Bound Gods
Bound In Public
Public Disgrace
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dny samoty v kopcích Nejdedály

Autor: Dizzy.X

Hodnocení

1234567

Dny v kopcích ,,Nejdedály,, plynou a jediné co je mění jsou roční období. Lidé tu žijí v zažitém rytmu tak trochu zaprášeni, jak hrnky na polici. Já jsem se tomu bránil léta. Cestoval Evropou jako bludný Holanďan, snažíc se najít sebe sama, vyrovnat se s tím, že jsem tak trochu jiný. Nic mi to nepomohlo. Volání těch kopců s korunou divokých skal mě přeci jen stáhlo zpět.

Našel jsem práci, kreativní - pár přátel, jenž mě chápou, ale nerozumí mi. Ale co vztah. Co můj vztah k BDSM - k oné rafinovanosti vášně.

Snažit se o dobrou práci, je u člověka normální - to že vám přátele nerozumí, je zde taky normální, jak jem poznal. Snažit se ale normální cestou najít zde partnera, se vztahem k BDSM - zhola nemožné. Tak že jsem v tom zůstal sám.

Přicházím domů, když mě práce zrovna nezatáhne někam jinam, a jsem tam se svými sny sám. Já a mé sny o BDSM. Mohl jsem jezdit na srazy a setkat se s někým se stejnými sny, kdybych nebyl až tak osobní osobnost. Mohl jsem si podat inzerát a čekat jestli se někdo uloví, ale to je pro mě, ani nevím proč, cesta kterou nechci jít.


...::: Tip pro Vás: Silikonový roubík s penisem :::...
Sexshop Sexujte.cz


Internet - bylo jediné řešení, ale sedět u počítače a onanovat se mi nezamlouvalo. Tudíž jsem musel najít jinou cestu.

Jednou jsem při serfování narazil na stránky o Selfbondage. Z počátku sem si říkal, ,,to nemůže fungovat,, , spoutat se sám, ale chuť po poznání, překonala už i větší překážky.

Jak už to tak bývá, nadešel den kdy jsem zůstal opět doma sám a věděl - teď. Vytáhl jsem ze skříně dva své kožené opasky, našel kus provázku a jakýsi stahovací pás, asi půldruhého metru dlouhý, opatřený na obou koncích stahovacími řemínky, spolu jedním kratším řemínkem, který měl plnit funkci obojku. Něco tu ale chybělo - aha - prádelní kolíčky!

Jak ale teď začít, byla první otázka. Byl jsem vzrušený a roztěkaný, ale řekl jsem si ,,buď spontánní,,. Vzal jsem do ruky řemen a zkoušel co se sním dá všechno dělat. Nejlepší bylo jednou jej obtočit kolem chodidla přes nárt, a přitáhnout ke stehnu. To samé jsem udělal i s druhou nohou. Začínalo to být ono. Klečel jsme teď na podlaze a celím tělem mi pulsovalo příjemné vlnění. Přejel sem si rukou po prsou a rozechvěl se - prostě nádhera - jíž vylepšily ještě kolíčky, po dvou na každou z bradavek . Připevnil jsem si kratší řemínek na krk, což opět trochu přililo olej do ohně mého vzrušení. Celé tělo mi pulsovalo vzrušením a to jsem ještě rozhodně nebyl u konce.

Teď provázek, napadlo mě. Udělal jsem smyčku a stáhl ji kolem šourku. Druhý konec mi napadlo připevnit k řemínku na krku tak , že jakmile došlo na srovnání v zádech, smyčka se stáhla, čímž přesně plnila svoji funkci. Teď už bylo jen třeba zajistit, abych se v zádech srovnat musel. Vzal jsem do ruky onen stahovací pás a dál zkoušel. Pomocí řemínků se daly vytvořil smyčky na obou koncích, načež jsem pás podtáhl pod řemenem v zátylku, dál dopředu kolem obou ramen a zase zpět na záda tak, že tato smyčka stahovala moje ramena a táhla krk dozadu. Druhý konec se smyčkou jsem protáhl mezi hýžděmi dopředu k břichu. Tam už zbývalo jen tak tak dost pásu, abych smyčkou na jeho konci protáhl obě ruce. Stálo to hodně úsilí, ale povedlo se. Klečel jsem na té podlaze, nemohouc pohnout nohama. Stahovací pás se vklouznutím obou rukou do smyčky hodně napnul, což způsobilo, nejen značné stažení smyčky kolem šourku, ale také zaříznutí pásu hluboko mezi hýždě. Byl to nepopsatelně vzrušující pocit. Mohl jsem se vlastně jen kroutit v bocích a kroutit hlavou. A také jsem se kroutil, protože pás a řemeny se zařezávaly a tlačily takovým způsobem, že jsem se snažil nějak si odlehčit. Ale tím kroucením přišel na řadu nový efekt. Pás vyrobený z hrubé tkaniny se začal pohybovat tam a zpět podle toho, kam jsem se zrovna natočil, čímž mě začal dráždit od análu, přes podvázaný šourek až k špičce mého přirození. Začal se mnou rozlévat až nesnesitelně ostrý pocit vzrušení, jenž se neustále stupńoval. Cítil sem kolíčky jak se rozhoupaly tím mým kroucením a cítil jsem je stále víc a víc. Kroucení se pomalu měnilo ve škubání. Tak silné byly záchvěvy a vlny vzrušení. Zdálo se, že řemeny za chvíli roztrhnu jak silné ty vlny byly, ale samozřejmě to vydržely až do konce - do mého prvního až šíleně vzrušujícího konce.

Tak jsem se stal, skrze Internetové inspirace a sebe sama specialistou na Selfbondage. Teď už jen najít partnerku, abych mohl z onoho slova odejmout předponu self a pozvat ji do říše rafinovaných vášní BDSM.


...::: Tip pro Vás: Maska Sportsheets Midnight Lace Blindfold :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...