Everything Butt
Czech Supermodels
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Karol

část 4.

Autor: Pán měsíční záře

Hodnocení

1234567

První dny služby

Během snídaně po podpisu pravidel se Karol chovala velmi zdrženlivě. Seděla u stolu nahá, a s obojkem, tak jak měla nařízeno. Já také mlčel, chtěl jsem aby se se svým rozhodnutím pomalu srovnala. Nechtěl jsem na ni naléhat, neboť vím, že vydat někomu svůj život do rukou je velice podstatný krok.

„Pane,“ oslovila mne, „zítra mám zkoušku. Mohla bych se dnes prosím učit?“

„Samozřejmě, Karol.“ sice mi podléháš, ale tvoje závazky plynoucí ze života před podpisem pravidel musíš dodržet.“

„Děkuji, Pane. Jak moc vám vlastně podléhám?“

„Podpisem pravidel jsi mi vložila do rukou svůj život. V podstatě jsi se stala mým majetkem, ale můžeme se domluvit na lehčí formě služby.“

„Ne, Pane, chci vám patřit celým tělem, srdcem i duší.“

„Chceš být otrokyně?“

„Ano, ráda bych, Pane, ale nevím přesně, co by to obnášelo.“

„časem se to vše naučíš.“

„Dobře, Pane. Doufám, že Vás nezklamu.“

„Teď se jdi učit. Já si pojedu něco zařídit.“

„Ano, Pane.“

Tím náš hovor skončil. Nechal jsem Karolinu u stolu a odešel. Vzal jsem samozřejmě její klíče a zamknul, takže mi neutekla. Musela s tím počítat. Jako můj majetek se nemohla dočkat jiného zacházení. Rozhodně jsem ale nechtěl spěchat. Musí si zvyknout, stále mi připomínalo povědomí.

Samozřejmě jsem po opuštění bytu zamířil k sobě do klubu. Musel jsem trochu vydýchat, že Karol souhlasila tak rychle. Ovšem nedal jsem si ani kapku alkoholu. Jen jsem chvilku poseděl s děvčaty v šatně. Popovídali jsme a já zamířil k sobě domů. Ihned jsem připravil pokoj pro Karolin. Počítal jsem s tím, žě pokud se nyní rozhodla stát se mojí otrokyní, bude se chtít i brzy stěhovat. Přecijen bydlet se svým Pánem je pro subiny to nejcennější, co mohou dostat.

Pak jsem Karol napsal SMS, že se vracím a přivezu oběd. Odpověděla mi, že moc děkuje za moji laskavost, která jí ušetří spoustu práce. Za nedlouho jsem pak dorazil k ní do bytu. Samořejmě jsem si otevřel a naprosto klidně vešel. Překvapila mne,neboť seděla u dveří na patách, kolena daleko od sebe, ruce za zády a prsa vypnutá. Na zemi před ní ležel obojek.

„Pane, byl byste tak laskav a nasadil své čubce obojek?“ zeptela se mne sotva jsem zavřel dveře.

„Jistě, ale pro příště už tu budeš klečet s obojkem na krku.“

„Ano, Pane. Za tuto troufalost, že jsem tu čekala bez obojku zaluhuji trest.“

„To každopádně. Ale ten ti vyměřím až po obědě.“

„Děkuji, Pane, že se tak staráte o moji výchovu.“

Už jsem nepromluvil, ale bylo naprosto evidentní, že doma studovala nejen látku na zkoušku. Určitě si několikrát pročetla veškerá pravidla, která jsem jí dal a následně i hledala informace o tomto tématu na internetu. Moc mne tím potěšila, takže jsem se nechystal ji potrestat příliš tvrdě. Asi tak 10 tan výprasku by mohlo stačit. Definitivní rozhodnutí jsem však chtěl udělat po obědě, podle jejího chování.

Nasadil jsem Karol obojek a ona následně vzala krabičku s obědem z mých rukou. Odnesla ji do kuchyně.

„Připrav na jídlo,“ rozkázal jsem.

Téměř okamžitě začala na stůl dávat příbor, talíř, sklenici na pití. Vše po jednom kusu.

„Proč připravuješ jen pro jednoho?“

„Nedovolil jste mi, abych se také najedla, proto připravuji jen pro Vás, Pane.“

Opět mne potěšila. Proto jsem svolil, aby si také nandala jídlo. Přinesl jsem přírodní řízky s opékanými brambory. Vzala si pouze brambory.

„Proč si nevezmeš i maso?“

„Nejsem přeci takové pochoutky hodna.“

„Ale jsi. Chováš se moc dobře, takže si vezmi jeden řízek.“

„Moc Vám děkuji, Pane. Jste na svoji čubku až příliš laskav.“

Učila se opravdu velice rychle. Její chování mne trochu nutilo zvážit ten její trest za nenasazený obojek. Ovšem jakmile bych jednou povolil, zvlčela by. Pořád mi znělo v hlavě, že se po čase snáze povolí než přitvrdí. Proto určitě dostane svůj trest.

Postupně jsme dojedli. Snažila se, aby dojedla přede mnou, což jsem jí, vzhledem k jejímu výbornému chování umožnil. Na jejím obličeji bylo vidět napětí z očekávaného trestu. Samozřemě jsem ale vyčkával, jestli se ihned po dojedění její porce pustí do úklidu nádobí. Opět nezklamala, a ihned se jala svého úkolu. Poseděl jsem si u stolu a díval se na ladnost jejích křivek.

„Pane, jsem hotova s úklidem.“ oznámila mi Karol, jakmile domyla nádobí.

„Dobře, teď tě potrestám, za tvoji neposlušnost s obojkem.“

„Pane, smím poprosit o milosrdnost?“

„To sice smíš, ale nikdy se nesnaž odmlouvat.“

„Ano, Pane. Dostanu tedy za tuto prosbu tvrdší trest?“

„Ne, čubino. Dnes nedostaneš, protože se dobře chováš. Budu tedy schovívavý.“

„Moc Vám děkuji, Pane.“


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - Maska na oči Erika :::...
Sexshop Sexujte.cz


„Dobře. Teď si lehni na stůl a čekej.“

Okamžitě vyplnila můj příkaz. Lehla si na stůl na záda. Já odešel do obývacího pokoje pro své vybavení. Přinesl jsem si několik provazů a bičík. Přivázal jsem ji ke stolu. Každou končetinu k jedné noze stolu. Její telo tvořilo jedno krásné velké X.

„čeká tě 10 ran bičíkem na tvoji kundu. Každou ránu započítáš. Když se spleteš, začneme od nuly.“

„Ano, Pane, a moc vám děkuji za vaši péči.“

Více už jsem nemluvil a začal s exekucí.

„Švih.“ „Au, jedna, Pane.“ „Švih.“ „Auu, dvě, Pane.“ takhle jsme pokračovali až do desáté rány. Na konci celého trestu mi Karol ještě jednou poděkovala za moji výchovu a péči. Měl jsem opět chuť ihned jí protáhnout kundu. Tentokrát jsem už nelenil. Moje kalhoty sklouzli k zemi a můj ohon se vytyčil proti její pičce. Jeden dotyk mi prozradil, že už samotný výprask pro ni znamenal notnou dávku vzrušení.

„Nesmíš se udělat,“ řekl jsem a ihned zasunul do její mokré štěrbinky.

Vzápětí začala vzdychat. Tvrdě jsem do ní přirážel až její kozy trochu poskakovali. Nedalo mi to, chytil jsem je do svých rukou a bolestivě je hnětl. Mačkal a kroutil jsem její bradavky mezi prsty. Doslova hýkala rozkoší a než jsem se udělal já, pocítil jsem stahy její kundy. Karoliny tělem proletěla vlna orgasmu.

„Moc se omlouvám, Pane,“ kňučela, sotva přišla k sobě, „já neumím pořádně ovládat své tělo. Zasloužím trest.“

„To ano, čubko nevychovaná,“ křičel jsem. „Když se neumíš ovládat, tak jsi mi měla říct, že to na tebe jde.“

„Ano, Pane. Příště se budu více snažit.“ říkala tiše Karol.

„A teď, když tedy tolik toužíš po orgasmech přijde trest.“

„Co to bude, Pane?“

Nic jsem neřekl a odešel k taškám s věcmi. Našel jsem dva docela velké robertky. Vrátil jsem se ke Karol. Pořád mlčky jsem oba kolíky namočil v jejích kundích šťávách. Trpěla napětím z nevědomosti. Trochu jsem jí povolil nohy a oba robertky natlačil do jejích děr. Lehce se kroutila bolestí, když jsem ucpával její anál, vibrátor byl přecijen trochu větší, ale vše snášela bez hlesnutí. Chvilku jsem ji nechal, aby si na roztažení děr zvykla a pak jsem jí odvázal a nechal posavit. Vykřikla bolestí, protože oba kolíky jí citelně tlačili. Jenže to nebylo všechno.

Nechal jsem ji, aby roztháhla nohy. Poslušně vyplnila můj příkaz s daším očekáváním. Nenechal jsem ji čekat dlouho. Téměř okamžite jsem kolem jejích boků omotal provaz. Poté jsem jej vedl mezi jejíma nohama. Nebyl jsem líný ho pořádně utáhnout a tím jsem zatlačil kolíky hlouběji do jejích děr.

„Aaauuuu,“ vykřikla Karol. „Pane, ppprosím, netrapte mne tolik.“

„Ticho, děvko,“ okřikl jsem ji. „Je to trest a ten slouží k tomu, aby sis zapamatovala co smíš a co nesmíš. Proto musí být citelný.“

„Ano, Pane,“ řekla rezignovaně a v jejích očích se ukázali slzy.

Už jsem nic neříkal a ještě trochu přitáhl provaz. Další tlak byl trestem za její pokus protestovat. Odpovědí mi bylo škubnutí, ale pro jistotu držela jazyk za zuby. Nakonec jsem provaz zajistil zámečkem a klíček si schoval do kapsy.

„Tak, čubko, teď budeš mít tyhle chlapíky v sobě tak dlouho, jak uznám za vhodné.“

„Ano, Pane,“ přikývla Karol.

„A málem jsem zapomněl. Tohle jsou hoši na dálkové ovládání. A dají se s nimi dělat mnohé věci.“ prohlásil jsem a ukázal dívce malou černou krabičku.

Okamžitě se v jejích očích ukázal strach z toho, co všechno bude muset vytrpět. Už takhle byl tlak robertků nesnesitelný a při pomyšlení, že by měly začít pulsovat a vibrovat v jejích útrobách ji přiváděl do mdlob. Samozřejmě jsem ji nenechal dlouho čekat a pustil do jejího těla malý impuls vibrací. Ihned vykřikla leknutím, bolestí a i trochu slastí.

„Takhle by to nešlo. Co by na to řekli sousedi.“ káral jsem ji.

„Moc se omlouvám, Pane. Prosím, dejte mi ještě šanci.“

„No dobrá.“ řekl jsem klidně a poodešel. „Teď jdi dělat svoji práci.“

„Ale já mám všechno hotovo, Pane.“

„To tě šlechtí, ale udělej svému Pánovi kávu. A dej si pozor, má ji moc rád.“

„Ano, Pane.“ řekla Karol a odešla ke kuchyňské lince.

Já samozřejmě nelenil a občas zapnul vibrace či pulsace. Odpovědí mi byl vždy výkřik leknutí. Samozřejmě doplněný o trhnutí tělem. Dával jsem si tedy pozor, aby se moje čubička neopařila kávou. Jakmile mi ji donesla, pustil jsem vibrace naplno. Téměř okamžitě začala řvát dolestí i rozkoší. Její křik mi trhal uši. Vypnul jsem proto oba chlapíky v jejím těle a pomalu odcházel do obývacího pokoje.

„PPPane, ppprosím, nnetrestejte mne.“ vzlykala Karol.

„Ticho, děvko, a pojď za mnou.“

Tiše v slzách mne následovala. Já se posadil na gauč a ji jsem nechal klečet na koberci. Samozřejmě jsem měl chuť do ní opět psustit vibrace, ale bylo mi jasné, že začne ihned řvát a velice hlasitě vzdychat rozkoší. Nechtěl jsem budit příliš rozruch a také jsem chtěl šetřit své uši. Naštěstí jsem měl roubík. Ihned skončil v její puse. Pro jistotu, aby se nesnažila nějak osvobodit, jsem jí spoutal ruce za zády. Pak jsem pustil vibrace na nejnižší stupeň a začal si vychutnávat svoji kávu.

Karol se začala mírně kroutit a vzdychat do roubíku. Bavil jsem se tím, že jsem vždy náhle zvýšil intenzitu vibrací či přepnul z vibrací na pulsování. Mohla se zbláznit bolestí působenou tlakem kolíků a rozkoší působenou vibracemi. Pokaždé nadskočila. Roubík naštěstí tlumil její do zajista vlice hlasité projevy nespokojenosti i slasti.

Bavil jsem se tak asi hodinu, než mi došla káva. Vždy jsem si dával pozor, abych Karol neudělal. Když jsem ji nešoustal přímo, mnohem snáze jsem odhadoval její stav, kdy už bude hotová. Několikrát jsem zastavil vibrace těsně před jejím vrcholem. Karol tak byla v naprosté extázi. Jakmile jsem však dopil svůj černý mok, nechal jsem vibrace zapnuté naplno. Karol tak začala prožívat orgasmus za orgasmem. Kroutila se na zemi, hýkala do roubíku. Tento stav jí vydržel další půl hodinu. Pak omdlela vyčerpáním.Osvobodil jsem ji tedy z pout, vyndal kolíky z jejích děr a odnesl ji do postele. Zaslouží si chvilku odpočinek.

Pokračování příště


...::: Tip pro Vás: Mystim Funky Fella - dildo pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...