Bound Gods
Hogtied
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Falešný obchod

část 5.

Autor: Dawnlord

Hodnocení

1234567

Je po večeři, trvala sice dvakrát déle než obvykle ale to mi vůbec nevadí. Byl to pro mě velice příjemě strávený čas.

S trochou lítosti ji sundám ze svýho čuráka. Co se dá dělat. Otrokyně musí umýt nádobí. Musím být při výchově důsledný. Žádné výjimky.

Spínám ji nohy u kotníku řetízkem a vtom dostanu druhý skvělý nápad toho večera.

„Přehni se přes stůl.“ Poroučím. Když tak učiní zajedu penisem do její zadní dírky. Toho že při tom trochu bolestivě heká si nevšímám.

„A teď se narovnej.“ Dodám když jsem uvnitř. Následně opět použiji opasek k našemu vzájemnému připoutání.

Tentokrát ale o něco níž, ne přes boky ale přes zadek. Přezka opasku se nachází jen kousek nad jejím klínem.

„Do práce, umýt nádobí.“ Zavelím a promnu prsty její kozy.

Chůze je sice z počátku trochu obtížná, musíme vzájemně synchronizovat své kroky ale brzy je z nás dokonalý tandem. Práce je přesně rozdělená. Já se věnuji ji, hlavně jejím prsům a občas zajedu rukou do jejího klína. A ona umývání nádobí. Takže jsme celkem brzy hotovi.

„A jdeme do pokoje.“ Zavelím když si osuší ruce o utěrku. „K televizi. Levá, pravá, raz, dva.“ Musíme vypadat jak nějací nudaklauni. Když tak pochodujem tělo na tělo.

U televize studuji večerní program. Nic zajímavého. Estráda na jednom progranu. Na ostatních nějaké béčkové akčňáky a soutěže. Televize je nuda. Dokráčím s otrokyní před sebou k polici kde mám DVD filmy. Pochopitelně všechny s BDSM tématikou. Přejedu zamyšleně prstem po hřbetech plastových obalů a jeden nakonec vyberu.

„Unesená princezna.“ Zamručím. „Chceš sedět na mě a dívat se taky, nebo radši klečet a obdělávat mě hubou?“

Chvíli váhá. „Ráda bych se podívala pane.“ Pronese nejistě. „Ale moc prosím pane. Nemohl bys te se mi zapíchnout do kundy? Slibuji že vás budu důkladně obdělávat pane.“

„Copak. Můj čurák v zadku se ti nelíbí?“ Podivuji se. „Vždyť si děvka co si to nechává dělat do všech otvorů co má. Ostatně jako otrokyně nemáš nějaké právo na výběr.“

„Moc prosím pane.“ Pofňukavá. „Ono je to nepříjemné, ono mě to tlačí.“

„Vyloučeno.“ Rozhoduji. „Čurák zůstane v tvým análu. Aspoň si na něj zvykneš. Ostatně tvá píča bude zahřívat prsty mé ruky.“

Dokráčíme k televizi. „Předklonit, všechno zapnout a vlož DVD.“ Rozkazuji. Pak se usadím do křesla s tou děvkou naraženou na můj kůl.

„Tady máš ovládač a spusť to.“ Zavelím. „Ty jsi ale nemehlo, dej to sem.“ Zavrčím když nemůže najít správný knoflík a zlehka ji za trest štípnu do prsní bradavky.

„Au!“ Vykřikne, škubne sebou a stáhne půlky zadku k sobě.

„Buď zticha.“ Přikazuji. „Tady ten trojůhelník znamená přehrát a čtvereček zastavit.“ Vysvětluji význam tlačítek. „Aspoň tohle bys měla vědět. Kde žiješ?“

Konečne film běží. Banda záporáků přepadá kočár zabíjí kočího a sluhy a rabuje. Pak svazuje dvě krásky v kostýmcích a la Ludvík XVI a odvléká je do lesa do pelechu. Jde o matku s dcerou, věk asi tak 38 a 16. To se z filmu dá jenom odhadnout. Zjišťují že dcerunka je ještě panenská a tak milovanou matinku donutí aby dcerunku deflorovala a znásilnila kusem klacku. Pak se na nich všichni vystřídají a berou si je všemožnými způsoby. Spousta bolestivého křiku, pláče a poseb o milost. Film pokračuje tranportem krásek lodí někam do arábie. Samozrějmě za nepřetržitého mučení a znásilňování hlavních hrdinek včetně jiných žen co se nacházejí v podpalubí. A vrcholí dražbou na trhu otrokyní a závěrečným značkováním žhavým železem od nového majitele.

V obzvlášně vzrušujících pasážích štípám otrokyni do prsou a pohlaví. Pokaždé bolestivě vyjekne. Nakonec se ji vystříkám do zadku přičemž se po chvíli za slastného sténání udělá taky. To mě trochu překvapí ale hlavně potěší. Hleďme na subinku jak ji to jde.

Jakmile film skončí rozepnu opasek a dovolím té štětce vstát. Ale to jen proto aby mě mohla v kleče očistit úd svými ústy. Pak teprve ji odvedu do sprchy a pak dolů do mučírny. Tentokrát ji nechávám spát v pelíšku jen tak, bez nějakých zaražených robertků. Dobrou noc, děvko.

O týden později začínají přícházet první balíky s oblečením a doplňky objednané přes internet. Mezi tím se má otrokyně díky každodennímu tréniku nesmírně zdokonalila jak v kouření tak i ve výdrži když ji obrábím do zadku. Rozhodně už nemá nutkání ke zvracení. Prostě ten můj čurák jednoduše spolkne a pustí si ho tak hluboko do krku. A díky téměř nepřetržitému nošení kolíku v análu....no, prostě jedna báseň.

V pátek odpoledne dělám velký nákup a předpřipravím si jídlo na dva dny abych se nemusel zdržovat. Svou otrokyni večer trochu šetřím, stejně bude dostávat dva dny pořádně do těla. Já taky potřebuji nabrat trochu sil, takže večer po lehkém znásilňování při kterém je spoutaná do kozelce jdu celkem brzy spát.

„Koukej se probudit děvko. Je ráno.“ Budím ji nedočkavě a odepnu řetěz od obojku od kruhu ve zdi.

Rozespale se na mě podívá. Obvykle ji budím asi tak o hodinu později ale ihned zaujímá předepsanou pozici v kleče a spustí: „Dobré ráno pane. Vaše oddaná kurva a hračka je připravena plnit vaše přání. Který můj otvor chcete použít?“

„V této chvíli žádný.“ Šklebím se. „Počkej za chvíli.“

Vedu otrokyni nahoru. Nažrat, vychcat, vykoupat a upravit před dalšími radovánkami.

Nevím jak mám říkat tomu co mám v koupelně. Na vanu je to přiliš velké a na bazén zas přiliš malé. Asi tak 2x2x1.60 metru. Každopádně se v tom můžou v pohodě koupat klidně tři lidé. Snad minilázně. Teď jsou po okraj napuštěné teplou vodou se špetkou voňavé desinfekce.A sem dovedu, samozřejmě po důkladném osprchování, svou hračku.

„Tak do vody.“ Poroučím poté co ji odepnu řetízky spoutávající nohy a ruce.

Pak se odstrojím a vlezu za ní.

„Uděláš mi menší erotickou masáž.“ Oznamuji. „Pomalu a jemně mě rozdráždíš. Pak se nabodneš na čurák a dokončíš to. Tak do toho.“

Na okamžik zaváhá. Pak promluví. „S dovolením pane, kdybyste se laskavě ke mě otočil zády.“

Ostražitě ji vyhovím. Pokud se mě pokusí potopit a pak uprchnout ven z domu tak ji to vytmavím. Slyším šplouchnutí a napnu svaly. Pak ucítím lehký dotyk jejich rukou na zádech. Jemně mi masíruje krk a ramena. Po chvíli se ke mě zezadu přitiskne. Cítím tlak jejich ňader na zádech a klína na zadku. Protáhne ruce pod mými a obejme mě. Zlehka mě škrabe nehty a hladí na hrudi a břichu.

Začne polohlasně hovořit. „Máte nádherné tělo můj pane. Takové svalnaté. A krásně voníte. Jsem ráda že vám patřím. Jsem šťastná že vám můžu posloužit kdykoliv se vám zachce.“

Sklouzne rukou k mému penisu a začne ho masírovat. Moc to není zapotřebí. Stejně už skoro stojí.

„Dej si pozor.“ Ozvu se. „Jesli se vystříkám do vody místo do tebe tak tě přiváži k okraji bazénu a pustím do vody pár elektrošoků.“

„Rozumím pane. Zasloužila bych si to.“ Odpoví a uvolní objetí. „Prosím otočte se pane. Moje nadržená vagína je připravena vám posloužit.“

Obrátím se a uchopím ji kolem pasu zatímco ona mi položí dlaně na ramena. Pak se zlehka odrazí ode dna, nabodne se na můj kůl a obejme mě nohama. Ve vodě to jde tak snadno.

Rytmus jejího hopsání na mým klacku určuji rukama podle stavu svého vzrušení. Chci si užívat co nejdéle to jde a tak ji chvílemi tlakem na boky zabráním v pohybu. Voda špoluchá pod nárazy našich těl ale já ji téměř neslyším. Tak hluboko jsem ponořen do vlastních libých pocitů.

„Do toho.“ Zasupím když cítím že už to dlouho nevydržím. „Teď na plno.“


...::: Tip pro Vás: Door Jam Cuffs - Úchyty na dveře :::...
Sexshop Sexujte.cz


Zrychlí pohyby přičemž namáhavě a vzrušeně heká. Najednou exploduji. Strne, zavře oči a zasténá. Pevně si ji přitisknu a držím dokud vzrušení a posléze i můj penis, neopadne. Teprve pak z ni vyklouznu a zamířím k žebříku z bazénu.

„Ven z vody, čubko. Musím tě nalíčít a upravit před další šou.“ Rozkazuji a promýšlím podrobnosti následujících chvil.

O necelou hodinu později klečí předemnou v předpisovém postoji již nalíčená, upravená a navoněná. Mlčky kontroluji její vzhled. Vlasy jsem ji vyčesal do drdolu a ozdobil dvěma jehlicemi takže vypadá trochu jako japonka.

„Bezchybné.“ Pochválím se. Pak přistoupím k balíkům co jsou naskládané u stěny. Poslední objednaný dorazil včera. Nyní je otvírám a obsah rozkládám na pohovku a stolky v pokoji. Konečně najdu pásy cudnosti. Jeden beru a přistoupím k otrokyni.

„Univerzální, odedneška je budeš nosit.“ Prohodím. „Ale ne jen tak na lehko. Sejdi dolů, vyber tam dva vibrátory, ujisti se že mají baterky a přines je sem. Odchod!“

Zatímco je pryč dokončuji vybalování krabic. Jako poslední vytahuji svadební šaty.

Vejde do dveří. „Tady jsou ty vibrátory jak jste si přál pane.“ Hlásí a otočí se ke mě zády abych je mohl převzít z jejich vzadu spoutaných rukou.

„Výborně má otrokyně.“ Pochválím ji. „Uvolním ti ruce a nohy. Ruce dej je za hlavu, pak se rozkroč.“

Zapínám robertky a zarazím je do její kundy a zadku. Ani nehesne a maximálně spolupracuje. Beru pás cudnosti a nasadím ji ho. Klíček od zámku si očkem navléknu na řetízek co mám zavěšený kolem krku. To by byla sranda kdybych ho ztratil.

„Nohy k sobě děvko. A kleknout.“ Zavelím. „Ne abys mi tady začala nadrženě vzdychat. Ozveš se jen kdyby některá z těh dvou mašinek přestala pracovat. Jasný?“

„Ano pane.“ Zaheká.

Z tónu její odpovědi poznám že splnit tenhle rozkaz bude pro ni obtížné. Už teď je zjevně dost vzrušená.

Otočím se zpět k rozloženému pradélku, oblečení a střevícům. Tak s čím začít? Hmmm...Zkusím tu večerní toaletu, něco takového měla na sobě při svém vyprávění. A potom bych mohl třeba...co to je?

Užasle se obrátím, ta děvka si dovolí vzrušeně sténat jako kdybych ji šukal. A navíc sebou hází jak červík na háčku udice. Tak to teda ne!

Popadnu ji za vlasy, přehnu přes koleno a začnu řezat na zadek.

„Ty děvko, dal jsem ti přece zcela jasný rozkaz držet hubu.“ Křičím vztekle. „Tomu říkáš poslušnost?!“

Kroutí se bolestí, snaží se vysmeknout a křičí.

Po asi padesáti ranách přestanu a tahem za vlasy ji donutím opět kleknout. Je v obličeji zcela rudá a po tváři se ji koulí slzy.

„Teď tě musím znovu nalíčit.“ Vstekám se. „Klečet, nehýbat se, nekroutit se a být zticha. Nebo beru rákosku.“ Poroučím a vyhrožuji.

Tentokrát se opravdu snaží plnit rozkaz. Ztuhle klečí, nechává se znovu nalíčit a jenom občasné kousnutí do dolního rtu prozrazuje vnitřní boj proti slasti která se ji usídlila v kundě. Takže se nakonec můžu nerušeně věnovat výběru do čeho ji ohodit.

Když se otočím zpět k ní je už opět v obličeji rudá jak růže. Tentokrát ovšem těžko potlačovanou snahou nepodlehnout orgasmu. Ret už má rozkousaný do krve a na čele pár kapek potu.

„Dobrá, vstaň.“ Přikazuji a uvolňuji ji spoutané ruce. „Tohle si obleč. Ty kalhotky pochopitelně přes pás cudnosti.“

Je zajímavé ji pozorovat jak se při oblékání pokouší bojovat se svou narůstajicí rozkoší. Spontánní pohyby pánví, úkroky, rty stažené sebeovládáním do úzké čárky. Překrásný antistryptýz. Začíná kalhotkami, je to takové krajkové nic. Pás cudnosti prakticky vůbec nezakrývá. Pokračuje připnutím podvazkového pásu. Následuje natažení punčoch. Gestem ji dovoluji že se může při tom posadit do křesla. Jakmile jsou punčochy na svém místě, připíná je k podvazkům. Předklání se a nazouvá lodičky s extra vysokými podpatky. S korzetem ji pomáhám, sama by ho nedokázala pořádně sepnout. Zlehka ji při tom pohladím po ztuhlé bradavce. Zasténá ale hned se s viditelně velkou námahou opanuje. Navléká šaty. Jde o úzkou dlouhou sukni a polokorzet se špagetovými ramínky. Vše z jednoho dílu. I tady ji pomáhám se zipsem na zádech. Nakonec následují dlouhé krajkové rukavičky které sahají téměř až k ramenům.

„Kleknout. Ruce za hlavu.“ Ten rozkaz je celkem zbytečný. Už ví co se od ní očekává.

Prohlížím si ji. Ztěžka oddechuje a v podpaží se ji perlí pot. Ten setřu a přičichnu si k němu. Hmmm...vůně nadržené ženské, to se pozná.

„Teď na všechny čtyři, feno.“ Poroučím když ji připnu vodítko. „Projdeme se kolem pokoje.“

Po několika metrech to už nevydrží, svalí se na podlaze na bok, stočí se do klubíčka, jednou rukou se dráždí na prsou a druhou tlačí přes sukni na rozkrok. Přitom řve rozkoší. Škube ssebou a sténá. To trvá aspoň pět minut. Teprve potom se začíná uklidňovat. Po celou tu dobu stojím nad ní a skvěle se bavím.

Nakloním se nad ní.„Oblečená jak dáma ale chováš se jako nadržená kurva, feno. Řekni co jsi?“

„Děvkááá.“ Zasténá roztouženě a znovu se začne dráždit. „Kurváá, pane.“

„To vidím.“ Prohodím. „Tobě se líbí jak s tebou zacházím, hm? Jsi šťasná že jsi moje otrokyně?“

„Ano...óóó.“ Kňučí blahem. „Vašééé...uh, pane.“ Další vlna rozkoše je zjevně tady.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - kolík Silicone Rocker Large Butt Plug :::...
Sexshop Sexujte.cz


hmm

Lugger

   (22.2.2009 18:47)
Tak kamo, jestli mas tohle vazne doma, tak ti patri muj obdiv, abych rek pravdu, musel jsem to cist dvakrat:-D
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...