Fucking Machines
Whipped Ass
KINK Unlimited - All of Kink
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Inzerát

Autor: Gesnos

Hodnocení

1234567

...reálný popis schůzky z ledna 2008

Poprvé se potkali na chatu. On jako tradičně v práci na jednom pc pracoval a na druhém měl puštěný chat, kde čekal ve své místnosti. Sem tam ji pohledem zkontroloval, nebo klepl nějaký smajlík, aby ho systém nevyhodil. Ona byla na chatu poprvé, ale již dlouho snila vyzkoušet si podřízenou roli ... nechat někoho, aby ji ovládl. Vstoupila tedy do jeho místnosti a pozdravila. Sama sebe překvapila, že to opravdu chce zkusit. Zatím si vždy jen povídala .. ale v popisu jeho místnosti bylo uvedeno nekompromisní slovíčko "reál".

Nejdříve si jen tak nezávazně povídali ... kolik jim je, jak vypadají, co hledají, co se jim nelíbí atd. Když zjistili, že jsou si jeden druhému sympatičtí, tak začali stanovovat hranice, domlouvat stopku atd.

Překvapilo ji, že jde tak rychle na věc, chtěla si nejdříve dlouho povídat a poznávat ho. Ale on si trval na svém ... nejlepší poznávání je u skleničky vína v nějaké restauraci. Na chatu se prý doopravdy poznat nemohou a schůzka v rušné restauraci přece není nijak nebezpečná.

Nakonec souhlasila, vyměnili si telefony a domluvili si schůzku.

Přišla o deset minut dříve (nechtěla si vykoledovat trest hned na začátku) přesně v tom, v čem se domluvili. Byla vystrašená, ale zároveň hrozně vzrušená ... neustále přemáhala pocit utéci. Ale když teď uteče, bude jí to pořád vrtat hlavou a nakonec to stejně jednou vyzkouší. Takže vydržela a snažila se odhadnout, který z procházejících mužů je on. Neuhádla to a v prvním momentu jej přejela pohledem. Ale když zamířil přímo k ní a podal jí ruku, tak pochopila. Stydlivě ji stiskla a představila se. On ji pochválil za to, že je tady včas a naznačil jí směr chůze. Ušli několik metrů a vešli do restaurace. uvedl ji ke stolu, objednal jí víno a nabídl jí jídelní lístek. Vybrala si ani nevěděla co, tak byla stále zmatená. Bylo to všechno příliš rychlé a nemohla to sama změnit. Ale zároveň jí to i vzrušovalo.


...::: Tip pro Vás: Kožený bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


Během jídla se jí vyptával na práci, na koníčky atd. Po skleničce vína cítila, jak z ní tréma opadává a začala se i bavit. Byl vtipný a příjemný společník. Cítila z něj autoritu a doufala, že jej také zaujala. Bála se, že jí na konci pošle domů. Chtěla, aby jí přijal. Pro něj to bylo sice již poněkolikáté, co se takto schází, ale teď poprvé cítil, že narazil na spřízněnou duši. Jakmile z ní opadl strach a ostych, tak jej bavila a velice často rozesmála. Cítil proto trochu obavy, když jí sdělil, že ho zaujala a že jí rád bude vychovávat, pokud bude souhlasit. Sice na to celou dobu čekala, ale když to přišlo, tak byla naprosto nepřipravena. Nevěděla, co najednou říci. Nakonec jen strnule zakývala hlavou a celá zčervenala. Právě se stala subinkou, získala svého Pána a je jen na něm, co s ní udělá.

Po zaplacení se tedy přesunuli k němu domů. Cestou se k ní choval stále stejně jako v restauraci ... jako k dobré kamarádce. Když za ní zavřel dveře svého bytu, vrátil se strach a byl snad ještě horší. Rozklepala se jí kolena a nejraději by utekla. Muselo to být na ní vidět, protože ji pohladil po vlasech a utěšil ji. V kuchyni otevřel láhev vína, nalil do dvou skleniček a posadil se do křesla. Ona zůstala stát ve dveřích a čekala ... nevěděla co má dělat. Rukou ji naznačil a ona si vzpomněla. Dle domluvy na chatu si klekla před něj. Podal jí víno a v klidu dopověděl historku, kterou začal po cestě. Několik minut si jen takto povídali a ona si zvykala na své nové postavení. Docela ji to vzrušovalo, takto ponížená sedět a jen čekat na přání svého Pána.

V tom se ale on k ní naklonil a přikázal jí, ať zvedne ruce. Když to váhavě udělala, tak jí přetáhl tričko přes hlavu a sundal jí ho. Potom se musela celá v šoku otočit a zezadu ji rozepnul podprsenku a položil ji na stůl vedle trika. Potom se znovu opřel do křesla a jen ji pozoroval. čekal jak se zachová, zda pochopila, že je tu pro jeho potěšení. Nejdříve se snažila schovat za své ruce a ukázat co nejméně. Ale potom si uvědomila, jak směšně to vypadá a proč to vlastně dělá. Není toto přesně to, po čem toužila? Spustila tedy ruce a aby nebylo vidět, jak se jí klepou, tak si podala skleničku. On jí pochválil a dolil víno. Poté pokračoval v rozhovoru až postupně zapomněla na svou pozici a uklidnila se. Když viděl, že je v pořádku, tak ji přerušil a vzal ji skleničku z ruky. Potom odešel z pokoje a vrátil se s provazem v ruce. Opět se začala lehce bát a její vyplašené pohledy mu dávali jasně najevo, jak se cítí. Znovu ji uklidnil, otočil ji zády k sobě a pod prsy ji uvázal provaz. Potom jej několikrát ještě omotal kolem těla ... párkrát pod a párkrát nad prsy. Tím je skřípl a ony se trochu pozvedly a začali se nalévat krví. Potom pomocí několika krátkých provázků přitáhl obtočené provazy k sobě a pevně utáhl. Její prsa teď pevně stála, začínala rudnout a cítila, jak v nich tepe krev. Nebolelo to, spíše to jen umocnilo její vzrušení.

Ujistil se, že ji nic příliš netlačí a začal si hrát s jejími bradavkami. Lehce je tiskl, mačkal a tahal za ně. Nakonec ji pevně chytil za obě bradavky a tahem ji přinutil se posunout blíže k němu. Uchopil ji za rozpuštěné vlasy, zvrátil ji jemným tlakem hlavu do strany a políbil na ústa. Nejdříve jen obyčejný polibek, ale potom jí přitáhl hlavu pevněji a ona pootevřela ústa a vyšla mu svým jazykem vstříc.

... pokud chcete znát (zažít) konec, tak napište na [email protected]. Stále hledám tu "pravou" subinku


...::: Tip pro Vás: Elektrosex pás cudnosti Mystim Pubic Enemy No. 1 Black Edition :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...