Hardcore Gangbang
Device Bondage
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dvojčata

Autor: Sonya

Hodnocení

1234567

Je mi čtrnáct, jmenuji se Honza a rád se převlékám do spodního prádla své sestry Jany, která je jen o deset minut starší než já. Oba jsme si v obličeji hodně podobní, postavu máme stejně vysokou, ona má jen delší hnědé vlasy, já je mám střižené hodně nakrátko.

Poprvé jsem měl na sobě dívčí prádlo před dvěma roky o prázdninách, když jsme byli se sestrou a její stejně starou kamarádkou blondýnkou Hankou na koupališti, které je blízko bydliště Hanky. Blbli jsme v bazénu a pak čekali až uschneme, abychom šli znovu do vody.

Když se později holky slunily, tak jsem na ně stříkal studenou vodu. Ječely a snažily se mě chytit, ale neúspěšně. Skočil jsem před nimi vždy zpět do bazénu. Po několika hodinách se obloha zatáhla a začala obrovská průtrž. Ani jsme nestihli opustit koupaliště a byli jsme mokří až na kůži. Dala se do nás zima a Hanka navrhla, ať se u ní usušíme. Oba jsme souhlasili.

Hanka vzala náhradní oblečení pro sebe i Janu a obě zmizely v koupelně, kde se osprchovaly a převlékly do suchého oblečení, které patřilo Hance. Já dostal ručník a v Hančině pokoji jsem se svléknul a dosucha utřel. Ručník jsem si pak dal kolem pasu, mokré oblečení jsem dal Hance, když vylezla z koupelny, aby ho dala také usušit.

Obě holky přišly za mnou do Hančina pokoje a měly na sobě suchá trička a kraťasy, jestli měly kalhotky, to nevím. Já seděl v křesílku s ručníkem omotaným okolo pasu.

"Co máš za oblečení pro Honzu?", zeptala se Jana.

"No, měla bych tu jedny pěkný růžový kalhotky a holčičí tričko stejné barvy," odpověděla Hanka.

"To snad nemyslíš vážně," ozval jsem se a vstal jsem, abych se šel podívat do prádelníku, jestli by tam nebylo něco jiného. Na to čekala Jana a hbitě mi strhla ručník z těla.

Já vykřikl: "Co děláš?", a hned jsem si dal ruce před klín, aby mě Hanka neviděla nahého.

Jana mě ale začala mokrým ručníkem švihat přes zadek, chtěl jsem jí ho vzít, ale Hanka mě povalila na postel, překulila na břicho a sedla si na mě tak, aby mne Jana mohla vyplatit na holý zadek pětadvacet ran. Pak se holky vyměnily a stejný výprask mi uštědřila Hanka. Křičel jsem a brečel, ale nebylo mi to nic platné.

"To máš za to, jak si na nás cákal studenou vodu na koupališti," vysvětlila mi Jana. "A kdyby se to mělo někdy opakovat, tak tě příště seřežem páskem. A teď se obleč," přikázala mi a hodila po mně růžové kalhotky s trikem.

Slezl jsem z postele a chvíli jsem váhal, Hanka mě ale popohnala. "Nic jiného ti nepůjčím nebo snad chceš před náma chodit nahý?" Oblékl jsem se a cítil jsem, jak se mi penis v kalhotkách zvětšuje. Jana si toho hned všimla a řekla Hance: "Podívej, jak mu stojí. Tak chlapečka vzrušuje dámské prádlo." Začervenal jsem se, ale penis byl stále ztopořený.

"Uděláme z něj holčičku," napadlo Hanku.

Zaprotestoval jsem, ale Jana mi pohrozila výpraskem, a tak mi nezbývalo než souhlasit. Hanka došla pro paruku, nasadila mi jí na hlavu, na uši mi přicvakla náušnice, nalakovala nehty na rukou i nohou a pak mi Jana oblékla světle růžové punčocháče, zatímco Hanka došla pro šminky a začala mě malovat. Oční linky, stíny, použila řasenku, zdravíčko i rtěnku. Podíval jsem se do zrcadla a vypadal jsem jak malá holka, co se poprvé nalíčila, ale totálně to přehnala. Holky se rozesmály.

Mezitím se blížil večer, ale oblečení ještě neuschlo. Jana mi oznámila, že budu muset jít takhle domů.

"No, ségra, ty ses snad zbláznila," rozčílil jsem se.

"Správně, takhle jít domů nemůžeš, něco tomu chybí," souhlasila Hanka a přinesla tmavě růžovou sukni.

Nezbylo mi, než si ji obléci, protože jet domů jen v punčocháčích by vzbudilo zvědavé pohledy, zatímco takhle to bylo, jako by jely domů dvě ségry.

Zarachotil klíč v zámku, to přišli z práce rodiče Hanky. Ve mně by se krve nedořezal.


...::: Tip pro Vás: Pouta na ruky :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Ahoj holky," pozdravil nás její otec. "Co tu vyvádíte?"

Zrudnul jsem studem. Sedím před jejími rodiči v holčičím oblečení a ještě takhle zmalovaný.

"Jen jsme si hrály," odpověděla Hanka.

"My už musíme jít domů," řekla Jana.

V předsíni jsme se rozloučili i s její mámou a zejména já jsem upaloval pryč hodně rychle. Přesto jsme na schodech se ségrou zaslechli, jak otec říká: "Ty máš novou kamarádku? Jak se vlastně jmenuje?"

Hanka odpověděla: "To byl Honza, tati."

"A já si říkal, že je mi povědomý," smál se otec.

"Ta paruka, co měl na hlavě, je moje," přidala se do rozhovoru maminka.

"Jana mi ji zítra přinese, stejně tady oba nechali své oblečení, jak jsme zmokli na koupališti," vysvětlila Hanka.

My vyšli z domu, už se stmívalo a domů jsme to měli dvě zastávky autobusem, já ovšem v tomhle převleku nechtěl riskovat, tak jsme šli pěšky a drželi se za ruce. Cestou nás zastavili dva výrostci a ten starší, co kouřil cigaretu, na nás volal: "Nazdárek šťabajzny, nechcete jít s náma se někam projít?"

"Tos uhod, že ne a vodprejskni," vyjela na něj ségra.

Cestou jsme nikoho nepotkali, v našem paneláku šla vždy ségra napřed a kontrolovala, jestli je čistý vzduch. Pak teprve jsem se vydal za ní. Takto úspěšně jsme zvládli cestu do třetího patra a vklouzli jsme do bytu. Otec se díval v obýváku u televize na zprávy a večeřel. Mamka v kuchyni pro nás připravovala večeři. Sestra mě rychle vstrčila na záchod a zašeptala, že za chvíli pro mě přijde.

Mezitím mamka vykoukla ze dveří a zeptala se: "Už jste doma oba? Jaké bylo koupání?"

"Jo. Bezva, akorát jsme zmokli, tak jsme se pak sušili u Hanky," odpověděla Jana.

"Kde je Honza?" zeptala se mamka.

"Na záchodě," řekla Jana.

"Jdu vám nandat večeři," řekla mamka.

"Dobře mami," přitakala Jana.

Mamka zmizela v kuchyni, Jana otevřela dveře na záchod, rychle jsme se přesunuli do koupelny, kde mne rychle odlíčila. Pak zjistila, jestli je v předsíni čistý vzduch a přeběhl jsem do našeho společného pokoje, kde jsem se převlékl do svého a oblečení Hanky hodil k ségře na postel, jen kalhotky jsem si nechal na sobě.

Navečeřeli jsme se, popovídali si s rodiči, co jsme dělali celý den. řekli jsme jim, že nám půjčila Hanka tepláky a pak jsme si povídali, epizodu s výpraskem, převlékáním a líčením jsme vynechali.

Večer před spaním mi ségra řekla: "Ještě koukej navalit ty kalhotky, zítra vrátím oblečení Hance a přinesu naše věci." Nespokojeně jsem si pod dekou sundal kalhoty od pyžama a posléze i kalhotky. Pyžamo jsem si oblékl a kalhotky chodil po ségře.

"Ty si v nich chtěl spát?", ptala se ségra.

"Jo," zahuhlal jsem zpod peřiny.

V noci se mi pak zdálo, že jsem musel jít převlečený za holku do školy, spolužáci ze mne měli srandu, ale mně to bylo jedno. Dokonce mně vyvolala učitelka matematiky na zkoušení k tabuli, byla překvapená, když viděla, co mám na sobě. Třída se mohla umlátit smíchy, hlavně kluci. Příklady jsem vypočítal a dostal jedničku.

Učitelka pak řekla: "Nezáleží, co má kdo na sobě, ale co nosí v hlavě." Žákům na propadnutí ztuhl úsměv a do toho začal zvonit konec hodiny. Ve skutečnosti ale zvonil budík na mém stolku.


...::: Tip pro Vás: Set silikónových dilátorů :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...