The Training Of O
Sex And Submission
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Jana v bryndě

část 1.

Autor: neznámý

Hodnocení

1234567

Otevřel jsem oči, ale nic jsem neviděl. Měl jsem přes hlavu natažený nějaký černý pytel, jenže co bylo horší, když jsem se pokusil ho sundat, zjistil jsem, že mám svázané ruce i nohy. Uslyšel jsem výsměšný chechot. Ty mrchy mi něco nasypaly do kafe, pomyslel jsem si vztekle. A když jsem usnul, tak mě svlékly a svázaly. To mi ten výlet na Šumavu asi přijde dost draho.

Čísi ruka mi surově zaryla prsty do pravého prsa a ucítil jsem, jak na moje stehna dopadly důtky. Mimoděk jsem vykřikl.

"Holky, neblázněte a radši mě pusťte," pokoušel jsem se je přemluvit. Odpovědí byly jen další údery.

"Prosím vás!" zkoušel jsem nasadit zkroušený tón. "Pusťte mě a zapomenem na to!"

Žádná odezva.

"Já vám rozbiju držky, až vás vlastní máma nepozná!" rozzuřil jsem se a zazmítal se v poutech. Smích a další šlehnutí přes břicho. Najednou jedna promluvila, pytel přes hlavu zkresloval zvuk, ale asi to byla Jana.

"Nepřipadá v úvahu, abychom tě pustily, když jsme tě konečně dostaly do své moci. Máš jedinou naději, a to oddaně mi sloužit a plnit všechny mé příkazy."

"Jdi do prdele!" ulevil jsem si.

"Jak myslíš. My máme času dost. Můžeš zatím v klidu přemýšlet." oznámila mi Jana a bylo slyšet, jak obě dívky odcházejí.

Když jsem osaměl, pokusil jsem se dostat z pout, ale byla utažena pevně. Horečně jsem přemýšlel. Asi přistoupím na jejich podmínky - zatím - však se ještě uvidí.

"Rozmyslel jsem si to. Chci Vám oddaně sloužit a plnit všechny Vaše příkazy," prohlásil jsem, když opět přišly. Jana projevila spokojenost s mým rozhodnutím a nejenže mi sundala ten pytel z hlavy, ona mi ještě rozvázala pouta! Moje naděje silně vzrostla, ale zatím jsem se rozhodl vyčkávat. Rozhlédl jsem se kolem sebe. Byli jsme v docela slušně zařízené mučírně. U jedné stěny byl poutací kříž a žebřiny, kus dál trestná lavice, nechyběl ani pranýř, velký stůl a u stropu masivní hák.. Všude se válelo nejrůznější vybavení, provazy, řetězy, biče, rákosky, důtky a mnoho a mnoho dalších předmětů, sloužících k působení bolesti. Už oblečení obou dívek mi skoro vyrazilo dech. Jana měla na sobě miniaturní kalhotky a podprsenku s otvory pro bradavky, vše z černé kůže, podvazkový pas a černé síťované punčochy, černé kožené boty na jehlových podpatcích, vysoké až ke kolenům a na rukou až po lokty dlouhé rukavičky. Její kamarádka, tuším že jí říkala Lů, byla v červeném erotickém prádélku, krátká průsvitná košilka do pasu a skoro nic neskrývající kalhotky. Já jsem byl nahý, pokud za oděv nepovažujeme masivní kožený obojek kolem krku. K obojku bylo připevněno vodítko, jehož druhý konec držela Lů v ruce. Trhnutím za vodítko mě Lů přinutila kleknout a já jsem musel Janě slíbit, že jí budu sloužit oddaně a s radostí. Samozřejmě jsem lhal, číhal jsem na první vhodnou chvíli, kdy svou ponižující úlohu dohraju. Přišla dřív než jsem čekal. Janě se totiž můj slib nezdál dost vroucný a šlehla mě bolestivě důtkama přes záda. To ale neměla dělat, nebo mě aspoň neměla předtím rozvazovat. Vjel do mě vztek. Chytil jsem ji za levou nohu a prudce trhnul vzhůru. Padla na záda a udeřila se do hlavy o podlahu. Na chvíli ztratila vědomí. Vyrval jsem Lů vodítko z ruky a vrazil jsem jí facku, až koupila druhou o stěnu. Nezmohla se na odpor, jen vyděšeně zírala, svázal jsem jí ruce za zády provazy, které zbyly po mém nedávném zajetí a přestal jsem si jí všímat. Vzápětí jsem se vrhnul na Janu, která se mezitím probrala, jenže k její smůle jí trochu trvalo, než se vzpamatovala z otřesu. Snažila se bránit, škrabala, kousala, ale fyzická převaha byla jasně na mé straně. Skončila s rukama svázanýma za zády jako její kolegyně.

Odepjal jsem si obojek z krku. Tak to by bylo. Obě dívky byly najednou zcela v mojí moci a vypadalo to, že těch pár dní mojí návštěvy na Šumavě bude trochu jiný program, než předpokládaly. Teď ještě najít své svršky. Vzal jsem do ruky důtky a lehce kopl do ležící Jany.

"Kde mám hadry, ty děvko?"

Zarytě mlčela, tak jsem jí párkrát přetáhl důtkama. Sykala bolestí, ale nic neřekla. Přestal jsem se s ní zdržovat a obrátil se k Lů. Po první ráně se rozbrečela.

"Prosím Vás, nechte mě, já opravdu nic nevím! Já jsem jenom pomáhala! Nevím, kam Jana ty šaty schovala!"

Když jsem viděl, jak se mě bojí, jak se přede mnou plazí, zacukalo mi v penisu. No počkej, kočičko, však si spolu ještě pohrajeme!

Vzal jsem provaz, který se válel opodál, a svázal oběma beruškám pevně nohy, a to v kotnících i v kolenou, potom jsem obě položil na břicho a surově jim přitáhnul provazem k sobě lokty. Teď byly obě bezmocné jako dva balíky. Bušilo mi srdce, když jsem si představil....

Zatím jsem se vydal na prohlídku okolí. Svoje svršky jsem nenašel, ale objevil jsem kuchyň, kde jsem si vzal z lednice pivo, a šatnu, ve které měly dívky svojí i civilní, ale převážně sado-maso garderóbu. Vzal jsem si na sebe zatím aspoň černé dámské kalhotky, abych zakryl svou nahotu, byly sice skoro průhledné, ale co se dalo dělat. Zjistil jsem rovněž, kde se nachází záchod a koupelna, tam jsem spatřil hromadu špinavého prádla, vybral jsem několik nejpoužitějších kalhotek a vzal je s sebou.

Sotva jsem vstoupil do pokoje - mučírny, kde ležely mé zajatkyně, hned jsem viděl, že je něco jinak. Dívky byly těsně u sebe a Jana se snažila Lů rozvázat pouta svýma zubama. Naštěstí se jí to zatím nepovedlo.


...::: Tip pro Vás: Maska Sportsheets Midnight Lace Blindfold :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Co to děláš, ty kurvo?" vykřikl jsem, chytil ji za vlasy a odtáhl stranou. Převrátil jsem ji na záda - musela ležet na svých svázaných rukách, což bylo jistě dost bolestivé. Z hrsti špinavých kalhotek, které jsem přinesl, jsem vybral jedny, které mi připadaly nejšpinavější. Klekl jsem si nad ni tak, že jsem místo na paty dosedl na její prsa. Kalhotky jsem jí strčil pod nos. Snažila se uhnout obličejem, ale uchopil jsem ji pevně druhou rukou za vlasy.

"Snad ti nevoní tvůj kundí smrad, ty píčo," smál jsem se a jezdil kalhotkama po jejím obličeji.

"To nejsou moje.." ucedila.

"A hele, vona mluví!" bavil jsem se. "Tak von ti teda nevoní kundí smrad tvý kámošky, jo? Votevři hubu!" houkl jsem na ni najednou. Neposlechla. Vrazil jsem jí pár facek, ale ani to nepomohlo. Budu muset berušku trochu zlomit, jinak to nevidím, pomyslel jsem si. Stiskl jsem silně její nos, až jí vyhrkly slzy do očí, a dlaní druhé ruky zakryl její ústa tak, že nemohla dýchat. Zmítala se v poutech a snažila se uvolnit si hlavu, ale držel jsem pevně. Asi po minutě jsem uvolnil ústa a sáhl pro kalhotky. Zalapala zoufale po dechu a v tom momentě je tam měla. Pustil jsem její nos a oběma palci zatlačil kalhotky dovnitř. Kousla mě při tom, mrcha, ale to si s ní vyřídím později. Palcem jedné ruky jsem tlačil kalhotky do úst a druhou rukou se natáhl pro provaz. Několikrát jsem ho ovinul kolem její hlavy a pevně utáhl. Provaz pronikl mezi rty a zuby Jany a zabraňoval tomu, aby její jazyk vytlačil kalhotky z úst. Druhé špinavé kalhotky jsem natáhl Janě přes hlavu tak, že jejich střed, zažloutlý od mazu a moče, měla právě pod nosem.

"Tyhle taky nejsou tvoje?" smál jsem se, ale odpovědí mi bylo jen neartikulované mumlání, dušené roubíkem. Pocit mého triumfu mě tak vzrušil, že jsem nemohl jsem odolat a skrz otvory v její kožené podprsence jsem se zahryzl zuby do jejích bradavek. Jak bylo krásné sedět na zmítajícím se bezmocném ženském těle a poslouchat pokus o křik! Moje pravice zašmátrala mezi stehny mé zajatkyně a brutálně stiskla přes kůži kalhotek Janino pohlaví. Po krátké době intenzivního kousání, drásání a štípání jsem se vzpamatoval: vždyť nikam nespěchám a můžu si celou situaci opravdu dokonale vychutnat. Mám ve své moci dvě absolutně bezmocné ženy, pevně svázané, můžu si s nima dělat co chci. A že toho budu chtít hodně, na to můžou vzít jed. Lů vedle brečela, když viděla, jak surově zacházím s Janou, jenže mě to jenom vydražďovalo.

Vstal jsem, obdařil Janu lehkým kopancem a přistoupil k Lů. Vyděšeně se na mě dívala.

"Prosím vás, neubližujte mi," zašeptala sotva slyšitelně.

"Ale to víš, že ti nic neudělám," pohladil jsem ji po vlasech.

"Když ovšem budeš rozumná holčička!"

Vysvobodil jsem svůj ztopořený ocas z kalhotek a strčil ho Lů pod nos. Chtěla ucuknout hlavou, ale vrazil jsem jí facku a pak ji uchopil levicí pevně za vlasy.

"Líbej ho, ty děvko!" poručil jsem jí a ona se ho začala nesměle dotýkat svými rty. Jemně jsem si ho přitom masíroval pravačkou.

"A teď ho vezmi do huby!" nařídil jsem jí. Poslechla a pěkně ho sála a cucala. Moc si na felaci nepotrpím, ale vzrušovalo mě ponížení Lů, když mi ho musela bezmocná a svázaná kouřit. Za chvíli jsem dostal další nápad. Převrátil jsem Lů na záda a klekl jsem si nad ní tak, že měla můj zadek těsně před obličejem.

"A teď mi vylížeš prdel!"

"Ne, to ne!" kňourala s pláčem na krajíčku. "Prosím, to ne!"

Sebral jsem ze země důtky, které se tam povalovaly, a s rozmyslem jsem začal Lů švihat přes břicho, stehna, někdy se mi podařilo zasáhnout i černý trojúhelník mezi jejíma svázanýma nohama.

"Dost! Dost!" ječela Lů. "Udělám všechno, co si přejete, ale už dost!"

Nastavil jsem zadek a rukama doširoka roztáhl obě půlky.Lů mi ho vzlykajíc jemně lízala a zajížděla jazykem až do konečníku. Sem tam jsem si pohonil péro, aby byl můj zážitek dokonalý. Náhle jsem dosedl zadkem na hlavu Lů a blaženě se vrtěl. Lů se snažila lapat po dechu, ale já ji tisknul pevně. Po chvíli jsem ji pustil a zvedl jsem se.

"Smrdí ti z huby, ty kundo!" smál jsem se Lů, plačící hanbou. Podíval jsem se na Janu, která se vedle bezmocně zazmítala v poutech a vydávala přes roubík nějaké neartikulované zvuky.

"Jen se neboj, na tebe taky dojde, a protože se mi líbíš, z rozkoše nevyjdeš, to si piš. Máš přece ráda bolest, ne? Podívej," zamával jsem ztopořeným údem. "Všechno semeno si nechávám jen pro tebe!"

Vzal jsem ze země jedny ze špinavých kalhotek a nacpal je Lů do úst jako roubík. Potom jsem jí rozvázal nohy. Okamžitě se mě snažila kopnout. Odskočil jsem. Na stěně jsem uviděl viset krátký kožený bič. Strhl jsem ho ze zdi a dal se do bičování. Lů se snažila uhýbat, snažila se uniknout z dosahu biče, ale s bolestivě svázanýma rukama jí to nešlo. Švihal jsem ji přes stehna, břicho, zadek, když se překulila, i přes svázané ruce. Kalhotky v ústech tlumily její křik. Po asi dvaceti ranách jsem se zastavil a udýchaně se zeptal:

"Tak co, budeš ještě kopat?"

Lů zuřivě vrtěla hlavou. Odhodil jsem bič a přistoupil.

"Vstaň a sedni si na postel," nařídil jsem jí. "A roztáhni doširoka nohy!"

Udělala, jak jsem chtěl. Poklekl jsem mezi její roztažené nohy a dotkl se přes červené kalhotky jejího pohlaví. Byla na nich veliká vlhká skvrna.

"Podívejme, kunda je celá mokrá," podivil jsem se a zabořil obličej do jejího rozkroku. Potom jsem odhrnul tenkou látku kalhotek stranou a vstříc se mi vyvalila její buchtička. Líbal jsem ji a olizoval, vcucával poštěváček a lehce do něj kousal, pronikal jsem jazykem do hloubi její pochvy. Lů tiše sténala do roubíku. Pocítil jsem velkou potřebu jí ho tam vrazit a tak jsem také ihned učinil. Přestal jsem se ovládat. Přirážel jsem jako smyslů zbavený, prsty zarýval do prsou těla, zmítajícího se pode mnou. Už, už mi to přijde!

Pohled mi padnul na opodál ležící svázanou Janu. Dívala se na mě. Nějak divně mě píchlo u srdce. Pominutí smyslů se pomalu vytrácelo. Lů ležela pode mnou, červenou košilku roztrhanou na cáry, má pěkná prsa, pomyslel jsem si, ale můj ochabující úd už opouštěl její lůno. Proč mám ošukávat Lů, když chci Janu, napadlo mě.

Sebral jsem další kalhotky, které jsem před časem přinesl z koupelny a pomalu je vsoukal Lů do vaginy. Potom jsem jí přehrnul střed jejích kalhotek zpátky přes pohlaví a opět jí pevně svázal nohy. Přestal jsem si jí všímat a začal jsem se věnovat Janě. Strhl jsem jí z hlavy špinavé kalhotky a strčil jsem jí svého čuráka, ještě ulepeného poševním sekretem její kamarádky, pod nos. Rukou jsem ji přitom pevně uchopil za vlasy. Jezdil jsem vlhkým žaludem po jejím obličeji a zanechával na její pokožce slizskou stopu. Cítil jsem, jak mi do něj znovu vstupuje síla. Jana mě něčím strašně přitahovala, musel jsem ji mít. Že bych se zamiloval? uchechtl jsem se v duchu. To snad ne. Ale tuhle kočičku musím zlomit a udělat si z ní naprosto poslušnou a oddanou sexuální otrokyni.

Připjal jsem Janě na krk obojek, ohnul jí nohy v kolenou, nalehl na ně, aby neměly žádnou vůli, a přivázal kotníky šňůrou k obojku. Stejně tak i zápěstí. Jana teď byla svázaná do kozelce tak, že každý její sebemenší pohyb vyvolával škrcení. Lehl jsem si na zem a přiblížil jsem svůj obličej těsně k jejímu.


...::: Tip pro Vás: Bondage souprava Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...