoka roztiahli nohy a priviazali o spustené laná zo stropu. Visela tam doširoka roztiahnutá a sudca s prísediacimi ju začali ohmatávať a hladať na jej tele diablovo znamenie. Hnietli a naťahovali jej zbičované prsia a bradavky. Ich ruky nevynechali najintímnejšie časti jej tela. Prehrabávali sa hustým porastom okolo prirodzenia a poťahovali ju za pysky v ohanbí. Až po pol hodine jeden z nich objavil pod lavým prsníkom tmavohnedú pehu. Kat ihneď priniesol striebornú ihlu, ktorá sa pri dotyku zasúvala do rukoväte, takže keď ju do pehy pichli, neobjavila sa žiadna krv. To bol presvedčivý dôkaz pre súdnych prísediacich, že mučená žena je bosorka. Jedine sadistický sudca a kat vedeli, ako to s tým diablovým znamením v skutočnosti je. Sudca kývol na kata, aby začal znova s bičovaním. Kat sa postavil za Katicu a s 20-timi ranami jej zošlahal zadok. Potom sa postavil k nej čelom a začal jej pomaly šlahať po roztiahnutom prirodzení. každá rana, ktorá ju na prirodzení zasiahla, bola sprevádzaná hlasným výkrikom. Keď napokon kat s bičovaní prestal, z Katice lial pot a revala od bolesti. Sudca sa jej znova opýtal, či sa radšej nechce priznať, ale ona iba revala bolesťou a krútila hlavou. Tak sudca nariadil katovi, aby jej nasadil ruobík a začal s prsným škripcom. Pomocníci ju odviazali z ponižujúcej polohy a Katica len čo stála na vlastných nohách, začala si trieť rukami prsia a prirodzenie, aby na chvílu zmiernila bolesť, ktorá jej vystrelovala hlavne v rozkroku. Kat ju odviedol k drevenému stolu a nasadil jej roubík, aby tak nekričala, lebo ju čakala tvrdá tortúra prs. Kat sa na to tešil, lebo velké pevné prsia ako mala Katica rád týral. Potom jej dozadu skrútili ruky a pevne spolu zviazali až k ramenám. Tým sa ešte viac napli aj tak dosť pevné prsia, Prinútili ju klaknúť pred lavicu a roztiahnúť nohy.

Hrudníkom ju pritlačili k hrane stola. a prsia položili na neohoblovanú plochu stola. Pomocníci zdvihli jej kotníky a priviazali ich dozadu k pripútaním rukám. Takto priviazaná vlastne stála iba na roztiahnutých kolenách. Zhora na prsia jej priložili ťažkú železnú tyč a začali po bokoch tyče uťahovať matice, až jej tyč silno zvierala prsia. Tak jej ich utiahli, že začali červenať a tmavnúť. Mala ich napnuté ako velké balóny do prasknutia. Kat z ohniska vytiahol dlhú žeravú ihlicu a pomaly sa približoval k jej prsiam. Potom jej pravú prsnú bradavku prepichol. Keď ju vytiahol z bradavky, navliekol jej do nej železný krúžok. Zobral tenký bič a tri krát ju švihol po prsiach. Ešte viac jej utiahol prsia a chytil jej druhú bradavku a začal ju naťahovať. Keď ju dostatočne vyťahal, vzal do ruky velký železný klinec a kladivo. Ešte raz jej jednou rukou natiahol neprepichnutú bradavku a priložil na ňu klinec a pritlačil ho do bradavky. Potom jej pomalým pohybom klinec do bradavky pribil skrz do stola Katica aj napriek roubíku revala a metala sa ako ranené zviera, ale priviazané nohy a priškripnuté prsia jej nedovolovali žiadny pohyb. Kat prešiel za jej chrbát a ešte ju bičoval po chrbte ale hlavne po zadku. Keď skončil, pomocou velkých klieští kývavým pohybom vytiahol z bradavky zarazený klinec, navliekol aj na túto bradavku železný krúžok a pomocníci na ňu vyliali nádobu s vodou. Potom jej odviazali nohy, uvolnili zo škripca prepichnuté prsia a pomohli vstať Stála mala zviazané ruky za chrbtom a prepichnuté prsia s krúžkami sa jej týčili dopredu. Kat ju predviedol pred sudcu a zložil roubík.

„Tak ako sa ti páčia ozdoby na tvojich prsiach “ zarehotal sa a vychutnával si jej muky a nahotu.

„Keď sa priznáš k čarodejníctvu a prezradíš ďalšie satanské spoločnice, tak s mučením prestaneme.

„Nikdy sa k tomu nepriznám, nie som bosorka a za to čo mi robíte, sa budete zodpovedať“.

„Mlč už, kat ťa teraz odvedie do cely a s mučením budeme pokračovať presne o polnoci, však my ťa zlomíme a priznáš sa“ povedal sudca a kývol na kata, aby obžalovanú odviedol.

Keď prišli k cele, otočil si ju k sebe a rukami jej prechádzal po prsiach a po chlpatom trojuholníku.

„Už sa neviem dočkať tvojho ďalšieho mučenia, v noci príde na rad táto chlpaňa „a vyťahal ju za ružové pysky.

„Au, ty hnusný starý cap „skríkla Katica a z celej sily ho kopla do kolena.

„Ty devka, tak to si nemala „a strčil ju do cely.

Priviedol ju doprostred, kde zo stropu viselo dlhé lano. Priviazal jej vzadu spútané ruky o lano a cez kladku začal vyťahovať ruky do výšky. Ako sa ruky zdvíhali, musela sa predkláňať dopredu. Kat jej ruky vyťahoval dovtedy, pokial Katica nebola úplne prehnutá. Lano zafixoval a nasilu jej roztiahol nohy a tiež priviazal. Ostala s roztiahnutými nohami a vystrčeným zadkom. Kat na chvílu niekam odišiel a keď sa vrátil, držal v rukách drevený roubík, bič a železné závažia. Na ústa jej nasadil roubík a závažia jej pripol na krúžky na prsiach. Potom ju obišiel a vyšlahal ju po roztiahnutom zadku. Keď prestal, strčil jej rukoväť bič do zadku. Pohojdal jej závažia na prsiach a odviazal roztiahnuté nohy. Visiace lano uvolnil, spustil utiahnuté ruky a rozviazal. Potom jej ruky zviazal vpredu a na lane cez kladku vytiahol do výšky. Kotníky jej tiež zviazal spolu a zavesil ťažké závažia a znova ju vytiahol, teraz až nad zem. Pri odchode z cely ju ešte niekolko krát šlahol po zaťažených prsiach a odišiel. Nechal ju tam visieť poníženú, nahú a natiahnutú ako struna, s bičom zarazeným v zadku. Teraz mala dosť času rozmýšlať, čo jej budú o polnoci pri výsluchu robiť.

Pokračovanie nabudúce


...::: Tip pro Vás: Lechtátko Fifty Shades of Grey - Tease :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...