Fucking Machines
Hogtied
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Karol

část 2.

Autor: Pán měsíční záře

Hodnocení

1234567

Poznání

V noci jsem spal klidně, ale ráno už to bylo horší. Hodně jsem čekal na reakci Karol, jestli zavolá či ne. Dopoledne se nic nedělo. Začínal jsem tušit, že vše nejspíš brala jako žert. Po obědě však můj telefon začal zvonit. Nějaké neznámé číslo. Zvedl jsem a…

“Ahoj, tohle číslo jsem našla v penězích od tebe,” slyšel jsem hlas Karolin.

“Ahoj, jsem moc rád, že voláš.”

“Víš, byl jsi mi včera večer moc sympatický, takže jsem se rozhodla zavolat. Nechtěl bys něco podniknout?”

Tohle jsem nečekal. Sama navrhovala nějakou akci.

“Noooo,” protáhl jsem, “co kdybych přijel k tobě?”

“Jo, moc ráda tě uvidím.”

Tohle jsem opět nečekal. Bylo vidět, že po mě moc touží. A kdo ví, jestli jen jako po muži. To jsem se rozhodl vyzkoušet.

“Kdy přijedeš,” ptala se po chvilce ticha.

“Asi za půl hodinky,” odpověděl jsem.

“Dobře, budu tě čekat.” řekla a zavěsila.

Já nelenil a okamžitě na sebe hodil cestovní oblečení, džíny a košili. Nasedl jsem do auta a jel směrem ke Karolininu bytu. Cestou jsem se ještě zastavil v obchodě a koupil víno. Brzy, mnohem dříve, než jsme byli domluveni jsem zvonil u dveří jejího bytu. čekal jsem, co bude.

Dlouho se nic nedělo, dokonce jsem zaslechl sprchu. Pak otevřela, oblečená jen v županu.

“Promiň, nějak jsem to asi neodhadla. Hned se půjdu obléct.” Prohodila.

“Myslíš, že to bude potřeba?” zeptal jsem se jí.

“No nevím.”

“Zůstaň takhle. Jsi moc krásná a byla by škoda to zakrývat oblečením.”

“Tak dobře, a pojď konečně dál.” prohodila s úsměvem.

Vešel jsem a ukázal lahev s vínem. Odvedla mne do obývacího pokoje a usadila na hodně pohodlný gauč. Jen se kolem mne mihla a odešla do kuchyně pro občerstvení a sklenice na víno. Nejspíš náhodou, protože si neuvědomila krátkost jejího županu nebo možná i úmyslně se sehla ke skříňce se sklenicemi a odhalila tak její krásná stehna a do hladka vyholenou kundičku. Pak zčervenala studem, ale už bylo pozdě.

„Tak otevři víno,“ vybídla mne.

„Nemám vývrtku,“ opáčil jsem.

„Jejda... no vidíš to, úplně jsi mne rozhodil, že jsem na ni zpomněla.“

Poodešla ke svému baru. Oteřela ho. Tentokrát byl o něco níže, než by asi měl a vývrtka také ležela až v nejvzdálenějším koutě. Jakmile se tedy pro ni natáhla, vyklouzlo jedno z jejích kouzelných ňader z pod županu. Tohle určitě neplánovala, protože okamžitě zrudla tak, jak jsem ji ještě neviděl. Ihned zastrčila neposlušný prs zpět, ale už bylo pozdě. Další hranice byla prolomena.

„Moc se omlouvám,“ prohodila, když se vrátila ke gauči.

„To nic.“ odvětil jsem.


...::: Tip pro Vás: Pásová pouta ke spoutání rukou k nohám :::...
Sexshop Sexujte.cz


„Otevřeš to víno, prosím?“

Ani jsem neodpověděl a uchopil vývrtku. Zátka šla z hrdla lahve celkem dobře. Nekupuji laciná vína, která občas mívají vady na hrdlech lahví. Jednou se mi totiž u mého kamaráda stalo, že mi takhle zůstala plná ruka střepů, neboť u zátky byl malý skleněný výstupek, který bránil hladkému vytažení korku. Tehdy jsem celé hrdlo utrhl.

Jakmile byla lahev otevřená, nalil jsem červenou tekutinu do připravených sklenic. Pro začátek jen malinko, ale věděl jsem, že postupem času budu dolévat víc a víc.

„Na tvoji krásu,“ prohodil jsem a pozvedl sklenku.

Karol se opět jen začervenala. Ale nebránila se. Přiťukli jsme si a napili se lahodného moku. Pak mi nabídla, jestli nechci ochutnat její připravené lahůdky. Neodolal jsem a za chvilku jsme pili,uzobávali a konverzovali na všelijaká témata.

Po chvilce se však začaly prolamovat i zábrany. Přisedl jsem si blíže ke Karolin a jakoby náhodně se jí dotkl. Neucukla, takže jsem zkusil zajít dál, objal jsem ji a lehce pohladil na stehně.Na to už zareagovala, ale ne odmítavě. Přitulila se ke mě a nechala se pevněji obejmout. Teď jsem věděl, že už je moje, a tak jsem se nebál ji políbit. Oplatila mi to s mnohem větší vášn, než jsem čekal.

Využil jsem toho momentu amoje ruka vklouzla pod její župan. Během okamžiku měla odkrytá ňadra a županu už jen pásek bránil k tomu, aby skončil na zemi. Ovšem ani ten neodolával dlouho. Nyní už přede mnou Karol seděla nahá.

Pomalu pak začala svlékat mě. Rozepínala mi knoflík po knoflíku až moje košile byla zcela volná. Okamžitě se přitiskla kmojí odhalené hrudi. Jemně mne kousala a hladila. Její ruka ovšem klouzala níž a níž a já věděl, že kalhoty také nebudou odolávat dlouho.

„Nepůjdeme do tvého pelíšku?“ zkusil jsem navrhnout.

„Tam si mne ale musíš odnést.“ prohodila šibalsky.

Inu nelenil jsem a vzal ji do náruče. Nechal jsem se navést ke dveřím do její ložnice. Jakmile je otevřela, naskytl se mi pohled na nádherné letiště. Opatrně jsem ji donesl až k němu a položil ji dopřipravených peřin. Netrvalo dlouho a ležel jsem u ní.

Vášnivě jsme se začali líbat a ruce zkoumali naše těla. Už byla pořádně vlhká, takže jsem neměl problém ji začít dráždit prsty uvnitř její jeskyňky. Okamžitě jejím tělem projelavlna vzrušení. Prohla se do oblouku a já tak mohl rty a zuby zaútočit na její bradavky. Jemně jsem je sál a kousal do nich. Odpovědí mi byla řeka v jejím klíně a docela hlasité vzdychání. Během chvilky pak prožila jeden z bouřlivých orgasmů, o které ten večer opravdu neměla nouzi.

Chtěla mi tu rozkoš oplatit a tak její pusinkou zamířila k mému kolíku. Ani jsem to pořádně nepostřehl a už ho držela mezi rty. Moc pěkně mne dráždila jazýčkem a pak následným sáním či zasouváním si mého penisu hluboko do pusy. Jenže já nevydržel jen tak nečinně ležet. Přetočil jsem si ji a jazykem zaútočil na její mokrou mušličku. Okamžitě zintenzivnila práci v mém klíně, ale zároveň se opět začala prohýbat slastí. Brzy jsem byl doslova zaplaven jejími šťávami. Moc ji mrzelo, že nedokončila svojí práci pusinkou, protože se udělala a pak nebyla schopná mne dodělat. Jenže mě to nevadilo.

Po jejím výbuchu rozkoše se položila vedle mě. Objal jsem ji a políbil. Můj klacek stál jako telegrafní tyč a tak netrvalo dlouho a lehla si na záda. Já jen zakroutil hlavou a postavil jsem si ji na 4.

„Jé, tak to mám moc ráda.“ zavrněla šťastně.

Taky to tak mám rád, ale i trochu k jinému účelu. Pokud pro mne opravdu byla ta pravá,musle projít poslední zkouškou. Ihned jsem začal projíždět její mokrou škvírku, ale zároveň jsem se připravoval na závěrečný test. Během jejího dalšího orgasmu jsem náhle vyklouzl z její kundičky a jemně se začal třít o vstup do její zadní dírky. Jakmile odezněly vlny slasti, které ji probíhali a Karolina začla zase víc vnímat, nacpal jsem jí svůj ohon do zadku.

„Aúúúúúúú“ měnící se na pozvolné slastné „Aáááááááách“ mne přesvědčilo o tom, že je ta pravá. Tvrdě jsem projížděl její anál. Karolin už ani nevzdychala. Doslova hýkala slastí i bolestí. Nakonec jsem jí vrazil ruku mezi nohy a prsty zaútočil na její poštěváček. To ji dodělalo. Opět se prohla v orgastické křeči. Ovšem nebyla sama. Ještě několikrát jsem přirazil a vystříkal jsem její zadek.

Jakmile jsem její dírku opustil, vyčerpaně se zhroutila vedle na postel. Položil jsem se vedle ní a začalji hladit po celém těle.

„To bylo tak krásné, Richarde,“ vrněla mi do ucha.

„Jsem moc rád, že se ti to líbilo,“ odvětil jsem, „teď si odpočiň. Já tě na chvilku opustím. Musím do klubu něco vyřídit.“

„Opravdu musíš?“

„Ano, musím. Máme týdenní uzávěrku.“

„Dobře, ale brzy semi vrať. A vezmi si klíče od bytu. Náhradní jsou položeny v šuplíku skříňky, na které mám položenou kabelku.“

„Dobře, brzy budu zpátky.“

Ještě jsem ji políbil na rozloučenou a odešel. Samozřejmě jsem nemířil do klubu, ale domů. Musel jsem si zbalit pár věcí, které budu při její další výchově potřebovat. Ano, ona je ta pravá.

Pokračování příště...


...::: Tip pro Vás: Kovová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...