Electrosluts
Czech Taxi
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jasmína

část 15.

Autor: Ondřej

Hodnocení

1234567

Procitnutí do nového týdne bylo skvělé. V polospánku jsem vnímal, jak Jasmína razítkuje mou tvář lehounkými opatrnými polibky a jakmile jsem otevřel oči, s dětskou naléhavostí mne upozornila, že už je skoro sedm. Okamžitě jsem věděl, kterým směrem její myšlenky míří, ale rozhodl se ji trochu pozlobit a dělal hloupého.

"Teprve sedm? Úúúu …," protáhl jsem se blaženě. "Skvělé! Tak to si můžeme ještě chvilku pohovět v posteli, viď? Vstáváme přece až o půl osmé. Pojď na chvíli ke mně, mazlíčku."

Uchopil jsem Jasmínu okolo pasu a přitáhl ji k sobě. Mé ruce nahmataly pod tenkou noční košilkou tuhé sešněrované tělo, letmo se dotkly pevné konstrukce pásu cudnosti a mé mužství okamžitě stálo v pozoru jako svíce. Dobývalo se netrpělivě mezi manželčina stehna, Jasmína to samozřejmě zaregistrovala a vyčítavě na mne pohlédla:

"Měl by ses stydět, Ondřeji. Cítím, že tvůj malý společník je větším džentlmenem nežli ty sám. Na rozdíl od tebe si pamatuje a také plní včerejší sliby," smála se. "Tak šup! Mazej k tomu trezoru. Třeba se už otevřel dřív. Já už to nemůžu vydržet. Od čtyř hodin nespím, počítám minuty a měla jsem strach, že se té sedmé vůbec nedožiju. Běž, přines klíče, osvoboď mne a splň, cos' včera slíbil!"

"Počkej," trápil jsem ji. "Ještě jsi mi neřekla, jak se ti v tom spalo. Snášelas' to v noci dobře? A nechce se ti po ránu čurat? Nebo ta cévka funguje i vleže?"

"Ondřeji! Nech! -už! -toho! -zdržování! a běž! pro ty -klíče!," odsekávala slova jedno po druhém.

"Když se budeš při milování doopravdy snažit a já budu s tvým výkonem spokojena, mé noční zkušenosti ti barvitě popíši. Vím, že je to pro tebe víc zajímací, než by normální člověk čekal. Ale když milování odflákneš… Nedovíš se nic. Vůbec NIC!

A teď ber laskavě ohledy taky na mě a přines! - konečně! - ty klíče!"

"No jistě, už běžím. Ale…"

"Ondřeji, NE-SER mě. Nech toho zdržování a běž už. SAKRA!!!," vykřikla rozzlobeně. "Chci si teď pořádně ZAŠOUSTAT!!! Protože jsem působením všech těch tvých zařízení za celou noc NADRŽENÁ až běda. Slyšíš?! Rozumíš tomu???!"

Chci si Z-A-M-R-D-A-T !!!!!!!"

Huff, to byla palba. Hlavně to na závěr pečlivě spelované slovo. Kam jen na ty výrazy chodí? Vylétl jsem z postele jak lasice a spěchal ke trezoru. Slyšel jsem všechno naprosto dobře, ale nemohl uvěřit vlastním uším. Takhle sprostě Jasmína nikdy nemluvila. Neměl jsem ani tušení, že taková slova vůbec zná.

Zatáhl jsem za madlo na víku trezoru…, a samozřejmě nic. Bylo teprve šest padesát sedm a ten ocelový strážce počestnosti byl zřejmě zvyklý dodržet slovo do puntíku. Počkám…, počkám, uklidňoval jsem se. Vždyť není chvat. Jasmína snad zatím trochu vychladne.

I když…, z těch něžných úst zněly ty strašné sprosťárny docela příjemně. Tak nějak jemně. Jakoby opatrně pokládala třešně na křehké šlehačkové ozdoby dortu. Ale kde se to jen naučila? Doma takhle určitě nemluvili. Že by ve škole? Nebo se v té jejich rodině pletu?

"Ondřejííí, co tam děláš? Už je sedum pryč. Nerozčiluj mě. Nebo tam na tebe pudu," ozývalo se z ložnice.

Jsa zahloubán do úvahy o původu manželčiných vulgarismů jsem nějak přestal vnímat čas. S omluvným pocitem jsem znovu uchopil madlo a… A nic. Víko dál drželo jako přibité a vypadalo to, že trezor se k vydání klíčů od mé manželky nechystá ani náhodou. Ježíš, hrklo ve mně. Že je to rozbité. Co teď? Jak ten pás z Jasmíny sundám?

Vzpomněl jsem si, že v návodu k pásu cudnosti něco o náhradních klíčích stálo. Něco o kódu a tak podobně, jak to v podobných případech bývá. Byl jenom v angličtině, a tak jsem ho ani moc podrobně nečetl. Vlastně jsem ho nečetl vůbec.


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - ozdoby Flash Heart Gold :::...
Sexshop Sexujte.cz


Nojo. Ale než ty náhradní klíče seženem, může to trvat taky týden. Nebo víc. Ani nevím, kde to vlastně vyrábějí - v Číně snad, proboha, ne.

Vyrazil jsem do pracovny a v zásuvce stolu horečně hledal návod. Třeba tam bude nějaká rada, co si v podobných nouzových situacích počít… Aha, tady to je. Tak…

Ježíš, proč to tam není taky v češtině? No, snad to přeložím. Tohle nic, to taky nic, á… tady: "Poruchy a závady, ztráta klíčů" - to je ono.

Přelétl jsem drobočký text očima, vyděsil se… A začal pomalu a pozorně číst znovu:

Vámi zakoupený výrobek je absolutně spolehlivý, splňuje nejnáročnější bezpečnostní standardy a bez originálního klíče je prakticky nemožné ho s těla uživatelky jakkoliv sejmout. V zájmu absolutní diskrétnosti a spolehlivé ochrany je každý vyrobený zámek jedinečným originálem, jehož výrobní dokumentace je po zhotovení zámku okamžitě zničena. Protože se jedná o digitální technologii s množstvím mikrometrických a čipových ochranných prvků (ca 144 milionů kombinací), je bez této dokumentace prakticky nemožné vyrobit duplikát klíče. Zasunutím neodborně zhotoveného duplikátu nebo jiného cizího tělesa do aktivační štěrbiny by došlo k poškození a nevratnému zablokování zámku.

O této skutečnosti zabezpečenou uživatelku důrazně poučte. Toto poučení plní úlohu preventivního ochranného prvku, zajišťujícího spoluúčast uživatelky a má za úkol předejít jakýmkoliv pokusům o neodbornou manipulaci s ochranným zařízením. V případě zablokování zámku lze ochranné zařízení sejmout pouze u výrobce, a to prostřednictvím speciálního postupu, kterým dojde k NEVRATNÉMU ZNEHODNOCENÍ VÝROBKU.

Toto poučení je životně důležité zejména v případě, kdy současně s pásem aplikujete anální, popřípadě vaginální zátku. Zátky a jejich ukotvení jsou konstruovány tak, že je z uzamčeného pasu nelze žádným způsobem vyjmout. Jakoukoliv již aktivovanou penetraci je možné zrušit nebo změnit jedině po odemčení pasu.

Protože anální zátka kromě výchovných efektů velmi účinně brání také rektálnímu vyměšování, mohou v důsledku nepřiměřeně dlouhé aplikace nastat závažné zdravotní problémy a v krajním případě je ohrožen i život uživatelky. Toto nebezpečí v případě poškození zámku logicky narůstá se vzdáleností od našeho výrobního závodu jako jediného místa na světě, kde lze zařízení se zablokovaným zámkem nouzově sejmout.

Při koupi Vašeho "Woman s Chastity Guard Super Belt" jste proto obdrželi dva identické originální klíče, z nichž jeden musíte naprosto bezpečně a spolehlivě uschovat jako záložní pro případ ztráty nebo poškození klíče běžně používaného!

Mráz mi přejížděl po zádech, text se před očima zvětšoval a začínal jsem vidět rudě. Co nám to ta Milada poslala? Co je to za kosmickou technologii???

Obrátil jsem návod a začetl se do úvodního textu. Po obvyklých kecech a gratulacích k výbornému výběru následoval technický popis, který by mne za normálních okolností možná příjemně nadchl, ale teď mi z něho jezdil mráz po zádech.

"Woman's Chastity Guard" byl předurčen především pro horkokrevnou latinskoamerickou klientelu a podle toho to taky vypadalo. Speciálně tvrdý a speciálně vyžíhaný materiál, který se při pokusu o násilné odstranění pásu nevyzpytatelně deformuje a tříští, čímž ohrožuje zdraví zabezpečené ženy, prakticky nezničitelný zámek, možnost ponižující výchovné aplikace análních a vaginálních kolíků nejbizarnějších tvarů a rozměrů, které bylo možné libovolně obměňovat podle momentální "poslušnosti a poddajnosti" vychovávané uživatelky.

No pane jo, prohlížel jsem si ty výztuže a kroutil nad nimi hlavou. Některé byly z plastu, ale většina z kovu a některé i docela děsivých tvarů a rozměrů. To si ty horkokrevné latinskoamerické krásky musejí pěkně užívat… I když… Možná to zas až tak špatné …


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - Maska na oči Anna :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...