Hardcore Gangbang
Public Disgrace
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Fantazie

část 2.

Autor: LP

Hodnocení

1234567

Pomalu jsem se vyslekla a on mi zabavil všechno oblečení, prý aby mě to nelákalo. Naházel do auta a zamknul. Já stála nahá u jakéhosi rybníka a nevěděla co dřív. A protože začínalo foukat tak i ten záchod byl čím dál akutnější. Chvíli ses na mě díval a docela dobře se bavil mojí nervozitou. Pak jsi se mnou odešel mezi stromy a já se tam vyčůrala. Cítila jsem se vážně jako ta poslední fena. Pěkně jsi mě pochválil s tím že vidím, že mě to nebolelo a tobě se to líbilo. Odvedl sis mě do chaty, kde jsem se nestačila divit. Nebyla to obyčejná chata, všude byly různé kladky a háky. Celé chatce vévodil velký krb. Postupně jsi mě jí celou provážel, nezapomněl jsi poznamenat, že je celá podsklepená a taky že je tam spousta místa na spaní. Pak sis sedl na křeslo a povídáš: „Zajdi na dřevo“ Nevěřícně jsem zírala co to po mě chceš, ale šla jsem. Přinesla jsem celou náruč dřeva. „ Teď pěkně zatop a pak běž řipravit něco k jídlu“ dál sis mě nevšímal. V celé chalupě jsem nemohla najít ani kousek novin nebo papíru tak jsem nevěděla jak to provést.

Ty sis všiml, že jsem bezradná a prý jestli chci s něčím pomoct,ale že to nebude zadarmo. Protože už začalo být docela zima, já mě stály bradavky a pomalu jsem začínala drkotat zuby, nezbylo mi nic jiného než tě poprosit o pomoc. Musela jsem jít na čtyři a přez celou místnost ti přelézt k nohám a otírat se o ně jako kočka taky jsem musela kňučet a nějak tě přimět k tomu abys mě věnoval pozornost. Bohužel pro mě jsi si pustil TV,kde právě dávali tvůj oblíbený zápas. Nechal jsi mě se kolem tebe třít po čtyřech celý poločas. Ty jsi se choval, že mě ani nevnímáš. O poločase jsi se mě konečně dotknul a prý jestli chci tak ti jej musím postavit a pak ti přinést něco k snědku, ale na svém těle. Strašně rád jsi lízal. Já jako poslušná fena jsem ti bez pomoci rukou rozepla kalhoty a jen čumákem a jazykem se dostávala k tvému přirození. Nedalo mi moc práce a stálo v pozoru jako divé.

Chtěl jsi to však co nejdéle protahovat a tak jsi mě od sebe odehnal, že máš hlad. Já šla do kuchyně,ale ty za mnou. Jak jsem se postavila k tobě zády zaútočil jsi na moje prsa a hnětl je a hnětl až mi šťáva tekla po stehnech. Pak jsi mě položil na stůl a sám se občerstvoval. Mezi tím jsi mě k tomu stolu přivázal tak, že jsem se nemohla nijak bránit a celé moje tělo se vystavovalo tobě. Mohl jsi si se mnou dělat co jsi chtěl. Přez oči jsi mi dal pásku abych nic neviděla a povídáš: „za Chvíli budeme mít návštěvu tak nezapomeň na slušné vychování.“ Nechal jsi mě tam ležet a šel rozdělat ten oheň v krbu. Já jsem jen ležela a v hlavě se mi honilo, to jsme si nedomluvili měli jsme tam být sama co to má znamenat to nechci, ale cítila jsem jak jsem zase celá mokrá.


...::: Tip pro Vás: Silikonový obojek s vodítkem :::...
Sexshop Sexujte.cz


Znenadání někdo přišel, teda slyšela jsem jen kroky,ale nic se nedělo. Když už jsem si začala myslet, že se mi to jen zdálo někdo mě kousl do bradavky až jsem vyjekla překvapením. A najednou se někdo nebo něco zakouslo do mé druhé bradavky. Nechápala jsem dost dobře co se děje, ale nemohla jsem se ani bránit ani nic podniknout a někdo mě docela hrubě prohmatával celé tělo. Najednou mě začal někdo poustat a já se chtěla bránit, jenže moje mokrá malá říkala něco jiného. Té mojí potvoře se to docela líbilo. Vystřídali se na mě oba dva a mezitím nikdo z nich ani nepromluvil. Pak jsi promluvil ty, je nevěděla jestli jsi tam byl celou dobu nebo jak dlouho,ale svým způsobem mě to uklidnilo snad by jsi mi nenechal ublížit .

Rozvázali jste mě a ruce mi svázali za zády,aby mě nenapadlo si sundávat pásku,kterou jsem měla přez oči. Odvedli jste mě do pokoje, tam už bylo krásně teploučko, ale na váš vkus až moc. „Teď nás všechny vyslečeš jen ústy, rozuměla“a nezapomeň, že jsi fena a ta chodí po kolenou. Nezbylo mi nic jiného než si kleknout a začít je hledat. Oni se dobře bavili tím, že mi docela uhýbali a mezitím mi dali napít nějakého alkoholu. Pak se jeden chtěl bavit a tak mě nechal se k němu přiblížit usedl do křesla a pořádně se rozvalil. Já jsem musela začít košilí nebo tričkem a ani dobře nevím jak se mi to podařilo sundat. Ale otírala jsem se o něj pěkně jako děvka. On nezapomněl mě prozkoumávat celé tělo a taky mě štípal a poplácával. Jak byl celý nahý i s ponožkami a botama musela jsem se mu otírat tak dlouho o nohy až měl dost a chtěl mě. Dostala jsem příkaz, že ho musím nechat mě šukat a to docela hrubě. Ten druhý mi mačkal kozy.

Až se mě nabažil a vystříkal mě svým semenem, tak mě drželi pěkně roztáhlou na všechny strany a najednou sem cítila jak na mě kapou vosk. Líbilo se jim jak se při každé kapce mé tělo zachvělo. A aby z toho měli i jiný zážitek dal mi svíčku do pusy a nechal mě si s ní samu kapat na kozy a celé tělo.

Oni jen seděli popíjeli a bavili se. Pomalu se mi to přestávalo líbit, ale taky jsem byla neuvěřitelně vzrušená. Pak jsem musela stejně vysléct i toho druhého. Mezi tím jste mě nalévali jak panáčky tak i vodou, a těšili jste se jak se mi bude chtít na záchod. Ruce jsem měla stále svázané a nemohla jimi dělat vůbec nic. …….jak už jste byli pěkně v ráži tak jste si mě přehodili přez rameno a odnesli do sklepa. Myslela jsem, že je to sklep. Tam jsme mě připoutali ke kříži a začali mi připínat na moje tělo kolíčky, Tělo jsem měla ještě potřísněno semenem a voskem takže jsem hrála všemi barvami.

Vy jste si honili péra a pak mě všichni postříkali abych se měla za co stydět. Snažili jste se mi stříkat na pusu a já se musela olizovat a čistit. Když už jste byli řádně vyprázdněni tak jsme mě odvázali a já vám musela očistit vaše ptáky od všech nečistot, přidržovali jste si mě u svých ocasů a já musela čistit. Moc se mi to nezamlouvalo a ty jsi nebyl spokojen s mým výkonem tak jsi mi dal facku a chtěl jsi abych pokračovala. Je se bránila tak jsi mě varoval,že jestli toho nenechám tak mě pochčíš a já no nevím jak dál…………….


...::: Tip pro Vás: Kožený límec a vodítko :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...