Whipped Ass
Fucking Machines
Device Bondage
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Falešný obchod

část 6.

Autor: Dawnlord

Hodnocení

1234567

Převalím ji na břicho a spoutavám ji ruce za zády. Musím vynaložit docela velkou sílu. Škube a hází sebou takže to vypadá jako krocení divokého mustanga v nějaké kovbojce. Ne že by měla nějaké námitky proti tomu jak s ní zacházím. Její nadržené sténání svědčí rozhodně o opaku. Ale prostě nemá své tělo pod jakoukoliv sebekontrolou. Pochybuji že mě vůbec vnímá. Tak hluboko je ponořena do vlastní rozkoše.

Vytáhnu ji za vlasy do kleku a vleču ke křeslu do kterého se posadím. „Teď mě vykuř kurvo. A pořádně!“

Se slastným vzlyknutím ihned poslechne a dá se horlivě do díla. Tentokrát si užívám já. Vytváří sáním v hubě podtlak jako nějaká vakuová pumpa a současně mě dráždí jazykem. Nakonec následuje ten výbuch rozkoše v mé hlavě.

„Všechno spolknout.“ Hekám. „A drž ho v hubě, feno. Za chvíli se do tebe vychcám.“

Pro jistotu ji zlehka přidržuji za vlasy aby ji nenapadlo ucuknout, zbytečně. Svírá penis v ústech a čeká až se uráčím vymočit. Tělem ji přitom probíhají záškuby a občas tlumeně zafuní nosem. Kolíky v rozkroku zjevně stále pracují.

Konečně to do ní pouštím. Slastně přivírá oči a hltavě polyká. Když je po všem olíže mi špičku penisu od několika posledních kapek.

„Dobře. A teď se poplazíš zpátky do mučírny.“

„Ano pane.“ Vzdychne blaženě nad další dávkou ponížení.

Dole ji s jistou námahou vyhrnu sukni až k bokům a přikáži ji aby dala nohy za krk. Tam je posléze spoutám a následně ji ještě za kotníky nohou připoutám ke kruhu ke zdi. Musí se tak dívat na pás cudnosti co vykukuje zpod kalhotek. Ještě zasunout a upevnit vibrátor do úst a odcházím nahoru dělat poněkud opožděný oběd.

Za hodinu a půl scházím dolů s miskami s jídlem ke své kurvičce. Uvítá mě vytřeštěným zrakem a celá zpocená.

„Tak co, děvko. Jak si to užíváš? Nesu ti jídlo.“ Táži se ironicky a uvolňuji ji ústa.

„Áaaaahhhh....ááá!“ Kňučí šťastně. „Miluji vááás, panééé!“

„Hovno!“ Odseknu pohrdavě. „Miluješ akorát tak svou nadrženou mokrou kundu.“

„Ano panééé, ohhh.“ Souhlasně zaskučí.

„Jsi prostě nadržená kurva.“ Spokojeně se zasměji. „Teď ti uvolním ruce a taky nohy od zdi, ty ovšem zůstanou uvázané za krkem. Koukej se nažrat a pak ze sebe sundej oblečení. Všechno! Jak? To už je tvůj problém. Za dvě hodiny si pro tebe přijdu.“

Můj časový odhad je téměř přesný. Práce v ložnici, totiž můj nápad naistalovat si nad postelí kladku na háku kde bych mohl zavěsit svou otrokyni trval sotva dvě a čtvrt hodiny. A to jsem musel kvuli nosnosti provrtat strop a ještě uklidit nepořádek po práci. Teprve pak scházím dolů zvědavý jak si ta kurvička poradila s mým svlíkacím úkolem.

„Vaše děvka vás zdraví, pane.“ Uvítá mě horlivě. „Čuráky přestaly pracovat, dáte mi tam nové baterky?“ Hlásí starostlivě.

„Později.“ Odseknu a rozhlédnu se. Misky jsou vylízané a šaty včetně spodního prádla a korzetu se válejí vedle ní na hromádce. Podrobný průzkum mi ukazuje že to všechno ze sebe prostě strhala. Oblečení a pradélko je na kusy. Jen korzet je nepoškozený. To si ve svém stavu dokázala dosáhnout na záda? Hmmm, bondáž z ni zjevně udělala hadí ženu. Nakonec tím lépe. Aspoň ji můžu svazovat do drsnějších pozic.

„Výýborně.“ Protáhnu uznale. „Uvolním ti nohy. Vztyk a ruce za záda. však víš.“

Mlčky poslechne i když ji to jde trochu ztuha. Zas tak moc hadí asi není.

Spoutám ji ruce. Potom teprve rozepnu pás cudnosti a vyjmu robertky. Všecho je pochopitelně zcela mokré od jejich šťáv. Beru potrháné kalhotky jsou taky mokré ale ještě ne dost.

„Když jsem říkal všechno svléknout, tak jsem tím nemyslel všechno zničit.“ Prohlásím přísně. „Potrestána budeš.“

„Ano pane.“ Souhlasí nadrženě. „Teď hned?“


...::: Tip pro Vás: Hogtied - 5-dílná souprava :::...
Sexshop Sexujte.cz


„Jak jinak, ty kurvo?“ Divím se. Ta má ale otázky! „Rozkroč se.“

Utírám do kalhotek pás cudnosti a oba čuráky. Pak ji kalhotkami ještě pořádně vytřu kundu, stehna, zadek, podpaží a prsa. Poté už zcela mokré kalhotky složím do úhledného balíčku.

„A uděláme áááá!“ Spokojeně naznačím.

Chápavě přikývne a otevře ústa. Když jsou kalhotky na svém místě slastně přivře oči. Téměř při tom přede blahem jako kočka.

„Tak, a teď přehnout přes stůl.“

Přivazuji ji spíše z povinnosti. Jen abych ji ještě víc zdůraznil kdo je tady pánem.

„Dostaneš klasických pětadvacet řemenem.“ Oznamuji. „Pak půjdeš nahoru po kolenou se vykoupat.“

O hodinu později stojí předemnou už vykoupaná. A jak jinak. Pěkně nadržená a zvědavá co bude dál.

„Tak.“ Začínam s instrukcemi. „Protože se už začíná stmívat. Připravím tě na dobrou noc. Na nějakou chvíli ti uvolním ruce. Nalíčíš se a naparfémuješ. Pak si vezmeš na sebe tyto svadební šaty včetně doplňků ale pozor! Kalhotky si neber. Pak tě zkontroluji. Tak do toho.“

„Ano pane, budete se mnou spokojený, uvidíte.“ Ujišťuje.

„Jak jinak, jseš tu přece pro mé potěšení.“

O nějakých pětačtyřicet minut později se mi předvádí. Už celá v bílém. V korzetu, ohromné nařasené sukni do A, Krajkových rukavičkách až k ramenům a závoji.

„Vyhrň si vpředu sukni a ukaž nohy.“ Poroučím. Bez zavahání poslechne. Kontroluji pohledem jemné bílé punčochy a lodičky na (jak jinak) vysokých podpatcích.

„Dobře.“ Pochválím ji. „Natáhni ruce před sebe. Spoutám ti je a dám ti roubník.“

Když je tento úkon za mnou vedu ji do ložnice.

„Celou dnešní noc budeš pičou zahřívat mého čuráka a udržovat ho v pozoru.“ Vysvětluji. „Pověsím tě za ruce na tu kladku pod stropem a vytáhnu tě nahoru. Pak si pod tebe lehnu a pomalu tě budu spouštět dokud se nenabodneš na můj klacek. Stehny se hezky přitiskneš k mým bokům a začneš pracovat. Sukně mi poslouží jako pokrývka. Jasný?!“

Nadšeně cosi zahuhlá skrz roubník a hrne se k posteli. O pár minut později už pracuje nabodnutá na mým čuráku. Jsem zvyklý spát na zádech natažený jak prkno. Takže jisté omezení mé pohyblivosti způsobené jejíma nohama mi vůbec nevadí. Spokojeně si přitáhnu lem sukně až k bradě a zhasnu lampičku. Rukama sklouznu po jejich stehnech. Ve tmě slyším její vzrušené funění.

Netvrdím že jsem usnul hned. Samozřejmě jsem se do ni před spánkem vystříkal. Ale pak jsem měl v noci mimořádně sladké a vzrušujicí sny. A asi tak třikrát za noc jsem se téměř vzbudil a v polobdění vnímal její teplou jeskyňku jak poctivě pracuje....

Ráno, teprve po té co jsem ve sprše smyl zaschlé sperma a její šťávy, jsem se vrátil do ložnice. Je tam pořád zavěšená nad postelí, hlavu má svěšenou a kruhy pod očima po celonoční práci.

Přesto jakmile ji spustím na postel a uvolním ústa se usměje.

„Dobré ráno pane. Vaše otrokyně je připravena. Co si budete přát?“....

Co dodat, mám perfektně vycvičenou subinku. Nadrženou a vžycky připravenou na všechno co si na ni nachystám. A je vynalézavá, třeba ten nápad s houslovou strunou je její. No....ale to už je jiný příběh.


...::: Tip pro Vás: Bič s třásněmi Fifty Shades of Grey - Please, Sir :::...
Sexshop Sexujte.cz


RE: FO

Dawnlord

   (5.9.2009 23:59)
Tohle je moje první povídka vůbec. Takže když prohlašuješ že píšu jako profík. No...mý ego se nafukuje do astronomických rozměrů. Díky.

to bych chtela zažit

SAYA

   (20.6.2009 7:01)
mam chut zažít neco podobného a být neči otrokyně ale nevím jak to udělat mám přítele takže se mi to nikdy nesplní

FO

BDSMEVIAN

   (16.5.2009 6:58)
Naozaj perfektná poviedka. Pišeš ako profík, je to nádherné. Ak budeš pokračovať v príbehu budem ve¾mi rád. Dík
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...