Bound Gods
Hogtied
Whipped Ass
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Domácí mazlíčci

Autor: Domslave

Hodnocení

1234567

Jednou, když byli majitelé zrovna v nějaké dobré náladě, dostaly obě otrokyně volno od většiny svých povinností, takže si mohly odpočinout a aspoň trochu se věnovat nějaké svojí zábavě. Po tu dobu směly být až na svoje obojky úplně nahé a mohly tedy nechat uvolnit i svá těla od veškerého oblečení. Tak tomu bylo jeden den, druhý den se však majitelé rozhodli, že si s Nikolou i Kristýnou opět trochu užijí. Jelikož výchova jejich hraček začala pozvolna a upadat do nechtěného stereotypu, rozhodli se pro změnu.

Ráno holky samozřejmě jako vždy musely připravit a podávat snídani, ale po uklizení nádobí mohly zase bez povinností jít k sobě do cely. Tam se však moc neohřály, protože po chvíli si je majitelé zavolali zase k sobě do obýváku, kde přes den trávili nejvíce času. Byla puštěná televize a Pán s Paní se na ní dívali. Nikola s Kristýnou si stouply vedle křesla, kde seděl Pán a se slovy "Ano Pane, ano Paní? Přejete si?" čekaly na pokyny. Zatímco obě otrokyně nehnutě stály, ani Pán ani Paní si jich vůbec nevšímali. Teprve po chvíli Pán televizi vypnul a poručil: "kleknout a na všechny čtyři". Po tom se v jeho ruce objevil molitanový míček, který hodil nahodile do místnosti a s pohledem na otrokyně přikázal: "přines". Kristýna a Nikola se na sebe rozpačitě podívaly, ale než stačily vůbec nějak zareagovat, Paní je s úsměvem a panovačným, ale přátelským tónem v hlasu povzbudila: "no tak. Bude to?". A aby jim dodala ještě víc elánu, tak vzala jezdecký bičík, jednou nebo dvakrát si s ním poklepala do ruky a oznámila, že která otrokyně nedonese míček zpátky, dostane jednu ránu. To už byl pro holky dostatečný popud, k uposlechnutí a obě se začaly zvedat pro balónek. Na to se jim však dostalo okřiknutí: "ne! Hezky po čtyřech".

Dobře, když po čtyřech, tak tedy po čtyřech. Nábytek v pokoji byl odsunutý ke zdem, aby bylo víc místa, takže se obě otrokyně mohly ihned současně vrhnout po balónku. Poprvé ho ukořistila Nikola, takže Kristýna musela nastavit svůj zadek na první ránu. V druhém kole to pro ni již bylo inspirací, takže vyrovnala score a druhou ránu dostala Nikola. Ve třetím kole už obě soutěžily s opravdovým nasazením, ale když zase skočily po míčku, tak se o něj začaly tahat a pošťuchovat. Majitelé dostali strach, aby Nikola v zápalu tahanice Kristýně náhodou nevytrhla některý z piercingů, takže Pán bouchnul rukou do stolu a okřikl je, načež s přetahováním přestaly. Takhle majitelé nechali holky soutěžit ještě deset kol, přičemž Nikola vyhrála šestkrát a Kristýna čtyřikrát.

Poté se Paní rozhodla, že udělá hru zajímavější a z cely přinesla několik kožených pout. Společně s Pánem potom oběma otrokyním připoutali zápěstí k ramenům a kotníky ke stehnům, takže se nemohly postavit a mohly chodit jen po svých loktech a kolenou. Když pak majitelé zase hodili míček, znamenalo to nyní pro holky už mnohem víc námahy, aby se pro něj vůbec dostaly a ten pak navíc musely zpátky přinášet v puse. Pán a Paní si ke zpříjemnění otevřeli láhev vína, začali Kristýnu s Nikolou povzbuzovat ve výkonech a docela dobře se u toho bavili. Vítězku pak vždycky mile pohladili a pochválili a poražené vyplatili jako pokaždé jednu ránu na zadeček. Dalo by se říci, že se celkem dobře bavili všichni čtyři. Tedy Kristýna o něco méně, protože soustavně o dvě kola prohrávala.

Zhruba po dalších sedmi kolech si Nikola zastěžovala majitelům, že má asi od toho běhání podřenou svojí mušličku. Paní ji zkontrolovala a viděla, že její pokožka na oněch místech je skutečně podrážděná. Z tuby s lubrikačním gelem si tedy trochu napustila na prsty a důkladně s ním promazala Nikole celý rozkrok kolem i uvnitř pysků a nevynechala ani klitoris a pro jistotu pak to samé udělala i Kristýně. Na obou holkách mezitím už byla čím dál zřetelněji pozorovatelná únava od pohybu v nezvyklé poloze, obě se potily, funěly a kolena i lokty měly už pěkně otlačené. Majitelé je donutili odsoutěžit ještě dvě kola, ale když už se Kristýna a následně po ní i Nikola resignovaně míček nemíček svalily na podlahu a poprosily, že už mají dost, byla soutěž ukončena.

Nachýlil se čas oběda, ale Paní se rozhodla, že otrokyně zůstanou spoutané a že si po dlouhé době zase sama vyzkouší vaření a odešla do kuchyně. Kristýna s Nikolou ležely na podlaze v obýváku a odpočívaly. Po nějaké chvíli na ně ale přišla potřeba toalety o čež požádaly Pána. Ten jim však jen odpověděl: "Ano, můžete." Holky zaraženě vyhrkly: "...ale...". "Co ale? Nevíte snad kde je záchod, nebo co?" pokračoval Pán nyní už s pobaveným výrazem ve tváři. Otrokyně nechtěly pokoušet jeho dobrou náladu, a tak se tedy mlčky zvedly opět na všechny čtyři a pomalu se belhaly k záchodu. U dveří nastal problém, jak se natáhnout ke klice a otevřít si. Kristýna to zkusila a i když se jí ze začátku nedařilo, při dalším pokusu už to vypadalo, že na kliku loktem dosáhne. S ubíhajícími minutami však potřebovala na záchod víc a víc, pomalu znervózňovala a začala na Pána žadonit, aby jí tam pustil. Pán stojící stranou se upřímně bavil, jak obě hračky tak hezky trpí, ale nakonec jim dveře na záchod otevřel.


...::: Tip pro Vás: ElectraStim - anální kolík Midi Electro Butt Plug M :::...
Sexshop Sexujte.cz


Jako první se k míse vecpala Kristýna, protože už akutně potřebovala na obě strany, ale v tom se objevil problém číslo dvě – jak se dostat na mísu. Začala se tedy pokoušet nějak vyšplhat nahoru, ale ani po minutě zápolení to nevedlo k požadovanému výsledku. Tou dobou už pohled na spoutanou Kristýnu, jak stojí celá zpocená na kolenou, opřená lokty o záchodovou mísu a neví jak dál, aniž by nepustila obsah svých střev na podlahu, vzbuzoval v Pánovi záchvaty škodolibého smíchu. To z kuchyně přilákalo i Paní, ale ta se k jeho pobavení jen přidala. V následujícím momentě však bylo vidět, že Kristýna už opravdu nutně musí, takže jí Pán rychle vyzdvihl a posadil na záchod, což bylo skutečně na poslední chvíli. Po Kristýně přišla na řadu Nikola a až i ona vykonala svojí potřebu, tak se zase všichni přemístili do kuchyně na oběd.

Paní uvařila špagety. Zatímco majitelé si je snědli pohodlně u stolu a příborem, otrokyně je dostaly na zem do misek pro psy, takže na konci oběda měly obě pěkně zamazané obličeje. Po obědě Pán s Paní rozpoutaly holkám ruce i nohy, takže se mohly konečně trochu protáhnout a jít se umýt, přičemž Pán si ještě s úsměvem rýpnul do Kristýny, jestli si nechce dojít zase na záchod...

Odpoledne potom majitelé opět v obýváku pokračovali ve svojí zábavě. Přikázali otrokyním opět si stoupnout proti sobě na všechny čtyři, potom každé strčili do pusy jeden konec oboustranného robertku a následně je obě svázali za obojky k sobě. Kristýna se s Nikolou navzájem dotýkaly rty zatímco robertek jim roztahoval čelisti a z velké části vyplňoval ústní dutinu, takže ani jedna nebyla schopna téměř jakékoliv artikulace. Jen tak prostě klečely naproti sobě, spojeny tímto kusem gumy a přezkou mezi obojky a nemohly nic než jen nesmyslně huhlat nebo vydávat nějaké zvuky. Poté Paní pomocí kožených pout spoutala vždy levou ruku jedné otrokyně s pravou rukou druhé otrokyně. To proto, aby se později neoháněly zbytečně kolem sebe. Najednou se Kristýna začala robertkem dusit. "Nosem, dýchej nosem! Slyšelas?! Dýchej nosem!" začala Paní rozkazovat a byla připravená, holky rozpoutat, ale Kristýna se z krize dostala, takže k tomu nakonec nemusela přistoupit.

Po chvilce Paní zalechtala Nikolu na žebrech, aby si vyzkoušela efektivitu pozice, ve které byly holky spoutané a mohla být jedině spokojená. Ani jedna z nich nemohla pohnout rukou aniž by nepodtrhla ruku té druhé a díky robertku v puse a spoutání obojků nemohly ani hýbat hlavou a ohlížet se kolem sebe. Najednou bylo z obou otrokyň zkrátka jen jedno jediné tělo a musely se rychle naučit své pohyby koordinovat, aby si navzájem neubližovaly.

Po malé odmlce je Paní s Pánem začali něžně hladit po citlivých místech. Nikole i Kristýně mnuli bradavky a zajížděli i do rozkroku a dráždili jejich přirození. Každý z nich se staral o pohlaví jedné z hraček. Paní přejížděla prsty Nikole přes klitoris, mnula ho a mačkala, roztahovala její pysky a laskala je. Kristýna klitoris neměla, takže jí Pán honil penis, což také doplňoval obšťastňováním jejích pysků. Obě holky mohly jen strnule klečet naproti sobě, aniž by se kterákoliv mohla nějak pohnout. Přes robertek v puse jen hekaly a vzdychaly, vlivem sílícího napětí ve svých tělech se pomalu začínaly klepat a stále víc si navzájem nepříjemně funěly do obličeje, trochu slintaly a nořily se stále hlouběji a hlouběji do vlastního vzrušení. Pokaždé, když se jedna nebo druhá blížily k vyvrcholení, tak její majitel s drážděním na chvíli přestal, aby její vzrušení zase opadlo.

Takhle to otrokyním majitelé udělali několikrát, dokud nezačaly slabě kňučet na uvědoměnou, že chtějí vyvrcholit. V tom však Pán i Paní se vzrušováním přestali, jenže Nikola i Kristýna byly už už tak akorát před orgasmem, takže se rozfňukaly naplno a nechtěly zmlknout. Pán obě švihnul rákoskou a okřikl, aby zmlkly.

Majitelé počkali až obě otrokyně vzrušení zase úplně přejde a potom každá z nich dostala do vagíny zapnutý vibrátor. Po nějaké chvíli Nikola začala s příchodem nového vzrušení slyšitelně sténat a vzdychat. Na opak i když Kristýna nemohla díky vrnění vibrátoru ve svém nitru vyvrcholit, způsobovalo jí to erekci a vyvolávalo nemravné myšlenky.

Majitelé sami vzrušeni bezmocí svých hraček si lehli na gauč a začali se milovat. Vzlykání a vzrušené fňukání trápených holek klečících před nimi na zemi jen umocňovalo jejich chuť na sex. Sami se navzájem dráždili, Pán líbal vzdychající Paní na prsou, v klíně i všude jinde po celém těle, pak do ní něžně zajel svým penisem a za úžasného zvuku kňučení vzrušovaných otrokyň oba nádherně vyvrcholili.

Po svém orgasmu majitelé rozpoutali ruce svým hračkám a ty se také směly spolu pomilovat. Konečně se mohly zbavit vibrátorů ve svých mušličkách a zatím stále spojeny za své obojky a robertek v puse se roztoužená Nikola nasunula na Kristýnin ztopořený pyj a společně začaly přirážet. Obě byly za celé odpoledne tak neuvěřitelně nažhavené, že nechtěly přestat dokud se navzájem neudělají. Společně se svíjely v milostných pohybech až Nikola konečně vyvrcholila a hned po ní i Kristýna. Obě otrokyně nakonec ležely udýchané a zcela vyřízené na zemi, v obětí přitisknuty k sobě a po stehnech jim z jejich mušliček stékala směs Nikolčiny vlhkosti a Kristýnina spermatu.


...::: Tip pro Vás: Rianne S - maska na oči Zouzou :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...