Bound Gods
Czech Supermodels
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jasmína

část 14.

Autor: Ondřej

Hodnocení

1234567

Když jsem se na rozkaz velitelky dostavil do ložnice, Jasmína už byla vysvlečená a blahobytně se rozvalovala na naší širokánské posteli. Tedy… vysvlečená… jak se to vezme. Svlékla si jen to průhledné negližé a teplé ponožky, které měla u televize. Nic víc vysvléknout nemohla. Na sobě měla samozřejmě korzet se vším, co bylo pod ním, punčochy, a taky pás cudnosti, který to všechno spolehlivě ohlídal.

Když se večer koupala, upravil jsem potajmu šněrování korzetu tak, abych je mohl rafinovaně zauzlovat právě v místě, které bude po nasazení pásu cudnosti spolehlivě ukryto pod širokým pruhem těsně přiléhající oceli. Strefil jsem se přesně, takže teď se korzet nedal ani sundat, ani uvolnit. Leda až po odemčení pásu. Nebo po přeříznutí tkanic. Ale to by bylo doopravdy zle!

Jasmína si tohle všechno jistě uvědomovala. Ležela odevzdaně na zádech, hlavu měla podloženou srolovaným polštářem a s mlsným výrazem mne vybídla, abych obkročmo poklekl nad její obličej a snažil se jí alespoň zčásti oplatit potěšení, které způsobí ona mně.

"Budeme si jako hrát na to, že mám hrozně zlýho a žárlivýho manžela, který mě začal před každým odjezdem na služební cestu takhle zamykat, jo? A ty seš jako můj milenec. A teď jsme se jako sešli, a musíme se s tím novým problémem jako nějak vypořádat, jo?"

Nečekala na odpověď a vzápětí už převalovala můj falus v ústech. Svědomitě ho sála a chvílemi náruživě zvedala hlavu tak vysoko, že můj žalud se prodíral snad až do jejího hrdla.

"Ty se chceš udusit, miláčku?" tázal jsem se starostlivě a při tom ohmatával nedočkavá ňadra, která evidentně toužila po svobodě a snažila se uniknout z pevného sevření těsně přiléhajících saténových košíčků podprsenky. Navzdory Jasmíninu scénáři dnes určitě nehodlala dobrovolně přijmout pasívní roli a účastnit se naší postelové hry v tak ponižující a pro ně nevýhodné pozici.

Jenže podprsenka byla pevná.

A přiléhala doopravdy těsně…

"Hehchi," zahuhlalo to pode mnou. "He ho hahn."

Aha…? Jasmíně zřejmě nestálo za to vyndávat kvůli jediné větě tu vzrušující výplň z pusy. Přeložil jsem si její odpověď do srozumitelného jazyka jako "nechci, je to fajn" a pevně přitiskl rozkrok k jejímu obličeji. Ztopořený penis vklouzl hluboko do manželčiných úst, takže ho teď objímala rty téměř u kořene. Protestovat nemohla, a tak jsem s potěšením pokračoval v započatém díle.

Jasmínina neposlušná ňadra jsem zbožňoval vždycky. Ale v téhle zvětšené a vyztužené saténové podobě mne dnes večer doháněla přímo k šílenství. Usilovně jsem je hnětl a při tom si znovu představil sám sebe jako malinkatého mužíčka, natrvalo uvězněného v Jasmínině silikonem vypolstrované podprsence. Věrného služebníčka který se neustále prodírá vlhkou voňavou temnotou, po celý den oběma rukama svědomitě obsluhuje ty překrásné obliny a láskyplně saje a šimrá temně rudé bradavky, naběhlé vzrušením.

Jak by asi Jasmína reagovala, kdybych se jí s tou představou svěřil? Co by si o mně pomyslela? A co by na to řekla?

Teď samozřejmě není vhodná chvíle na vyptávání. Má ústa zaplněná ztopořeným pyjem a právě teď také začíná usilovně vlnit pánví, jako by vyrážela vstříc imaginárnímu penisu, který existuje nanejvýš v jejích představách.

Jaké myšlenky se asi prohánějí tou roztomilou hlavičkou? Nezpůsobuje to zpevnění těla pokles libida? Nebo naopak - nepřináší nové stimuly? Škoda, že mi nemůže odpovědět. Ale určitě se jí později zeptám. Musíme to spolu všechno podrobně probrat. Už se na to těším.

A ve skrytu duše rozechvěle doufám, že její nová zkušenost bude víc než příjemná.

Na rozvlněnou Jasmínu byl překrásný pohled. Podvazky punčoch se střídavě napínají a krčí, pás cudnosti s jemným vrzáním klouže po bílé lesklé látce a usilovně se tiskne do plenami vypolstrovaného rozkroku. Nohy v bílých punčochách s krajkovým lemem se patami křečovitě zarývají do matrace a baculatá stehna kmitají do stran…

Přestávám se kontrolovat a zaplavuji Jasmínino hrdlo palčivým proudem žhavého spermatu. Kostrčí mi projíždí sladká křeč, mé tělo se napíná jako luk, nedokážu se ubránit prudkému a náhlému vyvrcholení…

"Pfff," zakuckala se Jasmína, prudce mne odstrčila a bezvládně spustila ruce podél těla. Já se vláčně skácel na svou polovinu postele a s připitomělou blažeností zírám na strop.


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruky :::...
Sexshop Sexujte.cz


"To fakt nejde," prohlásila rezignovaně.

"Jsem celá natěšená, ale udělat se v tom krunýři doopravdy nedokážu. Navíc mne můj manžel chce zřejmě utopit a ještě se tomu připitoměle usmívá."

Špičkou jazyka smyslně olízla zbytky mléčné tekutiny ze svých rtů, všechno svědomitě spolykala, ohmatala oběma rukama těsně uzamčený rozkrok a nešťastně se na mě podívala.

"Nejde to. Nejde a nepůjde! To zas bude noc. A co ty tu ležíš jak mrtvola? Nechceš se mi ještě chvíli věnovat?"

Když jsem nereagoval, s povzdechem vstala, oblékla si krátkou noční košilku bez rukávů, hodila sebou na postel, obrátila se ke mně zády a nespokojeně se chrounila do deky.

"A stihneme se trošinku pomilovat aspoň ráno?" ozvalo se najednou s plačtivou nadějí v hlase ze sousední postele.

"To víš že jo, neboj se," chlácholil jsem ji. "V sedm se uvolní dvířka trezoru, Jasmínku vysvobodíme a hezky se před odchodem do práce pomilujem."

"Určitě?"

"Určitě!"

"Tak jo. Tak dobrou noc," zamručela smířlivě.

"Dobrou," odpověděl jsem a opatrně se přisunul blíž. A ještě blíž, a ještě… Odhrnul jsem okraj Jasmíniny pokrývky, přitiskl se klínem k baculatému zadečku, zasunul pravou nohu mezi její stehna, volnou rukou objal sešněrovaný pas a dlaň položil na hebkou oblinu ňadra.

Takhle propletení jsme spolu spávali často, ale dnes poprvé jsem objímal ženu, která bude po celou noc pevně sešněrovaná v korzetu. Můj ochablý penis začínal při tom pomyšlení nabírat novou sílu.

"Ondřejíí, zamažeš mi košili," ozvalo se odvedle. "Utři si ho aspoň."

To určitě, pomyslel jsem si. Zrovna teď, když jsem se tak překrásně uvelebil. Kvůli takové drobnosti určitě opustím tohle sladké místo a poběžím se do koupelny umýt.

Abych předešel dalším protestům, začal jsem rukou laskat Jasmínino ňadro a nohu zaklínil hluboko do manželčina rozkroku. Opíral jsem se teď stehnem o chladnou ocel mezi jejíma nohama, střídavě na ni tlačil a uvězněné mušličce uvnitř tím nepochybně poskytoval obstojnou masáž.

"Nech toho… Ondřeji…! Potrháš mi punčochy. Nech toho! Slyšíš?"

"To je zajímavý. Před pár minutami není pán schopen jediného pohybu a najednou má energie na rozdávání."

Pokračoval jsem nerušeně dál, i když s menší intenzitou, protože jsem musel dávat pozor na ty punčochy.

"Ondřeji. Co jsem ti řekla! Ještě chvíli budeš pokračovat a poběžíš pro zámečníka, aby mne vysvobodil z toho pásu a já tě mohla znásilnit. Tak Ondřeji! Přestaň!!"

Při představě vyděšeného zámečníka, zachraňujícího naše rodinné štěstí, jsem se roztřásl smíchem. Ten by koukal. Představil jsem si údivem otevřená ústa řemeslníka, nářadí mu padá z ruky…

"Co se směješ? Ondřeji?!!!..... A máš další černou tečku! Těš se, jak ti to všechno spočítám. A jestli hned nepřestaneš, dostaneš rovnou čerta. Ten vydá tak za tři, možná i za čtyři černý tečky," vyhrožovala Jasmína, zadusala nohou o matraci a opakovaně mne od sebe odstrkovala naducaným zadečkem. Byla v tom rozhořčení kouzelná.

Přestal jsem ji dráždit, něžně pohladil hebké vlasy a smířlivě navrhl, že teď už doopravdy budeme spát.

"Tak jo," souhlasila. "Ale stejně máš černou tečku. Musím si je hned zítra všechny poznamenat. Pěkně i s datumem a typem tvého prohřešku. Abych měla přehled, až všechny tvé hříchy budu sčítat a spravedlivě trestat."

"Už se na to těším," odpověděl jsem ironicky.

"No to se teda těš," zaznělo výhružně z vedlejšího polštáře. "Ty si z toho, Ondřeji, děláš legraci, ale nezapomeň na ta tři přání."

"Nezapomínám," odpovídal jsem už v polospánku a blaženě se propadal do hlubin snění. Poslední myšlenku jsem samozřejmě věnoval tomu, že má žena bude celou tuto noc a také noci příští odpočívat v dobře utaženém korzetu. Že má pod ním celé tělo neprodyšně uzavřené v igelitovém bodyčku. Že se konečně naplnil můj dávný sen….


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Tickling Truman eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...