Everything Butt
Public Disgrace
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Evino pokušení

Autor: Lev

Hodnocení

1234567

Lenka a Petr byl nedávno sezdaný relativně šťastný pár. Oba dva měli kolem 30 let. Petr byl pohledný černovlasý muž, sportovní postavy a pracoval v jedné nadnárodní obchodní společnosti. Lenka, jeho manželka, byla svěží a temperamentní blondýna jenž se nebála, jakéhokoliv experimentování. Jejím zaměstnáním bylo řízení řetězce vyhlášených restauracích, kde ve volných chvílích s radostí peskovala svoje podřízené za sebemenší drobnosti.

Jejich vzájemný vztah byl harmonický, i když pro Lenku, jenž byla horkokrevnější povahy, krapet nudný. Čím více trávila volného času s Petrem tím více si uvědomovala, že k jejímu štěstí potřebuje víc než jen milujícího manžela. V těchto chvílích pociťovala silnou touhu něco v jejich vztahu změnit. Ne, nechtěla ho opustit, milovala ho, to si dobře uvědomovala a dokonce si byla bezvýhradně jistá opětovaností svého citu. A přes to všechno cítila jisté neopodstatněné pochybnosti o správnosti jejich vztahu.

Lenka byla již delší dobu rozhodnuta, že jejich vztah musí projít určitou katarzí, která by jejich vztah zcelila. A to se mělo již brzo stát. Těsně před Vánoci pořádala Petrova společnost vánoční večírek, kam Lenka byla, ostatně jako všechny ostatní partnerky zaměstnanců, pozvána. Večírek proudil klasickým nudným tempem, kdy se kolegové z práce opijí a začnou naprosto nudné debaty o jejich nezáživné práci a jejich partnerky ve snaze nepropuknout v naprostou zoufalost, rozjedou se svou stejně zoufalou kolegyní banální dialog o počasí popřípadě o dětech. Lenka měla bohužel tu smůlu, že vyfasovala extra případ, matku dvou dětí posedlou zdravou stravou, neustále blábolící o blahodárných účincích jógy a porodu do vody. Chudák manžel pomyslela si Lenka, ještě předtím než spatřila jejího partnera, ale konec konců dobře mu tak, řekla si a lehce se usmála. Omluvila se, že musí jít na záchod a odešla směrem k WC hledajíc přitom svého muže aby ho přiměla k návratů domů, kde by se mohli alespoň pomilovat, což by lehce ozvláštnilo jinak velmi nudný večer.

Lenka po chvilce konečně zahlédla Petra a všimla si, že se baví s jeho novou spolupracovnicí, mimo jiné krásnou a mladou dívkou jménem Eva. Už od prvního pohledu ji tato dívka velmi zneklidňovala ale i fascinovala. Přišla k nim a nechala se Petrem představit, její pohled byl přímo hypnotizující. Lenka dlouho nevydržela její oční kontakt a musela své oči odvrátit na Petra. Její doslova panenské oči bezhlavě dlouho spočinuly na tom, kdo byl zrovna v dohledu. Lenka byla velmi zmatená, jelikož nikdy k žádné jiné dívce nepociťovala podobnou emoci. Nemohla si nevšimnout, jak tato velmi mladá a krásná dívka upírá svůj pohled na Petrovi a směje se každému vtipu a vůbec hltá vše co Petr vypustí z úst. Tento pocit ji naplňoval vnitřním neklidem, nicméně kdykoliv se podívala na dlouhé dokonalé nožky pokračující do malého zadečku, útlý pas a lehce se vzdouvající ňadra této hnědovlasé dívenky rostla její prazvláštní touha. Původ tohoto chtíče v dané chvíli přisuzovala svému lehce podnapilému stavu.

Lenka další zbytek tohoto večera raději zasvětila démonu jménem alkohol, se kterým měla dobré zkušenosti. Ráno po probuzení jí pak hlavou probleskla vzpomínka, na její rozhovor s Evou na dámských záchodcích. Vzpomínka očividně patřila do pozdější doby včerejšího večera. Dala si brufen a znovu usla. Ze snu ji probudila vzpomínka, jak sedí na záchodě před ní klečí Eva, upírá na ni svýma očima, její ňadra jsou nadzdvihovány shrnutou podprsenkou, jednu ruku drží za prohnutými zády a druhou laská svůj klín, slyší ji jak vzdychá. Zbytek tohoto velmi vzrušujícího zážitku stejně jako zbytek večera se nenávratně slil do alkoholové mlhy. Když se pak plně vzbudila zjistila, že je posedlá touhou znovu se setkat s Evou v podobně laděné bizardní situaci. Po několika dnech přemýšlení jak k vytoužené cíli dojít, se v Lenčiném mozku zrodil plán. Petr, který se jistě nenechá dlouho přemlouvat, pozve Evu do Lenčiného starého bytu za účelem tajné milenecké schůzky. Eva se jistě nechá zlákat, tím si byla Lenka téměř jistá. V bytě však bude čekat Lenka, která na oko sehraje žárlivou manželku jenž odhalila nevěru svého muže a dál se to už nějak vyvrbí, řekla si v duchu Eva a spiklenecky se po usmála. Když Petr vyslechnul její plán chvíli přemýšlel a nakonec souhlasil, dokonce přidal k jejímu plánu několik drobných vylepšení. Za týden bylo již vše připraveno a na pátek, po výměně pár pohledů, smsek a letných dotyků ve firemní kuchyňce, naplánoval Petr schůzku.

První přišla Eva, zazvonila na zvonek a čekala. Lenka ji otevřela dveře a pokynula jí rukou, aby šla dál. Poté co se dveře zabouchly ji vlepila facku. Políčkem ohromená Eva se nezmohla na žádnou reakci, toho Lenka maximálně využila a kolem krku ji obemkla černý latexový obojek, poté ji odvedla do koupelny. Tak holčičko odteď budeš dělat co já ti řeknu, zdělila jí Lenka dominantně. Evě se zablesklo v očích a lehce se usmála. V její nevinné dívčí tváři se mihlo vzrušení. Ano, cokoliv co si přejete, řekla Eva s lascivním úsměvem. Po těchto slovech schytala další facku. Říká se, ano má paní, vysvětlila svůj výchovný krok Lenka. Ano má paní, odvětila Eva s již sklopenýma očima. Tak ty malá kurvičko teď se vysvlékni donaha a šup šup jinak si vykoleduješ mnohem horší trest.

Eva se začala vysvlékat a Lenka lačně sledovala každý její pohyb. Její tělo bylo vážně nádherné, dlouhé štíhlé nohy, rozkrok ozdobený úzkým proužkem nakrátko oholeného ochlupení, ploché bříško a vyzývavé středně velká ale pevná ňadra ozdobené drobnými tmavými bradavkami, tohle tělo bohyně patřilo cudné dívčí tvářičce s malým nosem a dlouhými tmavými vlasy spletenými do dvou copů. Bude velmi zábavné si s ním pohrát, říkala si v duchu Lenka a při pomyšlení jak bude vypadat v kostýmku, který ji připravila se kousla do rtu. Když byla Eva plně zbavena oblečení přistoupila k ní Lenka a rukou jí pokynula aby si klekla, dala ruce za hlavu a maximálně se rozkročila. Bradu pěkně povystrčit vzhůru a hrudník vypnout, řekla Lenka a Evino tělo ihned reagovalo. Evino vzrušení prozrazovali její bradavky, které právě teď vyzývavě trčely do prostoru. Lenka vzala ze stolku provaz a svázala Evě ruce za zády a poté ji pouty připoutala k radiátoru. Vědoma si své fatální moci nad Eviným tělem k ním přiklekla, vzala její pravou bradavku mezi palec a ukazováček levé ruky a pořádně stiskla, pravou pak jemně vložila do Evina rozkroku a začala ji masírovat poštěváček. Eva byla z nastalé situace nesvá ale vědomě se nebránila. Netrvalo dlouho a začala slastně vzdychat, těsně před jejím vyvrcholením však Lenka náhle přestala a rukou ji dala facku přes levou bradavku. Pravidlo číslo jedna, žádný orgasmus bez mého svolení, je to jasné? Ano má paní, odvětila poslušně. Tak si to zkusíme ještě jednou a s těmito slovy vrátila svou ruku zpět do roztouženého rozkroku, ve kterém stačilo udělat pár pohybů a Eva polosténavě škemrala o možnost se udělat. Mohu mít orgasmus? žadonila Eva a konec otázky spíše zašeptala než řekla. Ne ještě ne odvětila Lenka a rukou nepřestávala se započatou masáží jen lehce zmírnila tlak na Evin poštěváček, věděla že Eva ještě chvilku vydrží. Stop prosím, jinak se udělám, křičela Eva. Poslušná čubička, pochválila ji Lenka, až s tebou dneska skončím budeš vědět, že jsou lepší zážitky než jen obyčejný orgasmus.


...::: Tip pro Vás: Souprava pomůcek pro klystýr :::...
Sexshop Sexujte.cz


Podobný průběh si zopakovaly ještě pětkrát než je přerušil zvuk zvonku. Lenka ještě rychle stačila dát na Eviny malé tmavé bradavky svorky s řetízkem, který ji pak vložila do jejích úst. Na chvilku si ho sem odložím, zažertovala Lenka a odešla otevřít dveře.

Petr čekal za dveřmi a nervozně přešlapoval. Lenka otevřela dveře a pokynula aby šel dál. Vysvlékni se do naha, řekla rychle a přísně Lenka. Petr, který byl u Lenky zvyklý na občasné sexuální experimenty, poslechl. Poté co se Petr zbavil oblečení mu Lenka na krk připnula tentýž obojek co předtím dostala Eva a oznámila mu, že se tímto okamžikem stává jejím otrokem. Popostrčila Petra do koupelny, kde ke svému úžasu Petr uviděl na zemi klečící Evu.

Když ji spatřil jak tam klečí svázaná se svorkami na jejich úžasných bradavkách, stopořil se mu okamžitě penis. A vidím, že Petříkovi se líbí co jsem udělala s Evou. Pohoň si ho, křikla na Petra, ale opovaž se vyvrcholit tu možnost udílím pouze já a až budeš téměř na konci tak mě o tom budeš informovat a já se rozhodnu co dál, toto platí bezvýhradně po celý dnešní den pro vás oba, oznámila Lenka panovačně. Jsem ochotná zapomenout co jste mi chtěli provést, ale bude vás to něco stát a ta cena je vaše dnešní otroctví. Petr i Eva souhlasně přikývli.

Petr si ho začal pomalu masírovat a díval se přitom na klečící Evu, jejíž svázané ruce jí prohýbaly záda a nutily Evu vypnout hrudník. Seděla poslušně na zemi a čekala co s ní Lenka udělá. Lenka přistoupila k Evě a svou lodičku vložila Evě jemně do rozkroku. Užívej si kurvičko dokud můžeš, řekla Lenka a zvětšila tlak natolik až se Eva málem nadzdvyhla. Eva přivřela oči a začala krouživým pohybem pánví ojíždět Lenčin lesklý střevíček. Lenka na ni potěšeně vzhlížela, poté si k ní přiklekla sundala jí obojek a svorky z bradavek a špičkou jazyka jí začala lehce přejíždět od vrcholku ucha dolů na krk. Lenka se snažila aby její dotyk jazykem byl pokud možno co nejjemnější, Eva si tento elektrizující pocit patřičně užívala a když jí Lenka přejížděla po krčku cítila na jemném chmýří její dech, hlavu jemně naklonila aby ho tak maximálně zpřístupnila Lence.

Evě naskočila husí kůže a Lenka pokračovala dále po vrcholu ramen, odkud sjela dolů na Eviny ňadra, kde spirálovitým pohybem obkroužila bradavky a zastavila se na okrajích dvorců, přičemž si dala velmi záležet aby se ani lehce bradavek nedotkla. Eviny bradavky byly napřímené ve slastném očekávání, Lenka vzala do ruky odložený řetízek, své rty přisála Evě na bradavku, silně ji vyceněnými zuby skousla a nasadila ji zpět svorku. Totéž zopakovala pro druhé ňadro a začala si hrát s řetízkem, které obě svorky spojoval. Tahala za řetízek směrem od Evy až byl tah natolik silný, že se svorky od bradavek odepnuly. Eva lehce zasténala a kousla se do rtu, toto Lenku velmi bavilo a zopakovala to ještě několikrát, Petr při tomto pohledu zrychlil tempo. Stop, stop zvolal Petr za okamžik, Lenka jen pobaveně odvětila, dobře máš povolení přestat ale vždy jen na chvilku. Lenka Evě řetízek trošku zkrátila a vložila jí ho do úst tak, že byl velmi napnutý a vytahoval Eviny ňadra vzhůru. Tohle se ti líbí co Petříku, pronesla k Petrovi za svými zády a slyšela jak čím dál kratších intervalech zahlašuje stop. Ne abys ho pustila, řekla Lenka a pro jistotu na řetízek navěsila těžké závaží, které by v případě že bude řetízek upuštěn nemilosrdně strhne obě svorky z bradavek.

Lenka se otočila na Petra a přešla k němu, přestaň s tím úporným snažením, dej ruce za záda a pořádně se narovnej. Lenka vzala do ruky jeho koule a pořádně mu je promnula, pak vzala do dlaně jeho penis a rázně jej začala honit. Těsně před vyvrcholením však přestala a plácla ho mohutně přes koule až se Petr zasykl a lehce se zkroutil dozadu. Postoj, drž postoj, okřikla ho Lenka a Petr se opět napřímil. Petrův penis tepal v rytmu jeho srdce a na špičce penisu se objevily první kapky milostného sekretu. Lenka si nabrala tuto šťávičku na špičku ukazováčku, přešla k Evě a začala ji rozmazávat kolem uvězněných bradavek. Ukazováčkem pak plynule přejela přes ploché bříško až dolů do Eviny kundičky. Eva přivřela oči a slastně vzdychala, vnímala každý Lenčin pohyb. Její steny braly na intenzitě, když v ten okamžik zapomněla na řetízek a ten jí vypadl ze sevření zubů a strhl jí svorky z bradavek. Eva vydala sten, plný bezmocného nadržení. Lenka však již dál nepokračovala, vstala, přešla k Petrovi, znechuceně se podívala na jeho ochlupení kolem penisu a řekla rázně, tohle musí dolů.

Pokračování příště.


...::: Tip pro Vás: Peříčko - růžové :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...