TS Seduction
Czech Bitch
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Něžná inkvizice

část 4.

Autor: Cn Cn

Hodnocení

1234567

...již patnáct minut Jana takto ležela a sténajíc stáčela oči po velkých červených hodinách odměřujících dobu mučení, každá minuta ji připadala jako století bolesti a trýzně...její ušní lalůčky byly napnuté, svorky, pevně svírající oběma směry její bradavky ji nesnesitelně štípaly a roztažené nožky bolely v tříslech...ale nejvíce trpěla její kundička, jejíž napnuté malé stydké pysky byly taženy svorkami a napjatými provázky, či spíše strunami, až k hranici utržení a Janin poštěváček tažený vzhůru bolel štípavě a ostře a v místě sevření se začaly objevovat malé krůpěje krve. Doris se co chvíli ptala Jany jestli nechce mučení přerušit, ale ta odmítala dobře vědouc, že by tím celou proceduru jen oddalovala a protahovala. Jenže jestli tohle byl, jako že byl druhý stupeň bolesti, který na ní její mučitelé vykonávali, a tato bolest byla již na samé hranici snesitelnosti, jak bude vypadat třetí stupeň bolesti?...Janě se orosilo čelo potem a Doris ji musela otírat jemným kapesníčkem a vlhčila jí vodou skráně...Jana toužila, aby již čas pokročil tak, aby mučení skončilo, avšak zároveň se toho bála, protože posledních pět minut před vypršením limitu bolesti druhého stupně měla být vystavena působení bolesti třetího stupně a toho se velice bála a neměla představu, co s ní její mučitelé udělají...jen věděla, že mouhou všechno, že si s ní mohou dělat co chtějí.

Doris pečlivě sledovala, aby struny, kterými byla Jana trýzněná, byly po celou dobu mučení řádně napnuté a když se jí některé napnutí nezdálo dost pevné, vyzvala Janu, která měla stále volné ruce, aby si vždy příslušný šroubek utáhla..Jana sténala, ale poslouchala, takže si vlastně sama působila tuto bolest. Co by se stalo, kdyby neuposlechla, si ani netroufala pomyslet. Jana si utahovala do maximálně snesitelné bolesti struny na pase, které napínaly bradavky a klitoris. Jen utahovat šroubky na pásech u nohou nedokázala, jakmile se o to pokusila, Doris jí zastavila a raději ji napnutí malých stydkých pysků u kundičky upravila sama. Také bylo nutno přitáhnout strunu napínající poštěváček směrem vzůru...rozevřená Janina kundička se objevila v celé své otevřené kráse s otevřenou dírkou močové trubičky a rozevřenou pochvou...pouze otevřenou jakoby štěrbinou.

Doris pohlédla na hodiny a pravila, že je čas, aby se Jana připravila na působení bolesti třetího stupně. Jana zbledla a stále tlumeně sténajíc bolestí si uvědomila svou bezmoc, chtěla se vzepřít rukama na opěrkách, Doris se k ní již blížila s něžným úsměvem a jemně jí řekla...víš, ta bolest bude pro lidské tělo nesnesitelná, běžně bys nemohla vydržet její působení, proto budeš muset být naprosto znehybněna v této poloze. Protože jsme zvolili mučení napínáním, je k působení třetího stupně bolesti nejlépe připravena tvá kundička. Pak třeba přijde na řadu zadeček, ale teď je tvá lasturka krásně otevřená a již na ní působí nižší stupeň mučení, takže nebude problém mučení ještě přiostřit právě zde. Po těchto slovech si Jana uvědomila jak je zde vlastně bezmocně nahá, se svým tajným místečkem,teď poměrně krutě zkoušeným,vydaná na milost a nemilost svým mučitelům, uvědomila si, jak je ta její kundička vlastně citlivá a jakoby veškeré cítění jejího těla se přemístilo právě do tohoto jediného místa, které teď bude vystaveno dalšímu, již o stupeň zostřenému mučení.

Doris si připravila svitek elastické lepící pásky a touto páskou připevnila obě Janiny ruce k opěrkám, tak, že s nimi nemohla ani pohnout. Když jí páskou ovíjela ruku, ptala se jí Jana...a bude to opravdu hodně bolet?...Bude, odpověděla jí Doris, jinak bych ti nechala ruce volné...budu ti muset upevnit i nohy, sice je máš ve žlábkách opěrek, takže s nima mohu pomocí mechanismu libovolně pohybovat, ale při působení bolesti bys je mohla vykopnout ze žlábků.....a vzápětí přepáskovala Janiny nožky tak pevně, že s nimi nemohla ani pohnout.


...::: Tip pro Vás: Bič s lechtátkem - Whipper Tickler - růžovo-bílý :::...
Sexshop Sexujte.cz


Teď Doris oznámila do prostoru, že je Jana připravená přijmout mučení třetího stupně bolesti. V místnosti se rozsvítila další světla, takže Jana byla osvětlená ze všech stran. Doris upřela svoji pozornost k otevřené Janině kundičce. Pomalu položila ruku na Janin pupíček a pomalu posouvala ruku po Janině bříšku, kde nebylo kryté pásem až ke kundičce, zatahala za provázek, který napínal Janin klitoris a pomalu sjížděla rukou, lépe řečeno prsty s dlouhými nehty po tříslech do okolí Janiny kundičky, opět zatahala za struny napínající malé stydké pysky a takto opět přejížděla jemně svými nehty po okolí kundičky po obou tříslech. Přitom opět stiskla knoflík a Janiny nohy se od sebe začaly odtahovat do největšího otevření, přičemž struny na stydkých pyskách se napínaly, ale nepovolily. Napětí bylo velice silné a pro Janu bolestivé, ale vzhledem k tomu, že pásy byly umístěny těsně pod prohlubní třísel a navíc byly opatřeny pružinkami, nemohly jí způsobit zranění, tím, že by došlo k utržení malých stydkých pysků. Janě se nohy otevíraly čím dál víc a víc, až byly téměř tak daleko od sebe, že by Jana normálně udělala "provaz"...a kundička se otevírala tahem strun. Doris zastavila odtahování nohou. Jana již nesténala, měla pevně sevřená ústa a zavřené oči a její zrychlený dech prozrazoval stupeň nejvyššího vzrušení, a obav.

Doris nepřestávala zkoumat Janinu kundičku a stále jí přejížděla nehty a rukou v jejím okolí a chvílemi jakoby bezděky se začala dotýkat nehty a prsty přímo rozevřených a otevřených míst. Jana pocítila na svém těle horké vlny vzrušení, vzrušení jaké dosud nepoznala, smíšené s krutou bolestí, které jí působily napjaté struny na jejím těle...cítila, jak jí Doris svými nehty přejíždí po otevřené kundičce a zajíždí do pochvy a jemně zkoumá svými prsty ústí močové trubičky, které je jinak skryté po poštěváčkem, ale nyní díky napnuté struně, která jej nadzvedávala směrem k pasu krásně viditelné. Jana pociťovala dosud nepoznanou mučivou rozkoš a přistihla se, že skoro touží po působení ještě větší bolesti, než kterou jí způsobovaly napnuté struny. Věděla, že to bude bolest neslýchaně krutá, ale její vzrušení bylo tak silné, že se zavřenýma očima očekávala další dění a její kundička se chvěla napětím.

Doris nepřestávala dráždit Janinu kundičku a prsty ji co nejvíce rozevírala poševní vchod.. Zároveň sáhla na poličku u stolu na kterém Jana spočívala a vyjmula ze stojanu silnou a dlouhou blýskavou věc. Byl to křišťálový desetistěn asi třicet centimetrů dlouhý, tvaru komolého jehlanu, který byl na vrcholu ukončen oblým zakulaceným hrotem....Doris nasadila tento desetistěn na Janin poševní vchod a za pomalého otáčení začala tento desetistěn vsouvat do Janiny pochvy. Jana ucítila chlad skleněného nástroje a zároveň tlak....jehlan se od svého vrcholu rozšiřoval a jak jej Doris vsouvala do Janiny pochvy, pomalu a s rozmyslem s ním otáčela, jehlan vnikal Janě do pochvy a zároveň ji otevíral víc a více a jemná kůže v pochvě se napínala k prasknutí a otáčení desetistěnu působilo na stěny pochvy svými ostrými hranami...Doris pomaloučku zasunula tento desetistěn asi tři centimetry do Janiny pochvy, která se od toho okamžiku začala víc a víc roztahovat a zároveň otáčení působilo krutě ostře a řezavě na její stěny...bylo to nesnesitelné, tak krutou bolest Jana ještě nikdy neucítila, a Doris nejenže neustávala, otáčejíc nástrojem mučila Janinu pochvu, která se otevírala stále víc a více...už to Jana nevydržela....její výkřik smíšený s pláčem zazněl celou mučírnou, ale nebylo to nic platné, nástroj stále pomalu a neúprosně vnikal do Janiny kundičky a málem rozdíral její pochvu do krve, ale zatím jí nepůsobil zranění, jen krutou bolest. Musíš to vydržet pronesla mazlivým hlasem Doris a pokračovala v mučení....Jana sténala stále víc a víc...a náhle vykřikla a její tělo se celé vzepjalo, to když Doris prudkým pohybem zakroutila nástrojem, který se v pochvě otočil mnohonásobně rychleji a zároveň jej zasunula ještě hlouběji....tvá kundička je přizpůsobená k tomu, aby snesla minimálně osmnáct centimetrů dlouhý penis...šeptala Doris a my jsme zatím na deseti centimetrech...po těchto slovech opět prudce otočila nástrojem v Janině pochvě a začala jej z pochvy vysouvat...když nástroj vysunula byla Janina pochva tak citlivá, že jí bolest působil i dotek prstů, kterými Doris opět prozkoumala Janinu lasturku...Jana sténala stále víc...buď zticha, nebo dostaneš roubík...a Janino tělo se opět vzepjalo krutou bolestí...nebýt svázána, jistě by se Jana vymrštila ze sedadla...to Doris tvrdě a neúprosně vsunula nástroj do Janiny pochvy a začala s ním otáčet čím dál rychleji...bolest to byla tak nesnesitelná, že Jana křičela a její sténání naplnilo celou mučírnu....nechte mne již, nechte mne již....kčičela Jana a zmítala se bezmocně na pódiu...ty chceš přerušit mučení?? ptala se jí Doris, to by ale znamenalo, že to nikdy neskončí...............


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruce s popruhem na krk :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...