Everything Butt
Whipped Ass
Men On Edge
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dražba

Autor: Eve

Hodnocení

1234567

Tohle je volné pokračování Univerzální hračky.

Lekce u mých Majitelů zdárně pokračovaly. Děvka, čubka a fena se stávala ochočenější a poslušnější.

Někdy více trestů a někdy více odměn a pochval.

Jednou ke mě přistoupil pán a řekl: "Tak čubičko, jsi moc šikovná a byla by škoda tě neukázat i jiným". Madam přitakala a podotkla: " Jsou tu i jíní Páni a Dámy co umí vycvičit kurvy jako jsi ty, určitě jsi šťastná že já i Pán ti dopřejeme možnost ze zlepšit a zažít lekce i jinde. Budeš na 48 hodin prodána tomu, kdo dá nejvíce a budeš bez jakýchkoliv keců plnit vše co nový Majitel bude chtít. Rozuměla jsi, ty pitomá čubko?"

"Ano má Paní", odpověděla jsem, ale zároveň se ve mě mísily pocity strachu a také obavy jestli nový Majitel či Majitelka budou tak hodní a uznalí jako mí dosavadní. I když jen na 48 hodin, ale za tu dobu se toho přece může tolik stát? Když budu jen bezmocnou hračkou a služkou.

Od té doby jsem při každém zavrnění SMS zprávy nebo při otevření mailu byla nervózní a rozklepaná, jestli náhodou nebudu předvolána na aukci. Trvalo to asi 2 měsíce a nic se nedělo, už jsem přestala sledovat došlé maily i esemesky s nějakým rozechvěním. Ale jeden čtvrtek přišel mail: Čubko v pátek se ráno dostav k svým majitelům a počítej se zdržením celý víkend. Tak a už je to tady, pomyslela jsem si. Co teď, nic přesnějšího mi Pán ani Madam nenapsali, nechtěla jsem je rozčilovat zbytečnými otázkami a tak jsem si v pátek vzala dovolenou,brzy ráno vstala, odepilovala každý chloupek z těla, udělala pořádný klystýr, vykoupala se a navoněla a odjela na místo určení.

Dorazila jsem krátce před polednem, jako vychovaná čubka jsem pozdravila pokloněním a políbením ruky Pána i Madam a čekala na příkazy. Nejdřív jsem se musela svléknout a oni mi nasadili obojek s vodítkem, na noze stále nosím řetízek s jejich iniciálami a označením, čí jsem majetkem. Pak jsem vařila oběd, připravovala pohoštění a nápoje na večer. Když Pán a Madam snědli oběd, já uklidila a umyla nádobí, tak jsem zůstala klečet na svém místě u Pánova křesla. Madam někam odešla. Pán se na mě zahleděl a říká: " Tak čubko dnes bude tvůj den D, budeš dražena našimi přáteli, a kdo nabídne nejvíc, tak ten tě dostane na 48 hodin, budeš jen věcí a fenou a nebudeš mít možnost z toho vycouvat, souhlasíš? Já odpověděla: " Jistě můj milovaný Pane, jsem Váš majetek a můžete mě použít jak si zamanete." "Jinou odpověď jsem ani neočekával, řekl Pán a pak dodal, vychválili jsme tě jako naši šikovnou a poslušnou a neodmlouvající děvku, takže doufám, že nás nezklameš?" "Budu se snažit ze všech sil", odpověděla jsem. "Dobrá, takže za chvíli přijdou hosté na dražbu, od této chvíle budeš mlčet a pouze odpovídat ano Pane nebo Paní a dělat vše co si kdo zamane, rozumíš ty nadržená kurvo?" "Ano Pane" hlesla jsem. "Tak se běž vykoupat, učesat a nalíčit a obléknout věci co jsou připraveny".

Odešla jsem do místnosti s koupelnou a vydrhla se voňavým sprchovým gelem, vypláchla ještě 3x anál, navoněla svoje dírky a namazala i análek, protože ten jistě dostane zabrat. Pak se nalíčila a začala se oblékat. Dostala jsem jen silný obojek s ostny a dlouhé černé kožené vodítko. Pak řemínkový postroj, který nadzvedával moje malé kozy tak, že se zdály větší, dolů vedly dva řemínky, které se protáhly mezi pysky a vzadu mezi rýhou zadku, sepnuly k řemínku co byl v pase. Takže jsem měla vystrčené kozy a byl dobrý přístup i k mým dírám. Na nohy lodičky, ale ne na moc vysokém podpatku. Takto jsem stála a čekala až pro mě někdo přijde.

Trvalo to dlouho, už jsem byla šílená co se asi děje a proč jsem pořád sama. Nakonec přišel Pán, prohlédnul mě, pochválil , dal pouta na ruce a nohy, pak vzal za vodítko a odváděl mě pryč. Klopýtala jsem malými krůčky za ním, protože krátký řetěz mezi pouty na nohou nedovoloval jít rychleji. Přivedl mě do hlavní místnosti, kde už bylo několik lidí, 4 muži a 2 ženy, nevěděla jsem kdo je kdo a jestli je někdo pár a nebo všichni jednotlivě. o ale nebylo důležité, Pán mě vyvlekl za vodítko na malé podium u krbu, nasvítil lampami, aby bylo vše dokonale a detailně vidět. Madam stála opodál a viděla jsem jak rozdává kartičky s čísly jako na skutečné dražbě. pak požádala přítomné o klid a řekla: "Vítám Vás všechny na dnešní aukci, předmětem dražby je tato už částečně vycvičená čubka. Zahajovací cena je 10.000,-Kč a příhozy po 1.000,-Kč. Čubka bude na 48 hodin majetkem toho, kdo dá nejvíce, bude sloužit ke Všem přáním a práci, jaké si nový Majitel usmyslí. Pánové a dámy, začíná prohlídka, prosím všechny kdo mají zájem, aby se zúčastnili prohlídky otrokyně."


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - samolepící elektrody Long Pads :::...
Sexshop Sexujte.cz


Stála jsem tam a nevěděla co bude, Pán škubal za vodítko abych stála rovně a nehrbila se, pak odvázal pouta na nohou od sebe, a kopnutím mi naznačil abych se rozkročila, pomalu jsem se musela otáčet kolem dokola aby si přítomní mohli prohlédnout mé tělo. Pak už přistoupili všichni ke mě a začali se mě dotýkat. Jeden muž mi prohlížel kvalitu vlasů a taky otevřel pusu a podíval se na zuby, pak jsem se musela předklonit a zády k nim vystrčit kundu i anál aby si je taky mohli prohmatat a zkusit jak jsou prostorné, k tomu účelu použili několik kolíků od malých až po ty maxi. Kroutila jsem se a vzdychala částečně bolestí a částečně rozkoší. Pak Pán donesl vibrační hůlku a nasměroval ji na můj poštěvák, a povídá:" Tahle děvka je pořád nadržená a umí taky stříkat, takže poodejděte, protože to tady zkropí." No a samozřejmě mě předtím nechali hodně napít, takže stačilo málo a já opravdu stříkala jako hasičská stříkačka. Páni i Dámy křičeli nadšením a jedna Dáma povídá, a umí to jako fena? Pán mě zatlačil na všechny 4 a já musela čůrat se zvednutou nohou jako fena a ona pak povídá, takhle zezadu by se určitě líbila mému Ronymu, to není manžel, smála se, to je můj pes - modrá doga. Měla jsem hrůzu z toho, kdyby mě koupila ona, animal je mi odporný, ale asi by mi nic jiného nezbylo.

Další muž mě nechal postavit a přivázat za ruce do výšky k řetězům, začal mě plácat důtkami přes zadek, nejdřív trošku, ale pak už velkou silou, křičela jsem dost hlasitě a troku učůrla bolestí. To Pán nesnáší a tak mi to poručil olízat, do sucha jsem to slízala a byla jsem pochválená.

Přišla i jedna Dáma, co vypadala nesměle a plaše, vzala z rukou Pána vodítko a odvedla mě ke křeslu, kde si sedla a vtlačila mě hlavu do svého klína, vylizovala jsem její pičku i prdelku a ona při tom blaženě vrněla a při tom mě šípala do bradavek a plácala přes kozy. I já jsem dostala napít jejich chcanek a pak vylízat její kundu i vše okolo do čista.

Nakonec přišlo na řadu gynekologické křeslo, lehla jsem si na něj, nohy zasunula do držáků a někdo je přivázal, několik mužů si vzalo chirurgické rukavice, namazali mě píču i anál gelem a začali roztahovat, nejdřív pár prstů a pak se vešly i celé ruce, křičela a ječela jsem, zmítala s celým křeslem, protože něco už fakt bolelo a jedna velká tlapa do mě ne a ne zajet, tak si vzali na pomoc nafukovací ocas, ten zavedli nenafouknutý a uvnitř nafoukli na maximum, asi 8 cm, jak v kundě tak v análu. Tekla jsem jako potůček a pak stříkala jako Niagarské vodopády.

Někdo si chtěl vyzkoušet kříž a jak na něm budu vyplácená. Připoutali mě břichem dopředu, na kroužky v pyskách navěsili závažíčka a kdo chtěl tak si vybral pomůcku a začala exekuce, trest za to že jsem se udělala bez dovolení a taky za svinčík co po mě zůstal, takže moje prdelka a i záda byly celé modré a fialové od bičíků, důtek i karabáče. Závažíčka mi táhla pysky dolů a každou ránou byla bolest intenzivnější. Už jsem plakala bolestí a začaly mě opouštět síly, takže mě odvázali a odtáhli na podium. Madam seděla a kouřila a usmívala se. " Tak přátelé, čubka toho dovede ještě mnohem víc a skrývá neuvěřitelný potenciál, teď započne dražba a uvidíme, kdo vyhraje tuhle roztomilou čubinku na víkend? Začínáme na 10.000,- Kč, kdo dá víc? " Nejprve přihazovali všichni opatrně, ale nakonec když už cena byla asi 30.000,- strhnul se boj mezi jedním mužem a párem, nevěděla jsem ke komu bych raději, neznala jsem vůbec nikoho. Nakonec slyším dávám 50.000,- a pak už jen ticho. Takže 50.000,- poprvé, podruhé a potřetí, povídá Madam. Takže prodáno za 50.000,- páru s číslem 3.

No a bylo to, ten večer se ještě všichni pobavili, pojedli a popili, občas použili otrokyni jako wc nebo díru na čuráky, dámy si nechávaly lízat své jeskyňky. Pak se šlo spát, ovšem já ještě jakž takž poklidila nepořádek.

Ráno slyším hlasy: "Tak vstávat ty špinavá děvko, kdo si myslíš že na tebe bude čekat až se uráčíš vyspat, sbal si věci a jedeme." Ach jo, vzpomněla jsem si že patřím na 48 hodin tomuhle páru a že jsem jejich a že není úniku. Madam s Pánem se přišli rozloučit a dohodli s novými majiteli, že mě v neděli večer přivezou nazpět. Do té doby jsem jen jejich, celou svojí bytostí.

Mě jen řekli, udělej vše co ti poručí abychom byli i my spokojení, že jsme nedoporučili špatnou čubku. Dostala jsem obojek a vodítko a na nohy boty na vysokém podpatku. Došli jsme k autu a pak mě strčili na zem a povídají: " Fena na sedadle sedět nebude, možná že v kufru by to bylo lepší", vzala jsem s povděkem místo na zemi.

Pokračování příště.


...::: Tip pro Vás: Obojek PicoBong Speak No Evil Choker Blue :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...