Public Disgrace
Czech Experiment
Hogtied
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jasmína

část 2.

Autor: Ondřej

Hodnocení

1234567

Ve středu odpoledne telefonovala Milada, že věci pro náš společný plán jsou připravené.

"Nechcete se na to přijít podívat?" lákala mne.

"Já to nechám na vás", odpovídal jsem, i když má zvědavost byla napjatá k prasknutí.

"No, já jsem jen myslela, že bychom to spolu mohli zkontrolovat a celé probrat", dodala zklamaně. "Abyste s tím zbožím náhodou nebyl nespokojený."

Vzpomněl jsem si na poslední návštěvu, dodal si odvahu a drze se zeptal:

"A jaké zboží dnes máte na sobě vy?"

Na druhém konci bylo chvíli ticho a potom se ozvalo:

"Fialová hedvábná halenka se stojatým límečkem, bílá saténová sukně se širokým páskem, bílá prošívaná vestička..."

Polkl jsem vzrušením, představil si k tomu její tvář, dlouhé černé vlasy a přerušil ji:

"To... musí být samozřejmě... ... okouzlující. Ale myslel jsem... pod tím."

Sám jsem se divil vlastní odvaze.

"Pod tím? Tak pod tím samozřejmě bílé vysoké šněrovací botičky, zavázané černou tkanicí. Asi by se vám líbily. Mají tak na tři palce tlustou podrážku, šestnácticentimetrový podpatek... Už mne v nich za celý den běhání začínají bolet nohy. Potřebovala bych, aby mi je někdo rozvázal a pomohl zout."

Znovu jsem polkl a zeptal se, proč to neudělá sama.

"Blázínku. A jak? Myslíte, že se k nim dokážu sehnout?"

"A proč..." okamžitě mne napadl důvod, ale rozhodl jsem se dělat hloupého:

"A co vám v tom brání?" Napjatě jsem čekal, jak mi odpoví. Na kratičkou chvíli se znovu odmlčela. Ve sluchátku byl slyšet její dech a potom se ozvalo:

"Samozřejmě že KORZET", sdělila tím mazlivým a přitom sebejistým tónem. "Dneska jsem vyztužená obzvlášť pevně. Doufala jsem, že se zastavíte a chtěla jsem na vás udělat dojem", dodala se směsí ironie a zklamání.

Chvíli čekala, a když jsem neodpovídal, pokračovala dál:

"Myslím, že mám v pase tak nanejvýš padesát centimetrů. Bříško mám jak ve svěráku, bolí mne od toho záda a kalhotky se mi zařezávají do slabin, protože mám volné konce tkanic od šněrování několikrát protažené mezi nohama a pevně zavázané, aby nahoře nekazily celkový dojem..."

"Proboha proč?" neudržel jsem se.

"Proč, proč... Přece abych to sladké utrpení pořádně prožívala", zasmála se. "Vidíte, co všechno kvůli vám neudělám... A vy se ani nezastavíte."

"Já bych rád... A jakou barvu...?"

"Tmavě modrou s čínskými motivy. Z pravého těžkého čínského hedvábí. Ptal jste se na tohle, že ano?"

"A.. ano", zakoktal jsem. "A... lze to pravé čínské hedvábí vidět? Tedy..., když odložíte vestičku a svléknete svou hedvábnou fialovou halenku?"

"Nikoliv, mladý muži. To nejde," prohlásila rezolutně.

"A to proč?"

"Protože mezi korzetem a halenkou nalézá se lesklé polyamidové kombiné, které jest zcela neprůhledné, tudíž korzet pod ním spatřiti nelze," pitvořila se krkolomnými slovními obraty.

"Ale to kombiné snad sundat lze, ne?" odporoval jsem.

"Ano, za normálních okolností ano. Ale dnes jsem v té výztuži už od rána. Takže NE!"

"A to proč?"

"A to proto, že jsem dost počuraná a styděla bych se takto před vámi ukazovat!"


...::: Tip pro Vás: Mystim anální kolík Rocking Force S :::...
Sexshop Sexujte.cz


"????!!!"

"Ano, slyšíte dobře. Vy si, Ondřeji, zřejmě dost dobře neuvědomujete, jaké oběti kvůli vašemu potěšení musíme my ženy přinášet. Pokud má ta výztuž vypadat k světu, musíte kalhotky nebo rovnou korzetové "teddy" nosit POD korzetem. A vy si dovedete jistě představit, jak obtížné by bylo se z toho opevnění kvůli každé návštěvě toalety vybalit, že?

Je to nejen obtížné. Je to spíš nemožné.

Takže okorzetované ženy se kdysi nechaly inspirovat malými dětmi. Napadlo je, že by se mohly klidně kdykoliv a kdekoliv počůrávat a celý ten problém tím delikátně vyřešit. V dnešní době Pemprsek je to legrace. Odsají to, tekutina zgelovatí, folie nic nepropustí, kůže je v suchu. Ale ještě před pár lety to znamenalo trávit celý den v mokrých plenkách, zapařená v nepropustných igelitových kalhotkách.... Hrůza.

No... co že nic neříkáte? Vzalo vám to dech?"

"To..., to ani ne", vzpamatoval jsem se. "Ale... nevěděl jsem, že... A to Jasmína bude taky musit ty plenky?" vyzvídal jsem se špatně skrývanou nadějí v hlase.

"A vy byste si to přál?" zavrnělo to na druhém konci.

"Přál...? O to ani nejde. Ale když říkáte, že je to potřeba..." lhal jsem.

"Ale kdepak. To jenom když chcete nosit kalhotky vespod pod korzetem. Ale taky můžete mít nějaké s rozparkem v rozkroku. To používá většina žen. Ty plenky jsou... jen taková... takové zpestření života a že nemusíte chodit na záchod. Nebo když některé korzety mají v rozkroku napínací řemen, aby pěkně seděly. Ten se utahuje mezi nohama až po zašněrování na zádech a někdy tak nešťastně stiskne vaše... totiž ne vaše, stiskne stydké pysky té ženy, že je má zakrátko celé otlačené a napuchlé. To jsou pak ty plenky užitečné. Nebo když si necháte v rozkroku utáhnout tkanice, aby neplandaly na zádech, jako to mám dnes já...

Ale bude vám ta vaše yokematka vůbec ochotná nosit plenky?" dráždila mne a trápila zároveň. "Vy jste si tou její poslušností nějak móóc jistý," smála se do telefonu.

"Ale když říkáte, že ty Pemprsky nic nepropustí, tak proč nejde vidět pod to kombiné?" vrátil jsem téma zpátky na začátek.

"Protože dneska mám jen ty Pemprsky bez ochranných igelitových kalhotek, abych se tolik nepařila. A je to přece jen trošku vidět a hlavně trošku, ale jen trošíčku cítit. Já bych se před vámi styděla. Minule jsem měla na sobě perfektně utěsněné bezpečnostní zapařovačky neboli čuračky s dlouhou nohavičkou, takže to šlo. Ani jste si nevšiml, co?

Tak vidíte, Ondřeji, jak jste vůči ženám stále nepozorný. Musíte se víc snažit, když vás tak zajímají naše intimní tajemství... Nesmíte myslet jen na sebe.

Už tady mám zákaznici - musím končit. Jestli chcete, tak se zastavte. Ukážu vám, co jsem pro Jasmínu připravila a můžeme si spolu popovídat. Ale žádné předvádění jako minule nebude. S tím nepočítejte. Pa."

Telefon oněměl a já zvažoval, zda její pozvání přijmout nebo ne. Ale když nic nebude... Tak ať si to nechá. Jen by mě to povídání a neuskutečněné fantazie drásaly. A za pár dní už stejně budu mít doma k dispozici okorzetovanou manželku, která takové drahoty dělat nebude. Už se nemůžu dočkat, jak ji sešněrovanou pomiluju. Podložíme zadeček polštářkem, Jasmína roztáhne svá podvazky ozdobená baculatá stehna v jemných punčochách, já do ní proniknu rozparkem v kalhotkách a to pevně vyztužené tělo se začne vlnit v rytmu mého přirážení.

Och... Musel jsem na chvíli zastavit a počkat, až zmizí boule na mých kalhotách.

Koupil jsem ve stánku velký pugét a zamířil domů k Jasmíně.


...::: Tip pro Vás: Velký gumový bič - černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...