Whipped Ass
Sex And Submission
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jasmína

část 7.

Autor: Ondřej

Hodnocení

1234567

První milostná noc s okorzetovanou Jasmínou byla fascinující. Byla skvělá, byla úžasná, byla opojná. Byla to nejkrásnější noc mého života. Dlouho po půlnoci jsem Jasmíně s těžkým srdcem dovolil odložit korzet a když jsme nazí a zmalátnělí milováním v těsném objetí usínali, také Jasmína s uznáním šeptala, že nic podobného nikdy nezažila.

"Ondřeji, Ondřejku můj milý. Můj sladký, milovaný Ondřeji. Kde se to v tobě vzalo? Já tě vždycky měla za tak… líného. A najednou tohle."

"Ááách," protáhla se blaženě. "To je přeci nádhera, když jsi takhle divokej. Proč jsi takový nebyl už dřív? Proč jsi mi tohle všechno nedělal už o svatební noci?! A od té doby pořád, pořád, pořád?! Každičkou noc?! Proč jsi byl takový lenoch?"

"Když já měl strach," odpověděl jsem už v polospánku. "Že by ses lekla. Že bys s tím nesouhlasila. Že bys mě považovala za…"

"Za co?"

"No… Za úchylka."

"Za úchylka? Prosím tě proč?" Jasmína se vymanila z mého objetí, odtáhla se a udiveně si mne prohlížela. "Tak proč, prosím tě? Co je na milování úchylnýho?"

"Kvůli milování nemyslím. Ale proto, že bych po tobě chtěl, abys při něm byla takhle oblečená. Chtěl jsem ti to navrhnout už před svatbou, ale bál jsem se, že si mne potom nevezmeš."

"Cože???" prskla má drahá choť a vztyčila se na posteli. "Snad mi nechceš tvrdit, že ses tak změnil jen kvůli tomu bílému krunýři a vysokým botám? To pro tebe ten korzet znamená o tolik víc než já, jo?! No Ondřeji, to mi teda vysvětli! To mě docela uráží!"

Že já radši nemlčel, pomyslel jsem si a v rychlosti uvažoval, jak náhlý zvrat narovnat.

"No tak mluv! Mluv Ondřeji!! Vysvětli mi to."

Nahá Jasmína byla ve svém rozčilení úžasná. Byla k pomilování. Shýbla se na podlahu, sebrala z ní odložený korzet a začala mne s ním mlátit po hlavě. Těžká ňadra se jí při tom překrásně houpala do rytmu úderů.

"Tak tohle je ti přednější než já, jo?! Tak tohle tě tak vzrušuje, jo? Milánku, buď si jistej, že mě v tomhle krunýři už víckrát ani neuvidíš! A už vůbec mne v něm nebudeš oblažovat svou sexuální přítomností. Já v tom tady takovejch hodin trpím a nakonec se mám dozvědět, že… A vůbec. Zítra to všechno oblečení pěkně sbalíš a půjdeš ho vrátit té své…" zarazila se.

"Poslyš, jak to vlastně všechno bylo s tou tvou Miládkou? Proč jste se na mě spolu takhle domluvili?! Tak Ondřeji, tohle si vyřídíme! A nebo se rovnou teď sbal a běž si za ní!"

Můj vysněný ideál o líbezném, poslušně sešněrovaném a důkladným oblečením umravněném stvoření se začal povážlivě rozplývat. Když Jasmína ve spravedlivém rozhořčení vyčerpala křikem svou energii, pokusil jsem se opatrně připomenout její slib z plesu.


...::: Tip pro Vás: Roubík s kroužkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Tak slib jo?" dostávala se znovu do obrátek. "Podvod to byl od tebe. Žádnej slib. Co ty tu mluvíš o nějakých slibech. Slib na podvod neplatí," argumentovala nelogicky. "Ty své sliby neplníš, podvádíš mě s kdejakou Miladou a já mám sliby dodržovat, jo? Tak to ani náhodou."

"Ale vždyť jsme o tom na plese mluvili úplně otevřeně a poctivě. Udělali jsme tam spolu obchod a plácli si na něj…"

"Jaký obchod? Nech toho!" křičela na mne. "Akorát jsi mě tam zesměšnil před lidma a ještě mne chceš nutit podvodem k nějakým slibům. Na to ti neskočím. Co bych z toho měla?"

"To nemáš pravdu, Jasmíno!" Začala mi docházet trpělivost a také jsem zvýšil hlas. "Samas' řekla, že se budeš oblékat podle mých představ a já ti za to splním tři přání. A plácli jsme si na to. Je to tak?!"

"No tak to zkrátka beru zpátky, ten slib. Obchod se zkrátka konat ne…" Náhle se zarazila. "I když… Tři přání říkáš?"

Nic zlého netuše jsem naši dohodu znovu zopakoval.

"A TY, ji ctít budeš?" otázala se pochybovačně s důrazem na slovo ty.

"Samozřejmě že budu. Dohody se mají plnit."

Po těchto mých slovech Jasmíně zablýskla v očích zlomyslná světýlka. Kořistnicky se na mne zadívala a se strojenou lhostejností v hlase prohlásila:

"Vlastně máš pravdu. Dohody se mají plnit. Takže, milý manžílku, na má předchozí slova zapomeň a budeme plnit tu dohodu, jo?"

Netušil jsem, že souhlasným přikývnutím v té chvíli potvrzuji ortel, který v budoucnosti zásadně zasáhne do mého, či spíše do našeho společného života. Co po mně může chtít, říkal jsem si. Určitě vypotřebuje ta svá přání na nějaké pitominky, které ji náhodně napadnou. Musím nějak napomoci tomu, aby je lacino vyplýtvala co nejdřív. Třeba se jí zeptám, zda si doopravdy přeje, abych s ní jel na návštěvu k jejím rodičům a už bude o přání chudší. Možná si bude přát nějakou věc… Možná i auto… Ále, i za auto ten její doživotní oblékací závazek stojí.

Za pár měsíců mi bylo souzeno poznat, že jsem se v tomhle ohledu v Jasmíně hluboce zmýlil.

Jasmína si oblékla noční košili, se zamyšlenou tváří a nakrabaceným čelem ulehla zpátky do postele a já ji zase zbožňoval. I když na nějaké další objímání už po té rozepři samozřejmě nebylo ani pomyšlení. Nevadí. Do rána se všechno zase urovná. Jestli bude alespoň trochu hezky, hned po snídani svou milovanou manželku sešněruju a vyrazíme na naši první korzetovou procházku.

Ne. Po snídani ne. Vyztužím ji hned po probuzení, pěkně jí připnu punčošky a bude se tady už od samého rána producírovat jen v korzetu, prosvítajícím pod bílým šifónovým negližé. Představil jsem si, jak Jasmína stojí u kuchyňské linky a připravuje snídani… Vlna slasti proběhla mým tělem, mé milováním vyčerpané mužství se malátně ztopořilo a já usínal se spokojenou myšlenkou, jak vše nakonec dobře dopadlo.


...::: Tip pro Vás: Skřipce na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...