Hogtied
Fucking Machines
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dvojčata

část 2.

Autor: Sonya

Hodnocení

1234567

Od prvního zážitku s převlečením za holku jsem pochopil, že mě to vzrušuje a tak jsem v tom chtěl pokračovat. Ze začátku jsem chodil do koupelny a zkoušel si z prádelního koše použité kalhotky, zejména ségřiny, protože máminy mi byly příliš velké. Po nějaké době jsem ale zatoužil vyzkoušet obléci si nové, krásně vonící kalhotky a tak jsem začal chodit do ségřina prádelníku.

Potají jsem si je zkoušel, když jsme byl sám doma. To bylo většinou každé úterý, když mi končilo vyučování dřív, protože sestra, chodili jsme spolu i s Hankou do stejné třídy, měla s děvčaty hodiny vaření a kluci měli volno.

Vždy jsem se nemohl dočkat až budu doma sám, vezmu si čisté kalhotky a udělám se. Musel jsem dávat pozor, abych je neušpinil semenem a taky jsem je vždy pečlivě složil a vrátil na místo, tak jak byli, aby sestra nic nepoznala.

Jednou jsem zase přišel v úterý dřív domů, hned jsem se vrhnul do sestřina prádelníku po kalhotkách a byl jsem zrovna v nejlepším, když jsem uslyšel klíč v zámku a strnul jsem. Sestra se vzápětí objevila v pokoji a uviděla svou skřín dokořán a své kalhotky na mně.

"Kdo ti dovolil hrabat se mi ve skříni? Jak sis to mohl vůbec dovolit?" zaječela Jana. "Za tohle mi zaplatíš."

Nezmohl jsem se na odpověď.

"Okamžitě je ze sebe sundej!"

Poslechl jsem, ale nestihl jsem si na sebe nic obléci, takže jsem stál před ní nahý. Ona se mezitím vrátila s pomlázkou, kterou vždy otec schovává do skříně a vyplácíme s ní ségru i mamku o Velikonocích.

"Co ...co chceš dělat?" vyděšeně jsem zakoktal.

Přikázala mi, abych se přehnul přes opěradlo křesla a vystrčil na ní zadek. Nezbylo mi než poslechnout a ona mě hned přes něj začala švihat, ale tím koncem, za který se pomlázka normálně drží. Pěkně to štípalo, křičel jsem a prosil jsem jí, ať toho nechá, ale nepřestala, dokud jsem neměl zadek červený jako pavián. Těch ran bylo snad padesát.

"To máš za to a opovaž se mi příště hrabat bez dovolení ve věcech," řekla.

"Nebudu, trest jsem přijal, ale o Velikonocích ti to vrátím," vyhrožoval jsem.

"To se ještě uvidí," ušklíbla se. "Nemysli se, že jsem nevěděla, že si už skoro rok zkoušíš mé prádlo ze skříně. Kalhotky byly jinak poskládané, trochu jsem i cítila, že je měl někdo na sobě a hlavně jsem v několika z nich našla tvůj chlup. Hned mi bylo jasné, že si je zkoušíš a onanuješ v nich."

Sklopil jsem hlavu a styděl jsem se. "Když já s tím chtěl přestat, ale nemohu si pomoct. Jsem jako smyslů zbavený, až když ukojím své pudy, tak mě to mrzí," vysvětloval jsem.

"Dobrá, něco vymyslíme," řekla.

Odešla někomu telefonovat a za chvíli se vrátila do pokoje. Já byl mezitím už oblečený v trenýrkách a zadek mi po výprasku jen hořel.

"Jedeme s Hankou za chvíli na výlet, pojedeš s náma," přikázala mi. "Ale jako holka!"

Srdce mi radostí poskočilo, že budu opět v kalhotkách, punčocháčích a sukni, na druhou stranu jsem měl obavy, že budeme mezi lidmi a jestli to někdo nepozná. Jana si oblékla přes bílé kalhotky riflové kraťasy a k nim tyrkysové tričko. Mně připravila své čisté bílé kalhotky, co jsem měl předtím na sobě, k nim růžové triko, červené punčocháče a bleděrůžovou sukni.

Zazvonil zvonek a přišla Hanka s parukou, která měla stejný střih vlasů jako má sestra. Takže když jsem si jí nasadil, byli jsme od sebe k nerozeznání až na jednu maličkost. Holkám už totiž pomalu začala růst prsa.

Jana si ale věděla rady. Přinesla rozpůlený pingpongový míček, na každé půlce byl na vrcholu nalepen korálek, který měl nahradit bradavku. Sundal jsem si triko, sestra mi půjčila horní díl z plaveckých bikin a do košíčků jsem vložil pingpongové míčky. Po uvázání a oblečení trika to vypadalo, jako když mi taky rostou prsa. Co do jejich velikosti jsme na tom byly všechny stejně.

"Teď je z tebe pořádná holka. A jak ti vlastně máme říkat?", zeptala se Hanka.

"Nabízí se sice Jana, ale to byste byly dvě. Navrhuji jiné jméno od J."

"Co třeba Julie?", nesměle jsem navrhl.

Holky souhlasily.


...::: Tip pro Vás: Mystim Charming Chuck - popruhy pro elektrosex :::...
Sexshop Sexujte.cz


Vyrazily jsme na autobus směrem do centra, kde bydlela teta Hanky, která byla zrovna nemocná. Teta nás hezky přivítala, my jí pomohly s úklidem bytu, dala nám seznam velkého nákupu a tisícikorunu, zbytek si prý máme nechat. V samoobsluze na náměstí jsme nakoupily, co jsme měly a ještě nám zbyly zhruba tři stovky, Hanka se své stovky vzdala a Jana zrovna tak ve prospěch mě s jednou podmínkou. Že za to nakoupíme oblečení pro mne. Šly jsme tedy do obchodu s oblečením a spodním prádlem a nakoupily dvoje kalhotky, jednu dívčí podprsenku, dvoje punčocháče a sukýnku.

Po dlouhém nákupu se nám ale všem chtělo hrozně moc na záchod, tak jsme šly do jedné restaurace na náměstí, kde jsou toalety hned za dveřmi a nehrozilo, že nás někdo hned vyhodí. Hanka zatím hlídala nákup a my šly na WC.

Už jsem bral za kliku, když na mě ségra zasyčela: "Co blbneš, ses přece holka."

"A jo, díky," automaticky jsem totiž zamířil na pánské.

Vešly jsme tedy na dámské WC, kde jsem si v kabince sundal punčocháče a kalhotky, nadzvihnul sukni a vsedě se vyčůral. Pak jsme vystřídaly Hanku, která si také došla a vrátily jsme se k tetě, které jsme pomohly uklidit nákup, ona uvařila čaj a pak jsme si povídaly. Pak se s námi rozloučila slovy:

"Moc vám děkuju, děvčátka, a ráda vás zase někdy uvidím."

A my jely domů. Rodiče šli ten den do divadla, takže večeři jsme snědly, já myl nádobí, abych si zvykl na dívčí roli, jak to komentovala Jana. Ona mi mezitím vyklidila část své skříně a řekla, že mé nové oblečení budu mít u ní ve skříni, aby to mamce nebylo podezřelé, kdyby ho našla u mě ve skříni.

Zůstal jsem v sukni až do večera, pak jsem se převlékl do pyžama a šel spát. Rodiče přišli až v době, kdy už jsme spali.

Opět se mi zdál krásný sen. S Hankou a Janou jsme byly na koupališti. Všechny jsme byly krásně opálené a měly jsme na sobě bikiny, kluci na nás mohli oči nechat, ale ti mě nezajímali. Měl jsem jiný problém, holky chtěly namazat krémem na opalování.

Ležely na břiše, horní díl plavek měly rozepnutý, zatímco já měl problém skrýt erekci. U ségry to ještě šlo, ale když jsem mazal Hanku, dával jsem si záležet, zajel jsem jí rukou i pod dolní díl plavek, až mi ruku ze svého zadku odtáhla a řekla: "Julčo, tam už nemusíš, tam už mám plavky. A teď tě namažu já, lehni si."

Lehl jsem si a nechal se mazat na zádech, Hanka si dávala záležet, bylo to jako masáž v erotickém salónu. Pak mě plácla rukou po zadku a řekla: "Hotovo."

"A co přední část těla?" zeptal jsem se.

"Tu si snad namažeš sám. Nemysli si, že jsem si nevšimla té boule mezi tvýma nohama," zaskočila mě Hanka.

"No, teda Julčo?" přidala se Jana.

Nevěděl jsem, co říct a dal si přes stehna ručník. Jana si šla zatím odskočit.

"Mne to náhodou potěšilo, že tě vzrušuju," řekla najednou Hanka. "Ale kdyby někdo viděl takovou pěknou holku s boulí mezi nohama, to přece nechceš. Musíme vymyslet, jak to zakrýt."

"Já ti ukážu," vykřikla Jana a v tu chvíli mi přistála na obličeji sprška ledové vody. Okamžitě jsem se probudil a ničemu jsem nerozuměl. Nade mnou stála Jana, už oblečená do školy, s prázdnou miskou s ještě stékajícími kapkami po jejích stěnách.

"Tak ty si myslíš, že tu budeš vyspávat, když máš jít do školy, co?"

Konečně jsem si uvědomil, kde jsem a co se stalo. Večer jsem si totiž zapomněl nařídit budík, tak mi ho ségra nahradila.

"Co blbneš, teď mám mokrý polštář," vynadal jsem jí.

"To uschne. Musela jsem tě probudit, když si mě neslyšel. Honem obléct, rychle nasnídat a jdeme, ať nepřijdeme pozdě."


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - svorka Bi-Polar General Purpose Clamp :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...