Sadistic Rope
Czech Twins
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Karol

Autor: Pán měsíční záře

Hodnocení

1234567

Seznámení

Jako dědic a spolumajitel jednoho strip-klubu mi nikdy nedělalo problémy balit holky. Ovšem málokdy se mi povedlo najít takovou, která měla stejnou zálibu jako já, BDSM. často jsem navštěvoval svůj klub v době, kdy bylo vystoupení pánského striptýzu. Ne proto, abych se díval na účastníky, ale kvůli dívkám a ženám, které si takovéto vystoupení málokdy daly ujít.

Právě na jedné takové show jsem potkal další dívku. Náhodou jsem přišel uprostřed vystoupení dvou našich nejlepších striptérů. Zahlédl jsem dvě celkem pohledné dívky u baru. Obě byly celkem zahleděné do vystoupení, a tak jsem se nepozorovaně přiblížil.

“Dobrý večer, dámy,” pozdravil jsem je.

“Dobrý večer,” odpověděly.

“Jak se vám líbí vystoupení?” udržoval jsem konverzaci a při ní kývl na barmana, aby slečnám přinesl další pití.

“Je to moc hezké. Oba jsou docela vymakaní,” odpověděla jedna.

“Jsem rád, že se vám líbí. A jsem to také nezdvořák. Jmenuji se Richard a patří mi to tady.” představil jsem se a v tom barman donesl pití. “Na účet podniku a na seznámení.” dodal jsem.

“Díky, jsi moc hodný,” odpověděla dívka, která se představila jako Karolína, ale říkej mi Karolin nebo jen Karol. Ta druhá, Sára, jen kývla hlavou a pustila se do pití.

Se zájmem pak dál sledovaly vystoupení. Samozřejmě najatí tanečníci se všimli jejich zaměstnavatele a jeho společnic. Stačilo jen kývnout a ona polonazí striptéři přitančili k dámám a vytáhli je na parket. Obě se sice zdráhaly, ale Karin byla ta, která na nabídku tance kývla jako první.

Ze začátku jen tančili společně s muži. Trocha objímání, ale nic více. Tanečníci dokončovali svá vystoupení, ovšem pak přišla druhá část. Pomalu nenápadně začali svlékat dívky. Obě okamžitě zčervenaly studem, ale nekazily zábavu. Během chvilky byly jen ve spodním prádle. Miniaturní podprsenky a tanga. Karolin se oblékla do červené, Sára do modré. Jejich plná ňadra, odhadem tak trojky, a pevné zadečky se vlnily v rytmu tance.

Chvíli takto tančili a pak jsem opět kývl. čas posunout se dál. Opět polibek od tanečníků a najednou Karol cítila, jak její podprsenka padá k zemi. Opět o trochu více zrudla studem a snad i ponížením. Ovšem v jejích očích se zalesklo.

“Je to ta, jakou potřebuji. Nechá se ponížit a uvidíme, třeba i něco dalšího.” Blesklo mi hlavou.

Sára už tohle nevydržela a utekla do zákulisí. Tanečník s Karolinou pokračoval. Zanedlouho už i Karol byla nahá. Okouzlila sál svým nádherným vyholeným klínem. Dokonce už se trochu leskl její šťávou. Vzrušilo ji to.

A její dráždění nebralo konce. Tanečník se na ni přitiskl a začal ji hladit. Karin to ještě snášela, dokonce i opětovala, ale jakmile se dotyky přesunuli více k intimním místům, zakroutila hlavou. Opět jsem jen kývl a pár se přesunul do zákulisí. Dopil jsem svůj drink a odebral se tamtéž.

Sára s jejím tanečníkem už zmizeli. Počkal jsem, až se Karolin obleče. Pak jsem ji něžně uchopil za ruku a odvedl k sobě do kanceláře.


...::: Tip pro Vás: Mystim Magic Gloves - rukavice pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


“Karolíno, moc jsi na mne zapůsobila.” jsi moc krásná.

“Děkuji, Pane,” odpověděla najednou.

“Je to ta pravá,” blesklo mi hlavou.

“Teď tě odvezu domů. Určitě se už nechceš zdržet, viď?”

“Máš pravdu,” přešla zas do tykání, “jsem taky unavená, nikdo mi neřekl, že budu tančit.”

“To je pravda. Byl to ode mne trochu podraz.” odpověděl jsem úsměvem a nasměroval Karol k zadnímu východu.

Sotva se otočila, sebral jsem ze stolu obálku. Byly v ní nějaké peníze, jako odměna, ale také kartička s mým telefonním číslem. Pak jsem vzal Karolin za ruku a odvedl ji ke svému autu. Pěkný rudý sportovní vůz na ni udělal velký dojem. Pomohl jsem jí usadit se a pak zamířil ke svému oblíbenému místu, za volant.

Cestou k jejímu bytu jsem se dozvěděl, že byla poprvé na takovémto vystoupení. Sára jí prý vytáhla po jedné náročné zkoušce, ve škole. Byly prý moc dobré kamarádky, ale občas se neshodly v jistých názorech na kluky. Nevyzvídal jsem víc. Za chvilku jsme stáli před domem, kde Karol bydlela.

“Tak ahoj, a doufám, že přijdeš zas do klubu.” řekl jsem na rozloučenou.

“To se ještě uvidí.” prohodila Karolina.

“A málem bych zapomněl. Tohle máš za svou krásu a odvahu.” řekl jsem, když vystoupila a podal jí obálku s penězi.

“Moc děkuji, Pane.” odpověděla a zavřela dveře.

Na nic jsem nečekal a zamířil do svého bytu.

Pokračování příště.


...::: Tip pro Vás: Pouta na nohy s řetězem :::...
Sexshop Sexujte.cz


dotaz

mrs.Karin

   (16.8.2013 21:34)
Ahoj jak jsi přišla na to ,že je to o tobě pro karolka subinka

karol

karolka subinka

   (28.12.2008 10:17)
mily pane nevim jakou hraji roli ve vasem zivote ale ve vasi povidce se poznavamtimto vam dekuji vase karolka
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...