Public Disgrace
Czech Dungeon
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Karol

část 3.

Autor: Pán měsíční záře

Hodnocení

1234567

čubina

Samozřejmě jsem po svém odchodu nejel do práce, ale k sobě domů. Musel jsem si zbalit spoustu věcí, které budu při výchově Karol potřebovat. Pouta, několik provazů, určitě bičík, protože bez něj není výchova správnou výchovou, obojek na zvýraznění její podřízenosti a nakonec moje specialita, pálivé mastičky, které se mažou subinkám na citlivá místa. Někteří, kterým jsem o tomto způsobu mučení říkal, je začali i pomocí kondomu nanášet až dovnitř do dírek, ale to už se mi zdá nebezpečné. Během balení jsem ještě Karolin poslal SMS ve znění: „Ahoj čubi, než se vrátím, ukliď doma ten nepořádek, který po ná zůstal. Mám rád, když je všude pořádek. Tvůj Pán.“

*

Karol ovšem spala, takže vůbec nevěděla o mé zprávě. Snila a ve snu se jí zdálo o mě. Cítila, jak dokážu být nekompromisní, a když je to nutné i krutý, ale tohle je přesně to, po čem toužila. Najít a mít někoho, kdo k ní bude něžný i tvrdý, kdo se sní jemně pomiluje, ale také v případě potřeby sáhne po biči a uštědří jí citelný výprask. Tušila, že jsem takový, ale její zjištění mělo přijít později.

*

„Vstávej, děvko!“ vytrhl ji můj hlas ze spaní.

„Richarde, co tu děláš?“

„Co by, vrátil jsem se. A vidím, že jsi neuklidila. To jsem ti ještě psal, jak mám rád pořádek.“

„Promiň, ale je to chvilka, co jsi odešel. A navíc, žádná zpráva mi nepřišla.“

„Vážně? Podívej se na mobil.“

Karin se ihned chopila přístroje a se zděšením začala číst moji zprávu. Její obsah dívku docela vyděsil,ale zároveň i trochu uklidnil. Ano, našla muže, po kterém tolik toužila.

„Prmiň, asi jsem spala a nevěděla, že vůbec přišla.“

„To mi došlo, čubko, ale vůbec tě to neomlouvá.“

„A proč jsi najednou takový hrubý? Proč ses nepodepsal Richard, ale tvůj Pán?“

„Protože se teď vše mění. Ode dneška jsem tvůj Pán a ty mne budeš na slovo poslouchat.“

„A jak jsi na to přišel?“

„Zjistil jsem, jak moc se ti zamlouval ten bolestivý anál.To mi řeklo vše.“

„Ale to nebolelo, bylo to docela příjemné.“ řekla a chtěla uklízet.

„Nelži,“ křikl jsem na ni a povalil ji zpět na postel.

„Richarde, co to děláš? Vůbec tě nepoznávám.“ protestovala

„Ticho, děvko,“ ořikl jsem ji znovu.

„Prosím, nech mne to uklidit?“ žadonila.

„Na to už je pozdě,“ zarazil jsem ji, „napřed tě musím vychovat, pak uklidíš.“

V jejích očích byl najednou vidět strach. Začala se bránit, ale z jejího škubání a kopání však zkušený cvičitel vycítí, že je to jen na oko, že chce jen hrát tu hru na neposlušnost, aby vyzkoušela, jak bude její Pán reagovat.

„Neškubej se,“ křikl jsem na ni a připoutal jí ruce k posteli páskem od županu.

„Proč to děláš, miláčku?“

„Drž hubu! Mluvit teď budeš, jen když se tě zeptám.“ vysvětlil jsem jí a chystal se k odchodu.

Odešel jsem k ní do koupelny. Měla tam šňůru na prádlo, kterou jsem teď hodlal použít. S klubíčkem provázku jsem se vrátil k posteli. Pomalu jsem jí převázal ruce provazem místo pásku od županu. Pak jsem přešel k nohám a přivázal jí každou k jednomu rohu postele.

„Richarde, co to prosím děláš?“ povídala se slzami na krajíčku.

„Měla jsi držet hubu!“ křikl jsem na ni a vzápětí měla v puse své kalhotky převázané šátkem.

„Tak děvko,“ teď dostaneš trest za to, že jsi neuklidila ten bordel. Bude to 5 ran tímhle krásným páskem přes tvoji kundu.“ ukázal jsem jí pásek, který jsem práv vyndal ze skříně.

Snažila se něco říci, ale neměla šanci. Kalhotky jakýkoli pokus o mluvení utlumily na obyčejné huhlání. Okamžitě sebou také začala házet.

„Uklidni se,“ řekl jsem klidně, „stejně trestu neujdeš. Za jakýkoliv odpor ti přidám dalších 5 ran.“

Po tomhle ujištění naprosto ztuhla. Viděl jsem, jak její kunda začíná pouštět šťávu. Nelenil jsem a začal ji jemně švihat. Nemohlo to moc bolet, ale přesto Karol řvala do roubíku. Ovšem po dvou ranách se její křik změnil. Už se nesnažila řvát bolestí, ale spíš sténala rozkoší. Možná, kdybych přidal ještě pár švihanců, udělala by se. Jenže já po 5 skončil.

Oči se jí leskly vzrušením. Prostěradlo pod její kundou bylo naprosto promáčeno.

„Teď ti uvolním roubík, ale ty nesmíš křičet. Chci si s tebou popovídat.“ prohlásil jsem.

Kývla a já tedy uvolnil její kalhotky z pusy.

„Tobě se tohle líbí, viď?“

„Ne,“ snažila se lhát.

„Tvoje mokrá kunda říká něco jiného.“

„To není pravda, nelíbí se mi to.“ oporovala statečně.

„Tak uděláme poslední test. Když se mi do tvé štěrbinky povede zasunout víc než tři prsty přiznáš, že jsi čubka, když ne, nechám tě už být.“

Souhlasila v domění, že dokáže svojí rozevřenou díru silou vůle a svalů stáhnout. První sva prsty se v ní doslova ztratily. Už cítila, že její vlastní tělo ji zrazuje. Třetí prst a bylo rozhodnuto. Chtěl jsem však zkusit víc. čtvrtý... už mi došlo, že to zvládne. A celá dlaň. Jen vzdychla. Tak kočičko, jsi moje.

„No myslím, že jsi lhala.“

„Ano, Pane, lhala jsem. Odpustíte mi, prosím?“ žadonila.

„To ještě uvidím. Teď tě tu ale nechám, musím si pro něco dojet.“

„Pane, prosím, neopouštějte mne.“


...::: Tip pro Vás: Elektrosex přilnavé elektrody :::...
Sexshop Sexujte.cz


„Budu hned zpět. A navíc, potřebuji na tebe pořádnou výbavu, abych tě vychoval, čubino.“

„Tak dobře Pane, když to musí být. Uvolníte mne, prosím, abych mohla uklidit.“

„Ne, zůstaneš svázaná, aby tě nenapadlo někam volat či utéct.“

„Dobře Pane.“

Nechal jsem ji tam a odešel k autu. Chvilku jsem u něj počkal a pak se vrátil s taškami, které jsem si připravil doma. Odnesl jsem je do obýváku a přišel si pro Karol do ložnice. Pomalu jsem ji odvázal a převedl ke gauči.

„Posaď se,“ vybídl jsem ji a ukázal na křeslo.

Sedla si, ale stydlivě si přehodila nohu přes nohu a založila ruce na prsou.

„Takhle ne, čubinko,“ prohodil jsem klidně, „jako subinka, kterou se teď staneš, bys měla sedět, stát i ležet tak, aby tvůj Pán měl vždy výhled i přístup k tvým intimním místům.“

Okamžitě zareagovala, i když trochu přehnaněji než jsem čekal. Rovnou si hodila nohy na opěrky pro ruce. Její kunda byla okamžitě krásně přístupná, za což jsem ji pochválil.

„Tady ti dám pravidla, kterými se budeme v našem vztahu řídit.“ řekl jsem a podal jí list papíru. „Přečti si je a pokud souhlasíš s takovým vztahem, podepiš se na místo označené jako „Subinka“.“

Kývla na souhlas a dala se do čtení. I papír držela tak, abych viděl i její kozy. Byla teď tak krásně roztažená. Musel jsem se hodně držet, abych ji okamžitě neznásilnil. Její čtění si vyžádalo asi 20 minut.

„Pane, pro zatím souhlasím s pravidly, ale potřebovala bych nějakou ukázku v praxi. Mohu Vás o ni požádat? Pak bych se rozhodla.“

„Samozřejmě. Ukážu ti teď pomůcky, které budu používat na tvoji výchovu. Některé budeš mít možnost vyzkoušet v noci.“

Přikývla se strachem a velkým očekáváním v očích. Já nelenil a začal pomalu vybalovat věci. Začal jsem umělými penisy. Malé se jí líbily, ale u velkých se začala trochu kroutit.

„Copak? Nelíbí se ti?“

„Líbí, Pane, moc se mi líbí, ale tyhle velké asi do svojí pipinky nedostanu.“

„Jen se neboj, budeš trénovat tímhle nafukovacím a uvidíš, že za nějaký čas je do sebe dostaneš. A nejen do kundy, ale i do zadku.“

Nejistě přykývla a já začal opět vybalovat. Na řadu přišla pouta. Kožená na zápěstí, kotníky a stehna, kovová pouta v různých kombinacích spojení řetízky a nakonec rozporka. Jakmile jsem ji vyndal, otřásla se.

„Neboj se mluvit.“

„Ale Vy jste mi řekl, Pane, že nesmím mluvit, pokud mne někdo nevybídne.“

„Teď smíš mluvit bez vybídnutí.“

„Dobře, Pane. Víte, mám strach. Tamtu věc, kterou jste teď vyndal jsme doma používali při zabíjení prasete.“

„Ano, podobné rozporky se opravdu při zabíjačkách používají. Tahle slouží jen k udržení nohou od sebe. Samozřejmě u sebe ve vile mám i robusnější, na které se dají subiny jako ty pověsit. Ale nemusíš mít strach. Nejsou pověšeny za háky, které bych jim bodl do těla. Používají se speciální rukavice a boty s řemínky.“

Pak už nepromluvila. Pokračoval jsem ve vybalování věcí. Na řadu přišly bičíky, biče, dutky, rákosky.

„Ty jsou na tebe, když budeš zlobit.“ prohodil jsem. Pak přišli na řadu svíčky.

„Jé, svíčičky, romantika, že Pane?“

„Ne, maličká. Tyhle svíčky skončí na tvém těle. Používám je když chci tělo subinky potrápit kapáním horkého vosku.“

Zarazila se, ale nic nenamítala. Následně jsem vybalil několik krabiček. Byla zvědavá a tak jsem jí dovolil krabičky pomalu otevírat a ihned jsem vysvětloval k čemu dané věci slouží. V první našla spostu kolíčků na prádlo a několik svorek, skřipců a sadu závažíček od 5 do 100 gramů. Druhá ukrývala mnoho jehel různých délek i tlouštěk. Poslední ukrývala několik zvláštních plastových doziček. Nechal jsem ji aby jednu otevřela. Našla v ní mast. Samozřejmě pálivou, ale to ještě nevěděla.

„Tak a nakonec jsem si pro tebe schoval tohle,“ řekl jsem a vyndal obojek a roubík. „Klekni si přede mne.“ přikázal jsem jí.

Poslechla. Vstal jsem a přišel k ní. Pomalinku jsem jí nasadil obojek.

„Tohle teď budeš nosit. Je to odznak tvé podřízenosti mě.“

„Ano, Pane.“

„A roubík je na to, abys nekecala, když nemáš, nebo nerušila svého Pána křikem, když tě bude cvičit a vychovávat.“

„Pane, byl byste tak laskav a dopřál mi už nějaký test? Hořím nedočkavostí a navíc se mi chce moc spinkat.“

„Dobře, čubko. Jdeme do ložnice.“

Pomalu jsme přešli do zmíněné místnosti. Tam jsem jí připravil provizorní lehátko z nafukovací matračky. Vpravidlech měla, že nesmí spát s pánem v posteli, není-li řečeno jinak. Nechal jsem ji lehnoutna břicho. Ruce jsem jí ihned spoutal za zády koženými pouty. Pak jsem jí do kundy zastrčil celkem velký robertek. Trochu ji to asi bolelo, ale nic nenamítala. Následně jsem jí připoutal kotníky a stehna, takže si kolík v píči zatlačila o trochu hlouběji. Pak jsem si ji otočil na záda a natřel jsem jí vnitřní strany pysků pálivou mastí. Začala kňourat do roubíku. Nakonec jsem ji položi na břicho a spojil kotníky a spoutaná zápěstí rozporkou. Přikrytou jsem ji takhle nechal až do rána. Sám jsem se krásně vyspal na jejím letišti.

*

Ráno jsem se probudil nádherně vyspalý. O Karol se to říci nedalo. Vypadala jako by celou noc nespala. Jak také, když ji mezi nohama pálila mast a tlačil kolík.

„Dobré ráno, Pane.“ pozdravila mne ihned.

„Dobré ráno, čubino.“ odpověděl jsem.

„Vyspak jste se v mé mizerné posteli dobře?“

„Zajisté. A co ty?“

„Já se moc nevyspala, Pane, ale posloužím Vám, jak jen budete chtít.“

„Teď ne. Půjdeš se umýt, což provedeš přede mnou. I ranní čurání provedeš přede mnou.

„Ale já se moc stydím, Pane.“

„Je to poslední část ukázky. Pak se rozhodneš, jestli podepíšeš nebo ne.“

„Já bych ráda podepsala už teď.“

„Ne, až po ranní hygieně. Jdeme.“

Poslušně splnila rozkaz. Hodně rudla studem, ale nakonec dokázala vše, co jsem jí přikázal. Pak u snídaně váhavě podepsala pravidla.

„Jsem už jen vaše, Pane.“

„Dobře, čubino. Začni přemýšlet o stěhování ke mně do bytu. Tam si budeme moci mnhoem více hrát.“

Jen přikývla.

Pokračování příště.


...::: Tip pro Vás: Kožená plácačka se srdíčkama :::...
Sexshop Sexujte.cz


Komentář

Radka Stromová

   (3.1.2009 16:55)
Boží. Úplně si v té roli představuji sebe. Až na ty pálivé mati těm trochu nevěřím. Jinak boží a pls jestli to de piš trochu rychlejc :D. Ahoj
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...