Sex And Submission
TS Pussy Hunters
Device Bondage
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

V kanceláři

Autor: Pájík

Hodnocení

1234567

Jsem už více než rok rozvedená, minulý měsíc jsem oslavila 25. Moje manželství trvalo pouze krátce, po roce si můj bývalý našel jinou a mně se vyhýbal. Jelikož jsem společenský tvor chodily jsme s kamarádkou z práce na různé večírky. Seznámila jsem se s mnoha muži ,ale všem šlo jen o sex, což jsem zjistila vždy velice záhy. Na jednom večírku jsem si všimla muže, který mne neustále pozoroval a když jsem se na něj pohlédla vždy rychle uhnul pohledem. Večírek probíhal v poklidném tempu. Ukázala jsem toho muže své kamarádce. Hm, šikovný ,uvidíš brzy tě vyzve k tanci, zněla její odpověď. Večírek skončil a ten muž nepřišel. Kdo to mohl být, přemýšlela jsem , došlo mi ,že ho odněkud znám, ale nemohla jsem si vzpomenout. Druhý den v práci jsem dostala za úkol vánočně nazdobit kancelář obchodního zástupce. Ve skladu jsem vybrala ozdoby , malý stromeček a vyrazila do druhého patra. Odemkla jsem kancelář a vešla dovnitř. Nikdy jsem tady ještě nebyla. V rohu kožená sedačka, vedle velký pracovní stůl a několik velkých skříní a vitrín. Podél oken visely těžké tmavě modré závěsy až na zem. Všechen nábytek byl barevně sladěn a místnosti vyzařoval zvláštní klid a chlad. Sotva jsem otevřela krabici s ozdobami otevřely se dveře. Otočila jsem se a ústa mi zůstala otevřena překvapením. Byl to on, ten záhadný muž z večírku. Já věděla ,že mi je povědomý. Ahoj, řekl s úsměvem, viděli jsme se na večírku, že? Ahoj, odpověděla jsem, ano ,viděly,stále jste se na mne koukal. Tak došlo k našemu seznámení. Během dalšího týdne, jsme se začali oba vídat častěji. V pátek po práci mne pozval do jednoho hudebního rokového klubu a já pozvánku přijala. Chvíli jsme seděli u reservovaného stolu a mlčeli.

Nepůjdem si zatancovat? zeptal se mne potom co číšník donesl víno. Přikývla jsem, zrovna hráli sérii ploužáků. Tancovali jsme, písničku co písničku jsme se k sobě pomalu přibližovali až jsem se začala dotýkat jeho hrudi svýma prsy. Náhle do nás kdosi nechtěně strčil a já se přitiskla k jeho tělu. Pohotově mne zachytil a oba jsme se na sebe usmáli. Zůstali jsme už takhle k sobě přitisknuti až do konce série písniček. U stolu jsme už seděli vedle sebe ,on mne držel za ruku a druhou mne hladil po předloktí. Po přestávce se opět tancovalo. Z klubu jsme šli už do sebe zaklesnutí v loktech. Doprovodil mne až domu a dlouhýma polibky jsme se rozloučili. Byla jsem šťastná, že by konečně jeden ,kterému nejde jen o sex?

Pondělí byl poslední pracovní den, před vánocema. Potkali jsem se ve výtahu. Ahoj. nezajdeš ke mně? zeptal se. Měla jsem ještě chvíli čas a tak jsme spolu vešli do jeho kanceláře. Sotva zavřel dveře přitiskla jsem se na něj, během líbání zamkl. Vzal mne do náruče a odnesl k sedačce ,kde si sedl. Já si na něj klekla obkročmo a začli jsme se svlékat. Sundala jsem mu sako a kravatu. On mi sundal kabátek a rozepnul košili. Páni, ty máš krásná prsa řekl šeptem a uchopil je do svých rukou. Zatím co věnoval mým prsům, svlékla jsem si košili, kterou mi jen stáhl na záda a rozepnula si podprsenku. Jsi nádherná, pokračoval v lichotkách. Začala jsem mu rozepínat košili. Když jsem rozepnula poslední knoflík a chtěla mu ji svléct, chytil mi ruce v zápěstí a dal za moje záda. Ze sedačky vzal kravatu a svázal mi ruce kolem zápěstí za zády.

Neustále jsme se při tom líbali. Co to děláš? zeptala jsem se šeptem. Trochu si to zpestříme, chceš? Odpověděl mi taky šeptem. Byla jsem tak nadržená, že jsem souhlasila. Naklonil se a z pod sedačky vytáhl nějaký černý kufřík a položil jej na konferenční stůl za mnou. Co to máš? pokračovala jsem šeptem. ŠŠŠ, zasyčel s úsměvem místo odpovědi a otočil moji hlavu k sobě. Sundal mi kravatu a ruce mi složil za zády tak, že jsem se držela dlaněmi za lokty na druhé ruce. Cítila jsem jak mi předloktí stáhl k sobě dvěma širšíma řemeny. Na paže mi nasadil manžety a spojil mi je za zády provazem, neustále se při tom se mnou líbal a mezi poutáním mne hladil a mazlil se ,hlavně s mýma prsy a tak mě pomalu spoutával. Nebránila jsem se, bylo to mi to dokonce příjemné. Až do okamžiku kdy mi nasadil na oči kožené klapky ve tvaru lyžařských brýlí. To už ne, zašeptala jsem. Proč ne? zeptal se, stejně je máš stále zavřené, odpověděl . Dobře, šeptla jsem opět. Klapky seděly dokonale, neviděla jsem vůbec nic, ani náznak světla. Cítila jsem jak mne nadzvedl a položil na záda na sedačku. Vyzul mi boty, rozepnul a stáhl kalhoty i s punčocháčema a kalhotkama. Byla jsem úplně nahá. Pojď klekni si zpátky na mne , řekl a pomohl mi. Znova jsem klečela obkročmo na jeho stehnech ale tentokrát úplně nahá. Znova mne začal líbat a hladit, moje bradavky trčely vzrušením a on je stále lehce dráždil. Položil mi své dlaně na vnitřní stranu mých stehen a zlehka je začal odtlačovat od svých stehen. Pomohla jsem mu a udělala jsem širší klek. Vzápětí jsem ucítila jak mi podvléká pod levou nohou a přes levé stehno řemen . Nohy taky? zeptala jsem znova šeptem. Samozřejmě, taky, zašeptal mi do ucha a utáhl řemen. To samé provedl i na druhé noze. Tak ještě pusinku a bude to, zašeptal mi znova do ucha. Ne , ústa ne, řekla jsem prosebně polohlasem.Věděla jsem, že stejně udělá co chce a bránit jsem se vlastně ani neměla jak. No, kočičko, když jsme se dostali až sem, nebudeme si hru kazit přece. Přiložil mi něco ke rtům. Otevřela jsem pomalu ústa. Víc, řekl, musíš víc.


...::: Tip pro Vás: Mystim vaginální kuličky Jane Untamed :::...
Sexshop Sexujte.cz


Otevřela jsem je co to šlo. Vložil mi do pusy gumovou tvrdší kuličku na řemínku který utáhnul a zapnul na zátylku. Přestal se se mnou mazlit. Postavil se i se mnou a odložil mne na konferenční stůl. Teď jsem klečela na stole.Bylo slyšet jak chodí po kanceláři a otvírá skříň. Jak se cítíš?Dobře?zeptal se ,objal mne zezadu a lehce mi masíroval prsa. Potom jednou rukou mi sáhl ze zadu mezi nohy a začal mne dráždit prsty . Zavrtěla jsem hlavou a vzápětí projela celým mým tělem první malá vlnka vzrušení, to když zajel jedním z prstů do pochvy. Vzdechla jsem. Opět přestal a odešel ode mne. Byla jsem zmatená, vždycky mne rozdráždí a pak mne nechá. Líbí? zašeptal mi do ucha. Tentokrát jsem přikývla a čekala další pohlazení, místo toho mi nasadil na hlavu kuklu. Hmm,hmm ,mmh,mmm ,bylo jediné co jsem ze sebe vydala. Začínáš slintat , dostalo se mi strohé odpovědi. Cítila jsem jak mi něco upevňuje k mým spoutaným rukám na zádech u před loktí. Byl to další řemen, zjistila jsem to když mi jej utahoval pod prsy přes hrudník. Co mne ještě čeká? začala jsem mít obavy. Jeho ruka v mém klíně však mě od dalších myšlenek odvedla. Cítila jsem ,že už brzy přijde k mému vyvrcholení. Opět přestal. Dovádělo mne to k šílenství. On si se mnou hrál a já to nemohla nijak ovlivnit. Nasadil mi kolem pasu široký opasek a velmi silně utáhl . Hmm, mmmm, zaprotestovala jsem. Tentokrát mi neodpověděl.Přenesl mne na sedačku a položil na záda. Hlavu mi otřel o boční opěrku a rozevřel mi nohy od sebe. Nebránila jsem se, doufala jsem ,že už mne konečně udělá. Ucítila jsem jeho ústa na své mušličce. Konečně, dočkala jsem se,

Za chvíli budu . Během chvilky jsem měla několik rychlých za sebou jdoucích vrcholů.Všechno bylo najednou ze mne pryč i na to ,že jsem spoutaná, jsem zapomněla.

Pomalu jsem se uklidňovala po vyvrcholení,když si na mne lehounce lehl a vsunul mi brutálně svůj penis do mojí ještě doznívajícim orgasmem stažené pochvy. Mhhmhmhmhmh, zasténala jsem, tak tohle už nemusel, řekla jsem si v duchu a připadala jako ta nafukovací panna. Během chvilky se udělal i on. Vstal a odešel, za chvíli se vrátil a já cítila jak mi do pochvy strká něco velkého.Chtěla jsem dát nohy k sobě, ale on mi zacpal nos. Dala jsem nohy od sebe a jeho ruka opustila můj obličej. Na třikrát do mne tu věc zasunul, podle tvaru mi došlo ,že to musel být robertek ale pořádný. Dej nohy k sobě, opět mi zašeptal do ucha. Poslechla jsem ho, dalším řemenem mi stáhl obě nohy k sobě. Pomohl mi do kleku, kolem krku mi nasadil široký obojek. Ohni se , znova zašeptal. Ohnula jsem se a on mne připoutal k nohám tak, že jsem se již nemohla narovnat.Povalil mne na bok. Ležela jsem jak balík na poště a jediné čím jsem mohla hýbat byly prsty na rukou a chodidla. Ták , která dírka ještě zůstala volná? Ztuhla jsem, hmmmh,hmhhnm křičela jsem . Něčím mi namazal zadek a už jsem cítila jak mi vtlačuje asi zase robertek do řiti. Vykřikla jsem bolestí když to do mne proniklo, ale potom už to skoro nebolelo i když to dál do mne zasouval. Opět mne překulil do kleku a sundal mi obojek. Narovnala jsem se. No počkej až mne úplně rozvážeš, slibovala jsem mu v duchu pomstu. Místo toho , aby pokračoval v rozvazování, objal mne ze zadu a někam mne přenesl a položil do kleku. Když mne nesl ucítila jsem jak něco jako tenké provázky pod nohama a lehký tah v pochvě a řiti. Uchopil svýma prsty moje bradavky jemně začal mnout. Po chvíli byly opět ztopořené aniž jsem chtěla. Hmmm,mhmm vyjekla jsem bolestí když mi něco přicvakl na prsa. Chodil po místnosti a stále něco dělal. Podle zvuků jsem poznala, že uklízí. Sundal mi kuklu a něco přesunoval pode mnou, zase jsem cítila jemné pohyby ve mne. Konečně mi sundal i klapky. Rozhlédla jsem se. On si sedl za pracovní stůl. Já seděla na rohu jeho stolu v kleče spoutaná a s roubíkem v puse.Pohlédla jsem na sedačku, kde měly být moje věci, ale nebyly tam. Otočila jsem se na něj, v rukou držel nějaké dva malé ovladače ze kterých šly tenké drátky. Nevěřícně jsem ty drátky sledovala, mířily přímo ke mně a pod moje nohy. Hmmm,hmmmh mmh ne, křičela jsem do roubíku a vrtěla hlavou.

Zmáčl knoflíky a pomalu otáčel nějakýma kolečky, během chvilky jsem se seznámila s možným rozsahem vibrací obou robertků. Odložil oba zapnuté ovladače se slovy, až budeš chtít tak to vypni a začal se věnovat svoji práci. Za ním na stěně byly hodiny, teprve teď mi došlo kde jsem už měla dávno být. Doufala jsem ,že brzo dojdou baterie v robertcíh, ale mýlila jsem se. Ještě než došly měla jsem dva orgasmy, takže jsem mu na stole předvedla hezké divadlo. Když baterie došly, osvobodil mi nohy a pomohl mi se na ně postavit. Musel mě držet, protože jsem je měla skoro celé odkrvené. Odpojil drátky od robertků a začal mne oblékat. No to snad nemyyslí vážně ,že je ve mně nechá projelo mi hlavou a nenávistně jsem se na něj podívala. Pochopil to a vzal do ruky kuklu a pohoupal s ní předem mnou. Tak teď jsem zase pochopila já. Oblékl mi kalhotky, punčochy i kalhoty a prstem ukázal na sedačku. Sedla jsem si, hned jsem pocítila robertky v sobě. Obul mne, když mne obouval tak jsem se už na něj nedívala a to byla asi chyba. Náhle mi nečekaně stáhl nohy v kotnícich jedním z řemenů ,které ležely na zemi.O ne, hmmh mmh , chtěla jsem se bránit. Kývl hlavou směrem ke kukle na stole. Vzdala jsem se. Spoutal mne ještě nad a pod koleny. Převrátil na břicho a nohy mi ohnul k zadečku a připoutal je k opasku který byl silně stažen kolem mých boků. Vstal a ze stolu sebral klapky a kuklu. Ne, už ne, chtělo se mi křičet, když si na mne lehce přisedl a nasadil mi klapky na oči, kukla následovala vzápětí. Zkontroloval mi ruce, ty se mi prokrvovaly normálně. Obrátil mne na bok a opravil cvikry na mých prsou. Slyšela jsem jak odchází , odemyká dveře a opět je zamyká. Kam šel? začala jsem chladně uvažovat, jak se z téhle situace dostanu? Vzpomněla jsem si , že bylo na hodinách půl dvanácté. Oběd, šel na oběd. Ležela jsem tam snad celou hodinu, než znova přišel. Rozvázal mi pouze ruce a pak jsem slyšela jak si sedl za stůl. Postupně jsem se sama osvobodila. Všechno šlo celkem lehce, akorát opasek kolem pasu byl tak sině utažen, že jsem nebyla schopna jej povolit. Přistoupila jsem k němu a řekla, povol mi to a vrať mi zbytek mých věcí, prosím. Když mi povolil opasek, zatočila se mi hlava a podlomily se kolena. Zachytil mne a políbil. Byla jsem tak zmatená, že jsem mu polibek vášnivě vrátila. Oblékla jsem se. Nechceš přijít zítra ke mně na štědrovečerní večeři? zeptal se. Stála jsem u dveří a odemykala. Myslíš ,že má důvod? odpověděla jsem mu otázkou. Ano, protože se ti to líbilo. Stála jsem u dveří s rukou na klice neschopná cokoliv odpovědět. kdyby se ti to nelíbilo, tak by ses bránila daleko více. Měl pravdu. Stála jsem tam a hleděla do země. A navíc, nevrátila jsi všechno. Pohlédla jsem na něj. Stál u stolu a prstem si ukazoval mezi nohy. Robertky, projelo mi hlavou. Došel ke mně, otevřel dveře, vystrčil mne na chodbu a řekl tak zítra v šest u mne. Přikývla jsem. Dveře se zase zavřely.


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - kovový obojek Désir Métallique Gold :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...