Whipped Ass
Public Disgrace
Wired Pussy
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Hvězda Jana

Autor: (převzato)

Hodnocení

1234567

Jana v pátek přiběhla z práce domů velmi brzy. Cestu od hlavních dveří jejího domku do koupelny značkovala řada kousků oblečení, boty, kabelka, punčochy, prádlo, jak všechno ze sebe cestou shazovala. Když po chvilce utichlo syčení sprchy, vrátila se z koupelny do předsíně aby uklidila svoje pozůstatky. Rychle nacpala něco do skříně, něco do koše na prádlo a zastavila se v předsíni před velkým zrcadlem. Příroda byla k Janě hodná, a ona sama si toho vážila. Na jejím štíhlém těle byly znát dny, týdny a měsíce odpracované v tělocvičně, na sjezdovce a v bazénu, přesto byly všechny svaly a šlachy jaksepatří zaobalené a zakulacené. Jana si pohladila svoje velké ale pevné a vztyčené prsy a mimoděk se ušklíbla, když si pomyslela, že některé dámy jsou ochotné si nechat něco podobného postavit pomocí silikonového želé. Kritickým okem se prohlédla od hlavy až k patě, prohrábla si blond hřívu a prozkoumala o odstín tmavší porost mezi nohama, pečlivě vyholený do tvaru písmene V. Spokojená s výsledkem ukázala svému zrcadlovému obrazu véčko dvěma roztaženými prsty a odebrala se do pokoje.

Jana si natáhla na holé tělo otřepané a děravé riflové šortky a roztrhané dírkované tričko. Mezi lidi se oblékala velmi pečlivě, ale o to pohodlněji se cítila v tomto oblečení doma. Přesto v tomto oděvu, který současně zahaloval i odhaloval nepůsobila nedbalým dojmem, ale velmi erotickým.

Roztáhla se jak dlouhá tak široká na rozměrné pohovce a s úlevou se protáhla. Byl pátek, následovaly dva dny volna a Jana byla rozhodnutá si to užít.

Sáhla pod polštář, vytáhla policejní pouta a zručně si je nasadila na zápěstí. Jana to měla ráda. Pouta ji vzrušovala, vzrušovalo ji být jimi spoutaná. Někdy v poutech vykonávala různé domácí práce, občas spoutaná i spala. Tentokrát ale měla v úmyslu něco jiného.

Odešla do kuchyně a z mražáku vytáhla plechovku. Plechovka byla plná ledu ve kterém byl zamrzlý dlouhý provázek. Uvnitř, zhruba uprostřed plechovky byl na něm přivázaný klíč od Janiných pout.


...::: Tip pro Vás: Mystim Magic Gloves - rukavice pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


Jana odnesla plechovku do sklepa. Ve sklepě, uprostřed kamenného klenutého stropu bylo připevněné ocelové oko s krátkým kusem silného řetězu. Jana postavila plechovku do kouta a provázek od ní přivázala k řetězu u stropu. Pak vytáhla z kapsy visací zámek, postavila se na špičky, přehodila řetěz kolem svých pout a zámek zacvakla. Mechanismus byl jednoduchý: musela čekat, dokud led v plechovce neroztaje natolik, aby mohla vytáhnout klíč od pout.

Janu spoutávání vzrušovalo, ale její nejbližší okolí pro to nemělo příliš pochopení. Její bývalý přítel se s ní proto dokonce rozešel, a tak Jana nechtěla nic riskovat a hrála si s pouty jen sama. Nebylo to to pravé, protože měla jistotu že led držící klíče stejně dřív nebo později roztaje a že bude opět volná. Být spoutaný někým, na jehož rozhodnutí záleží kdy a zda vůbec ji osvobodí, bylo daleko vzrušující.

Jana polo stála, polo visela ve sklepě asi hodinu. Občas zatáhla za provázek od klíče, ale i když v plechovce šplouchala voda, klíč vězel stále ve velkém kusu ledu. Do sklepa pronikaly zvuky z ulice i z domu. Žádný dům není úpln ě tichý. Jana poslouchala tichý skřípot střešní krytiny, do které se opíral vítr, tiché praskání, sténání dřeva, občas cvaknul regulátor topení. Klapnul dveřní zámek, zapraskaly parkety v pokoji... Jana sebou náhle trhla. Někdo je v domě. Vlna zděšení projela jejím tělem a Jana se několikrát bezvýsledně zazmítala v poutech. Kousla se do rtů aby potlačila výkřik. Třeba ji ve sklepě nikdo nenajde...

Horečně přemýšlele, kdo může být tím tajemným návštěvníkem. Protože si odemknul klíčem, mohl by to být nejspíš její nový přítel Jiří. Na okamžik zalitovala, že mu půjčila klíče od domu nebo že pečlivěji nezajistila dveře. Jiří neměl o její zálibě v poutání ani tušení, a v její mysli byla ještě čerstvá vzpomínka na rozchod s jejím bývalým...

Janino přání se nesplnilo. Zaslechla, jak se otvírají dveře od sklepa, a pak kroky na schodech. Jiří nakouknul do sklepní kobky.

"Aha, tady jsi" řekl, jako by se nechumelilo. Prohlédl si připoutanou Janu i celou scénu a odvázal provázek k osvobozujícímu klíči. Z plechovky vyndal led a rozbil ho o podlahu. Klíč schoval do kapsy a zbytek ledové vody vyšplíchnul na otřesenou Janu.

"Zatím se tu pěkně bav, já se vrátím později" otočil se a kráčel ke schodům. Pak se obrátil, jako by ho něco napadlo. Rozhlédl se kolem, chvíli se zamyšleně díval na svoji kravatu a pak z ní a kapesníku vyrobil improvizovaný roubík. Nacpal ho Janě do pusy a pevně utáhnul. Poplácal ji po tváři a po zadečku a pak s pobrukováním jakési písničky vyběhl do schodů a zabouchnul dveře.

Jana vztekle zaječela do roubíku.


...::: Tip pro Vás: Bijoux Indiscrets - kovový obojek Désir Métallique Black :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...