Sex And Submission
Whipped Ass
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Eva

Autor: Christina

Hodnocení

1234567

Věnováno Christině, tak se totiž měla jmenovat. Ve skutečnosti má jen obyčejné české jméno, které však i v angličtině má nádherný zvuk EVA...

...že byla submisivní, věděla už dávno před tím, než jsem na ní natrefil, jen si to asi nechtěla připustit, či se tím jakkoliv zaobírat, ale začnu vyprávět od samého začátku...

...psal se rok 2000 a já jsem trávil svou i když pracovní, tak přesto dovolenou ve slunném Španělsku. Protože jsem byl velice přepracovaný a potřeboval jsem určitý druh relaxace, chodil jsem na večerní procházky po pobřeží, kde jsem měl možnost pozorovat dívku, která se bezostyšně koupe v nočních vlnách Středozemního moře.Něčím mě lákala, něčím mě přitahovala. Její chování, její pohyby těla a její suverénnost, kterou jsem už v myšlenkách toužil krotit. Netrvalo mi dlouho abych si zjistil, kde je neznámá ubytovaná, na jak dlouho a z jaké že to země pochází. A neuniklo mi ani to, že tak jako každou noc chodila svým tělem těšit vlny, tak zrovna tak každé ráno chodila zdravit východ slunce..Pozoroval jsem jí pár dní, kochal se svým neutuchajícím chtíčem, ale nechtěl jsem nic uspěchat, i když jsem věděl, že nemám moc času na to, abych jí poznal.

V neděli, když byla na trhu, jsem jí doslova pronásledoval, několikrát jsem měl možnost cítit její vůni a letmo se dotknout jejích vlasů, nepatrně se svým tělem natlačit na její. Všimla si toho a její reakce byla úžasná:

vztekle vyhlížející pohled, který vyzýval a provokoval k další akci, několikrát mě oslovila jakousi českou nadávkou ( jediná řeč, kterou neovládám je čeština a veškeré slovanské jazyky )...Toužil jsem po ní víc, než po kom komkoliv jiném před ní.

Oslovil jsem jí, možná moc brzo, ale už jsem svou touhu neuměl udržet na uzdě. Mé pozvání na večeři přijala, i když u toho namluvila spousty pro mě nepochopitelných slov v tom nešťastném jazyce. Přišla na schůzku naprosto neupravená. Ne že by se mi to nelíbilo, ale překvapilo mě to, protože jsem byl zvyklý, že se kvůli mě mohly subinky přetrhnout, aby vypadaly co nejlépe. Měla na sobě jednoduché šaty , které měly úzká, trojitá ramínka, z nichž koukala celkem obyčejná podprsenka a kalhotky, které lemovaly její boky měly taky nevýraznou barvu, řekl bych stářím zapranou..Začala mě lákat ještě víc. Její první věta byla, že se omlouvá, ale mluví buď česky, nebo německy, taky maďarsky, ale španělsky se domluví částečně , angličtinu nesnáší a pak ovládá hebrejštinu s arabštinou a u toho na mě hodila ledabylý pohled, který mi měl říct - a máš to , frajere - V tu chvíli mi bleskla hlavou skvělá myšlenka, že neznámé krásce neprozradím, že němčina je můj téměř rodný jazyk a kromě ní ovládám dalších patnáct jazyků a začal jsem na ní mluvit skutečně rodnou vlámštinou a bavil se tím, jak jsem jí dostával do úzkých a do rozpaků. Neustále jsem slyšel nádhernou němčinou, že si takhle asi nepopovídáme a že začíná být zoufalá, protože si navzájem nerozumíme, u toho pohazovala rukama a lamentovala, že to nemá smysl a ani budoucnost.

Když nám přinesli mnou vybrané pokrmy, dychtivě jsem jí hltal a pronásledoval svým pohledem. Její nervozita značně stoupala a chovala se jako malá holka. Bylo mi to k smíchu, ale držel jsem se pěkně zpátky, asi abych jí neodradil. Když jsem vzal do ruky její příbor a ruce jsem jí složil do jejího klína, vytřeštila oči a tázavě hledala pomoc u pobíhajícího personálu malé hospůdky. Bránila se slovy a ruce mi neustále strkala tam, kam já jsem nepotřeboval. Že byla submisivní jsem pochopil v momentě, kdy jsem s velmi naštvaným pohledem zamlaskal a oči sklopil do jejího klína. Bez jakéhokoliv odporu si složila ručky v pěst zpátky do klína a tupě zírala před sebe. Byl čas na první trest, ale špatně by se mi realizoval a tak jsem to všechno přešel a začal jí krmit. Když to všechno snědla, neodpustil jsem si malinké ponížení, a otřel jí ústa a bradu ubrouskem. Vybuchla, jako špatně načasovaná nálož a prudce se zvedla ze židle a bez mrknutí mi zmizela z očí..Vyběhl jsem za ní a opět pouze svým pohledem a lusknutím prstů, jsem jí poslal zpátky na místo. Byl čas na druhý trest. Věděl jsem, že než se dostaneme k samotnému trestání a převýchově k obrazu mému, uplyne mnoho dní. Přesto jsem se té myšlenky nechtěl vzdát a pokračovat v manévrech.


...::: Tip pro Vás: Erotický bič 7-Heaven A0217 černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


Naprosto beze slov jsem jí pak doprovodil k hotelu a jemným pohlazením po tváři a polibkem na krk se s ní rozloučil. Tolik jsem si přál, si jí odvést k sobě a nebo alespoň být u toho, jak o tom přemýšlí a jestli touží po tom, po čem bych si já přál, aby přemýšlela...toužila... , aby ona sama chtěla, víc než já, dojít až na samotný vrchol.

Druhý den jsem se hned ráno vypravil do Madridu, abych koupil vlámsko - německý slovník a tím jí donutil se mnou komunikovat v mém rodném jazyce.

Nákup byl úspěšný a já jsem se už jen těšil na pozdní večer, až jí překvapím , jak se ráchá v mořských vlnách.

Hodně jsem jí překvapil svou přítomností na jejím oblíbeném místě a protože jsem jí opravdu nechtěl nějak vyplašit a nebo jakkoliv odradit, dal jsem jí dostatečný čas a tak i možnost, aby přede mnou nemusela stát náhá.

To ještě asi ani netušila, že později si této pozice užiji víc než dost. Předal jsem jí dárek v podobě kapesního slovníku, k tomu napsaný vzkaz ve vlámštine. Opět jsem jí políbil na krk a zmizel jsem v nádherně teplé noci a nechal jí tam stát s výrazem překvapeného děvčátka. Na vzkazu bylo napsáno, že jí očekávám zítra v osmnáct hodin před jejím hotelem a, že bych jí rád vzal na projížďku jachtou a zároveň tam stálo, že odmítnutí nepřijímám. Byl jsem zvědav, jak se s tím vším popere a moc mě mrzelo, že nemohu někde z povzdálí pozorovat její chování.

Další podvečer jsem byl už nachystaný v zadní hale hotelu, kde byla ubytovaná. Seděl jsem tak, abych viděl na přední dveře, jestli tam skutečně bude stát, v tolik, v kolik jsem chtěl. Ani jsem nebyl moc překvapen, když jsem jí viděl čekat, něžně neupravenou, své kudrnaté vlasy měla jen tak spojené jakousi sponou, šaty, které jsem na ní už viděl na trhu a slovník v ruce.Nechal jsem jí tam chvíli stát a nemohl se vynadívat na ten její klid v duši, jakoby neměla ani špetku strachu..Po několika minutách jsem k ní přistoupil, pozdravil a zeptal jsem se jí, zda má s sebou plavky. Chvíli na mě zírala a pak jí napadlo začít listovat ve slovníku, při čemž přes zuby cedila bohovskou němčinou, že by se mi taky hovno stalo, kdybych se namáhal a naučil německy.Dalo mi to hodně práce, abych nevybuchnul smíchy a výtkou. A abychom nestáli před hotelem dlouho, tak jsem jí to ve svém jazyce v tom slovníčku našel, ona si to přečetla a zrudla, a zakroutila hlavou, že nemá. Automaticky mi v němčině odpověděla, že si pro ně doběhne a když viděla můj výraz v obličeji, nevěděla, zda je to proto, že nerozumím, nebo proto, že už není čas na další pauzu a čekání, než donese plavky. Jen jsem prohodil, že má smůlu a že se bude muset koupat nahá, vzal jsem jí za ruku a šli jsme k přístavu.Celou cestu se snažila si mou větu najít ve slovníku a tím mě opět utvrdila, že to nebude jen bezmyšlenkovitá a poslušná subina, ale naprosto racionálně přemýšlející bytost, se kterou se nebudu nudit.Když se jí povedlo si to přeložit, vytřeštila na mě oči a zoufale kroutila hlavou, že ne. Já jí na to odpověděl jenom svým pohledem, že nebude mít jinou možnost. Začla si kousat spodní ret a nadšení z výletu na jachtě, bylo rázem pryč. Snažila se i utéci. To mě překvapilo, ale mé reakce jsou hbitější a bystřejší a tak neměla žádnou šanci.Mohl jsem si s chutí pamatovat, že už má tři přestupky za sebou...

...pokračování příště...


...::: Tip pro Vás: Vibrátor Mystim Sizzling Simon eStim černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...