Whipped Ass
KINK Unlimited - All of Kink
Sex And Submission
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Karetní hry

část 2.

Autor: Jana

Hodnocení

1234567

Vešly jsme do druhého pokoje velkého obýváku. V rohu byla sedací souprava se stolkem. Uprostřed místnosti byla na koberci položena velká deka a na ní nízká lavice pokrytá čalouněním. Na sedačce seděli dva muži Petr a Mirek. Petr se mi na první pohled líbil víc byl vysoký, urostlý a tmavovlasý. Mirek byl měl kaštanové vlasy, byl menší a jeho postava nebyla tak atletická, jako Petrova.

Po oboustranném představení jsme si sedli a Petr s Mirkem začali: Moniko, potřebovali bychom, aby si rozestavila kamery okolo deky na koberci tam bude poražený pár plnit úkol, na kterém jsme se dohodli začal Petr. A co je to za úkol? zeptala jsem se. Prosím, vydrž až po hře pak vám všem řekneme, co jsme vymysleli naše manželky souhlasily, že můžeme být hodně perverzní takže jsme se podle toho zařídili usmíval se Petr. Hrál se opět poker na 5 vítězných her.

Na všech čtyřech bylo vidět vzrušení. Blanka párkrát zajela Petrovi rukou do rozkroku v něm se mu rýsoval jeho stojící penis. Mirek zase neodolal a hladil Janu po jejích ňadrech. Po sedmi hrách vedli Petr s Blankou 4:3. Při další hře první vyložila karty na stůl Blanka měla jednu trojku. Jana neměla v ruce nic. Mirek měl dvě dvojky. Petr když viděl Mirkovy karty se zasmál a vyložil na stůl měl pokra z desítek. Hra byla u konce Jana s Mirkem prohráli.

Mirek byl viditelně nervózní a celý zrozpačitělý se obrátil na Janu Jano, tentokrát to nebude tak příjemné jako minule víš, nevím jestli se ti to bude líbit, ale hra je hra a dohodli jsme se, viď? Jana nejistě přikývla. Petr mezitím něco šeptal Blance ta na něho nevěřícně pohlédla a bylo vidět, že je velmi vzrušená. Petr přestal šeptat Blance a řekl Teď přeneseme křesla hezky k té dece uprostřed pokoje. Zvedli jsme se a přenesli jsme křesla tak, že tvořila půlkruh. Moniko, ty rozestav kamery okolo deky, ano? požádala mně Blanka. Během deseti minut bylo vše připraveno, deka byla nasvícená pro zatím pro mě tajné představení.

Jano, děvčátko krásné, jdi na deku a pěkně se před námi svlékni, ano? začal medově Petr. Ukaž se nám, jak si hezká! Jana, rudá v obličeji poslechla a vkročila na deku. Pomalu odložila halenku a potom i džíny. Měla na sobě černé krajkové prádlo, které zdůrazňovalo její nádherná ňadra. Blanka ní přistoupila a začala jí rozepínat podprsenku Připravím tě pro tvého milého, ano? šeptala vzrušeně. Sundala jí podprsenku. Janiny ňadra ani nepoklesly po uvolnění ze sevření byly nádherně velké a pevné se vztyčenými bradavkami. Bylo vidět, že i Jana je vzrušená Blanka jí stáhla kalhotky a přičichla k nim Jsou krásně vlhké, podívejte řekla vesele a ukazovala nám její provlhlé kalhotky. Jani, hezky si lehni na lavici a roztáhni na nás své nohy, ať vidíme tvojí kundičku! Mirek dojde něco zařídit Ty nám ukaž, jak si se sebou hraješ! přikazoval jí Petr. Mirek se zvedl, podíval se na Janu a řekl Promiň miláčku s těmito slovy někam odešel. Jana si začala prsty masírovat poštěváček a zajíždět do své krásné kundičky měla jen úzký proužek chloupků, jinak byla krásně hladce vyholená. Bylo vidět, jak se jí kundička leskne a je mokrá vzrušením.

Za chvíli se vrátil Mirek. Na vodítku vedl obrovského psa béžovou rhodéskou dogu. Když ho uviděla Jana, rozšířily se jí oči údivem a ptala se Proč vedeš Rexe Mirku? Co chcete dělat?! Jana už začínala tušit, o co jde a bylo vidět, že má strach. Tvoje tušení je správné miláčku tiše řekl Mirek. Dohodli jsme se s Petrem, že manželka, která prohraje poslouží jako fena pro Rexe to tě čeká. Při té představě jsem měla okamžitě mokré kalhotky vzrušením tak tohle jsem ještě nikdy nefotila ani neviděla! Jana začala plakat Tohle mi nemůžete udělat! Prosím, moc vás prosím nechtějte to po mně já vím, že jsem prohrála, ale tohle Budu strašně ponížená! Prosíííííííím!!! Ale Blanka řekla Kdepak Janičko prohrála si tak si užiješ jako fenka! Mně se ta představa líbí Mirek nemá moc velké vybavení a Rex vypadá, že bude mít čůráka pořádnýho! Tak budeš poslouchat prohrála si a souhlasila si, že manželé vymyslí nějakou velkou perverznost. Tak mlč a začneme! Jana stále plakala, ale když se rozhlédla a viděla vzrušení v našich očích, pochopila, že jí nikdo trest nepromine. Petr ještě dodal Když si mi minule mačkala koule, tak si mně taky nelitovala takže si to užiješ fenko!


...::: Tip pro Vás: Maska na oči :::...
Sexshop Sexujte.cz


Blanka si přitáhla Rexe a pohladila ho po penisu byl zatím zatažen v ochlupeném pouzdře, které bylo ale i tak ohromné. Hmmm Jani, skoro ti závidím takovej samec! Mirku svlékni se a jdi na deku taky! Mirek byl za chvíli nahý u Jany jeho čůrák byl ztopořený, ale neměl víc jak 16cm. Blanka vzala Rexe a přivedla ho k Janě Hlaď ho po čůrákovi dělej děvko nadržená. Její chování se úplně změnilo byla najednou vulgární a dominantní. Já jsem měla kamery puštěné naplno a fotila jsem o stošest. Jana vzala do ruky Rexovo pouzdro na penis a začala ho dlouhými pohyby ruky masírovat. Netrvalo dlouho a z pouzdra vykoukla temně červená špička psího čůráku.Jana pokračovala v honění Rexova čůráku za chvíli byl venku z pouzdra skoro celý snad 25cm dlouhý temně rudý, žilnatý kůl, ukončený tupou špičkou. Pěkně mu ho kuř feno! přikazoval Petr. Jana nechtěla opět prosila, ale Petr jí popadl za vlasy a přitáhl jí hlavu k psímu čůráku. Blanka ho vzala do ruky a nasměrovala k puse nebohé Jany. Ta otevřela svá krásná ústa a čůrák vklouzl dovnitř. Rex hned začal přirážet měl vyplazený jazyk a funěl bylo vidět, že si užívá. Pohled na Janu s psím čůrákem v puse mně vzrušil tolik, že jsem si začala honit svojí kundu Kamery stejně běžely, tak udělám fotky z nich. Petr už měl ohon taky venku z kalhot radost pohledět! Měl silný, asi 20cm dlouhý penis s nádherným temně rudým žaludem. Záviděla jsem Blance, že má takového čůráka kdy si vzpomene. Najednou Jana odtáhla hlavu z pusy jí teklo řídké mléčně zbarvené Rexovo semeno. Jak ti chutná semeno tvého milence? smál se Petr. Jana neměla daleko k tomu, aby se pozvracela Je to hnus! Jste hnusný nenávidím vás!! šeptala Jana a semeno jí teklo po jejích velkých kozách. Blanka jí semeno roztírala a mačkala jí kozy Ještě pořád nejsi fena Janičko! Klekni si a vystrč kundu! Chci vidět, jak se ti houpou kozy až to do tebe bude Rex rvát jako do poslední špinavé feny! Jana jako omámená poklekla a vystrčila zadeček tak, aby byla její rozevřená a mokrá kunda přístupná. Atmosféra zhoustla a všichni jsme byli velmi vzrušení. Již jsme byli všichni nazí a masturbovali jsme jak o život.

Mirku, naveď Rexe na tu tvojí milovanou manželku bude to pro ní jako přijít o panenství podruhé! rozkazoval Petr Blanka rozevřela prsty Janě kundu. Rex chvíli nevěděl co se po něm chce, ale Mirek mu dal čumák k Blančině kundě Vem si fenečku, vem! a pak už to šlo rychle Rex jí začal lízat kundu svým obrovským jazykem. Jana vzdychala Ach, ano lízej mně jsem tvá vem si mně a mrdej mně chci tě, moc chci tvůj jazyk a čůrák Rexi! No podívejme fenka se nám rozvášnila! usmívala jsem se. Rex najednou skočil Janě na záda a začal jí divoce zarážet žilnatý, zduřelý čůrák do kundy. Jana se zmítala nabodnutá na Rexově čůráku, byla celá zpocená a jen naříkala Ano!! Prcej mně, jsem tvoje fena! Mrdej Rexi, nastříkej do mě svoje semeno! Rex najednou vytáhl obrovský čůrák z Janiny kundy z ní se vyřinul proud řídkého spermatu její kunda se stahovala v extázi a vytlačovala zbytky Rexova semene. Rex Janu lízal a pak jí mrdal znovu. Takto jí omrdal asi 4x než se jeho čůrák zase pomalu zasunul do pouzdra. Ležel na dece s vyplazeným jazykem vedle zmrdané Jany, která se pomalu probírala z extáze.

Tak co Jani, jak sis užila s vaším psem? Budeš ještě vůbec chtít Mirka, feno ? ptala se jí Blanka a hladila si svojí rozevřenou kundu. Ach, bylo to nádherné ze začátku jsem byla zoufalá, ale Rex je úžasný takhle jsem si ještě nezamrdala! Mirku, dovolíš mi občas si to rozdat s naším pejskem, prosíííím! Mirek se díval na svojí manželku, ze které stále vytékalo psí semeno Ano, jistě moc se mi líbilo, vidět tě jako fenu ten obrovský čůrák ti sluší budeš mu držet jak často bude chtít! Kundu jsem měla rozpálenou chtěla jsem mrdat okamžitě a s kýmkoliv Petr se na mně díval a usmíval se. Blani, můžu si půjčit Petra prosím! žadonila jsem. Ale ano, myslím, že se Petrovi taky líbíš rádi se na vás podíváme kývala Blanka. Za chvilku jsem byla na dece mokré od Rexova semene a Petr měl svůj nádherný čůrák zabodnutý až po kořen ve mně. Netrvalo dlouho a v křečích orgasmu jsem cítila mohutné dávky semene, které plnily mojí dělohu. Jen co ze mě Petr vyjel, Blanka mně poctivě vylízala vše, co ze mě v hustých chuchvalcích teklo. A co já? Petr viděl co chtěl, zamrdal si, Jana podstoupila trest, ale já nic? ptala se Blanka, utírajíc si zasemeněnou pusu.

Neboj, součástí sázky bylo i potrestání muže, viď Mirku? řekl Petr. Blani vyber si buď ho nakopeš do koulí nebo mu je můžeš vydojit pomocí jehel líbí se ti něco z toho?. Mirek nebyl očividně moc šťastný při představě bolesti, která ho nemine. Jana se polekaně ptala A neublíží mu to? Bude mít varlata v pořádku? Jako zdravotí sestra bych řekla, že lepší budou jehly to se zahojí, viď Mirečku vrněla Blanka Pojď si lehnout na lavici a nastav mi tvoje kulky Mirek si poslušně lehl. Petr donesl kovovou misku s 10-ti injekčními jehlami.

Blanka si klekla k Mirkovi a v ruce převalovala Mirkova varlata Jak dlouho si nestříkal Mirku? sladce se ptala. Dva dny Blani No to moc semene nebude škoda Blanka vzala první jehlu a bodla jí do levého varlete asi jeden centimetr hluboko Mirek se vzepjal a zařval bolestí. Janaa ho držela za ruku a hladila po čele Vydrž to neboj nic se ti nestane uklidňovala ho. Blanka pomalu bodala do varlete 4 jehly a začala varle pomalu svírat mezi prsty z jehel na misku vytékalo semeno smíchané s trochou krve. Blanka mačkala varle dokud semeno teklo. Potom vyndala jehly a řekla Janě Pojď si sáhnout. Jana vzala do ruky Mirkův šourek Och, to vydojené varle je měkoučké nikdy bych neřekla, že bude tak měkké. Takhle měkké je Mirek neměl ani potom, co jsme promrdali celou noc! Tak vezmeme druhé Blanka provedla stejné vydojení Mirkova druhého varlete. Teď je určitě neškodný jak se cítíš Mirku? ptala se Blanka Jako by si mně vykastrovala hrozně mně ty koule bolí! Petr přišel k Mirkovi a taky si sáhl Máš je opravdu jak splasklé Mirku líbí se mi, že si teď bez semene kámoši.Mirek pomalu vstal a začal se oblékat. Oblékli jsme se všichni a sedli si zase do křesel. Tak jak se vám to líbilo ptal se Petr. Všichni se shodli, že to bylo neuvěřitelně vzrušující, i když velmi perverzní. Jana dodala Já jsem překročila s Rexem hranici, kdy už opravdu nemám žádné zábrany. Ráda bych si podobnou hru zopakovala a trestem může být opravdu cokoliv!


...::: Tip pro Vás: Elektrosex pás cudnosti Mystim Pubic Enemy No. 1 :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...