TS Seduction
Hogtied
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Hanka jako moje subka

část 2

Autor: Ondra

Hodnocení

1234567

Po té co jsem ji pohladil se utišila a už dokonce ani nebrečela. Spíš jenom furt fňukala. Znova jsem se jí zeptal, jestli když ju odvážu bude poslušná ale moc jsem kurvičce nevěřil... Jako by nadšeně přikyvovala, že ano. čím to asi? Dal jsem jí do huby roubík ale ještě předtím jsem si chvilku hrál s jejíma kozama a ptal se jí, jestli už teda bude hodná kurvička... Tvrdila mi, že "ano!".

řekl jsem si, že jí dám ještě šanci. Ale furt si nezvykla, že s jejím dosavadním životem je konec. Nezvykla si na to "Můj Pane" a hnedka taky jednu dostala. Už byla ticho. Nasadil jsem jí zpátky do huby roubík a odvázal ji. Jak jsem jí odvazoval, tak jsem ji upozornil, že je zamčeno od vchodu a že se typicky nikam nedostane. Měl jsem hlad bo bylo ráno a tak jsem si řekl, že kurvička by mohla uvařit. Jen jsem zařval "Uvař!" a okamžitě byla na nohou a u plotny. Zajímavej pohled koukat na holku s trojkama kozama jak má v hubě roubík a nahá mi dělá jídlo... Udělala blbý vajíčka avšak já měl takovej hlad, že jsem byl vděčnej i za to. Byla to bezva holka a já ji měl fakt hodně rád, takže jsem si říkal, že zbytečný násilí jí dělat nebudu. Dala mi jídlo na talíř, hezky mi to naservírovala ke stolu, donesla mi kečup, hořčicu, příbor, chleba, prostě vše.

Dala mi to na stůl a já si usedl. Co víc může chlap od holky chtít? No a v tom je ten problém. Ona to není holka ale subinka. Teda dělalo se na tom a zatím docela dost úspěšně! Jen jsem si toho kus ukrojil, tak jsem si povšiml, že u mě stojí a vůbec netuší co má udělat a co se s ní, s kurvičkou, bude dít. Vždy mi dělalo problém když jsem jedl a někdo se na mě u toho díval. Příkázal jsem jí ať jde do té skříně co byla za mnou a vytáhne misku pro psa. Chtěl jsem si pořídit totiž psa, ale bydlel jsem sám a tak se k tomu nikdy nedostalo. Asi si myslela k čemu ten vůl chce misku. Už jen ta myšlenka co mi bleskla hlavou mě rozčílila dost na to, abych na ni zařval ať si OKAMŽITě klekne a hlavu skloní k podlaze! Nevypadalo to jako kleknutí, spíš se jí strachem podlomily kolena. Udělala dvě docela velký "Volský voka", taky čemu se divit, když to dělala ze 4 vajíček.


...::: Tip pro Vás: Sportsheets - obojek s kolíčky na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


Další můj nápad byl, že jsem jí do té misky hodil tu druhou část. Asi už měla hlad a tak po tom skočila a rovnou si odepla roubík. Chyba!!! Sice jsem dělal, že si toho nevšímám, ale věděl jsem o tom až moc dobře!! Možná to mělo na svědomí, že jsem si četl v jednom časáku s motorkama a to, že já hodně holduji motorkám! Po asi pěti minutách co jsem dočetl a dojedl tak jsem si řekl, že si zaslouží trest. Uvnitř karavanu byly dva takový pěkný stoly. Jeden u kterýho jsem jedl a ten druhej na který jsem házel blbosti jako šroubováky a tak. Vše jsem shrnul na zem a přikázal jí, že to má uklidit! Už byla volná akorát, že nahá. Jako první zamířila ke dveřím a pokusila se je otevřít. Další chyba... už mě to dost SRALO! Jak lomcovala s dveřmama, tak jsem šel za její záda a silou ji chytl za cecky! "Co si myslíš ty kundo?!!! Že tě nechám jen tak jít?!!!

To seš na omylu!!! Připrav se na to, že teďka příjde tvoje potrestání! hodně nepříjemné!!"... Jen jsem to dořekl, tak se propadla hroznému breku! Jako to je její problém, že se neumí chovat. Nechtělo se mě pouštět její kozy, ale ten trest být musel! Zrovna nad dvěřmi byla skříňka a v té jsem měl pouta a devítku. K čemu používat devítku, že jo? Vytáhl jsem ty pouta a v mžiku je měla nasazený!

A ten roubík jsem jí vrátil bo jsem nestál o to aby začala křičet a přiběhl semka někdo nežádoucí. Přikurtoval jsem jí ke stolu a dal jí mezi nohy vibrátor! To, že holka vydrží 6-8 orgasmů je známo, ale taky je známo, že to jsou mařky, který to u sebe cvičej a né jako Hanka... Jen co jsem jí ho tam dal a než jsem se nasouklad do riflí, tak měla za sebou už jeden orgasmus...


...::: Tip pro Vás: Lechtátko Fifty Shades of Grey - Tease :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...