Public Disgrace
Czech Spy
Naked Kombat
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jasmína

část 8.

Autor: Ondřej

Hodnocení

1234567

"Ondřeji, běž otevřít, někdo zvoní. No tak, Ondřeji… Probuď se."

Má milovaná choť mne necitelně dloubala loktem do boku a vůbec jí nevadilo, že se v polospánku ještě nedokážu pořádně zorientovat. Oknem do ložnice svítilo dopolední slunce a já si akorát pomyslel, že Jasmína teď může připravovat spíš oběd než snídani.

"Gon gon," zazněl zvonek u dveří.

"No tak, Ondřeji. Běž otevřít," naléhala Jasmína. "Já tam přeci takhle rozcuchaná a neoblečená nemůžu. No tak, běž už." A dloubala mne tím svým nečekaně ostrým loktem dál.

Posadil jsem se rozespale na posteli, zasunul nohy do pantoflí, vzal si župan a loudavě zamířil ke dveřím.

"Gon gon," ozvalo se znovu.

"Koho to sem, proboha, takhle brzy po ránu čerti nesou? A ještě k tomu v neděli," mumlal jsem si po cestě. Otočil jsem klíčem, vzal za kliku, ale dveře otevřít nešly. Jasmína samozřejmě zase zamkla oba zámky. Kdy ji jen naučím, že horní zámek se zamyká, jen když nejsme doma? Je zamykáním přímo posedlá. Stále se bojí, že by nás mohl někdo vyloupit a dokonce ji i při tom třeba zabít nebo znásilnit. Takže ji to asi nenaučím nikdy.

S povzdechem jsem zabezpečení uvolnil a dveře otevřel. Stál před nimi mladý muž v uniformě doručovatelské služby a pře ním na zemi ležela velká krabice.

"Mám tu pro vás jednu expresní zásilku," sděloval udýchaně a podával mi k podepsání stvrzenku.

"Zásilku? A od koho, prosím vás? A to to tak spěchá?" tázal jsem se rozespale a snažil se naškrábat alespoň trochu čitelný podpis do místa, kam mi ukázal.

"Je to ze Salonu "Milada". Byl jsem to vyzvednout už včera večer a dostal urgentní příkaz, že musím zásilku doručit nejpozději dnes do devíti. Tak tady jimáte a já běžím."


...::: Tip pro Vás: Pás cudnosti se zámkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


Uchopil jsem krabici, zamyšleně zavřel dveře a přemítal, co tak urgentního nám může Milada posílat. Přece si odtamtud včera Jasmína všechno potřebné odnesla na vlastním těle. Položil jsem krabici na stůl v kuchyni a zvědavě ji otevřel. Uvnitř cosi zabaleného v hedvábném papíře a navrchu růžová cedulička se vzkazem od Milady.

Milý Ondřeji,

včera odpoledne jsem nenašla odvahu k tomu, abych novou garderobu Vaší milované Jasmíny rovnou doplnila o pár důležitých věcí, které postupem času Vy i Vaše milovaná partnerka bezpochyby oceníte. Věřím, že i bez nich byl pro Vás oba včerejší večer a zejména noc mimořádným zážitkem, na který budete s vděčností do nejdelší smrti vzpomínat.

Protože existují i všední dny a v nich všední problémy, posílám Vám několik praktických dárků, kterými oblečení Vaší ženy účelně doplníte. Na jejich účel a způsob použití přijdete bezpochyby velmi rychle sám. Věřte, že všestranný pocit bezpečí prospěje nejen Vaší ženě, ale také Vám.

S upřímným pozdravem

28. ledna 1982 Milada

Jak vzletně to napsala, pomyslel jsem si a zvědavě nadzvedl hedvábný papír. Po prv-ním návalu překvapení jsem propadl euforii. No, to je teda bomba. Milada posílá Jasmíně doopravdický pás cudnosti. Kde ho jen sehnala? Byl navlečený na plastikovém ženském torzu a vyhlížel majestátně a nepřístupně. Když pominul první moment překvapení, vytáhl jsem celou tu věc z krabice, postavil torzo na stůl a fascinovaně ho prohlížel.

Ale… Bude v tom Jasmína vůbec umět chodit? Bude si to vůbec chtít vzít na sebe? Ačkoli, napadlo mne, když je pořád tak žhavá do zamykání kvůli různým nebezpečenstvím, jistě přivítá, že může takovou ochranu nosit na sobě neustále. Ale… Jak bude v tom pásu chodit na záchod? Vzpomněl jsem si na včerejší večerní problém s čůráním v korzetu a začal pochybovat, zda o výhodnosti takové ochrany svou choť vůbec přesvědčím. I když… Líbilo se mi to moc a doufal jsem, že i tahle kovová součást garderoby bude zahrnuta do naší včerejší dohody.

Začal jsem vybalovat další obsah krabice a se zadostiučiněním zjistil, že velkou část předpokládaných problémů mi pomůže vyřešit, Byl tam balík plenkových kalhotek, ochranné vinylové kalhotky s růžovým polyamidovým potahem a dokonce dvě prostorná flanelová body, podobná kojeneckým, se širokým rozkrokem a gumičkami v okrajích nohaviček. Když jsem jedno z nich vysvobodil z plastikového sáčku, zjistil jsem, že také body má uvnitř po celém obvodu nepropustnou vinylovou vložku, která spolehlivě zabrání pronikání vlhkosti z jeho vnitřního prostoru.

Úplně na dně byl Miladinou rukou načmáraný vzkaz, že v zájmu ochrany korzetu před nežádoucími účinky potu je výhodné používat rovnou tahle neprodyšná body, ale protože si není jistá, zda bude Jasmína ochotná v tom ochranném pouzdru pobývat po celý den hned od začátku, pro jistotu přidala i ty kalhotky. V závěru mne ale nabádala, abychom k používání komplexní ochrany přešli co nejdříve, protože korzetům časté praní škodí a některé se nedají prát vůbec - musí se čistit chemicky suchou cestou.

No, nevím nevím. S vyztužením Jasmína bezpochyby počítá. Ale že bude pod korzetem ještě ke všemu po celý den takhle utěsněná… Určitě bude problém ji přesvědčit.


...::: Tip pro Vás: Roubík s kroužkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...