Bound Gods
Hogtied
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jedno setkání z mnoha

Autor: Kalina

Hodnocení

1234567

Toto je skutečný příběh, možná není tak úžasně rafinovaný a vzrušující jako jsou vymyšlené příběhy, ale pro mě to byla velmi vzrušující dvouhodinová realita.

Jsme u něj v pokoji, je večer a po hodinách povídání jsme konečně našli odvahu si začít hrát.

Věděl že mám nové spodní prádlo, kupovala jsem ho v podstatě pro něj. Na příkaz jsem se začala svlékat. Ty začátky, než zapomenu na svět, kdo jsem a kde jsem, jsou vždycky náročné, hodně se stydím. Sundala jsem si tílko a podívala se na něj. Byl otočený zády a přehraboval se v krabici s „náčiním“. Podíval se na mě, usmál se a komentoval „Pokračuj..“

Sundala jsem i sukni a zůstala co možná nejvíc ve stínu v nové čistě bílé podprsence a tangách. „Neschovávej se, nemá to cenu“ ozval se. Vím to, je mi to jasné, ale ta trapná chvíle kdy se sama za sebe skoro stydím za to, co dělám. A přesto po tom toužím, celou dobu co jsme si povídali jsem čekala na to, kdy přísným hlasem řekne Dost a teď to bude po mém.

Přijde ke mně a nasazuje mi kožená pouta na ruce. Koukám se jak je utahuje, spojuje přeskou k sobě a těším se na to, co přijde dál. Odvede mě pod lampu, vím, že tam má ve stropě hák, ke kterému mě přiváže ruce. Nenutí mě jít až na špičky, sama na ně schválně nejdu, třeba se těch pár centimetrů k dobru bude ještě hodit.

Odejde zase ke své krabici, vytáhne roubík, který mi sám vyrobil. „čeká tady na tebe, za tu dobu co jsme se neviděli ho měly jen tři jiné“ zažertuje. Ví že mi roubík dělá dobře, že potřebuju vědět, že nemám šanci nic okecat, že už to je jen na něm a tom, co chce on sám. „Teď už bych mohl pořádně rozsvítit“, ozve se a pokoj se rozzáří. Snažím se zahuhlat, že je venku tma a že nás uvidí celá ulice, což na malém městě není vůbec dobré, není mi vůbec rozumět, ale posunky hlavou naznačí, o co mi jde. Zatáhne rolety a já se zase trochu uklidním. Stejně už nemá smysl si cokoliv namlouvat, potoky které se mi derou z pohlaví mě stejně prozrazují.

Nemůže něco najít, tak odběhne na chvilku vedle a přinese šátek, kterým mi zaváže oči. A je to tady, tohle jsem chtěla, teď jsem zcela jeho a soustředím se jen na nás dva, na něj, jeho kroky, ruce, dech...

Vytahuje kolíčky a má prsa poprvé ucítí jeho ruce, nejdřív něžně ze zadu, pak přejde přede mne a tahá mě za bradavky. Je to příjemné, mám ráda jeho dotyky. Hned ale jeho ruce vystřídají kolíčky, nejdřív na bradavky a pak pár dalších po celých prsou. Kůže se mi napne do příjemného tlaku. Použil ty jemné, mohou tak na prsou zůstat delší dobu bez velké bolesti ale s velkým účinkem.

Slyším cinkot tyče, a najednou mi odtáhne nohu a přiváže provazem k jednomu konci. Sundá mi tanga a druhou nohu přiváže ke druhému konci železné tyče a tím roznožením se snížím tak, že tak akorát přesně vyvážím ty ušetřené centimetry od stropu. S mýma nohama široko od sebe má naprosto bezproblémový přístup k těm nejcitlivějším partiím. Zkouší prstem co to se mnou dělá a je mi jasné, že musí být spokojený sám se sebou.

Už úplně přestávám vnímat okolní svět, zapomněla jsem na všechny problémy v práci i ve škole, je mi jedno co se děje, jsem jen teď, tady a plně se soustředím na přítomnost, sama na sebe, svou rozkoš a na něj, doufám, že i on si to užívá aspoň tak dobře jako já. Přála bych si vědět, jak to vnímá on.

Cítím náhlé horko na bradavkách, to se přiblížila svíčka a pár kapek rozpuštěného vosku mi dopadlo na tělo. Vzdychnu. Hraje si se svíčkou, cítím plamen kousek od svého rozkroku a snažím se mu vyhnout, mám velký strach, nedávno při jiné hře chtěl uhasit oheň svíčky v mém rozkroku ale vymluvila jsem mu to, tak snad to nebude chtít tentokrát skutečně vidět. Mám z ohně strach, může i zanechat stopy a to by nebylo dobré. Snažím se uhýbat ohni jak jen to s rozporkou na nohách jde a on pochopí. Cítím jen další dávky vosku na prsou a pak slyším jak odkládá svíčku vedle na polici. Ale vím, že ji nesfoukl a že se tam vosk rozehřívá na další použití v mnohem větší míře. Znám ho, používá vosk opravdu rád.

Opět cítím jeho prsty uvnitř sebe, laská mě a já mu jdu vstříc jak jen to jde. Pak vystřídá jeho prsty velký vibrátor, sune jej dovnitř a ven krásně hladce, není potřeba žádný lubrikant. Najednou ostrá rána přistane na mé zadnici, pak ještě několik dalších. To si zkoušel novou pumpičku na kolo. Nemám výprasky ráda, považuji je jen za způsob trestu, ale jestli má on potřebu koukat na zčervenalé tělo od šlehanců, pak jsem ochotná to vydržet a možná se to i naučím mít ráda.

Pak přestane, sundá mi kolíčky z prsou, odpoutá mi ruce od stropu, spoutá mi je za zády a přikáže mi kleknout. Jde to těžce s rozporkou. A ihned poté rovnou do lehu, to je ještě strašnější, nevím, co je přede mnou a bojím se, abych nespadla, čekám že mi trochu pomůže a přidrží mě. Chytí mě za ruku a přidrží mě, když si lehám. Nerozčiluje se, že jsem ihned neuposlechla, jako to dělají ti Pani v různých povídkách.

Přes to všechno co děláme, vím jak to asi musí vypadat, ale vnímám to jako velmi romantickou záležitost, musí být velmi citlivý aby dokázal odhadnout tu správnou míru bolesti, nehybnosti a vzrušení, všechno to zkombinovat dohromady. Jeho styl mi velice vyhovuje.


...::: Tip pro Vás: Mystim Thin Finn - dilator pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


Když jsem na zemi, cítím vůni koberce a prachu v něm. Je velmi čistotný, pečlivě udržuje svůj pokoj v čistotě, ale ten koberec je už hodně starý. Přesto mi to nevadí, v tuto chvíli je to jen další malá nepříjemnost celkově podtrhující moji bezmocnou situaci, která se mi tolik líbí a kterou si tak užívám. Mé ruce se ocitají daleko za tělem, připojuje pouta s rozporkou. Chtěla bych být ještě prohnutější, ještě odevzdanější, ale pro tentokrát mu to stačí takhle.

Pak mi začne pomalou soukat tanga celá do dutinky. Už minule se mu to líbilo a musím přiznat, že i mně, ten zvláštní pocit plnosti, ale přitom nezvykle suché, trochu to dře. Ještě že se tentokrát nemusím hýbat, protože to se pak drsnost kalhotek uvnitř projeví celou parádou.

Najedou přijde nečekaná záplava vosku, tentokrát na zadek a záda, rozlévá se rychle nejdřív žár, pak příjemné teplo a uvolnění, když si uvědomím, že je pro nejbližší chvíli zase s voskem konec.

Vyzkouší prstem můj anál. čekala jsem to, těšila jsem se na to, ještě jsme to spolu nikdy nedělali, ale ví, že mě se to líbí a doufám, že i on se na to těšil. Střídá mé dírky a já začínám vzdychat. Pak cítím velkou dávku lubrikantu na zadku a začínám se těšit na trochu větší průměr než jen jeho prst a nečekám dlouho. Ale i přes všechno těšení se si svaly vzaly do hlavy že nepovolí tak snadno, ze začátku to jde, ale při dalším pohybu už je bolest moc veliká a tak zaúpím. Okamžitě vibrátor vyndá a s ním i tanga z mé pochvy. Nemá v úmyslu mě zničit, přišli jsme si oba užít.

Nechá mě chvilku tak, trochu se uklidnit, vydýchat, uvolnit. Zatím slyším jak něco dělá v pokoji za mými zády. Po chvíli se mi na stydkých pyscích objeví kolíčky a další menší klidná pauza pro mě, kdy si můžu naplno vychutnat svou situaci.

Malinko mi začíná tuhnout čelist, už mám roubík moc dlouho a přes všechno vzrušení už cítím jisté nepohodlí. Ještě chviličku si to nepohodlí ale užiju.

Pomůže mi vstát a nasměruje mě pár kroků nazpět. Cítím dotek něčeho tvrdého na noze, mám to překročit a sednout si na to, už to poznávám je to lavice na které cvičí s činkami. Lehnu si na ni a on mi připevní ruce i nohy v kolenou ke stojanu který mám u hlavy. Mám tedy dokonale obnažené intimní partie a vše je krásně nastaveno jeho hrátkám a nápadům. Má extáze už snad nemůže být větší, tohle jsem si vždycky přála prožít, takhle se otevřít někomu, komu věřím a komu se to také líbí. Muset se takhle podvolit.

Jediné mi to kazí a to až příliš velká bolest v čelistích a tak zahuhlám, on to pochopí a roubík mi vyndá. Mám obrovskou touhu mu říkat „Můj Pane“, ale nikdy to nevyžadoval a já ještě nenašla odvahu si s ním o tom promluvit. Tak mu jen vysvětlim, že teď chvíli potřebuju ulevit svým čelistem, respektuje to, i když se vesele uchechtne.

Stále ještě mám na genitáliích kolíčky, chvilku mě dráždí rukou, pak vibrátorem. Je to úžasné. Na chvilku přestane a mě dojde, že si jde pro další dávku vosku. Očekávám silný výbuch horka a jen hádám, kam přijde první vlna. Je to tak, v tom momentě mě zalije voskem od rozkroku až ke krku, pak se ještě vrátí zpět k prsům.

Sundává kolíčky a já čekám v napětí, co se bude dít dál. Místo kolíčků dostávám ... nevím co to je, něco podobného, ale je to mnohem bolestivější, už první stisknutí na stydkých pyscích bolí jako párek čertů a mé steny jsou teď mnohem hlasitější. Jeden skřipec mu samozřejmě nestačí, následuje další a další a další a další, nevím ani kolik jich bylo, snad tři na každé straně, bolestí jsem už moc nevnímala rozdíly. Když mi v útrobách začal jezdit vibrátorem na chviličku se bolest uklidnila, ale sebemenší přestávečka s příšernou bolestí připomínala co se mi v rozkroku skutečně děje. Sténala jsem již hodně, kroutila se, chtěla bych mu vyhovět v jeho hraní, ale už jsem to nezvládala dál.

„To je už moc, tohle už víc nezvládnu“ zašeptám a spoléhám na to, že nebude dlouho nic protahovat. Pohrál si jen lehce při sundávání, ale i ty vteřiny navíc se mi zdály neskutečně dlouhé. Polaskal mě aspoň prsty na uvolnění a odvrátil se pro další hračku a nechal mě tak chvilku vydechnout. Tentokrát to opravdu potřebuji.

Když se vrátil, nejdřív mi zase nasadil roubík. Svaly si odpočinuly a už je to dobré. Zase mě to víc vzruší. Kolikrát jsem si už představovala, jak by v takovouto chvíli mohl použít jen rozvěrač čelistí a do mé otevřené pusy strčit svůj penis. Třeba někdy příště.

Chvilku si hraje prstem s oběma mými dírkami, když do jedné z nich vecpe vajíčko a zapne, zaplaví mě vlna vzrušení, vyndává ho opravdu velmi pomalu a to jsou chvíle, které bych s chutí protáhla do nekonečna. Za okamžik se vajíčko ocitá v mé druhé dírce. A pak opět venku a projíždí mi kolem klitorisu, zpět do pochvy a ven, do pochvy a ven, je to k zbláznění.

Občas na chvíli přeruší a poodejde. Podle zvuků vždy můžu jen hádat co se děje.

Zase přijde další dávka horkého vosku, teče mi úplně všude. A pak se opět chopí vajíčka strčí mi ho do análu. Chvilku ho tam nechá, když najednou ucítím jeho stehna u mých a v tom samém okamžiku i jeho penis ve své vagině. Jsem naprosto v šoku, tohle ještě nikdy neudělal, nikdy tak daleko nedošel, vždycky jsme měli tuhle nevyřčenou nepoužitou hranici. Teď už se ale stejně nedá nic dělat, už ho mám v sobě, už přiráží, z druhé strany vibruje vajíčko a já se nemohu ubránit obrovské elektrizující slasti. Odhazuji všechny nepříjemné myšlenky co by kdyby a děkuju mu, že mi vrátil roubík a já tak nemohla zkazit tu krásnou chvilku, ten nejhlubší pocit bezmoci, který jsem ten den zažila. Začínám přirážet proti němu, vnímám jeho rytmus a jeho ruce na mých stehnech. Zaplavuje mě slastný pocit oddanosti.

Vyndá vajíčko z mého análu a přendá ho do pochvy, kam ihned nacpe i svůj úd. Nikdy bych nevěřila že se do mě toho tolik vejde a to naprosto bezbolestně, ještě chvíli se tak pohybuje sem a tam než přestane. Nevím jestli je uspokojen, nikdy jsem ho neviděla prožívat orgasmus a nevím jak při něm reaguje.

Chvilku je klid pak vyndá vajíčko, skoro jakoby náhodou jím přejede přes klitoris a vypne jeho vibrace. Slyším šustění látky jak si nandavá kalhoty a začínám si pomalu uvědomovat, jak moc mě bolí dlouho roztažené nohy.

Postupně mě vysvobozuje z úvazů, skoro nemůžu vrátit nohy k sobě, svaly se mi třesou jako po maratonu, uvolní mi ruce, vyndá roubík, sundá šátek a já postupně začínám mžourat do světla, pomalu mi dochází že už je konec a začnu si postupně sloupávat z těla vosk.

On je ještě polonahý, laskám se pohledem na jeho pružné vypracované svaly a je mi líto, že za chvíli mě odveze domů.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - souprava Flick Stimulator Multi-Pack EM60-M :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...