Wired Pussy
Wired Pussy
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jasmína

část 9.

Autor: Ondřej

Hodnocení

1234567

"Ondřejíí, kdo to byl?" ozvalo se z ložnice. "A co tam děláš? Pod' si eště lehnout. Mně je tady smutno."

Výborně, pomyslel jsem si. Noční výstup je, zdá se, zapomenut a je to zase má milovaná a zamilovaná Jasmína. Jak se asi bude tvářit, až tohle všechno uvidí??? Přemýšlel jsem, kam to všechno zatím schovat, abych svou ženušku na další součásti jejího nového oblečení nejdřív ohleduplným rozhovorem připravil, když se ode dveří ozvalo udivené:

"Co to tady máš??!"

Jasmína přistoupila ke stolu, začala si vybalené věci prohlížet, opatrně je osahávala a nakonec se na mne tázavě zadívala.

"A to jako… Už dnes?"

Řekla to spíše odevzdaně a já toho samozřejmě hned využil.

"Jistě, miláčku. Už DNES! Přece si vzpomínáš, co jsi měla včera za problémy s čuráním. A tohle všechno to docela diskrétně a přitom spolehlivě vyřeší."

Jasmína se zadumaně probírala doručeným zbožím, potom otevřela ústa, jako by chtěla něco říci, ale nakonec svou námitku spolkla a začetla se do Miladina vzkazu. Nahlédla dovnitř vybaleného bodyčka, pohladila dlaní hladký vinil, znovu se na mne podívala a s povzdechem špitla:

"Tak jo. Tak už dnes. Když to tak musí být…"

Vrhl jsem se k ní a dlouze ji políbil.

"Ani nevíš, jakous' mi udělala radost!" vykřikl jsem. "Já myslel, jak se budeš vzpírat a ty jsi takhle rozumná. Je vidět, že se z tebe stává ukázněná Yokematka."

"No, spíš pitomá než ukázněná… řekla bych. Vždyť z toho budu celá opruzení. Mít tělo utěsněné v igelitu a ještě ke všemu být sešněrovaná korzetem… Vy ste oba asi padlí na hlavu."

"Kdo vy?" zeptal jsem se.

"Ty i ta tvá Milada. Jste se určitě dohodli, že mě chcete umučit. Ale tak jo. Jen si poslužte. Můžu se před tím alespoň osprchovat? Nebo už tak planeš touhou mě uzavřít, že to tu chvíli nevydržíš?"

"Ale samozřejmě že se osprchuj. A taky vyčurej a taky… Víš co. Asi by se ti nechtělo chodit celý den s nevábným nákladem v kalhotkách, že?" poučoval jsem ji.

"Hm. A co když se mi teď nechce? Snad mě z toho opevnění pustíš, kdyby něco, ne?"

"No, samozřejmě že tě z něj pustím. Ale co když u tebe právě nebudu, až to na tebe přijde?"

"Tak se z toho nějak vybalím sama, no."

"Jak vybalíš? Vždyť v tom budeš zamčená. Nevidíš ten zámek?"

"Nejsem slepá. Taky vidím, že ten zámek má klíček. Jsem snad natolik nesvéprávná, abych ho neuměla odemknout?"

"Ale to se pleteš, má milovaná. Ten klíček nebudeš mít u sebe ty, ale já. Nebo si snad myslíš, že ti ho dám k dispozici, aby ses mohla nějakým nepřístojným způsobem kdykoliv uvolňovat nebo dokonce svlékat?"

Prohlásil jsem to na oko přísně, avšak pomyšlení, že bez mého svolení a asistence nebude manželka moci své spodní prádlo odložit, mne naplnilo až euforickým pocitem moci. Jasmína na mne překvapeně hleděla.

"To… To jako myslíš vážně?"

"Naprosto vážně. Přece se nebudeš vláčet s takovým těžkým pásem cudnosti a přitom mařit jeho hlavní poslání? Jestli chceš mít klíč u sebe, tak ho ani nemusíš nosit."

Jasmína nevěřícně zakroutila hlavou a mlčky kráčela do koupelny.

"Jestli se ti fakt nechce, zaveď si raději klystýr, miláčku," volal jsem za ní.


...::: Tip pro Vás: Zdobený řemínek na penis :::...
Sexshop Sexujte.cz


"To určitě," odsekla přes rameno. Ale za chvíli už fofrem vyběhla z koupelny a zmizela na záchodě. Rozumná holčička, pomyslel jsem si. Už se začíná chovat docela poddajně.

Za slabou čtvrthodinku se Jasmína zrůžovělá koupelí vrátila do kuchyně. Na sobě měla bílý froté župan a osuškou si drhla čerstvě umyté vlasy.

"Tak co? Ještě sis to nerozmyslel?"

"Já? Já to mám rozmyšlené už dávno. To spíš ty jestli ses' zase nerozmyslela…

A nech toho sušení a pojď. Bude lepší to udělat v ložnici."

Posbíral jsem ze stolu Jasmíninu novou garderobu a celý nedočkavý si začal představovat, jak náš první oblékací rituál proběhne. V ložnici jsem roztrhl obal plenkových kalhotek a docela se podivil, jak jsou uvnitř důkladně slisované. Pracně jsem jedny vylovil ze samého prostředka balíku a rozložil je na postel.

"Tak prosím, račte se uložit, dámo mého srdce. Provedeme vaše první vyvložkování plenkovými kalhotkami…" Podíval jsem se na obal a dokončil: "…Abri Maxi Medium.

Mají inzerovanou jímavost skoro tři litry, takže v tom pohodlně vydržíš celý den. Víc tvá celodenní produkce rozhodně dělat nebude."

Jasmína rozhrnula župan, nechala ho pozvolna sklouznout na zem a odhalila své nádherné, baculaté alabastrové tělo. Těžká a pevná ňadra se jí při chůzi půvabně pohupovala a já si náhle nebyl jist, zda je chci raději uvěznit v košíčcích podprsenky nebo dlouze hladit dlaní. Nakonec zvítězila první možnost a když Jasmína s rozkročenýma nohama ulehla na plenkové kalhotky, vcelku nevzrušeně jsem je dokázal protáhnout mezi jejími stehny a upevnit okolo boků samolepícími fixačními pásky.

"Tak. Jak se cítíš?" otázal jsem se starostlivě.

"De to," špitla Jasmína. "Tohle ještě docela ujde. Ale, doopravdy myslíš, že se musím celý den pařit v tom igelitu? Nešlo by to pro začátek nějak jinak?" dodala prosebně.

"No samozřejmě že šlo. Ale aspoň ty igelitové kalhotky nosit musíš. Pro jistotu, kdyby něco z tvého čurání zamířilo mimo ty plenky. Ale není lepší si zvykat hned od začátku? Zvaž to, miláčku. A taky zapřemýšlej, zda ti není líto toho krásného korzetu. Vždyť si ho za chvíli zničíš. Nebuď taková sobecká. Nebo je to tvé přání?" zkoušel jsem Jasmínu nachytat.

Nevyšlo to. Chvíli v těch plenkách na posteli skotačila, vyzkoušela růžové ochranné kalhotky, potom se slovy "a komu je líto mně?" pomalu vstala, uchopila utěsněné body, vstoupila do něj oběma nohama a rázně ho vytáhla nahoru po stehnech. Provlékla jednu i druhou ruku ramínky a její tělo zmizelo v neprodyšném obalu.

"Ježíš, to studí," otřásla se. "A ty gumičky v nohavičkách strašně škrtí. Vždyť mi do nohou vůbec nepoteče krev."

"To si zvykneš," chlácholil jsem ji. "Za chvíli ti bude nádherné teploučko a budeš mít po těle pocit, jako bys měla druhou kůži. A ty nohavičky přece musejí být utěsněné, ne? Jinak by tě pořádně nezabezpečily. Mají sice na vnitřním okraji nějaký savý proužek, ale nemůže to být volné."

"Ale. Ty tomu nějak moc rozumíš. Tos' to tak rychle sám prostudoval, nebo tě instruovala ta tvá Milada?" opáčila ukřivděně, urovnala si body na prsou a několikrát přejela dlaněmi po bocích a břiše.

"Takhle na omak zvenku je to docela zajímavý. Je to pod tou látkou takový zvláštně tuhý a hladký. Šáhni si."

Vida ji, požitkářku! A jak proti tomu před chvílí protestovala. Ohmatal jsem Jasmínino utěsněné tělo i ňadra a bylo to opravdu sexy. Pohladil jsem ještě vyvložkovaný rozkrok, ale Jasmína ucukla, vyplázla na mě jazyk a prohlásila, že si moc dovoluju.

Usoudil jsem, že po nasazení korzetu už bude mít jiné starosti a rychle přistoupil k činu. Uchopil jsem do každé ruky jeden z rozevřených předních okrajů, poručil Jasmíně, aby se ke mně obrátila zády, nasadil jí korzet okolo boků a pokoušel se ho uzavřít zapnutím řady ocelových spon na předním dílu.


...::: Tip pro Vás: Černý kožený obojek :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...