Divine Bitches
Wired Pussy
Device Bondage
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Evada

Autor: Domslave

Hodnocení

1234567

Kristýna ležela nahá na posteli v cele. Za svůj obojek byla řetězem připoutaná k pelesti, ruce a nohy měla ponechané volné. Teprve pár týdnů uteklo od poslední operace, která dotvořila její tělo do současné konečné podoby. I když za sebou zrovna neměla žádný trest, přes to plakala a zmítaly s ní obavy. Dle dohody její majitelé, Pán a Paní, jí zajistili přeměnu z kluka na dívku s obojím pohlavím tak aby jim mohla sloužit jako univerzální sexuální hračka, služka a otrokyně. I když to bylo přesně to, co si Kristýna dlouhá léta tak moc přála, nebyla si jistá stoprocentně, jestli jednoduše „nešlápla vedle“ a jestli se se svým novým životem sama nezradila. Nicméně tato nerozhodnost u ní byla normální a byl to právě i důvod proč nad sebou potřebovala silné vedení.

Po chvíli vstoupila do cely Paní. Kristýna si ihned začala utírat slzy z očí, ale Paní si jich stejně všimla. „Proč bulíš?“ zeptala se. Kristýna jí se studem svoje pocity sdělila. Paní to očividně bylo proti srsti, ale jen řekla: „Prostě na to zapomeň. Teď ses v podstatě znova narodila, patříš nám a když budeš mě a Páníčka poslouchat, tak se tady nebudeš mít zle.“ Tahle slova aspoň trochu dávala Kristýně naději, že se nemusí tak strachovat a odpověděla jak už byla naučená: „Ano Paní.“

Paní odemkla Kristýně řetěz z obojku a pokračovala: „Doktor říkal, že se ti jizvy už hojí, takže můžeš nosit i těsnější oblečení. Obleč si uniformu, kalhotky zatím vynechej a pak jdi pomoct Nikole s obědem.“ Potom Paní zase odešla. Jelikož se Kristýna za tu krátkou dobu, co je u svých majitelů, už naučila, že otálet s uposlechnutím příkazů je nejlepší způsob jak dostat výprask, ihned vstala a začala se oblékat.

Nejdříve si natáhla na nohy světlé průsvitné latexové punčochy, které zajistila latexovým podvazkovým pásem. Potom si oblékla černou latexovou uniformu služebné s ramínky a minisukní, ke které navrch přidala černý latexový korzet. Následně si na ruce natáhla černé dlouhé latexové rukavice. Nakonec si kolem pasu zavázala bílou krajkovanou zástěrku, vlasy si svázala bíločernou krajkou a obula si latexové boty na vysoké podrážce a podpatku. Nejen, že Kristýna měla obě pohlaví, ale navíc měla na hlavě implantované i dva malé černé latexové růžky a na kostrči krásný latexový ocas, který jí dosahoval až ke kotníkům nohou. Jako běžný člověk by asi budila velký údiv nebo možná znechucení, ale jako otrokyni jí tyto věci úžasně doplňovaly a dokazovaly, že je jedinečným předmětem ve vlastnictví svých majitelů. Ještě si na svém oblečení rychle urovnala všechny faldy a nerovnosti a pak už šla za Nikolou do kuchyně připravovat majitelům oběd.

Nikola byla také otrokyně a sloužila u majitelů o něco déle než Kristýna, ale ona jako skutečná dívka bez žádných vylepšení. Ona a Kristýna se spolu moc nebavily. Jednak to měly zakázané a jednak když si Pán a Paní pořídili Kristýnu, tak na ní Nikola žárlila a vše skončilo až velkým výpraskem obou otrokyň.

Když otrokyně nemusely zrovna sloužit svým majitelům při jejich hrátkách, tak plnily úlohu služek. Staraly se o pořádek, připravovaly jídlo nebo pomáhaly majitelům například s nákupy atd.


...::: Tip pro Vás: Přísavka na bradavky :::...
Sexshop Sexujte.cz


Po dalším asi týdnu, kdy už se zdál být Kristýnin rozkrok zcela zahojený, se majitelé rozhodli vyzkoušet si s ní trochu intimního potěšení. „Kristýno, k noze.“ Kristýna ihned přišla do obýváku, kde dostala na obojek vodítko a majitelé si jí odvedli k sobě do ložnice. Pán a Paní si sedli na postel a poručili Kristýně aby se svlékla do naha a vlezla si k nim. Pak jí vlídně oznámili: „Dnes je pro tebe velký den Kristýno. Dnes se budeš poprvé milovat jako dívka. Ale neboj, bude se ti to líbit.“

Kristýna seděla mezi majiteli a ti jí začali pomalu líbat a hladit po těle. Nejdříve po zádech a na ramenou, pak se zaměřili na její prsa a nakonec i na rozkrok. Kristýna měla unikátní pohlaví. Měla vagínu i penis, přičemž varlata měla zašitá v podbřišku, kde také měla malou „kapsu“, kam šlo její penis zastrčit, takže v plavkách vypadala jako dívka. Byla to tedy Evada – Eva / Adam – kluk i holka. Majitelé Kristýnu dál laskali a vzrušovali dokud se u ní neobjevila erekce. Během toho měla chvílemi tendence si dát ruce do klína a bránit Pánovi aby v jejím vzrušování pokračoval. Paní jí do ucha pošeptala ať se nebrání a pro jistotu Kristýnu za ruce vzala a držela jí je za zády. Kristýna se začala mírně chvět, na půl nervozitou a na půl vzrušením.

Když už byla dostatečně vzrušená, Pán poručil, aby teď vzrušovala ona jeho, vzal vodítko a přitáhl Kristýnu ke svému penisu. Ta pochopila a začala penis něžně olizovat a nabírat do úst. Paní jí nyní pustila ruce, takže Kristýna si jimi mohla pomáhat a působit Pánovi víc potěšení. Pán přidržoval Kristýně hlavu tak, aby jí jeho penis zajížděl co nejhlouběji do pusy. Na to nebyla ještě zvyklá a chvílemi se začínala dávit a prskat sliny. Musela to ale vydržet, dokud se i Pánův „nástroj lásky“ taky neztopořil zatímco Paní ležela vedle a kochala se pohledem na oba dva.

Poté Kristýně Pán spoutal ruce za zády policejními pouty a položil ji na záda. Společně s Paní jí přilepili na prsa elektrody od přístroje na elektrošoky a do pusy jí přivázali roubík ve tvaru balónku. Následně Paní znovu začala posilovat Kristýnino vzrušení nejdříve jen rukama a pak i orálně. Až byla Kristýna zase dostatečně vzrušená, tak Paní nasedla na její penis, vzala do ruky ovladač od elektrošoků a za pomalého přirážení začala do Kristýniných ňader pouštět proud. Nejdříve v malých a slabých impulsech, na které Kristýna reagovala slabým sténáním, ale s rostoucí vášní v těle začala Paní impulsy zesilovat. Zatímco Paní se nádherně vzrušovala sexem s Kristýniným penisem ve svém nitru, Kristýna ječela bolestí a zmítala sebou, takže jí musel Pán držet aby zůstala ležet na posteli. Jelikož ji majitelé pravidelně trénovali, aby ve svém hlase odbourala někdejší mužskou hrubost, Kristýna uměla na bolest reagovat již naprosto automaticky vysokým křičením, vzlykáním a dalším skučením. S každým dalším elektrickým impulsem Kristýna samovolně zatínala svaly a její tělo se nořilo do směsice bolesti a vzrušení, které rychle vyvrcholilo a její mušlička se zalila jejím vlastním spermatem. Díky tomu, že neejakulovala penisem, se s ní Paní mohla milovat bez antikoncepce aniž by se obávala těhotenství.

Paní ale ještě nevyvrcholila, a tak Kristýně sundala roubík, chytla jí za vlasy a silou jí přitáhla ke svému klínu, aby jí uspokojila. Vlasy nepouštěla, takže Kristýna musela zabořit svůj jazyk hluboko mezi stydké pysky Paní a vylizovat její lasturu, dokud jí neudělala a kdykoliv se Paní nelíbil způsob pohybů jazyka v jejím nitru, usměrnila Kristýnu dalším elektrickým impulsem do jejích prsou. Konečně se Paní udělala a pokropila Kristýnu svojí vlhkostí, kterou Kristýna musela ještě všechnu vylízat.

Nyní přišla ta velká chvíle celého dovádění. Pán si přetáhl Kristýnu k sobě a položil jí opět na záda. Zatímco příjemně unavená Paní si pohodlně lehla vedle nich, aby se mohla kochat nadcházející podívanou, Pán začal znova dráždit Kristýnu rukou v jejím klínu a na prsou. Uslzená Kristýna mírně vzlykala a sténala, což Pána vzrušovalo, takže jeho erekce na sebe nenechala dlouho čekat. Poté Kristýně roztáhl nohy, chytl ji rukama pevně v pase a připravil svůj penis mezi jejími stydkými pysky načež do ní rychle a tvrdě zajel. Jelikož po svojí přeměně na evadu byla Kristýna panna, zakřičela bolestí způsobenou nenadálým surovým protržením blány a vůbec prvním užitím její vagíny. Pán však nepřestával v milování, chytl si ji jednou rukou za prso a pokračoval dál v přirážení. Pro Kristýnu to znamenalo další bolest, ale s rukama za zády nezmohla nic, než naříkat a vzlykat. Mohla jedině dát nohy Pánovi kolem pasu a pomáhat mu jimi přirážet, aby to měla rychleji za sebou. Pán navíc nic neodbýval a zajížděl do Kristýny skutečně důkladně a dával si na čas, asi aby si tento zážitek oba dlouho pamatovali. Paní mezi tím Kristýnu hladila a utěšovala šeptáním, že si vede skvěle. Trvalo to snad celou věčnost, než Pán konečně vyvrcholil a vystříkal do Kristýny proud spermatu. Potom její odpaněnou mušličku opět bez velké něžnosti opustil a poručil jí olízat jeho penis od všech spermií, zatímco se líbal s Paní, se kterou nakonec oba odešli do koupelny. Kristýna musela zůstat ležet na posteli stále s rukama spoutanýma za zády, brečela a z její vagíny slabě vytékalo Pánovo sperma smísené s trochou její krve.


...::: Tip pro Vás: Bičík s gumovým šimrátkem - červený :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...