Device Bondage
Divine Bitches
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Inzerát

Autor: Fikkpervers

Hodnocení

1234567

Ahoj, jsem sub Bi kluk, povím vám svůj příběh. Vše začalo když jsem se na chalupě učil na jednu z mých zkoušek. Nějak, když sedím u počítače, vždycky mám takové choutky. Choutky na perversní sex. Podal jsem si proto inzerát následujícího znění:

Jsem student 24let, 177/77/17 dole vyholený, hledám dominantní, až sadistickou dívku, která za rozumnou odměnu splní mé přání. Věřím, že si oba užijeme to co nás baví.

Trvalo to delší dobu, ale dívky se začaly ozývat, nejprve sporadicky, časem víc a víc. Některé už znova neodepsaly. Nakonec jsem si jednu vybral, vše jsme dohodli a ačkoli to pro mě nebylo lehké rozhodl jsem se, že do toho domluvené peníze dám. Za zážitek na celý život to je fajn, tím spíš když se sexuální.

A den D přišel. Setkali jsme se na parkovišti na domluveném místě. Stála tam, 185cm, štíhlá, zrzavé vlasy pod ramena, 27let. Holka, kterou by každý rád měl. Tahle tu byla ale proto, že mě chtěla mučit, chtěla mi ubližovat. Nastoupil jsem bez řečí k ní do auta, zavázala mi oči a jeli jsme. Trvalo to dlouho, v autě mi není nikdy moc dobře, a když mám zavázané oči už vůbec ne, byl jsem rád, když jsme dorazili na místo.

Osamocená chalupa, na jedné straně les, na druhé louka, jen polní cesta, po které jsme přijeli. Přesně podle mých představ. První věc, než cokoli, jsem se musel svléknout, paní si klekla a dala mi na penis obojek stejně jako na krk.


...::: Tip pro Vás: Bondage souprava s bičem :::...
Sexshop Sexujte.cz


Jsem odveden dovnitř, do mučírny. Vlastně do sklepa, s pár dohodnutejma pomůckami, jsem přivázán na stole, roztažené ruce i nohy. Čekám co bude dál, paní se šla připravit. Za nedlouho přijde, nádhera, prsa akorát do ruky v latexové podprsence, latexové kalhotky a vysoké kozačky. Za ní přichází její pomocnice, 17ti letá holka, asi 160cm, hubená, na sobě jen podprsenku, která jí držela její obrovské prsy, mezi nohama je úplně vyholená, jak se mám za nedlouho dozvědět, jmenuje se Zuzana. Vše je téměř bez mluvení, Zuzana si dřepne na stůl, tak abych měl její kundu na mé puse. Na povel začínám lízat, zatím je to moc fajn, cítím, jak mi Paní začíná chytat předkožku, ve stejnou chvíli co mi Zuzana dosedne na obličej, projede první jehla mou předkožkou nazkrz, chci začít křičet, ale nejde to, cítím jen štávy, které musím polykat. Další jehly už zvládám lépe, proto se Zuzana trochu zvedne, abych mohl dýchat, dál ale lízám. Během následujících minut lízání mi Zuzana zatíná nehty do bradavek, je to bolest k nevydržení, pak se udělá. Sesedne ze mě a koukají se na mě, je ticho. Koukám, jak zapalují svíčky, začíná se to tu zahřívat, svíčky, jsou všude kolem, ale i v jejich rukou. Kapou mi vosk po celém těle, včetně penisu, koulí, bradavek. Dá se to ale vydržet, přestávají. Koukám na svůj povadlý penis probodnutý jehlama a říkám si, dobře tomu tak. Koukají na mě, najednou si Paní začne sundávat kalhotky, přijde ke mně, klekne si, nad můj obličej. Začínám lízat, i když už skoro jazyk necítím. Musím lízat i anál, přesně podle příkazu. Mezitím mi Zuzana bolestivě strhává vosk z těla. Chápu, že ačkoli to tu vede paní, Zuzana je ta sadistka, které to přináší nejvíc vzrušení. Cítím, jak bere moji bradavku mezi prsty a začínám mít strach, oprávněně, když mi Paní dosedne na obličej, je jasno, jehly projedou mýma bradavkami, to už je něco jiného, opravdová bolest. Chci si to rozmyslet a skončit, ale vím, že nemá cenu se o to pokoušet. Paní se trochu nadzvedne a otočí se mi na obličeji, kouká mi do očí, když najednou chytne mojí hlavu, abych nemohl uhnout a pustí mi do pusy proud své moči. Musím polykat, nemám na výběr, ale dá se to, není tak koncentrovaná.

Po té co ze mě slezly, odešli pryč… čekám co bude dál, najednou se otevřeli dveře, odvázali mě a přinutily mě otočit se na všechny 4. Za jehly v penisu a bradavkách mě přivázaly ke stolu, dost napevno, každý pohyb byl bolestivý. Každý pohyb způsobil zatáhnutí za jehly v mém těle. Paní si bere rukavice a gel, je jasné co bude dál. Navíc přichází chlap, má na hlavě masku, strká mi svůj penis do pusy, na povel začínám kouřit, po chvíli mu stojí jak stožár. Zatím co mi holky roztahujou zadek, chápu, že ho má pořádně velkého, alespoň 19cm a i pěkně silného. Začínám mít obavy, cítím, že ve mně maj jen 2,3 prsty. Najdenou se chlápek utrhne od mé pusy a jde dozadu, strká mi ho tam, začíná přirážet, je to dost nepříjemné, mnohem horší ale je, že s každým přírazem cítím i jehly v bradavkách a penisu. Mám pocit, že nebude konce, po půl hodině ho vyndavá a jde opět k mé puse, začínám poslušně kouřit, když náhle vystříkne své semeno do mé pusy, musím polykat i když se mi to hnusí víc než chcanky. Pak odejde. Ale sám, cítím, že holky využívají mého roztažení a ačkoli křičím, zasunují do mého zadku, svou pěst, cítím pálení, museli mě natrhnout. Najednou šílená bolest, začínají mi kapat vosk do análu, je to nesnesitelné, nemůžu to vydržet, až natrhnutí bradavky mým pohybem mě zklidnilo. Skončily, odvázaly mě.

Ne na dlouho, přivazují mě ve stoje, ke stěně. Čekám, co bude dál, dávají mi roubík do pusy, začínám mít strach. Vytahují jehly z mých bradavek, krev začíná kapat na podlahu, najednou vidím kolíčky, kolíčky, které se chystají přicvaknout na moje bradavky, na moje rozbodané bradavky. Začínám křičet, teda alespoň se snažím, je to strašná bolest. Koukám, jak si Zuzana bere robertka začíná si to s ním dělat, není pochyb, je to opravdová sadistka. Paní si klekla a začala mi podvazovat penis a koule. Začíná se mi stavět, koukám na něj stejně jako ony. Utáhla to hodně pevně, cítím, jak se žalud snaží dostat ven přes jehly v mé předkožce. Je to nesnesitelná bolest. Zuzana se udělala, ale pokračuje, bere si většího má alespoň 30cm a 5 v průměru. Zasunuje si ho bez problému zpět do kundy. Cítím pnutí v překožce. Asi mi chce paní "ulevit", ze jehly mi věší závaží, stejně jako za koule a za kolíčky v bradavkách. Myslím, že se pochčiju bolestí, ale nejde to, není kudy. Už nemůžu, ani křičet ani nic, jen tak visím. Najednou se Zuzana zvedne: Sráči! Já se chci znova udělat, koukej trpět!! Kopne mě mezi nohy, podvázané koule bolí, jak nic na světě na rozhoupané závaží mi to ještě dokresluje. Bere si ještě většího robertka strká si ho do kundy a toho druhého do análu, je vidět, jak jí tam nejde, je moc úzká, na stole si ale nadskočí a zarazí si je oba až nadoraz, vidím, jak se udělala. Doufám, že budu mít chvíli klidu.

Zuzana odchází, přichází nějaká holka, je jí tak 20, normál, náhá, nevyholená, průměrný vzhled, normální prsa. Začne ze mě sundávat všechny mučidla a odvazuje mě. Sesypu se na zem, nemůžu nic, všechno mě bolí. Jmenuje se Eva, je jí 19 a je Zuzanina otrokyně. Je zvyklá i na horší věci a ukazuje svojí zašitou kundu. Má úkol. Musí mým semenem naplnit skleničku 2Dcl. Máme na to celou noc, ale pokud se jí to nepovede, bude jí Zuzana mučit, velmi, velmi tvrdě. A mě by čekalo také mnohem, mnohem víc bolesti než dnes. Prý je velmi zručná, ale mě bolí penis jako čert. Začíná mě kouřit, bolí to moc, ale nakonec se to povede, udělám se, naplním skleničku alespoň do poloviny. Pokračuje v kouření, udělám se znova, ale už vystříknu jen trochu. Nechává mě odpočinout, usnu.


...::: Tip pro Vás: Dutá zásuvka do penisu Piss Play :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...