TS Seduction
TS Pussy Hunters
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dobře vycvičená děvka

Autor: převzato z časopisu P-SEX

Hodnocení

1234567

Včera večer jsem se svou děvkou nebyla spokojená. Nechal jsi mě čekat déle, než si můžeš dovolit.

Ale dnes to bude jiné. Když se dnes večer vrátíš domů z práce, budu pro tebe mít připravených ihned několik speciálních překvapení. Nepochybně se ti budou zamlouvat stejně jako mně.

Hned jak vstoupíš do ložnice, najdeš na posteli položené kalhotky a podprsenku. Okamžitě si je beze slov oblékneš a vzápětí k nim ještě přidáš podvazkový pás a lodičky s vysokými podpatky. Já se na tebe jen budu dívat. Ty mě možná ani nezahlédneš, ale já tě budu pozorně sledovat oblečená do svého latexového kompletu a kožených bot dosahujících až do půli mých stehen. Možná se budeš muset i nalíčit, přinejmenším obtáhnout rty rtěnkou, pokud ti ji zanechám na určeném místě. A pak se budeš jen tak procházet, chovat a mluvit přesně jako bezcenná děvka. Budeš čekat, až budu připravená náležitě se s tebou pobavit. Potom zaujmeš poníženou polohu. Pokorně si klekneš před mou postel s prdelkou vystrčenou a vystavenou na odiv.

Když se k tobě konečně přiblížím, neodvážíš se vzhlédnout a podívat se na mě. Budeš mě slyšet, jak se pohybuji po místnosti, budeš naslouchat klapotu mých vysokých podpatků a budeš vnímat omamnou vůni mého parfému. Jakmile se pak přitisknu svým vlhkým klínem na tvou vyšpulenou zadnici, ihned pochopíš, že to tenkrát myslím opravdu vážně. Budu vskutku nadržená, jak jsem už dávno nebyla.

V tom momentu nastane ten správný čas, aby si tvá Vládkyně začala užívat. Vezmu si všechno, co jen budu chtít. Budu používat tvůj ohon i tvůj zadek. Zmocním se celého tvého těla. Vše budeš dělat pouze pro mou potěchu. Jen pro mě se budeš převlékat, budeš spoután, budeš mít v ústech jako roubík mé kalhotky, budu tě nemilosrdně šukat svým nástavcem, až už nesneseš více. Rychle tě naučím, aby jsi mě respektoval ještě více než dosud.

Když ti přikážu, aby ses na kolenou obrátil obličejem ke mně, spatříš mě stát přímo před sebou. V jedné ruce budu držet svůj oblíbený vibrátor a v druhé ruce svůj milovaný nástavec opatřený několika koženými řemínky na připnutí. Jakmile se pak pomalu usadím do svého koženého křesla, budeš mě jen bez dechu sledovat a přemýšlet, co jsem si pro tebe tenokrát připravila.

"Tak jak se cítíš, ty moje malá kurvičko?" zeptám se tě s povýšeným úsměvem, přičemž zvolna široce roztáhnu nohy a předvedu ti v plné parádě svou promáčenou kundičku zakrytou pouze tenkou, zvlhlou látkou kalhotek.Jedním prstem skrytým v nádherném latexovém obalu si poté zajedu do klína, odtáhnu kalhotky stranou a projedu si rýhu mezi naběhlými stydkými pysky. Naberu si na špičku prstu svou mízu, abych ji vzápětí mohla ochutnat.

Budu se na tebe dívat a přitom si uvědomovat, jak jsi dnes pěkně oblečený. A to všechno uděláš jen pro mě. Možná, že se mi budeš tolik líbit, že ti dám šanci, aby jsi unikl obvyklému ponížení a bolesti.

Budu si pohrávat se svým vibrátorem, pomalu jím budu přejíždět po vnitřních stranách svých stehen.

Budu laskat svou jemnou pokožku a stupňovat své vzrušení. A přitom tě budu po celou dobu sledovat.

Nespustíš ze mě ani na okamžik zrak, jinak tě potrestám. Budeš se na mě upřeně dívat. Budeš pokorně klečet. Nohy tě brzy začnou bolet, ale ty se neodvážíš pohnout ani o jediný milimetr. Budu se kochat pohledem na tebe. Podprsenka na tvé široké hrudi bude vypadat nepřirozeně, ale přitom rajcovně.

Kalhotky budou příliš těsné, než aby dokázaly zakrýt tvůj vstyčený ohon. Jeho obrysy budou jasně patrné, ale na svůj díl si bude muset ještě počkat stejně jako tvoje bradavky. A co teprve zadnice!

Předvedeš mi ji vždy, kdykoliv si vzpomenu, a já si budu představovat, co všechno bych s ní mohla dělat, zatímco se sama budu stále více vzrušovat.

Potom se náhle rychle zvednu. Okamžitě z toho poznáš, že jsem dostala nějaký nový nápad. Vždy se tak chovám, impulzivně a nepředvídatelně. Vudu se od tebe vzdalovat a ty budeš okouzleně sledovat mou oblou prdelku, jak se krásně pohybuje přesně v rytmu mé chůze. Mé deseticentimetrové podpatky tomu budou výrazně napomáhat.

"Sklop oči."přikážu ti přes rameno. Uslyším, jak se pohneš, ale prozatím tě za to nepotrestám. Vytáhnu ze skříně kožené řemeny a vrátím se zpět k tobě. Uchopím tě za rameno a dám ti najevo, aby ses položil na podlahu. Jakmile si lehneš břichem na zem, stáhnu ti koženými řemeny zápěstí za zády k sobě. Provedu to rychle, ale efektivně. Poté tě popadnu za vlasy a zvednu ti hlavu, abych se mohla kochat pohledem na to, jak přerývaně oddechuješ, jak ti červenají tváře, jak sténáš bolestí.

Až s té podívané nabažím, dovolím ti znovu si kleknout. Já sama si mezitím přitáhnu křeslo blíž k tobě a usadím se do něj. Budeš klečet těsně přede mnou, hned vedle postele. Budeš tak blízko, že budeš jasně cítit vůni mých š´táv, budeš se moci opájet mou vlhkostí. Kůže mých vysokých bot hlasitě zaskřípá, když zase široce roztáhnu své nohy. Budeš chtít pozvednout oči, ale včas si uvědomíš, co je tvou povinností. Budeš se poníženě dívat dolů na zem.

"Hodný chlapeček," pochválím tě a možná ti věnuji i úsměv. Pokud budu mít mimořádně dobrou náladu, předkloním se a pohladím tě po vlasech. "Moc dobře vím, že by ses chtěl dívat, že by ses mě chtěl dotýkat... Udělám krátkou pauzu. "Že bys mě chtěl ochutnat. Pomalu, poníženě kývneš.

"Určitě teď nesmírně toužíš po tom, aby jsi se mohl dotýkat jazykem božského těla své Paní, aby ti bylo dovoleno obdělávat každičký milimetr její jemné pokožky. Nemám pravdu, otroku?"

Opět pokorně kývneš. Budeš si při tom dávat opravdu velký pozor, aby jsi náhodou bez mého svolení nepromluvil, protože to by byla tvoje veliká chyba.

"Možná ti milostivě dovolím očistit mě, až dosáhnu vyvrcholení," řeknu potom s povýšeným úsměvem a pevněji sevřu v ruce vibrátor, který se bude stále nacházet mezi mýma roztaženýma nohama. Zvolna ho posunu dále a přitlačím ho na svůj mokrý klín. Ale zatím nebudu postupovat dále. Zasténám vzrušením. Budu celá rozpálená chtíčem, budu toužit po tom, abych ho už měla ve své vagině, ale vydržím to, protože psychické týrání otroka je pro mě mnohem větší zábava. Na špičku robertka naberu pár kapiček mé mízy a poté jej přesunu k tvým rtům.

"Olízej to," zavelím. Olýzej ho přeně tak, jak by to udělala každá špinavá děvka!"

Bez odmlouvání okamžitě splníš můj rozkaz. Budu se na tebe dívat a ta dráždivá podívaná rychle způsobí, že budu ještě více vlhká. Hmmm, budeš to dělat vážně hezky. Špička tvého jazyka bude lehce klouzat po vrcholku umělohmotného vibrátoru. Zatímco tě budu s potěšením pozorovat, zajedu si rukou mezi nohy a budu si prsty pokrávat se svou mokrou pičkou. Možná si jeden nebo dva prsty

zasunu dovnitř své rozevřené pochvy. Ty vzápětí na můj pokyn žádostivě otevřeš ústa a necháš většinu vibrátoru vniknout do své pusy. Snad ti vklouzne až do hrdla. Mezitím druhou ruku natáhnu dopředu a stáhnu ti podprsenku natolik, abych se mohla dostat ke tvým tvrdým bradavkám. Jednu z nich sevřu mezi svými prsty. Brutálně tě za ni začnu tahat, budu ji kroutit ze strany na stranu, ale ty budeš

poslušne pokračovat v kouření umělého ohonu, protože jsi náležitě vycvičená kurva. Až začnu odtahovat vibrátor, budeš se ho snažit udržet ve svých ústech. Budeš se naklánět stále více dopředu, ale nebude ti to nic platné. Nakonec o něj stejně přijdeš. Uštědřím ti za to políček, ale nebude příliš tvrdý, protože tvoje chování bude rajcovat. Možná se na tebe i usměju. Přitom vstanu. Odhodím vibrátor na postel a obrátím se k tobě.

"A teď, moje malá děvko, mám pro tebe speciální úkol. Chci, abys mi to udělala mým vibrátorem. Vraz mi ho mezi nohy a udělej mi to."


...::: Tip pro Vás: Silikonový roubík s kuličkou :::...
Sexshop Sexujte.cz


Vrhneš na mě bezmocný pohled. Ano, já to moc dobře vím, že máš ruce pevně spoutané za zády. Však ty moc dobře víš, že mě vzrušuje, když musím překonávat rozmanité překážky. Samozřejmě pouze tehdy, jestliže to děláš pro mě.

Posadím se do křesla, zvednu nohy a přitáhnu si kolena až k bradě. Má stehna budou dostatečně roztažená.

"Hmm, já jsem ti neřekla, že to musíš stihnout v limitu, že jo?. Máš na to všechno deset minut!"

Okamžitě si uvědomíš, že to jen stěží stihneš, a bleskově se dáš do pohybu. Ihned se pokusíš postavit, ale já tě svým ostrým podpatkem zastavím. Donutím tě, aby sis opět kleknul na zem.

"Ne tak rychle, kurvičko," řeknu s pobaveným úšklebkem. "Po kolenou ti to půjde mnohem lépe."

S odevzdaným výrazem ve tváři vyrazíš po kolenou k posteli. Budu se při tom s potěšením dívat, jak se tvá prdel rajcovně pohybuje pod tenkou látkou kalhotek. Budu se smát, když budu sledovat, jak se snažíš udržet na nohou lodičky s vysokými podpatky. Když konečně dorazíš k posteli, začne to teprve být zajímavé. Vibrátor na tebe bude čekat v jejím středu, ale ty na něj jen tak nedosáhneš.

Budeš se muset opravdu ze všech sil snažit.

"Ty moje malá děvko, jsi tak rozkošná," budu se nahlas smát a současně tě tak znervózňovat.

Chvílemi budeš kolem postele bezradně lézt po kolenou, ale nakonec přece jen na vibrátor dosáhneš. Rychle jej vezmeš do úst, což pro tebe nebude žádný problém - ostatně jako děvka jsi na ocasy v puse zvyklá - ale když pak budeš postupovat zpátky po kolenou, najednou si uvědomíš složitost celé situace a svou předchozí chybu. Náhle pochopíš, že jsi ho měl vzít do úst opačnou stranou, jelikož zapínání je na jeho konci, na spodní straně. A okamžitě ti bude pochopitelně jasné, že ho do mé kundičky nebudeš smět zasunout dříve, dokud nebude zapnutý. Podíváš se na mě svýma rozšířenýma očima.

Budeš vypadat nádherně bezmocně, že se začnu smát. Vibrátor budeš svírat mezi zuby, ale nebudeš jej moci pustit. Natáhnu se k tobě a dlaní v rukavici tě pohladím po tváři a poplácám po hlavě.

"Ááááách, ty moje malá chudinko, co teď budeme dělat."

Znovu se začnu smát. Ty se naopak budeš chvět strachy, jelikož si budeš velmi dobře vědom, co tě čeká, pokud svůj úkol naprosto dokonale nesplníš.

Budeš se na mě zoufale dívat. Budu přímo před tebou, usazená v křesle, s nohama široce roztaženýma a koleny zvednutými. Připravená na šukání s robertkem. Moje promáčené kalhotky budou samozřejmě odložené stranou, abys mohl dobře vidět mou vlhkou, čekající kundičku. Pomalu si jednou rukou zajedu do klína a lehce roztáhnu krví nalité stydké pysky. Ihned se pohneš směrem ke mně, ale já tě zase svou nohou bezohledně zastavím. Můj ostrý podpatek se ti bolestivě zaryje do kůže a ty zasténáš.

"Neodvažuj se přiblížit dříve, dokud nebude zapnutý, couro!"

Hmmm, budeš muset přímo přede mnou vyřešit složité dilema. Vibrátor samozřejmě nebudeš smět položit na zem, ani zpátky na postel. Musíš si poradit výhradně za pomocí vlastního těla a vlastního rozumu. A to rozhodně nebude jednoduché.

"Možná ho brzy použiju na tvou prošukanou prdel," začnu uvažovat nahlas, čímž tě budu dohánět k šílenství.

"Aspoň ti tak názorně ukážu, jak skvělý je tenhle vibrátor, když se najde někdo, kdo jej dokáže zapnout." Zoufale i vzdor robertku v ústech zasténáš.

"Tak dělej, kurvičko, dělej. Nechce se mi tady na tebe čekat celý den. Co kdybys pro změnu na okamžik používala tu svou prázdnou hlavu?!"

Po chvíli uvažování se opatrně posadíš na zadek, poté velmi opatrně umístíš vibrátor mezi svá sevřená kolena. Použiješ ústa a jazyk, abys jej postupně obrátil dokola kolem osy . Zatímco se na tebe budu zvědavě dívat, budu samozřejmě masturbovat. Vždy mě rajcuje, když vidím, jak se snažíš ze všech sil zvládnout můj úkol, přičemž ti zbývá pouze minimum času. Pohled na tebe bude opravdu úžasně dráždivý. Ty moje malá kurvičko, když se tam budeš lopotit, sedě na podlaze v kalhotkách a podprsence a pokoušeje se zuby či jazykem zapnout vibrátor. Budeš zase tak zábavný a bezcenný zároveň. Konečně se ozve známý zvuk zapnutého vibrátoru a ty na mě ze svého místa pohlédneš. V tvých očích se nebude zračit nic jiného než naděje.

"Ne tak rychle, pusinko," zchladím okamžitě tvůj optimismus. Potom se nakloním kupředu, zatáhnu prstem za tvé kalhotky a podívám se, jak to vypadá s tvým ocasem. Nepochybně bude dokonale ztopořený a nádherně tvrdý. "Víš, že mám ráda jen nejvyšší rychlost." Tvé oči sice budou žebrat o smilování, ale já se na tebe pouze pohrdavě zašklebím. "Dělej, dělej, děvko," budu tě popohánět.

"Zbývají ti už jen tři minuty, tak se koukej snažit."

Budeš se pohybovat, jak nejrychleji za daných okolností dokážeš. Budeš přerývaně oddychovat, potit se a brzy budeš červený jako rak. S potěšením budu přihlížet každému tvému pohnutí. V dámském prádle mě budeš o to více vzrušovat, zatímco budeš mezi zuby svírat vibrátor a klopotně se budeš snažit přepnout knoflík do správné polohy, abys jej poté konečně mohl zabořit do mé promáčené vaginy. Jakmile se ti povede provést posun přepínače, ihned špičkou vibrátoru zamíříš mezi mé vyzývavě roztažené nohy. Opačný konec budeš svírat pevně mezi zuby, zatímco hrot se bude zvolna zarývat mezi mé naběhlé stydké pysky. Ani to pro tebe nebude lehké, jak by se mohlo na první pohled zdát. Zatlačíš směrem dopředu ze všech sil a špička vibrátoru zvolna vklouzne dovnitř. Spokojeně zasténám a vyjdu mé oblíbené pomůcce mírně vstříc, abych se mohla rychle zavrtat co nejhlouběji. Mezi nohama budu vnímat tvůj dech, který mi bude krásně čechrat jednotlivé chloupky. Postupně budeš vibrátor zasunovat stále hlouběji a hlouběji, až dosáhne samého dna mé pochvy.Celé tělo se začne otřásat ve zběsilém rytmu vibrací šířících se z mého klína. Mé poševní svalstvo se začne stahovat, mé ruce bezohledně sevřou prameny tvých vlasů. Začnu pohybovat tvou hlavou sem a tam, jako by se jednalo o nové zakončení vibrátoru.Budeš pouze bezmocně sténat bolestí a vzrušením současně.

"Áaaach," zaúpím náhle díky nečekanému náporu sexuální rozkoše.

"Vím, že bys tam chtěl teď místo vibrátoru strčit svůj jazyk, že jo?" zeptám se poté přerývaným hlasem.

Budeš se nejdřív pokoušet přikývnout, ale rychle si uvědomíš, že by jsi tím narušil daný rytmus, pročež jen zasténáš. Brzy pocítím první báječné záchvěvy nadcházejícího orgasmu. Začnu divoce pohybovat celou svou pánví, přičemž budu vibrátoru žádostivě vycházet vstříc. Když se posléze konečně udělám, zazmítám se tak intenzivně, že pustíš konec vibrátoru a bezmocně padneš zády na podlahu. Unaveně zůstaneš ležet a budeš se snažit popadnout dech. Několik minut budu jen odpočívat a užívat si doznívající orgasmus. Poté se na tebe podívám. Budeš stále ležet na zemi s pohledem upřeným na mě. Nebudeš tušit, co bude následovat. Nebudeš si jistý, jestli nakonec nepoužiju vibrátor zmáčený mými šťávami na tvůj anál. Zrovna tak bude možné, že tě přinutím vibrátor hezky do čista olízat. Anebo bych tě také mohla nechat vylízat můj promáčený klín. To všechno si ale ješte promyslím. Ty to každopádně včas poznáš. Jakmile se totiž pohnu směrem ke tvému bezvládně ležícímu tělu, spatříš pohled v mých očích. Bezohledný, nemilosrdný, krutý. A v tom okamžiku už budeš přesně vědět, na co myslím...


...::: Tip pro Vás: Řemínek na penis :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...