Sadistic Rope
Device Bondage
Hardcore Gangbang
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Falešný obchod

část 2.

Autor: Dawnlord

Hodnocení

1234567

V pokoji se podívám na flek po rozlitém pití. Zatraceně, doufám že to půjde vyčistit. Ten koberec něco stál. Seberu sklenici co se povaluje vedle a odnesu ji umýt do kuchyně. Poté se vrátím, zamknu barovou skříňku. Nerad bych se omylem omámil sám. Zapnu televizi, naladím vnitřní okruh, přepnu na mučírnu a rozvalím se na pohovce. Koukám že se holka docela snaží. Zbytečně! To by si musela ukousat ruce aby se dostala z kovových náramků kterými jsem ji obdaroval. Je už celkem pozdě ale ještě důkladně prozkoumám obsah kabelky. Před tím jsem to udělal jen zběžně.

Tak co tu máme? Hmmm... Pudřenka, balíček papírových kapesníků, klíče, rtěnka, propiska, jakási lahvička s parfémem. Co ještě...a hele, prezervativ. Slečna je připravena na všechno. A tady menstruační vložka...

Mobil (je opravdu vypnutý.) Řidičák, bankokarta, slevové kupony na masážní a kadeřnické služby. Já ti udělám masáž, to budeš koukat! Peněženka. Kolik tam máme? Dva tisíce pět set a nějaké drobné. To zabavuji pro svou potřebu. Občanka ah..., žádné děti, stále svobodná. Prima, chvíli potrvá než někomu začne chybět. Věk...třicet přesně před měsícem. Můj odhad byl tedy správný. Vizitky..., hm,hm..., tak slečna dělá do financí. Prohlížím si oblečení a prádlo co jsem spolu s botama donesl zdola. Vydělává zjevně dost, tohle není žádný sekáč. Samý značkový. Znovu ho očichám pořád příjemně voní. Ta vůně spolu se vzpomínkou co jsem před chvilkou dělal majitelce toho oblečení a při pohledu na obrazovku kde ji vidím nahou. No..., vyhonil jsem ho do té potrhané krajkové nádhery, do kalhotek. Když se uklidním přemýšlím co udělat s tím vším. Peníze si ponechám, to je jasné. Ty jsou anonymní. Co se týče ostatních věcí, co půjde spálit to spálím. Tenhle viktoriánský dům má k tomu účelu vhodný krb. Mobil a ostatní nespalitelné položky důkladně otřu od otisků. Dám do igelitky a rozhoduju, že při nejbližší příleřitosti je nenápadně vyhodím do popelnice někde na druhém konci města. Udělám si ještě rychlou večeři, vypnout televizi, vyčistit zuby, sprcha a jdu spát. V posteli ještě chvíli sním o tom, co všechno udělám s tělem jehož majitelem jsem se stal.

Druhý den, hned po snídani. Sejdu dolů a dívám se jak se daří mé sexuální hračce. Omdlela, to mě nepřekvapuje. Viset na rukách celou noc by utahalo i kulturistu. Pořád má trochu špíny na obličeji a na vnitřní straně stehen trochu zaschlé krve. Taky pod sebe načůrala, prase. To nemohla vydržet do rána? Povolím kladku a tělo se hadroviě sesune k zemi. Odtáhnu ji kousek stranou kde mám připravený stůl. Dubový stůl z nehoblovaných prken velký jak manželská postel. Stloukl jsem ho z trámů a fošen přímo zde dole. Přesně podle svých představ. V rozích má navijáky s ocelovými pouty na ruce a nohy. Po obvodu je uchycena spousta oček a háčků pro upevnění provazů.

Vytáhnu ji nahoru, ruce a nohy pěkně zacvaknout a přitáhnout. Tak, leží tam na zádech roztažená do X. Vezmu kýbl s vodou, vytáhnu mycí houbu a očistím obličej, klín a stehna. Začíná sebou zlehka škubat, zjevně přichází k sobě. Zatím se věnuji úklidu a odstraňuji zbytky zvratků a chcánky na podlaze. Příště to bude už dělat sama.

Uslyším zaůpění. Přistoupím ke stolu, už je při smyslech. „Tak jak se nám daří? Co takle pozdravit. Například...Doré ráno můj pane, submisivní a věčně nadržená otrokyně vás zdraví. Prosím vyšukejte mi kundu...No??“

Nejistě uhne očima. „Podívejte já...já jsem bohatá.“ Začíná nejistě. „Zaplatím vám co budete...“

„Tvý prachy mě nezajímají“ Přeruším její blábolení. „Mě zajímá tvoje tělo a dnes se budu věnovat speciálně tvé píče. Měl jsem za to žes to včera pochopila.“

Začne vztekle křičet. „Ty hajzle oni mě budou hledat a najdou mě. A tebe pošlou do blázince. A taky doufám že tě při tom vykastrují!“

Ta její drzost mě navsteká. Tak já se sní tady tak dřu. Snažím se z ní vychovat správnou otrokyni a ona takhle. Tak to tedy ne! Popadnu řemen a začnu bít přes prsa. Už po první ráně začne bolestivě křičet a prosit.

„AAAuuu, áááá, nééé, prosííímm! Já to tak nemyslela, áááh, íííí, ooohh. Prosííím dooost!“

Po asi tak dvaceti ranách přestanu. Ňadra má nateklá a zbarvená do ruda, brzy jistě začnou fialovět. Chytnu ji za vlasy a nakloním se nad ní. „Tak děvko, takhle to schytáš pokaždé když budeš drzá, rozumíš. ROZUMÍŠ!! Ty kundo!!!“

Zatahám za vlasy, bolestivě vykřikne. „Auu, ano, ano.“

„Pane ty blbá děvko!!“ Zařvu.

„Pane, ano rozumím“ Vzlykne.

„No proto.“ Houknu už klidněji. „Teď jdu nakupovat. Ale před tím si tě připravím na odpoledne.“ Beru vibrátor a ještě jeden. Omotávám je lepicí páskou. Dívá se dost vykuleně co to dělám a několikrát nasucho polkne. „Baterky jsou nové, neboj se, vydrží dlouho.“ A s těmito slovy narvu tuto dvojku do její kundy. Jde to docela ztuha, má ji suchou jako troud. Po trošce té námahy z mé strany a nějakého bolestivého ječení z její strany je dílo hotovo. Zapínám spárované robertky a zajišťuji je izolepou proti vyklouznutí. Zlehka položím dlaň na podbřišek. Je cítit jak vibruje. „Skvělý, tak naschle odpoledne. Děvko.“

Po dopoledním nákupu v supermarketu a prima obědu scházím po schodech opět dolů, pokračovat ve své private tortuře. Je sobota odpoledne a tohle sezení se protáhne dlouho do noci. Tím jsem si jitý. Přistupuji ke stolu, nevnímá mě. Má zavřené oči, polohlasně sténá a pohybuje pánví. Dotknu se špičky prstů jejího klína, tělem ji projede škubnutí. Rozkrok má zpocený.

„Koukám že si to pěkně užíváš. To jsem ti nedovolil. Budu tě muset naučit sebeovládání. Orgasmus jen s mým dovolením a na můj rozkaz. Jasný!?“

Zrudla v obličeji a vystrašeně pokývla hlavou.

Nespokojeně zamručím. „Pane ano rozumím.“ Spěšně vyhrkne. Moji ranní výchovnou lekci pochopila tedy správně. Ukáži ji láhev minerálky co jsem přinesl dolů. Dívá se na ni a polkne. Nedivím se ji, naposled pila včera večer.

„Pila bys co?“ Ptám se významě a přidržím lahev těsně u jejího obličeje.

Nesměle pokývne hlavou. „Prosím ano pane.“ Rozepnu si poklopec, vyjmu čuráka, vylezu na desku stolu a kleknu tak aby se špička údu téměř dotýkala její brady.

„Jistě znáš přísloví že bez práce nejsou koláče, tak pracuj.“ Trochu váhá. „Ta flaška může taky počkat do zítřka, nebo ještě tři dny.“ Naznačuji významně. Chápe rychle. Pozvedne hlavu, otvírá ústa a nechává vklouznout čuráka dovnitř. Je docela zkušená, saje, hladí jazykem i rty. Zlehka pohybuje hlavou, sliní, na okamžik ho nechává vyklouznout ven jen proto aby ho mohla políbit. A zas jej vcucne.

„Tohle neděláš poprvé, že kurvo!“ Slastně hekám a penis je jak kámen. „Budu stříkat, koukej všechno spolykat nebo uvidíš.“ Varuji a přikazuji. Zbytečně, poslouchá na slovo. Je po všem, několikrát si olízne rty a já slezu ze stolu.

„Tu máš.“ Vrazím ji otevřenou láhev mezi rty. „Drž ji hubou. Jesli ti upadne, tak to je tvůj problém.“ Pije s lehce předkloněnou hlavou. Voda ji vytéká koutky úst. Chvílemi se zakucká. Mezitím vyjmu robertky z její kundy. Jsou potaženy šlemem. Očichám je.

„Pěkně tady dole voníš. No, než je uložím do police musí se očistit.“ Vezmu ji z úst dopitou láhev a odložím ji stranou.

Přidržím ji umělé čuráky u obličeje. „Co koukáš, koukej je olízat!“ Zhnuseně odvrátí hlavu. Trocha pití a hned začne být vzpurná.

„Myslím že si musíš zopakovat ranní lekci poslušnosti a slušného chování.“ Podotýkám a beru řemen.

Hned je poslušná. „Prosím pane nebijte mě, já je olížu“ Vyhrkne.

„Tak dělej, kundo.“ Spěšně je olizuje a dívá se na mě prosebným pohledem.

„Tomu říkáš očista?“ Bouřím. „Znovu, pomalu a důkladně!“ Vyhrknou ji slzy ale tentokrát dělá svou práci fakt pořádně. Až těm čurákům skoro závidím. Konečně jsou čisté podle mojich představ, tak je uklidím. „Hele mám chuť na nějaké ostré pití. Co myslíš že si mám dát. Whisky, Gin, Rum, Režnou, Becherovku?“ Nejistě se na mě podívá. „A...asi tu Whisky. Pane.“ Zakoktá.

„Prima, máš dobrý vkus a já vlastně taky.“ Směji se. „To pití si fakt vychutnám.“ Dívá se na mě s podezřením. Rozhodně ale nemůže tušit jak ten chlast hodlám pít.

Začnu tím že ji pod zadek dám nízký dřevěný špalek, to aby měla piču trochu výš. Pak ji s pomocí navijáků natahuji dokud nezačne bolestivě hekat. Je teď napnutá jak houslová struna. Na rozdíl od houslí ale bude brzy vydávat jiné zvuky. Mě mnohem milejší.

„Jdu si pro to pití, zatím relaxuj.“ Vrátím se z hora s láhví. Přeleji trochu Whisky do prázné flašky od minerálky. Má docela úzké a dlouhé hrdlo. Pro můj další záměr jako stvořené. Když vylezu na stůl i s flaškou a pokleknu u jejího klína z jejího pohledu poznám že pochopila.

Začne křičet. Spokojeně se šklebím, vrazím hrdlo do její díry a zvednu dno aby obsah vytekl. „AAAAhhh! AAAaaa! OOOOhhh...óóo!“ Skučí, doslova vyje jak pes na měsíc.

Tuším jak ji asi je. Jednou jsem si nešikovně sám převrhl trochu Ginu do klína. Sakra to pálilo!

Přisaji se ústy na kundu jako pijavice a začínám ji důkladně lízat a cucat. Ta chuť je dokonalá. Roztahuji prsty hrdlo dělohy abych mohl proniknou jazykem co nejhlouběji. Pak když už to dál jazykem nejde zarazím do ni čuráka. Dokonalé! Pohazuje hlavou, sténá a já divoce prirážím. Nakonec se do ní vystříkám. Tenhle okamžik miluji. Je to jako by mi v hlavě explodoval granát. Když se vzpamatuji, aniž bych vytáhl svou kládu z její kundy, si na ni lehám. Pozoruji její obličej pěkně zbízka a rukama mnu její ňadra. Vzlyká je sotva při vědomí. Kolem očí má zbytky šminek.

„Máš nádhernou kundu, takovou příjemnou.“ Blaženě mumlám. Olizuji a líbám ji na tvář a ústa. Slíznu slzy co ji tečou z očí. Ty taky nechutnají špatně. Po nějaké chvíli se mi chce močit. Nevadí její kundička mi poslouží jako záchod docela dobře. Znovu pokleknu, pečlivě nacpu už notně uvadlého chlapáka co nejhlouběji to jde a začnu si ulevovat.

„Ne, ne, posím, ne.“ Kňourá zlomeným hlasem. Teplá moč vytéká kolem mého čuráka z kundy ven a dělá na stole loužičku.

Musel jsem si odskočit nahoru dát si teplou sprchu. Poté co jsem se osušil a převlékl do županu, scházím opět dolů. Vítá mě ustrašeným pohledem. Bojí se, to je vidět. Přistoupím k ní s mokrou hadrou a mlčky utírám klín a stůl od moči. Nějaká hygiena být musí. Trochu povoluji navijáky v rozích stolu a odstraním špalek pod jejím zadkem.

Teprve potom promluvím. „A nyní bude následovat další lekce slušného chování. Nazvaná cukr a bič. Je to velmi účinná výchovná metoda.“ Zatím co mluvím beru pruh plátna a zavážu ji oči. „Popovídáme si. Když se mi budou tvé odpovědi líbit. Odměním tě rozkoší. Když se mi líbit nebudou bude to bolet. Rozumíš děvko?“

„Ano pane, prosím nebijte mě, udělám všechno co budete chtít.“

„Ty budeš dělat všechno co budu chtít ať chceš nebo nechceš. Teď drž hubu a neruš mě při práci.“ Zrychleně dýchá a lehce se potí. Beru mechanického robertka. Je napájen ze sítě a s pomocí elektromotoru a několika převodovek se může v pindě pohybovat vpřed a vzad, vibrovat a současně otáčet kolem své osy. Má oblou kovovou koncovku, silně vroubkované tělo z měkkého plastu z kterého navíc trčí několik polotuhých štětin. Je to nadstandartní model který jsem koupil za velké peníze přes internet. Díky kovové koncovce se dá snadno použít jako elektroda. Bolest a slast v jednom. Přesně podle potřeby. Opravdu vynalézavé.

A toto malé mistrovské dílo teď zavedu do její kundy.

Snaží se trochu uhýbat pánví. „Koukej spolupracovat nebo tě opět vypnu jak strunu.“ Houknu varovně. Okamžitě se přestává vrtět. Práci mezi nohama dokončím už bez vyrušování. Teď ještě upevnit kovovou svorku druhé elektrody na bradavku jejího prsu. Tenhle krokodýlek je pěkně ozubený. Tuším co se stane jakmile sevře citlivé maso.

„Au ááá auu!“ Zaječí bolestivě a škubne tělem.

„Ticho nebo uvidíš!“ Zmlkne a jen se kouše do dolního rtu. Ještě zapojit pultík ovládání. Je na něm jen pár tlačítek a dva potenciometry. Jednoduché ovládání pro jednu ruku.

Nastavím potenciometr tak na dvacet procent výkonu. Je třeba začít zlehka.

„Tak děvko, první otázka. Řekni mi kdo jsi?“

„Jmenuji se...Auuuu!“ Zaječí a bolestivě škubne tělem. To jak aktivuji naokamžik spínačem elektrošok.

„Špatná odpověď.“ Utrousím káravě. „Takže znovu, kdo jsi?“

„Já jsem...“ Začne ustrašeně a váhavě se odmlčí.

„Kurva?“ Tázavě napovídám.

„Ano pane, já jsem kurva.“ Vyhrkne. Pochopila rychle. Holt chytrá kurva.

„A dál? Jen pokračuj.“ Pobízím ji.

Polkne. „Jsem děvka, nadržená děvka. Mám ráda mrdání. Líbí se mi když jsem ošukaná.“ Zlehka se ji chvějí rty.

„Správně.“ Pokyvuji hlavou a mačkám druhé tlačítko, to co spouští robertka. Zlehka při tom škubne tělem ale nevykřikne. „Takže druhá otázka. Co jsi?“

Tentokrát s odpovědí nezaváhá. „Jsem vaše hračka, otrokyně a služka pane. Patřím jenom vám. Budu vás poslouchat na slovo pane. Jsem kunda a píča.“ Lehce se při tom prohýbá v zádech.

Svou spokojenost s její odpovědí vyjádřím tak že mlčky zvýším výkon robertka. Pak se ptám dál. „Výborně. Ty jsi vlastně ráda že jsem se tě zmocnil hm? Miluješ ponížení a bolest, nebo ne?“

„Ano pane, jsem šťasná že mě vlastníte.“ Vzlykne. „Jsem ráda že mě ponižujete a mučíte.“

Opět trochu zvednu výkon robertka.„Co mi takhle poděkovat za to ze jsem tě znásilnil. Za všechnu tu péči co ti věnuji, no?“

„Pane moc vám děkuji že jste mi prokázal tu čest a znásilnil mě. Jsem šťasná že jste se do mě vystříkal. Jsem ráda že jsem mohla olízat váš čurák a ochutnat vaše semeno.“ Je opravdu snaživá. „Miluji vás za všechno co jste pro mě udělal.“ Ujišťuje mě.

„Hmmm...Tys mi ale ráno přála aby mě chytili a vykastrovali. Copak to mělo znamenat. Chceš se snad otud dostat?.“ Namítám pochybovačným tónem.

„Ne ne pane.“ Vyjekne vystrašeně. „Já jsem blbá děvka a kurva. Já jen tak, abyste měl důvod mě potrestat. Moc se mi líbilo když jste mě pak bil přes kozy. A když jste mi do kundy napral ty dva umělý čuráky byla jsem štastná.“ (Tuto část o vibrátorech ji věřím.) „Zvlášť když jsem pak z nich musela olízat své vlastní šťávy.“

„Tak tohle už pro podruhé nedělej“ Varuji ji. „Důvody k tvému potrestání si dokážu vždycky najít sám. Rozumíš ty nadržená submisivní píčo?“

Horlivě kývá hlavou. „Ano pane, jsem nadržená kurva. Neumím se ovládat.“

„Fajn, řekni, taková kunda jako ty má určitě nějakou nejlepší kamarádku. Nebo ne?“ Měním náhle okruh otázek.

Překvapeně natočí hlavu za mým hlasem. Takovou otázku nečekala.„Ano pane.“ V hlase ji zazní ostražitý tón.

„Určitě je to kurva kočka jako ty.“ Připravuji si půdu.

„Ano prosím.“ Tentokrát zní její hlas lehce polichoceně. Je si zjevně vědoma co myslím výrazem "kurva kočka".

„Tak mi hezky vyprávěj, jak tě tvá nejlepší kamarádka znásilnila.“ Odpálil jsem svou bombu.

„J...mě nikdy neznásilnila!“ Vykřikla pobouřeně.

Přeruším ji. „Opravdu?“ Zastavuji mechaňáka v její kundě a stisknu tlačítko elektrošoků.

„Aůůů, ohhh, ahhh. Dooost. Neee, prosííím já jsem lhala.“ Křičí. Tělo má pod proudem prohnuté do oblouku.

„Právě proto že mi lžeš tak tě trestám.“ Vysvětluji klidným hlasem a na okamžik přeruším proud. Jen na okamžik, aby se mohla nadechnout. „Takže tě doopravdy znásilnila.“ Konstatuji a znovu aktivuji elektrický obvod.

„Aaaanoo, paaee.“ Skučí. „Zzzznaass...ahhh. Doost...prrrosss.“ Zastavím elektrošoky. Její prohnuté tělo ztěžka dopadne na stůl. Je zpocené. Rychle dýchá. Čekám až se trochu uklidní a začne vnímat.

Zlehka se dotknu její prsní bradavky, té co na ní má přiskřípnutý drát. Škubne s sebou, takže už je při sobě. „Tak a teď mi budeš celý příběh vyprávět. Se všemi podrobnostmi. Jasný ty držkundo?“

Kývne hlavou a několikrát polkne. Zdá se že neví jak začít. Rozhoduji se ji trochu napovědět.

„No tak, začni, popiš mi svou kámošku, jak vypadá?“

„Je...je blondýnka.“ Začne se zakoktáním. „Stejně vysoká jako já. Má zelené oči.“ Bezradně se odmlčí.

„Určitě má perfektní tělo.“ Usměrňuji rozhovor.

„Ano pane, má nádhernou postavu.“

„Jak velké má kozy?“ Táži se zvědavě.


...::: Tip pro Vás: Šimrátko Starburst - černé :::...
Sexshop Sexujte.cz


„Eh... "C" prosím.“ Odpoví s nepatrným zaváháním.

„Aha trojky.“ Přeložím si to. „Dál, stalo se to u tebe doma, co? Smluvili jste se že se u tebe staví a půjdete společně do divadla, hm?“

Zlehka kývne hlavou. „Ano pane, ten večer jsme chtěli jít do divadla.“

„Popiš co měla na sobě a co sis vzalas ty.“ Přikazuji.

„Měla...měla na sobě dlouhé, přiléhavé, černé šaty. Takové ty se špagetovými ramínky.“ Rozhovoří se konečně souvisle. „Doplněné úzkým stříbrným páskem kolem boků. A taky měla stříbrné náušnice, náhrdelník, náramek a prsten.“

Jsem spokojený jak ji to jde a zapínám robertka. To se projeví tím že zlehka škubne stehny.

„Taky měla kabelku prošívanou stříbrnou nití.“ Pokračuje. „Viděla jsem černé punčochy a lodičky na vysokých podpatcích. Já si oblékla korzet přes který jsem měla kabátek. Dlouhou sukni, takovou co je ke kolenům úzká a pak se rozšiřuje. Pod ní jsem měla krajkové kalhotky. Měla jsem taky lodičky. To vše bylo v tmavočervené barvě. Jen podvazkový pás a punčochy co jse měla byly černé. Náušnice jsem měla ze zlata.

Stála u mě v pokoji a moc se mě líbila, vypadala jako královna.“ Opět se na pár sekund odmlčí.

„Jen pokračuj“ Brouknu spokojeně a přidávám robertkovi na výkonu.

Olízne si rty, přitom začíná zlehka pohybovat pánví a reagovat tak na dráždění. To si zřejmě ale neuvědomuje. „Najednou přistoupila ke mě, chytla mě za vlasy a řekla že vypadám jako děvka takže mě znásilní. Pak mě strhla k zemi.“ Slabě a vzrušeně zasténá. Pak pokračuje. „Povalila mě na břicho, klekla si na mě a svázala mi ruce za zády.“ Opět slastně zasténá, tentokrát hlasitěji.

S úsměvem přidám robertkovi na výkonu a naslouchám pokračujícímu vyprávění.

„Pak mě odvlekla za vlasy na postel, rozepla zip na sukni a stáhla ji ze mě. Každou nohu mi pak uvázala do jednoho rohu u postele takže jsem tam ležela s roztaženýma nohama.“

Tohle už vzrušuje i mě, můj čurák je tvrdý jak kláda. Dávám robertka na maximální výkon.

Zasténá. „Ahh. Vyjmula z kabelky vibrátor. Ohh. Takový velký...uhh. Klekla mi mezi nohy. Ahh...ohh! Odtáhla mi prstem kahotky v rozkroku. Ohhh...óóhh. Pak ho do mě zarazilááá...aahh...oooó.“ Sténá rozkoší a přiráží pánví proti robertkovi. V koutku úst se ji objevují sliny a stékají po tváři.

Bleskově vyjímám vibrátor z její pochvy, vylezu na stůl a zajedu do ní svým penisem. Křičí rozkoší, záměnu zjevně vůbec nezaregistrovala. Cítím jak se její poševní svaly rytmicky stahují kolem mého macka. Začnu přirážet, její křik přejde v dlouhé nepřerušované skučení. Stříkám. Zakřičí a stáhne kundu tak silně že mám skoro strach o svýho čuráka. Trochu to bolí, ale zároveň je to úúúžasněpříjemný pocit. Bije zátylkem o desku stolu. Ještě ze sebe vymáčknu pár kapek spermatu a pak se na ni položím. Strhnu ji pásku z očí. Dívá se naprosto nepřítomě. Nevnímá že na ni ležím. Už je ale potichu. Zaraženým klackem cítím jak se ji rytmicky stahuje píča, stále slaběji a slaběji. Ozvěny doznívajícího orgasmu. A voní, její pot voní. Je to vůně ukojené ženy.

„No vidíš jaká si subinka, pořádně ses při tom rozparádila.“ Říkám s uznáním.

Podívá se na mě. A rozbrečí se. Ženský jsou fakt praštěný.

Pomalu slezu ze stolu. Nevšímám si ji a odcházím nahoru do kuchyně.

Za malou chvíli se vrátím. V rukách nesu dvě misky, takové ty plechové co se do nich dává žrádlo psům. V jedné je paštika a v druhé rohlík nadrobený v mléce. Dávám misky ke stěně, kousek nad podlahou je tady zapuštěno ve zdi oko. Tak akorát k upnutí krku nebo zápěstí. Moje otrokyně se už mezitím stačila uklidnit.

Přistoupím k ní. „Protože se mi líbil tvůj příběh, tak dostaneš odměnu. Žrádlo. Teď tě odvážu, nepokoušej se o žádné pitominky nebo dostaneš místo toho výprask, jasný?“

Pokorně kývne hlavou. „Ano pane.“

Odepínám okovy. Nejdřív na nohách, kolem kotníků jsou lehké oděrky. Nic vážného. Pak uvolním ruce, natáhne je před sebe a mne si zápěstí.

„Tohle jsem ti nedovolil.“ Řeknu varovně. „Koukej se posadit a ty ruce dej za záda, a pěkně rychle!“

Polekaně s sebou škubne, pak provede rozkaz.

Beru policejní pouta a zaklapnu je kolem zápěstí. „Ty ruce budeš držet za zády i tehdy když na nich nebudeš mít žádná pouta. Pokud ti neporučím jinak. Kapišto?“

Skloní hlavu. „Ano pane.“

„Slez na zem, na kolena.“ Chytnu ji za paži a pomůžu dolů. Držím ji za vlasy. „Tak jdeme, pěkně po kolenou až k miskám, šup.“ Mlčky poslechne.

Pomocí krátkého řetězu a visacího zámku upevním ruce do oka. Má jen tolik volnosti aby se mohla vkleče posunout o půl metru na jednu nebo druhou stranu.

Stáhnu vlasy do ohonu a zajistím je tenkým řemínkem. „Teď žer. A nezapomeň ty misky pořádně vylízat, úplně dočista. Rozumíš?“

Nahrbí se jak po šlehnutí bičem. „Ano pane.“

Zatím co hladově vylizuje stylem kočky domácí předloženou obědovečeři, opírám se o stůl kde byla před chvíli připoutána a analyzuji její vyprávění. Je jasné že takový parádní orgasmus neměla jen díky kolíku v kundě. A navíc tak rychle. Její pohádka o znásilnění byla dost krátká a vyvrcholení přišlo zároveň s koncem vyprávění. Takže se na tom spolupodílela i její sexuální fantazie. Co ještě? Ah ano, podrobně popsala co měla na sobě jak ona tak i její kamarádka. To by naznačovalo že má ráda luxusní, přiléhavé a vyzývavé oblečení. Mluvila o tahání za vlasy uh...a ještě o uvazování nohou. Závěr? Je to latentní subinka. Prima...udělám z ní aktivní supersubinku.

Dojedla, opatrně ke mě zdola vzhlíží. Kolem úst má zbytky jídla.

Nakloním se nad ní a zkontroluji misky. Jsou perfekně vyčistěné. „Výborně.“ Pochválím ji. „Co takhle poděkovat za dobré jídlo?“ Nadhodím tázavě.

Sklouzne pohledem ke špičkám mých nohou. „Vaše oddaná a nadržená otrokyně vám děkuje za jídlo které jste ji dal, pane.“ Děkovat tedy umí.

„Vydíš jak se rychle učíš. A teď další pravidlo slušného chování. Do očí se mi budeš dívat jen když ti poručím. Jinak mi budeš vždy koukat do rozkroku ne výš. Tam je totiž tvůj skutečný pán a vládce. No nemám pravdu?“ Směji se.

„Ano pane.“ Pronese pokorně. „Dívat se jen do rozkroku kde je váš penis. Miluji ho a otročím mu.“

Připnu ji na krk kovový obojek a na ten dlouhé vodítko. „Dobrá. Teď tě vezmu nahoru a pořáně tě vydrbu.“ Uvolním pouta z oka. „Tak pojď hezky za mnou.“

Táhnu ji nahoru a cestou vysvětluji. „Dělám to z čistě sobeckých důvodů ne za odměnu. Líbat na ůsta nebo na kundu která smrdí jak popelnice se mi hnusí. Koukej dělat co ti poručím a nepokoušej se kříčet nahoře o pomoc. Jednak by to stejně zvenčí nikdo neuslyšel. Jednak bych tě potrestal, jasný?“

„Ano pane, budu vás poslouchat na slovo. Slibuji.“ Ozve se za mnou.

Dovedu ji nahoře k jedněm dveřím, ty otevřu a obrátím se k ní. Okamžitě sklouzne očima dolů.

„Začneme velkou a malou potřebou, sedni na hajzlík.“ Prosmykne se kolem mě a rozpačitě se posadí. „Samozřejmě se hodlám dívat jak si ulevuješ.“ Objasňuji situaci a pohodlně se opírám o futro dveří.

Zvedne hlavu a podívá se mi prosebně do očí. Tak ji vrazím lehkou facku. „Tos zapoměla kam se máš koukat?“ Zasyčím. Okamžitě se vrátí pohledem na správná místa. „Zvykej si, budeš to dělat předemnou často. Buď tady nebo dole do kbelíku.“

Chvíli netrpělivě čekám. „Tak co je? Dělej.“

„Já...já nemůžu pane. Nejde mi to.“ Zašeptá stydlivě.

Krátce přemýšlím. „Aha, ty patříš mezi ty lidi kteří potřebují podráždit prstem na těch správných místech aby to šlo. Že? Dobrá, roztáhni stehna.“ Přistoupím těsně k ní a pokleknu před ní na jedno koleno. Přes její slabý odpor protáhnu ruku mezi stehny a nahmatám špičkou prosředníčku její řitní otvor. Jak jsem čekal je stažený. Lehkými krouživými pohyby dráždím a občas zatlačím prst přímo dovnitř, ne moc hluboko. Jen tak aby to bylo příjemné. Konečně křeč povolí, následuje pšouknutí. Pak už cítím jak se mi o prst otírá lepkavé hovínko. Ještě okamžik pokračuji v masáži. Na předloktí ruky mi dopadnou dvě nebo tři slzy.

Záchod se plní typickým pachem výkalů.

„A teď je čas uvolnit stejným způsobem močovod. Pravda že?“ Pronesu a aniž bych čekal na souhlas přesunu prst na příslušné místo. Lehce škubne celým tělem jakmile se tam dotknu. Po chvíli začne metoda působit. Teplý proud moči stéká po mé ruce a s typickým zvukem šplouchá na dno mísy...

Jakmile je všechno hotovo nastavím ruku před její ústa. Ani nemusím vydávat rozkaz, chápe okamžitě co po ni požaduji. Olizuje prsty, dlaň i hřbet ruky dokud nejsem spokojený.

„Fajn, teď vstaň a otoč se. Utřu ti prdel.“ Mlčky poslechne.

Po té ji vedu do koupelny. „Mimochodem kdy máš měsíčky?“ Ptám se cestou.

„Až za dva týdny pane.“ Hesne.

„Prima, už se těším jak tě při tom budu šukat.“ Prohodím.

Konečně dojdem do koupelny. Dotáhnu ji pod sprchu a připoutám ji ruce ke kovovému pochromovanému madlu na držení. Poodstoupím, svléknu župan, dám ho na háček a podívám se na ni. Je to krásný pohled jak tam stojí nahá, lehce předkloněná, s rukama pokrčenýma a upoutanýma za zády k držáku. Nohy má lehce rozkročené.

Zvednu ze země plastovou kabelu co tam je a zalovím v ní. „Dopoledne jsem v obchodě koupil nějaké věci pro tvou potřebu. Samozřejmě si všechny finanční náklady co s tebou budu mít sexuálně odpracuješ. Jak jinak.“ Vytáhnu zubní kartáček a dentální nit. „A teď koukej otevřít hubu. Mám práci.“

Jakmile má ústa plná pěny přistoupím ke sprše odšroubuji z hadice sprchový nástavec a spustím vodu. Tu nastavím na vlažnou.

„Nejprve ti vypláchnu tlamu, pak kundu a nakonec zadek. Tak drž.“ Poslouchá na slovo a přesně plní pokyny.

„Rozkroč se víc, ať ti můžu pořádně propláchnout píču.“ Zasouvám hadici co nejhlouběji to jde. Slabě vzdychá. Spíš rozkoší než bolestí jak si všímám. „A teď se předkloň. Ať můžu propláchnout prdel.“

Plesknu ji přes půlky. „Povol, tu staženou zadnici kurvo.“ Voda stéká po jejich nohou a mizí v odpadním otvoru.

Zastavuji na okamžik proud vody a našroubuji zpět sprchovou hadici. „Zůstaň předkloněná!“ Vyštěknu když se chce narovnat. „Teď se dáme do obličeje, pak vlasy a potom zbytek těla. Rozumíš?“

„Ano pane.“ Zahuhlá.

Po té co skončím s obličejem přistoupím opět ke kabele. „Mám tu pro tebe vlasový šampón. S vitamíny a kondicionérem. Vlasy budou zářit jak oheň. Jak aspoň tvrdí reklama.“ Směji se a rozvazuji kožený řemínek co ji drží vlasy v zátylku...

„Dobře, můžeš se narovnat.“ Oznamuji jakmile jsem hotový s vlasy. Odsunu ji pár mokrých pramenů na záda. „Pořádně tě namydlím a opláchnu tělo. Jen co ti sundám ten obojek. Pak ti ho zas nasadím, nemysli si že ne.“ Lehce ji ostříknu aby měla mokrou kůži. Začínám od krku, pokračuji rukama. Pak je na řadě hrudník a břicho. Zvlášť pečlivě mydlím její kozy, přivírá oči a vzrušeně oddychuje. Přitisknu se na ni zepředu obejmu ji a pracuji na jejich zádech a zadečku. Její mokré vlasy se mi pletou pod rukama, to nevadí. Má hlavu položenou na mém rameni a funí mi do ucha. Můj čurák je zase v pozoru a tlačí ji do podbřišku.

Sklouznu dolů rukama, popadnu ji za stehna vyzvednu a nabodnu. Současně udělám krok vpřed a přimáčknu ji na stěnu. Majetnicky a dlouze ji líbám. Na okamžik se pokouší odvrátit tvář ale pak se podrobí. Lehce ji kousnu do spodního rtu. Pak se přisaji na její ůsta a zkoumám jazykem jejich vnitřek. Naštěstí pro mne ji ani nenapadne že by mě mohla kousnout. Cítím že se blíží vyvrcholení. Vyjedu z ní a vystříkám se na její levé stehno. Pak pokleknu, důkladně ji promydlím v rozkroku. Přiráží proti mé ruce a sténá. Když se uklidní dodělám nohy, osprchuji ji i sebe a připnu zpět obojek.


...::: Tip pro Vás: Přísavky na bradavky Sexperiments Nipple Suckers :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...