Public Disgrace
Men On Edge
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Falešný obchod

část 4.

Autor: Dawnlord

Hodnocení

1234567

O hodinu později. Když jsem se postaral o základní potřeby mé otrokyně sedím v pokoji v křesle. Ta děvka stojí mezi mýma roztaženýma nohama. Hladím ji a zkoumám stav jejího těla. Sem tam má nějaký šrám nebo podlitinu jinak je celkem v pořádku.

Zajedu prsty do klína. „Začínáš tady nějak rašit.“ Prohodím když pod špičkami prstů ucítím první chloupky. „Jak často si holíš klín a ostatní části těla?“

„Jednou do týdne. Pane.“

„Hm, to vlastně stačí.“ Prohodím. „Budu tě holit každý pátek.“

Trochu ji odstrčím a vstanu. Pak ji vedu do patra k své pracovně. U počítače se zastavím, zapnu ho a odsunu židli.

„Kleknout a zacouvat pod stůl!“ Poroučím. Pak se posadím, rozepnu zip na kalhotách a vytáhnu svýho macka.

„Budeš ho mít v hubě po celou tu dobu co budu pracovat.“ Vysvětluji. „Žádný olizování, líbání na žalud nebo podobně. Prostě ho budeš mít uvnitř. Cokoliv z něho vyjde ať už sperma nebo čuránky spolykáš.“

„A neopovažuj se mi tady pozvracet.“ Dodávám výhružně. „To bych ti musel naordinovat hodinový elektrošoky do kundy. Je to jasný?“

„Ano pane.“ Ozve se odevzdaně zpod stolu.

Pomalu zajedu židlí na své místo. Rozkročím se abych udělal prostor pro hlavu. Pak už ucítím teplé vlhko jejích úst. Zlehka obejme čuráka u kořene svými rty. Dám nohy k sobě a uvězním tak hlavu svými stehny. Lýtky nohou se lehce dotýkám jejich boků a temeno hlavy se téměř dotýká výsuvné desky s klávesnicí.

Chvíli jen tak sedím a vychutnavám si ten nádherný pocit. Pak se připojím k internetu a aktualizuji antivirus.

Začnu tím že si prohlédnu pár stránek s bdsm tématikou. Stáhnu pár desítek nových obrázků, videí a povídek. Teprve po hodině když vše roztřídím a zazálohuji (A přitom jednou vystříkám otrokyni do huby.) se dávám do vlastní práce. Nakoupit pro tu čubku. Od té chvíle co jsem se udělal stojí můj čurák v pozoru a díky pouzdru -její hubě- nejeví snahu dát si pohov. Což je dobře.

Projíždím e-shopy a nakupuji. Krajkové prádelko,kalhotky. Černé, bílé, růžové. Punčochy se vzorkem i bez něj. Samozřejmě jen samodržící nebo s podvazkovým pásem. Body, košilky, kombiné i noční košile. Několik párů lodiček a střevíců na super vysokých podpatcích. Sukně. Od kratičkých mini až po maxi ke kotníkům. Rovněž úzké, skládané nebo plisované. Na zip i s propínáním po celé délce. Několik korzetů. Blůzky a halenky. Několik večerních a plesových šatů. Chvíli přemýšlím a pak přidávám jeden kožich až ke kotníkům a dvoje bílé svadební šaty. Pak na jiných stránkách ještě objednám sprchový nástavec v podobě penisu a dva pásy cudnosti. Kovové a festovní. Žadný plast.

Pak de vracím k prohlížení pornostránek. Na jedné narazím na docela dlouhé video ke stažení. Svalovec a lesbička zpracovávají ženu co visí za ruce bičem a pak ji znásilní. Při tom se udělám podruhé.

Teprve teď si všimnu že už je osm hodin večer. Jak ten čas u internetu letí. Vypnu počítač odsunu křeslo vytáhnu tu kundu ven a jdeme dolů večeřet. Děvka pochopitelně na podlaze.

Po té co ji uklidím na své místo v mučírně, tentokrát připnutou ke zdi za obojek, jdu spát.

Výhodou mého zaměstnání je relativně krátká pracovní doba. Kolem pěti hodin. Špičkový plat včetně podílu na zisku. Takže poté co jsem svému šéfovi vydělal pár melounů, (Z toho několik deítek tisíc pro mě.) přijíždím už kolem jedné domů. Docela se těšim na svou otrokyni. Co asi dělala celé dopoledne? Ráno jsem ji dal jen slazenou minerálku a robertka do kundy. S ponaučením že ji rozsekám zadek jesli se ho pokusí vytlačit. („Vydíš tu kameru u stropu kurvo? Ta tě hlídá i když tu nejsem tak ho nezkoušej vytáhnout nebo uvidíš!“)

Chystám rychlý oběd pro tu děvku. Pořádné jídlo dostane až večer. Při tom kontroluji v rychlopřevíjecím modu záznam kamery na malém televizoru v kuchyni. Pochopitelně nedělala nic. Polehává a užívá si vibrátora jak vidím.

„Oběd. Na kolena vztyk a podej hlášení.“ Velím když k ní vejdu a položím před ni mísy s jídlem.

„Dobré odpoledne přeji pane.“ Spustí jakmile zaujme předepsanou polohu. „Vaše oddaná kurva hlásí že se během dopoledne pětkrát uělala. Před chvílí došly baterky. Umělý čurák neopustil moji kundu ani na chvíli. Přesně podle vašeho milostivého přání. Vaše děvka vám děkuje.“

Uznale pokývnu hlavou a uvolním vodítko ke krku od zdi. „Dobrá. Sežer to. Pak ti ten klacek vytáhnu.“

Zatím co v kleče spořadává jídlo. Opírám se o stěnu a promýšlím další postup. V práci to nešlo tam se musím soustředit na jiné věci.

Konečně je hotova. „Tak vstaň a rozkroč se.“ Zavelím.

Jakmile tak učiní zajedu rukou mezi stehna a k rozkroku. Je celá mokrá od vlastních milostných šťáv. Na mé zkoumavé dotyky zareaguje malým předkloněním a potlačovaným roztouženým zasténáním.

„Vydím že potřebuješ další dávku dráždění, mám pravdu nadržená děvko?“ Otáži se a s pěkným mlasknutím vyrvu robertka z její píče.

„Ano pěkně prosím pane.“ Vyhrkne roztouženě.

Usměji se, vyjmu vybité akumulátory a podržím ji robertka u huby. Nadšeně ho olizuje od vlastního šlemu. Vypadá jak holčička co dostala vytoužené lízátko.

Jakmile je hotová uložím jej na místo a beru jiný s očkem a gumičkou na konci. Je celý hladký.

„Pod šibenici kurvičko. Pověsím tě za nohy hlavou dolů.“ Vydávám instrukce.

Bleskově poslechne, dojde na určené místo, lehne si a natáhne nohy vzhůru jak to jenom jde.

Na mě zbývá už jenom připnout ji na kotníky kožené obojky, upevnit provazy, ty prohodit kladkami, vytáhnout do vhodné výše a zajistit.

Beru umělého čuráka. Konec gumového provazu upevním na oko v šibenici tak aby volně visící robertek měl špičku vzdálenou asi třicet centimetrů od její nadržené kundy.

„Teď mě dobře poslouchej děvko. Zapnu robertka a zavedu ho do tvý píče. Můžeš si užívat jak chceš ale jesli tě vyjede ven dřív než ti dovolím, tak si udělám voskový odlitek tvý kundy za trest. Takže pořádně kolem něho sevři tu svoji píču ať ho udržíš uvnitř! Rozumíš?“

„Ano pane.“ Ozve se od podlahy. Zřejmě si věří.

Zapínám vibrace a zavedu ho do ní. Pak poodstoupím a sleduji dění. Těším se na to co přijde.

Brzy začíná nadrženě vzdychat a sténat. Prohýbá se v bocích se stoupajicím vzrušením. Výkřiky rozkoše jsou stále silnější. Najednou vyjede tahem napjaté gumičky vibrátor ven. Jak zátka od šampaňského. Jen to mlaskne. V pozoruhodném tónovém přechodu se její výkřik změní z rozkoše v hrůzu.

„Smůla otrokyně.“ Pronesu s předstíranou lítostí. „Jdu si připravit vosk.“

Odstraním teď už nepotřebného robertka a zahájím přípravy na trest.

O třicet minut později mám vše připraveno. Na přenosném elektrickém vařiči je nádobka s roztaveným svíčkovým voskem. Chňapka abych se nepopálil na ruce. Gynekologické kleště na roztažení kundy. Gumový váleček do ůst. Ne že bych se bál že její křik někdo uslyší, jen nechci aby si třeba neukousla bolestí jazyk. Ten ji hned vrazím do huby.

Následně kleštěmi pořádně roztáhnu její píču, je vidět až na dno lůna. Beru jednou rukou v chňapce nádobu.

Druhou ji obejmu pořadně kolem boků aby ssebou moc neházela.

„Teď drž. Kurvo.“ Procedím mezi zuby.

„AAAAGgghhhhhhhhhrrrrrr!!!!! Hóóóhh!! Ohhhh!!" Bolestivě zaskučí. V koutcích úst se ji objeví sliny.

Leji tenkým čůrkem pramínek vosku a přestavám teprve tehdy když přebytečný vosk začne vytékat z kundy ven a začne kapat na její břicho.

Následně ji vyjmu roubník z úst. Začne bolestivě sténat a kroutit se.

„Nefňukej mi tady, buď ráda že jsem ti tam nenalil pečetní vosk nebo rovnou olovo.“ Napomenu ji.

Uklizím nádobíčko a poslouchám jak se postupně utišuje. Pak k ní přistoupím odstraním kleště a prsty vydloubnu odlitek ven.

„Nechám si podle toho vyrobit bronzové těžítko.“ Prohodím když odnášim opatrně svůj voskový poklad.

Za pět minut jsem na zpátek. Pokleknu u její hlavy a vyjmu čuráka. „Tak mi ho vykuř, otrokyně. Potom tě odváži.“

Horlivě saje a jezdí rty po mém chlapákovi. Nosem mě šimrá na varlatech pokaždé když se do ní zasunu až na doraz.

„Áaaahh. To je ono. Ano. Dělej kurvo.“ Pobizím ji blaženě. Za okamžik se udělám. „Spolykat.“ Heknu.

Jakmile se uklidním vstávám a spustím ji na nohy. Nechávám kožená pouta na jejich nohou. Ta spojím asi třiceticentimetrovým řetízkem.

Beru konec vodítka. „Tak vstávej. Jdem se projít nahoru.“ Cestou prohodím. „Máš silné nutkání zvracet kdykoliv se dotknu čurákem mandlí. To se musí změnit. Budu tě každý pracovní den nechávat dopoledne se zaraženým robertkem hluboko v hubě dokud si nezvykneš. Jasný otrokyně?“

„Ano pane. Vaše oddaná děvka bude trénovat dokud sní nebudete spokojený.“

„Dobře, teď tě pustím na záchod a do koupelny. Pak dostaneš nový úkol.“


...::: Tip pro Vás: Obojek a pouta na ruce :::...
Sexshop Sexujte.cz


Klečí předemnou v pokoji. Mám ji na velmi dlouhém svinovacím vodítku. „Dnešek je den úklidu. Támhle za těmi dveřmi je kumbál s vysavačem, hadříky a vosky na parkety a nábytek včetně prachovky. A taky skládací žebřík. Začni nejdříve tady v pokoji a ne abys něco rozbila.“

„Ano pane.“ Hesne a dá se do práce.

Přihližím. Je to jako nějaký baletní tanec když se s rukama spoutanýma za zády pokouší dělat různé věci podle momentální potřeby. Hned se hluboce předkloní aby dosáhla někam výš. Tu zas poklekne aby mohla očistit polici hned u podlahy. Někdy se jenom zkroutí v bocíh když je třeba otřít římsu ve výšce pasu. Nebo se zády sune po jednotlivých stupních žebříku aby mohla dosáhnout na horní část skříně. Tuhle se jen zlehka pokrčí v kolenou když utirá stolek.

Nejsnadněji ji jde vysavání. Dělá to s nepopíratelným erotickým půvabem.

Doslova sexy však začne být když začne voskovat parkety. To už nevydržím.

„Pojď sem a přehni se přes stůl.“ Několika přírazy se do ni chvatně udělám. „Dobrá, pokračuj.“ Rozkazuji když se uspokojím.

Postupně se přesunujeme do dalších místností. Nakonec je vše hotovo. „Vedla sis výborně.“ Pochválím.

Mrknu na hodinky. „Je čas připravit pořádnou večeři. Ale nejdříve ti ošetřím ruce.“ Konstantuji.

O patnáct minut později jsme v kuchyni. Mám s sebou hodně široký opasek. Jinak jsem nahý stejně jako ona.

„Dobře poslouchej.“ Začínám vysvětlovat. „Teď ti uvolním jednu nohu z řetízku a ruce ti sepnu před tělem. Pak poklekneš a zlehka mi ho vykouříš, ne moc. Jen aby se postavil. Potom si sedneš na okraj stolu roztáhneš nohy a já do tebe zajedu. Následně dáš ruce kolem mého krku a obejmeš mě nohama kolem pasu. Ty ti zase spoutám. Nakonec tě k sobě přivážu opaskem kolem našich boků. Chápeš co máš dělat, nebo to mám vzít znovu od začátku?“

„Ano pane rozumím.“ Odpoví trochu uraženým tónem. „Chcete mě nosit nabodlou na svým čuráku.“

„Správně.“ Přitakám. „Tak do toho.“

Hotovo, dotahuji opasek kolem našich boků a tlakem rukou na její zadek si ji trochu lépe usazuji. Její ňadra se tlačí proti mému hrudníku.

Má hlavu nakloněnou na stranu a vzrušeně mi dýchá na ucho. Hlavní je že si můj čurák hoví pěkně v teple.

„Koukej mi ho udržet v pozoru. Zpracuj mi ho pěkně s tou svou kundou. Žádný flákaní.“

„Rozkaz pane.“ Zašeptá vzrušeně.

Cítím jak se její poševní svalstvo střídavě svírá a povoluje kolem mého macka. Je to pravidelný a důkladný pohyb. Něco jako vlny na břehu moře. Je to prostě nádherné.

Chvilku si to vychutnávám a pak se dám do přípravy večeře pro oba.

Dnes je to poprvé co má otrokyně jí jídlo u stolu. No...u stolu. Já jím u stolu, ona je tam jenom proto, že se mi nechtělo přijít o tu teplou vlhkou jeskyňku do které jsem zaparkoval. Musel jsem ji rozepnout nohy u kotníků abych se mohl posadit. Jinak se nic nezměnilo. Podávám si sousta přičemž každé druhé směřuji do jejich ůst a v tom mě to napadne. Proč bych měl plýtvat svou energií na kousání a obrušovat si tak navíc zuby. Vždyť tady na takovou práci někoho mám!

„Tady.“ Podávám ji vybrané sousto. „Důkladně rozžvýkat ale nepolykat. Kývni hlavou až to zpracuješ.“

Chvíli čekám a pzoruji rytmické pohyby její čelisti. Posléze kývne hlavou.

„Fajn a teď mi to sousto dáš.“ Nečekám na její reakci, stejně není důležitá a přisaji se na její rty.

Snaží se odtáhnout hlavu. Tomu zabráním tlakem ruky na její zátylek. Hned na to vklouzne jídlo do mých ůst. Několikrát ho zamyšleně převalím, jen abych poznal jak chutná. Cítím hlavně její sliny. Samotné jído je cítit nevýrazně.

"Možná to budu muset příště trochu víc kořenit." Přemýšlím. Pak to spolknu.

Trochu vykuleně se na mě dívá.

„Dobře.“ Pochválím. „Tady, napij se. Další sousto je tvoje, pak zas jedno zpracuješ pro mě. A koukej pracovat s tou svou kundou, nějak ses začalas ulejvat.“ Dodám varovně.

Poplašeně nadskočí a hned se vrátí k svému hlavnímu úkolu. Vychutnávám si příjemnou pauzu čekání. Pak přijmu další sousto. Tentokrát se už necuká.


...::: Tip pro Vás: Kožený bičík :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...