Public Disgrace
30 Minutes of Torment
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Femdom

Autor: Mortis

Hodnocení

1234567

S madam jsem se již na lekci domluvil. Vše by mělo být v pořádku. Má volno celý den a má náladu i na mě. Tak moc jsem toužil po první zkušenosti, v noci se mi zdály divoké sny, vzbudil jsem se brzy a celá moje mysl a tělo se chvělo v očekávání, jaké to bude. Jak dlouho už jsem se těšil, až tohle přijde. Podle pokynů madam jsem celý včerejšek nemasturboval. Ačkoliv jsem se nemohl zbavit erekce, nedovolil jsem si porušit pokyny. Stejně jsem měl na lekci přijít v poměrně těsných kalhotkách, takže navenek bylo moje vzrušení skryto.

Lekce měla začít v 9. U jejího domku jsem byl již ve třičtvrtě, a tak jsem si chvíli odpočinul v parku. Chvíli před devátou jsem nesměle zaklepal na dveře a ty se otevřely. Vstoupil jsem a zavřel jsem za sebou. Nikdy před tím jsem svou madam neviděl v reálu, proto jsem byl plný očekávání. U dveří nikdo nečekal, zřejmě otevřela dveře nějak na dálku. Vyzul jsem se a odložil si na věšák. Bylo mi řečeno, abych šel do obýváku, sedl si na dřevěnou židli a čekal. Moje vzrušení a očekávání bylo veliké, proto jsem si řekl, že budu dělat všechno, co mi řekne jak nejlíp a nejrychleji umím. Usadil jsem se. v domě jsem se cítil dobře. Obývák měla decentně vybaven. Kožené sedačky a skleněný konferenční stolek. Výhled z okna byl na zahradu, která byla obehnána vysokým plotem. Na zahradě byla skalka s jezírkem a jinak byl všude nádherně upravený trávník.

Dveře se otevřely a v nich stála moje madam. Dobře jsem si ji prohlédl. Měla vysoké nohy, které se zdály být ještě delší díky podpatkům, které měla na botách. Širší boky a ploché bříško byly velmi sexy. Prsa měla asi dvojky, sevřené v pevném latexovém korzetu. Měla vysoké čelo a tmavé oči s výraznými stíny a černým obočím. Ve tváři měla zvláštní úsměv. Klidným hlasem se mi představila a uvítala mě ve svém domě. Její hlas měl velmi příjemnou barvu. Jmenuje se Nikola. Poté co jsme měli seznámení za sebou se mě zeptala jestli jsem splnil všechno, co mi napsala v mailu. Potvrdil jsem jí to. „Tak se tedy přesvědčím, jestli mluvíš pravdu, svlékni se!“ pravila už trošku ráznějším tónem. Myslel jsem si že si nejdřív budem trochu povídat o tom, co bude následovat, ale vypadalo to, že Nikola má jasno, tak jsem se neodvážil protestovat.svléknul jsem ze sebe téměř všechno,během pár okamžiků jsem stál před ní jenom v kalhotkách, které mi před tím poslala. Přišla ke mě a pošeptala mi: dneska jsi jen v mé moci, budeš uspokojovat moje touhy a pokud budeš poslušný, budeš mít naději, že se ještě někdy uvidíme. V okamžiku kdy použiješ stopku, všechno končí a pravděpodobně už tě nebudu chtít nikdy vidět. Pamatuj si, že to, co budeš snášet, záleží jen na mě a pokud to nejsi ochotný podstoupit tak u mě nemáš místo. Dala mi na rozmyšlenou několik vteřin a potom se mě zeptala:“ Opravdu to chceš?“ „Ano“ odvětil jsem vzrušeně. „Dobře, pak tedy nebudeš potřebovat tohle,“ pravila, a prudce ze mě strhla kalhotky. Stál jsem před ní úplně nahý a ona si pohrávala s mým naprosto tvrdým přirozením a potměšile se smála. Poté toho nechala a někam odešla.


...::: Tip pro Vás: Krátký sametový bič :::...
Sexshop Sexujte.cz


Za chvíli byla zpět a dala mi na ruce želízka. Odvedla mě do sprchy a připoutala mě rukama ke kladce a vytáhla ji do výšky až jsem musel stát skoro na špičkách..“Pro jistotu si tě nejdřiv trochu umeju, teplé vody je však na tebe škoda“. Vzala si do ruky jakýsi kartáč a naplno pustila ledovou vodu a pustila se do mé očisty. Vzala to důkladně, byl jsem celý červený od kartáče a roztřesený, když skončila. Potom mě odvázala a hodila po mě ručníkem. Když jsem byl suchý, přikázala mi, abych si stoupnul na čtyři. „Musím si tě pročistit i zevnitř“, pravila a já pochopil, že dostanu klistýr. Přivázala mi ruce k nohám, nedokázal jsem protestovat a tak jsem jen odevzdaně vyšpulil zadek a čekal, co bude.. Nikola si nasadila rukavice a namazala můj konečník a hadici od sprchy olejem a pomalu zasunovala, až byla dost hluboko naznala že to bude stačit a pomalu pustila vodu. Cítil jsem jak do mě pomalu vtíká studená voda. Potom Nikola odešla a popřála mi prima zábavu. Zatím bylo všechno v pořádku ale po chvíli se začal tlak v mém břiše zvyšovat a já se začal bát, jestli Nikola přijde včas, aby vodu zastavila. V tom však už byla Nikola zpět a v ruce měla jakýsi předmět, protože jsem znal SM výbavu z internetových obchodů, tušil jsem, že je to dofukovací anální kolík. Z mého výrazu vytušila, že už mi není klystýr moc příjemný a tak vodu zastavila. Rozhodla se však že mě nenechá hned vyprázdnit, ale nejdřív mě trochu potrápí. Přikázala mi zadržet všechnu vodu ve střevech a pohrozila mi trestem. Pomalu vytáhla hadici a hned mi tam dala kolík až po zarážku a začala dofukovat, nejdřív rychle, potom zvolnila. Až jsem měl svůj otvor utěsněný pochválila mě, že jsem to nepustil a přikázala mi, abych ještě chvíli zhluboka dýchal. Potom mě odvázala a nechala mě postavit. Rukou mi sevřela koule, až jsem zasykl a druhou mě hladila po bradavkách. Tlak v konečníku a všechny ostatní okolnosti způsobily, že sem začal vzdychat, to mou paní rozzlobilo. „Nejseš tady pro zábavu! A já tu nejsem pro to, abych ti dělala kurvu!! Tak a to si vypiješ!“ Kopla mě zezadu do koulí a jak jsem se předklonil tak mě šoupla k záchodu a spoutala mi ruce tak abych před ním klečel a objímal ho, potom odešla.

Měl jsem chvíli čas na přemýšlení, ale nemohl jsem se soustředit. Moje hlava úplně odmítala poslušnost, protože tlak v břichu se pořád zesiloval a měl jsem pocit, že mi konečník každou chvíli praskne. Za chvíli přišla madam, neviděl jsem na ni, ale tušil jsem, že mě nic dobrého nečeká. Nejdřív sem dostal čímsi přes zadek, cítil jsem, že to musela být nějaká látka. Dala mi několik ran a potom se zlobila, že to nemá žádný účinek, namočila proto šátek do záchodu a upozornila mě abych byl zticha.potom mě s ním řezala vší tak rychle a razantně,až jsem poprvé vyjekl,moje paní se spokojeně pousmála, Dokázal jsem se dovtípit že její smích pro mě nic dobrého nevěstí a skutečně ne...“Tak ty tu hubu držet nebudeš?“ a vrazila mi do pusy duty roubík tak velký že mi tak tak nevyvrátil čelist.nebyl jsem schopen ničeho. „Chtěla jsem si zajít na záchod,ale když tu teď trčíš ty tak budu muset použít tebe, pokud si ale myslíš, že mě budeš vočumovat, tak to seš na omylu.“ Vzala ten mokrý šátek a zavázala mě oči, potom se rozkročila nad mísou chytla mě za vlasy a začala mi pouštět svou šťávu do mé pusy. Nemohl jsem se nijak bránit, dutý roubík mi bránil zavřít pusu...když jsem zkusil nepolykat tak jsem dostal facku. Když viděla, že už to nezvládám, přitiskla se na moje ústa a přikázala mi, ať se nadechnu. Potom mi zacpala nos a já musel spolykat naprosto vše. Bylo to vážně odporné a ačkoli se mi navalovalo, tak mě celá ta situace velmi vzrušila.potom mě madam odvázala a přikázala mi abych si vyndal kolík a vyprázdnil se. Nechtěla u toho být tak mě jen kopla do koulí a upozornila mě, abych nemasturboval, potom odešla a zamkla.


...::: Tip pro Vás: Kožená plácačka Bad Kitty :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...