Naked Kombat
TS Seduction
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Karetní hry

část 1.

Autor: Jana

Hodnocení

1234567

Budu vám vyprávět příběh, který jsem měla možnost částečně zdokumentovat. Jsem fotografka pro jeden pánský časopis a občas stojím i za kamerou při natáčení porno filmů. Vystudovala jsem zdravotní školu a z té doby mám dvě dobré kamarádky byly jsme vždy nerozlučná trojka a vyváděly spoustu vylomenin a hlavně jsme provokovaly kluky. Po škole se mé kamarádky - Blanka i Jana dále věnovaly práci v nemocnici obě jsou zdravotní sestry na chirurgii. Blanka je krásná, 175cm vysoká černovláska, s vlasy skoro až do pasu, má nádherné tmavomodré oči. Je velmi štíhlá s drobnými pevnými prsy. Jana je naproti tomu přírodní blondýnka se zelenýma očima a krásnou ženskou postavou. Má trochu silnější boky, ale ne příliš její prsy vždy přitahovaly pohledy mužů má nádherné, hrdě vztyčené čtyřky. Po střední škole se naše cesty rozešly a já o nich nic neslyšela, protože jsem se přestěhovala do jiného města. O to větší bylo mé překvapení, když zazvonil mobil a v něm se ozvalo: Ahoj Moniko, tady je Blanka pamatuješ i na mně ještě? No jistě! Co děláš Blanko, odkud voláš? hned jsem se zvědavě vyptávala. Víš, Moniko, dozvěděla jsem se, že fotografuješ nahotinky a chtěla bych tě poprosit o laskavost poněkud ostýchavě říkala Blanka. Jistě o co jde? Chceš začít fotit akty? Ale kdepak jde čistě o soukromou záležitost měla by si čas přijet tento víkend k nám do Prahy? V hlavě mi proletěl můj kalendář a zjistila jsem, že nemám nic, co by se nedalo odložit Jistě, ráda přijedu! Blanka mi vysvětlila cestu a já v sobotu dopoledne sbalila nádobíčko a vyrazila do Prahy.

Když jsem dorazila na uvedenou adresu, stála jsem před luxusní vilou v zahradní čtvrti zazvonila jsem a ze dveří mi hned běžela vstříc Blanka. Vítám tě! Objímala mně a bylo vidět, že má radost, že se zase vidíme od školy uběhlo již 8 let a z Blanky se stala nádherná 26-tiletá žena. Uvnitř mě čekalo další překvapení na pohovce seděla má další kamarádka Jana i s ní jsem se vřele uvítala. Daly jsme si kávu a já se začala vyptávat o co vlastně jde a proč potřebují mojí profesi.


...::: Tip pro Vás: Saténová oboustranná maska na oči (fialová) :::...
Sexshop Sexujte.cz


Víš Moniko, hned po škole jsme se obě vdaly za dva kamarády, kteří pracují u velké mezinárodní firmy začala Blanka. Všichni se známe už dlouhou dobu a Petr s Mirkem naši manželé, spolu neustále v něčem soutěží. Mohu hovořit otevřeně? To o co tě chci požádat není úplně běžné zarděla se Blanka. Klidně povídej jsme přece kamarádky a já už jsem při focení viděla hodně věcí které nejsou běžné - jen povídej řekla jsem. Začínala jsem být zvědavá o co půjde. Víš, začalo to běžnými večery s hraním karet a tak podobně vzala si slovo Jana. Ale přece jen už jsme vdané delší dobu a manželé mají různé nápady jednoho večera z nich vypadlo, že by si rádi zahráli poker o fanty dokud nebude jeden pár úplně nahý. Pár který prohraje bude na přirození oholen a bude muset orálně uspokojit druhý pár Jana s Blankou pokračovaly ve vyprávění vypadlo z nich, že již delší dobu navzájem zkoušejí různé perverzní praktiky, jako je podvazování prsů, kolíčky, jehličky do bradavek a podobně. Jejich manželé o tom neměli ani tušení a proto je překvapilo, že obě ženy bez problémů souhlasily. Nakonec prohrála Blanka s Petrem. Jak mi Blanka vyprávěla, museli jít do koupelny a nechat se oholit. Potom Blanka vykouřila Mirka až dokonce. Při té vzpomínce se Blanka smála, že Mirkovo semeno chutná jinak než Petrovo a že Petr má o dobré 4cm delší penis, ale že vůbec nelitovala prohry. Jana se nechala lízat Petrem a to, jestli se jí to líbí nebo ne, mu dávala najevo stiskem na jeho varlatech. Po této ruční práci měl Petr bolavé koule ještě dva dny. Jejich vyprávění se mi líbilo a tak jsem se znovu optala o co by mělo jít nyní. Víš Moniko začala Blanka a červenala se. Protože se nám to moc líbilo, dohodli jsme se, že necháme manžely, aby vymysleli další sázku a trest pro poražené. Ptali se nás, jestli mohou přijít s něčím opravdu perverzním pomalu šeptala Blanka. Jana navázala řekly jsme jim o našich hrátkách a tak jsme se dohodli, že my, ženy, nebudeme do poslední chvíle vědět co nás čeká. No a dnes bychom chtěli hrát začneme asi za půl hodiny ve vedlejším pokoji. A tebe bychom chtěli poprosit, jestli bys nás nenafilmovala a nenafotila dodala Jana. Určitě moc ráda! Hned jsem souhlasila Ale kde máte manžely? ptala jsem se. Čekají vedle v pokoji, jestli budeš souhlasit. Dobře tedy tak pojďme za nimi!.


...::: Tip pro Vás: Černý bič se smyčkou :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...