Public Disgrace
KINK Unlimited - All of Kink
Divine Bitches
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Falešný obchod

část 3.

Autor: Dawnlord

Hodnocení

1234567

Poté co osuším jak sebe tak i svou otrokyni, odpoutám její ruce od madla a táhnu ji za vodítko do pokoje.

„Tady kleknout.“ Poručím, když dorazíme na místo. „Nesedej si na paty, napřim se.“ Upřesňuji. Beru židli a postavím ji za ni. Ještě donesu hřeben a fén na vlasy.

Posadím se a davám do práce. Vysušit a pořádně pročesat vlasy dá docela zabrat. Docela chápu proč v dnešní uspěchané době dávají ženský přednost maximálně polodlouhým vlasům. Nevadí, na svou sexuální hračku mám času dost. A nelituji, holky s klučicím účesem mě nikdy nezajímaly.

...Hotovo. Už se opět přelévají jako černý vodopád. Rozdělím je na prameny a začnu splétat do copu. To není nic těžkého pro toho kdo v dětství splétal vrbové pruty na pomlázku. Jde to dokonce ještě snadněji. "Takhle se děvko podobáš jisté akční hrdince z filmu a počítačových her." Říkám si v duchu. I když důvody proč se tak namáhám jsou ryze praktické. Jednak se za takový cop dá krásně uvázat a znehybnit hlava. A za druhé je to prima nástroj k tahání. Nemluvě o tom že se vlasy budou míň špinit až se ta kurva bude válet po zemi.

Hotové dílo odskouším pořádným zataháním. „Au.“ Vyjekne.

„Drž hubu.“ Zareaguji automaticky. „Lehni na záda, nohama k židli.“ Dodám.

Zatímco plní rozkaz přinesu soupravu pro manikůru a pedikůru včetně červeného laku na nehty. Sednu si a chvíli se na ni dívám. Leží na koberci s tváří obrácenou ke stěně. V zádech je prohnutá jak si leží na spoutaných rukách.

„Natáhni nohu ke mě.“ Chytnu ji za kotník, sevřu mezi stehny a dám se do práce. Ostříhat moc nepořebuje, tak jen trochu zapracuji pilníčkem a nalakuji. „A teď druhou.“ Poručím.

„Dobrá. Teď vstaň a lehni si břichem přes mé nohy.“ Přikazuji. „Tak aby tvoje ruce byly nahoře.“ Než se dám do rukou zajedu jen tak, pro radost, prostředníkem mezi její půlky. Insinktivně je při mém dotyku sevře.

zlehka ji plácnu. Škubne tělem. „Povol tu prdel a roztáhni haksny nebo to bude bolet víc.“ Varuji přátelským tónem. Jakmile poslechne zajedu prstem kousek dál, do kundy. Chvíli ji tam dráždím. Začíná vzrušeně dýchat a trochu se prohne v zádech. Taky pociťuji vzrušení. Můj pták se začíná tlačit do jejího břicha. Tak to ne. Nejdřív práce a potom zábava. Ukončím to tentokrát mnohem silnější ranou přes zadek.

„Lež klidně.“ Houknu, a věnuji se jejím nehtům. Jsou pěstěné a udržované, takže zatím moc péče nepotřebují. Jen přelakovat.

„Tak, prozatím, než ten lak zaschne, klekni a vykuř mě.“ Rozkazuji spokojeně. Pohodlně se usadím a rozkročím se. Posune se na kolenou blíž nahrbí se a bere čuráka do úst. Slastně heknu a chytnu ji za cop.

Chvíli to trvá protože dnes jsem se nastříkal už dost ale asi tak po čtvrt hodině intenzivního sání a olizování se dostaví vyvrcholení. Tuším že tentokrát nebude spermatu objemově nic moc.

Přesto ji varuji. „Ani kapka na koberec, rozumíš!“ S ůsty plnými mého chlapáka nemůže odpovedět a tak aspoň, trochu legračně, kývne hlavou.

„Malé líčení tě jenom vylepší.“ Podotknu když se čurák opět položí. Vstávám uklizím fén, manikůru a ostatní věci. Místo toho přinesu šminky.

„To jsem taky koupil.“ Vysvětluji. „Teď drž.“ Beru řasenku, nakloním se, jednou rukou ji chytnu za bradu a druhou líčím. Pak následují oční stíny a nakonec rtěnka.

Širokým štětcem přejedu její lícní kosti. „Tak děvko, teď se mi líbíš.“ Zhodnotím výsledek.

Přinesu její střevíce a sukni. „Naštěstí jsem to nestačil vyhodit jak jsem původně plánoval.“ Oznamuji směrem k té kurvě. „Ty lodičky si obuj, to zvládneš i s rukama za zády. Pak vstaň. Sukni si oblečeš dole, až tě trochu připravím na noc.“

Pozoruji jak se na zemi kroutí ve snaze nazout. Pak těžkopádně vstává. Pomůžu ji tahem za cop vzhůru. Bolestivě přitom sykne.

„Rozhodl jsem se koupit nějaké sexy spodní prádelko a taky oblečení.“ Vysvětluji a přistoupím k ní s krejčovským metrem tužkou a papírem. „Je to čistě pro mé potěšení a taky v tvém zájmu aby ses mi co nejvíce líbila. Však víš.“ Narážím na svá včerejší slova. „Rozkroč se a stůj pevně. Přeměřím si tě ať vím jakou máš velikost.“

Jakmile je vše hotovo táhnu ji za vodítko zpět do sklepa. „Co takle opěvovat mou maličkost? Spusť kurvičko.“ Prohodím cestou.

Do klapotu jejich podpatků se mísí její hlas. „Vaše oddaná kurva a otrokyně děkuje že se o ni tak staráte, pane. Miluji váš obrovský nenasytný penis a jsem připravena kdykoliv mu podržet. Poroučejte a já poslechnu. Mé tělo patří jenom vám.“

„Dobrá, dobrá.“ Přeruším ji spokojeně. „Hned dostaneš příležitost dokázat svá slova v praxi.“ Dovedu ji ve sklepení k dlouhé polici. Jsou tam upínací vibrátory různých tvarů a velikostí. I ten nejmenší je velký až dost.

„Než tě uložím ke spánku, narvu do tebe tři klacky.“ Vysvětluji situaci. „Vyber si který chceš do zadku, do kundy a do huby. Nemusíš se bát, všechny mají nabity akumulátory na maximum. Aspoň tři hodiny vydrží. Tak co si dáš do řiti?“

Poděseně vyjekne a klekne. „Prosím pane, to ne.“

„Jaký ne.“ Vyjedu výhružně a vytáhnu ji hrubě za cop zpátky na nohy. „Mám to chápat tak žes před chvíli žvanilas naprázdno? Mám snad něco vybrat sám a pak ti ještě nacvaknout něco na bradavky?“

„Prosim nééé.“ Zaječí. „Už si vybírám. Pane.“

Nakloní se a chvíli vybírá pohledem. „Tenhle do zadku pane.“ Povzdechne a kývne k jednomu.

„Prosím pane!“ Opravuji ji výhružně.

„Prosím pane vrazte mi tenhle do zadku.“ Pronese ustrašeně.

„No proto.“ Usmívám se a beru robertka. Je to ten nemenší co je tu k mání. „Olízat.“ a přidržím ho u jejich úst.

„Dobrá a teď se přehni tady na stůl.“ Poroučím. „A rozkroč nohy.“ Pak začnu rvát ptáka do zadku. Neobejde se to bez bolestivého kňourání a vzdychání z její strany. Nakonec ho zajistím řemínky a zapnu.

„Vstaň! Co do kundy?“

Pomalu se narovná a popojde k polici. „Prosím pane strčte tenhle do moji kundy.“ Vzlykne.

Její výběr mě trochu překvapí. Je to totiž jeden z vetších kousků. S velmi členitým povrchem. Ale jinak nemám námitky. „Tak se rozkroč.“ A dám se do díla.“

Když je hotovo naznačím aby pokračovala ve výběru co do úst. Pohybuje se s rozkročenýma nohama přičemž zcela spntánně vrtí pánví jak se podřizuje dráždění.

„Tenhle pane.“ A trochu vzrušeně při tom zasténá.

Když má i hubu zacpanou zapnutým robertkem. Poodstoupím a zálibně si ji prohlédnu. Řemínky kolem hlavy co drží ptáka v tlamě ji sice trochu deformují obličej ale to nevadí. Pod náporem dráždění se kroutí jak nějaká děvka u tyče. Pěkný pohled.

„Teď ti obleču tu tvoji pěknou těsnou sukýnku. Abys měla nohy u sebe jak dáma.“ Škodolibě se směji. „Pak tě opět přivážu k tomu oku ve zdi co před tím. Dám ti tam nějakou deku abys mi nenastydla od země. Ostatně ode dneška to je tvoje místo kde budeš přespávat.“

Zadáhnout zip a zapnout knofik na sukni dá trochu zabrat. Díky tomu co má v zadku a kundě nabrala poněkud na obvodu. Pak ji položím a připnu spoutané ruce ke kruhu. Následně sváži nohy v kotnících ohnu v kolenou a přiváži ke konci copu. Má tak zakloněnou hlavu a vlastně je svazaná do kozelce.

„Na dobrou noc ti dám domácí úkol.“ Říkám když jsem hotov s bondáží. „Do rána vymyslíš jakým způsobem tě mám dopoledne zmučit a ponížit. Upozorňuji tě že jesli mi to bude připadat slabé tak tě pověsím za roztažený nohy a vysázím ti třicet ran důtkami na kundu abych podpořil tvou představivost. A pak tě do tý rozsekaný píče vyšukám. Tak dobrou noc ty nadržená subko.“ A odcházím.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - kolík Silicone Rocker Medium Butt Plug :::...
Sexshop Sexujte.cz


Ráno hned po snídani scházím dolů. Jsem velmi zvědavý co si na sebe vymyslela. Leží na boku, podle pravidelného dechu se zdá že tvrdě spí. Podřepnu a prohližím si ji. Zpod roubníku-robertka vytéká koutkem úst čůrek slin, stéká po tváři a dělá na dece mokrý flek. Pak sklouznu pohledem níž. Na sukni je vydět tmavá skvrna nepravidelného tvaru v místech kde tuším klín. Nakloním se a kouknu se ji na zadek. I tam je flek. Vypadá to že před usnutím tekla jak prasklé potrubí. Odhaduji to aspoň na tucet pořádných orgasmů.

Natočím z hadice u zdi do nádoby trochu studené vody a vyliju ji na její kozy. Tlumeně zaůpí, škubne tělem a otevře oči.

„Vstávat ty kundo.“ Křičím a zlehka ji přišlápnu prs k podlaze. „Už jsi vzhůru, nebo mám došlápnout víc?“ Pokouší se kývnout hlavou což ovšem nejde protože ji má zakloněnou vzad. Bolestivě funí a zuřivě mrká aby aspoň nejak dala najevo že je vzhůru.

„No dobře.“ Nakloním se, vysvobodím ji z kozelce, rozvážu nohy a ruce od zdi. „Tak na nohy. Vztyk!“

Jde ji to dost ztuha tak ji pomohu tahem za cop.

„Nejprve ranní rozcvička.“ Oznamuji když se konečně postaví. „Je vidět že ji potřebuješ jako sůl.“

Vedu kurvičku trochu stranou. Do zdi jsem zde těsně pod stropem zabudoval téměř metr a půl dlouhou tyč o profilu písmene I. Prostě jednoduchá šibenice.Je na ni navařeno několik ok.

Natáhnu se a k jednomu oku upevňuji provaz a k němu konec copu. Tak aby mohla udělat dva kroky na libovolnou stranu. Beru jezdecký bičík přistoupím těsně k ní a vytřu ji z očí ospalky.

„Teď rychle uhýbej nebo to bude bolet.“ Poodstoupím, první ranou trefím levý prs. Bolestivě přes roubník zaůpí a uskočí. Uvázaný cop ji strhne zpět. Klopýtne a na chvíli visí jenom na copu než se zase postaví na nohy. Další ránu vedu na stehno. Tentokrát reaguje pohotově. Pootočením a úkrokem se vyhne ráně.

Jsem spokojený, právě tak jsem to plánoval. Brzy se pořádně rozcvičí. Pokleknu a vedu několik ran na lýtka. Vyhazuje nohy a doslova tančí kankán. Několikrát se přesto trefím což je vždy doprovázeno bolestivým zahekáním. Znovu vstanu a dál ji proháním dokola ranami bičíku.

Když nakonec přestanu. Tak z těžka oddychuje, trochu se potí a sliní jak bernardýn. Po nějaké ztuhlosti ani stopy.

Uklidím bičík. Stojím a čekám až se ji uklidní dech. Pak ji teprve ji vytáhnu Robertka z huby.

„Je čas na povinný ranní pozdrav. Tak spusť.“ Vyzvu ji.

Několikrát se z hluboka nadechne, chvíli pohybuje čelistmi na prázdno a polyká. Pak teprve začne mluvit.

„Přeji vám dobré ráno pane. Vaše oddaná otrokyně a kurva vás zdraví. Přeje vám nejlepší zážitky po celý den a je připravena nabídnout své tělo kdykoliv si to budete přát.“

Uznale pokývnu hlavou. „Pěkné kundo. A teď k věci. Tak co sis na sebe vymyslelas?“ Zajímám se.

„Prosím pane. Podvažte mi kozy a pak mi tam napíchejte jehličky.“ Pronese svůj návrh a nejistě mě pozoruje.

„To není špatný nápad.“ Řeknu uznale.

Viditelně si oddechne. Ale vzápětí ztuhne když její nápad dál rozvinu. „A navíc ti dám na bradavky skřipce a pořádně je vypnu. A žádné jehličky. Pořádně dlouhé jehly, tak!“

Přistoupím těsně k ní a obejmu ji kolem pasu. „Nejdříve ale tohle.“ A začnu slízávat sliny z její tváře.

Pak poklesnu obejmu ji kolem zadku a olizuji ňadra. Cucám bradavku a cítím jak tuhne. Slastně zasténá.

Pokleknu. „Rozkroč se.“ Když tak učiní v rámci možností, zajedu rukou pod sukni mezi stehna.

„Jseš pořád mokrá. Kolikrát ses včera před spaním udělala?“ Ptám se když dokončím svůj průzkum a povstanu.

„Aspoň osmkrát, nevím přesně pane.“ Hesne omluvně.

Spokojeně se usměji, začíná si rychle zvykat na své postavení. Ani se už při své odpovědi nezačervená.

Rozepnu sukni a stáhnu ji. Vyndávám oba robertky. „Tak to doho, olízat!“ Zavelím. Jakmile jsou očistěny vyndávám z nich i z toho co měla v ústech akumulátory na dobití. Pak všechny tři kousky uklidím.

Nato uvolnim cop a připnu vodítko k obojku. „Tak jdeme vykonat potřebu mrdací panenko.“

Nahoře na toaletě se opakuje stejný rituál jako včera. To jest dráždím ji prstem okolo konečníku a v kundě. Pak si nechávám očistit ruku. Jde to tentokrát rychle. Buď si opravdu pořebovala nutně ulevit nebo jde o důsledek celou noc zaražených klacků. Nevím...nakonec možná z obou příčin.

Poté ji odtáhnu do kuchyně a připravím ji pití. „Tohle vypij až do dna.“ Poroučím a přidržím láhev u úst.

„Je to minerálka s cukrem. Ideální prevence proti mdlobám z bolesti.“ Vysvětluji.

Zjevně ji moje slova dost vystrašila. Zdá se mi že uvažuje jesli nakonec nedat přednost těm třiceti ranám přes piču. Škubnutím za vodítko přeruším její rozjímání a vedu ji zpátky do sklepa.

„Tady lehni.“ Přikazuji. Leží na zemi pod šibenicí kde před tím měla rozcvičku. Jednu nohu ji uváži k oku na zdi u podlahy, druhou ohnu v koleně a za kotník sváži se stehnem. Pak donesu dva skřipce na dlouhých gumičkách. Mají pěkné ostré zuby. Dva celkem tenké provazy a sadu injekčních jehel. Pochopitelně sterilních, vždyť jsou ještě nepoužité. Všechno to složím vedle její hlavy. Jen ať se kouká.

Rozkročím se nad ní a upevním gumičky od krokodýlků do ok na šibenici. Kovové svěrky se houpou asi metr na ležícím tělem. Dosednu na její břicho a fixuji tělo koleny aby ssebou moc neškubala. Chvíli se jen tak dívám. Rychle povrchně dýchá a poulí na mě ustrašeně oči. Teprve za okamžik si uvědomí co se sluší a patří na správnou otrokyni a odvrátí pohled stranou.

„Tak jdeme na to.“ Prolomím ticho. Natáhnu se pro jeden skřipec a stáhnu ho dolů. Chvíli mnu prsty dvorec bradavky a pak nasadím krokodýlka.

„Uááá áááhh ááá!“ Zaječí bolestivě když se kovové zuby zakousnou do masa. Totéž se opakuje i u druhého ňadra, včetně bolestivého křiku. Teď když má kozy protažené pěkně vzhůru beru provazy a začnu omotávat prsa těsně u hrudníku. Nakonec jsou melouny pěkně podvázané, fialové od naběhlé krve. Vypadají jako pouťové balónky.

„Začíná vrcholné číslo.“ Prohlásím štastně částečně k ní a částečně k sobě. Beru jehly a jednu po druhé zapichuji po obvodu dvorce. Nakonec jich má na každém prsu deset. Už jenom bolestivě ochraptěle sípá.

O to víc sebou hází. Mám pocit jako bych jel na koni. Což je velmi vzrušujicí. Nakonec to nevydržím, rozepnu kalhoty, stáhnu slipy, posunu se níž a zajedu do ni. Stačím sotva dvakrát, třikrát přirazit a stříkám. Poté ji vylížu kundu, přesunu se k hlavě a plivnu ji sperma do bolestivě pootevřené huby.

„Jsi nádherná kurva děvka.“ Zachraptím. Po té co si odkašlu už normálním hlasem dodám. „Skočím si na roh koupit nějaké maličkosti. Pak tě toho zbavím. Zatím si to užívej.“

Za čtvt hodiny plním slovo. Jakmile má kozy volné stočí se do klubíčka a rozbrečí se úlevou. Jakmile uklidím skřipce a provazy vydávám rozkaz. „Tak na kolena, dělej. Jdeme na své místo mrdačko. Šup.“ A pomůžu ji tahem za cop. Na dece ji přiváži za vodítko ke zdi, beru jehly, vybité akumulátory a jdu na horu po své práci.

„Jidlóooo“ Zajólduji na uvítanou když o dvě hodiny později sejdu dolů. „Tak vstávat rozhoďnožko.“ Poroučím když uvolním vodítko od zdi. Zběžně ji prohmatám vemena, už jsou v pořádku. Jen několik fialových skvrnek. Ty se do zítřka stejně ztratí.

Nahoře ji dovedu do jídelny. „Kleknout a žrát.“ Poroučím když ji postrčím k již známým plechovým miskám.

“Nudlová polévka a kuře s rýží a omáčkou.“ Dodám na vysvětlenou. „A tady máš třetí misku, minerálka s trochou vína. Žer!“

Sám se usadím k stolu a dám se do jídla. To je po sexuálním mučení mou druhou nejoblíbenější čiností. Pak následuje v pořadí oblíbenosti kvalitní spánek.

Oběd je jako vždy vynikající. Sice vařím z nakoupených polotovarů, ale zato pořádně. Ovšem s jídlem podávaným v prvotřídních restauracích se to nedává srovnávat. Mistr kuchař ze mě nebude. Ostatně v tomhle směru rozhodně nemám nějaké ambice.

Hlasité mlaskání, srkání a sání. Které se ozývá od podlahy naznačuje že mé otrokyni chutná. Přesto jsem díky rukám které ona nemůže použít hotový dříve. Čas který trávím čekáním než dojí si krátím tak, že ji nártem nohy zajedu mezi stehna a zlehka ji dráždím.

Konečně je hotova. „Tak se otoč a poděkuj.“ Vyzvu ji.

Otočí se na kolenou oči upře do mého klína a spustí. „Pane, vaše nejponíženější otrokyně a děvka vám děkuje za dobré jídlo.“ Na okamžik zaváhá. „A taky za to že jste ji ráčil dráždit botou v kundě.“ Dodá.

Spokojeně kývnu hlavou. „Dobře mrdno. Teď vstávej a umyj nádobí. Ale pozor, jesli rozbiješ nějaký talířek tak tě trest nemine. Jedna rána býkovcem přes kundu. Jasný?“

Skloní hlavu na znamení souhlasu. „Ano pane. Rozumím.“

Pozoruji jak se kroutí když rukama spoutanýma za zády bere talíře a nádobí a nosí je pod umývadlo do kuchyně. Dává si pozor, takže nosí všechno po jednom kusu. U dřezu nedokáže dosáhnout vstoje na kohoutek i když se otočí k němu zády a prohne se vzad. Vzápětí najde řešení. Povyskočí a posadí se na okraj umývadla. Pak už dosáhne snadno.

„Jar je spolu s mycí houbičkou v té skříňce pod dřezem.“ Ozvu se. „A umyté věci dávej sem na stůl. Pak si je uložím.“

Konečně je hotová. Trochu udýchaně předemnou poklekne a čeká na další rozkazy.

„Výborně děvko.“ Pochválím ji a uznale ji pohladím po levém prsu. „Teď zameť podlahu. Všechno na hromádku tam u koše. Koště je támhle v rohu.“

Mlčky se dá do práce. S násadou smetáku vyčnívající za zády vypadá jako nějaká striptérka u tyče v baru.

Nakonec si podřepne aby z kouta vylovila lopatku.

„Ne!“ Zarazím ji ostře. „Kleknout! Slíznout! A vyplivnout do koše!“ Štěkám rozkazy.

Váhavě se podívá mým směrem.

Okamžitě jsem na nohou a výhružně k ní vykročím. „Mám ti pomoc děvko?!“ Vykřiknu.

„Ne, ne pane.“ Vyjekne ustrašeně. „Už jdu na to. Pane.“ Klekne a dá se do lízání.

„No proto.“ Zavrčím. Přesto nad ní postojím a dohlížím aby se neflákala.

Když je vše hotovo poroučím dál. „A teď si lehni na břicho a roztáhni nohy. Chci tě vymrdat zezadu.“

Spustím kalhoty a slipy. Pak pokleknu tak aby se rukama dotýkala penisu. „Rozdráždi ho.“ Vyzvu ji.

Hned se dá do toho. Její ruce mnou čurák po celé délce, stahují předkožku a dráždí varlata. Za chvíli už je tvrdý až dost. Sklouznu a pak do ní zajedu. Jde to dost ztuha protože je suchá. Bolestivě heká ale drží. Když jsem uvnitř dolehnu celým tělem na ni a přimáčknu ji tak k podlaze. Její ruce mě zlehka škrabou na břichu.

Bez jakéhokoliv přirážení v ní jsem jen tak zasunutý. „Stahuj a povoluj svaly. Masíruj ho.“ Dávám instrukce. Na zdůraznění svých slov ji začínám zlehka škrtit a kousat. Po chvíli této "masáže" se udělám.

Čekam až čurák ochabne a pak teprve vstanu a vyklouznu z ní. „Chceš si odskočit na hajzlík?“ Zajímám se.

„Ano pane. Na malou.“ Řekne s ulehčením.

„Tak jdeme. Pak do koupelny vyčistit hubu a osprchovat se.“ Zavelím.


...::: Tip pro Vás: Mystim Egg-Cellent Egon S - vajíčko pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


Uf

Erik

   (10.3.2009 18:41)
Bylo to krasné vyprávění, jenom škoda ze víc nezlobila.

výborné

Z

   (9.1.2009 5:29)
Dík za povídku, tohle je přesně podle mého gusta. Těší se na pokračování...
|< << 1 >> >|
 | 10 | 20 | 50 | 
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...