Men On Edge
Czech Sauna
TS Pussy Hunters
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Soukromý detektiv

část 2.

Autor: Ladyboy

Hodnocení

1234567

Číňané i se mnou mířili k tmavomodré dodávce s nápisem Čínská prádelna. Otevřeli zadní prostor a hodili mě na hromadu špinavých košil. Pak se auto rozjelo.

Ležel jsem tam, svázaný a umlčený roubíkem s příchutí mého vlastního spermatu, a to mě donutilo přemýšlet o tom, co se stalo před hodinou u Cassandry. Vlastně se mi to líbilo. Líbil se mi sex s shemale, i když jsem byl normálně heterosexuálně orientovaný. Ani potom, co jsem se miloval s černoškou, která měla v rozkroku místo kundy penis, jsem se necítil jako homosexuál. Prostě jsem se jen snažil nějak si zpříjemnit onu prekérní situaci. Navíc mě asi přitahovalo i to, že Cassandra byla, až na tu drobnou kosmetickou vadu vlastně pěkná ženská. Černošky mě vždycky rajcovaly. Vlastně, když mi ho tam vrazila, tak mi to připomínalo opět moje dospívání, kdy mi sestra do řitního otvoru strkala svou kapesní raketu se slovy, že jestli chci být ženská, tak musím poznat, jaké to je mít anální sex. Už tenkrát mě to nebylo nepříjemné. Pouze jsem to nikdy více potom nevyhledával.

Z těchto myšlenek mě vytrhnulo až to, když auto zastavilo. Oba dva svalnatí asiaté mě odvedli do budovy s nápisem Čínská prádelna. Když mě vedli z dodávky přes ulici dovnitř, spatřil jsem policistu konajícího službu v čínské čtvrti. Začal jsem se zmítat a huhlat do roubíku, abych ho na sebe upozornil, ale on se na mě podíval, pak pozdravil oba Číňany a šel dál bránit klid a mír v této části města, aby lidé v okolních domech mohli klidně a nerušeně spát. Když za ně bdí takový to lidé, nemají se určitě čeho bát, zvláště ne únosů, problesklo mi hlavou.

Oba moji věznitelé mě vedli velkou halou, kde staré i mladé, ošklivé i hezké, hubené i tlusté Číňanky máchaly v kádích prádlo a věšely ho na šňůry, aby uschlo. Odvedli mě do jedné místnosti, která byla zřejmě skladiště prádla. Hodili mě na hromadu, teď už pro změnu čistých košil a odešli.

Za deset minut se ve dveřích mého vězení objevila vysoká Číňanka. Nebyl jsem si jist jejím pohlavím, ale byla krásná. Měla dlouhé černé vlasy, šikmé oči a skvělou postavu. Na sobě pak měla černé kožené kalhoty a čínskou blůzku. Kolem krku měla ovinutý tmavě zelený hedvábný šátek, který byl určitě vyroben z pravého hedvábí, jaké produkuje jedině bourec morušový, jenž byl sem do Států propašován v duté holi. Mluvila perfektně anglicky:,, Jistě jsi už poznal Cassandru. Určitě se ptáš, jestli i já jsem shemale. Ale neměj strach. Já jsem normální a zdravá žena.´´ Abych nezůstal na pochybách, hned si rozepnula kalhoty a stáhla i kalhotky. Spatřil jsem jen a jen krásnou hladce vyholenou pochvu, která přímo vybízela k vylízání.

,, Slyšela jsem, že prý hledáš Billa Gagged, ´´ pokračovala, když si opět natáhla kalhoty. ,, Je tady. V podobné místnosti jako ty, ale ty máš oproti němu tu výhodu, že ležíš na hromadě čistých košil, kdežto on na hromadě špinavých košil.´´ Děkoval jsem Pánu Bohu za tuto štědrost, které se mi zde v prádelně dostalo. Ležet na hromadě čistých košil, když jsem věděl, že muž, kterého hledám, leží na hromadě špinavých košil, to byl opravdu super pocit. Takový jsem necítil ani když jsem si poprvé vyhonil péro, nebo když se mi povedlo odmaturovat. Číňanka svůdně zamrkala svýma šikmýma očíčkama a pak řekla:,, Jsem já to ale nevychovaná. Úplně jsem se ti zapomněla představit. Jmenuji se Ing-Bram-Bor. V překladu do angličtiny to znamená něco jako - "Ta, která mluví skrze roubík." Někdy ti to předvedu. Chceš? ´´ Bylo mi to úplně jedno. Ať si strčí třeba do píči vibrátor a vytáhne si ho prdelí. Vůbec mě to nezajímalo. ,, Šéfuju tady týhle tý prádelně.´´ řekla hrdě. ,, A teď ti někoho představím.´´ Krátce zatleskala a do místnosti naběhlo pět Číňanek v růžových šatičkách. Alespoň jsem si myslel, že to jsou Číňanky. Po pečlivém prozkoumání jsem zjistil, že to jsou jen kluci převlečení za holky. Ing-Bram-Bor si všimla, že jsem odhalil jejich totožnost a řekla:,, To jsou synové mojí sestry. V naší rodině platí tradice, že chlapci musí nosit dívčí šaty až do své dospělosti. Dospělosti docílí jedině tak, že ošoustají osobu stejného pohlaví, před zraky nejméně jednoho člena jejich rodiny. Ta ošoustaná osoba nesmí pocházet z rodiny. U nás dívek je to stejné. My musíme chodit v šatech chlapců a v osmnácti se musíme pomilovat se ženou. To je myslím si příjemnější. Naše víra nám to nařizuje. Pokud se tak nestane jsou chlapci i dívky prohlášeni za nesvéprávné a méněcenné a prodáni do otroctví.´´ Pak znovu zatleskala a řekla:,, Chlapci konejte svou povinnost. Pět čínských transvestitů se seřadilo do řady a začalo konat svou povinnost. Ta, která mluví skrze roubík, si stáhla kalhoty, sjela rukou do rozkroku a začala masturbovat. Nebudu tady popisovat, jaké to bylo. Byl to fakt nářez a musel jsem si představovat, že do mě vniká, alespoň krásná Cassie. Po dvaceti minutách se všech pět stalo muži. Jejich teta jim donesla mužské šaty a oni se přede mnou začali převlékat. Oproti tomu, co se se mnou dělo předtím, to nebylo už vůbec hrozné. Ing-Bram-Bor pak každého z nich důkladně políbila na ústa a oni opustili místnost a my zůstali sami.

,, Tak. Jsem na svoje synovce pyšná. Konečně jsou z nich muži. To se ale asi nedá říct o tobě. Buď klidná, klidný. Spíš klidná. Tento rituál se na jedné osobě může provádět jen jednou.´´ No to se mi ulevilo. ,, Teď ti dokážu, že jsem hodna nosit svoje jméno.´´ Z kapsy vytáhla velký bílý šátek, který si celý nasoukala do úst a ještě důkladně přelepila izolepou. Pak začala doopravdy mluvit. Mlela něco nějakým čínským dialektem, takže jsem neměl šanci rozumět. Nevěděl jsem jestli má někde nějaký rádio nebo jestli je to zvláštní druh břicho mluvkyně a bylo mi to srdečně fuk. Po pěti takto kulturně strávených minutách si vyndala roubík z pusy a už anglicky řekla:,,Dobrý, ne? ´´ Zakýval jsem hlavou, protože já narozdíl od ní skrze roubík mluvit neuměl. Pak se se mnou rozloučila a řekla, že za chvíli si pro mě přijdou její spolupracovníci a pak mě čeká překvapení. Opět jsem osaměl. Rozhlížel jsem se po místnosti, ale kromě košil tu nebylo vůbec nic. Nebo že by přece? Vedle hromady jsem uviděl střep. Pravděpodobně zůstal při praní v jedné košili a pak z ní vypadl. Teď mi mohl posloužit. Převalil jsem se k němu a uchopil ho spoutanýma rukama. Pracně se mi povedlo zápěstí ohnout a dotknout se střepem provazu. Ruce jsem měl spoutány za zády, takže jsem na to neviděl, ale po minutě jsem nasměroval ostrou hranu střepu na provaz. Začal jsem pohybovat zápěstím a tím přeřezávat provaz. Po deseti minutách jsem měl ruce volné. Protáhl jsem se a vyndal si roubík z pusy. Právě včas, protože jsem
zaslechl kroky směřující sem. Zahrabal jsem se do košil, aby mě nenašli. Nechal jsem si tam malou škvíru na dýchání, a tak jsme mohl vidět, že do místnosti vkročili Pro-Vaz a Rou-Bík. Chvíli se zmateně rozhlíželi a když mě nenašli, tak naznali, že mě asi nejspíš šéfová už odvedla a zapomněla jim to říct. Děkoval jsem bohu, že jsem schoval i provaz, který jsem chvíli předtím rozřízl. Když odešli, musel jsem vymyslet plán, jak se odsud dostat. Nade mnou bylo okno. Bylo dostatečně veliké, abych se jím protáhl a taky v něm nebyla mříž, protože zřejmě nepředpokládali, že bych se pokusil o útěk. Vylezl jsem tím okýnkem ven na chodník. Moje vězení se nacházelo v suterénu.


...::: Tip pro Vás: Sportsheets - King Size :::...
Sexshop Sexujte.cz


Konečně jsem byl volný. Protáhl jsem se a nasál do plic čerstvý noční vzduch. Z prádelny zrovna vyšli dva Číňané. Musel jsem se schovat do výklenku, aby mě nezahlédli. V tom výklenku jsem vedle své levé nohy spatřil okno. Nahlédl jsem dovnitř a spatřil místnost, kde byl uprostřed stůl a na něm ležela žena. Byla k tomu stolu přilepená lepící páskou, která byla omotána kolen dokola. I ústa měla zalepená. Měla dlouhé kudrnaté hnědé blond melírované vlasy a na sobě černou košili s bílými a červenými tenkými proužky a modré džíny s bílými skvrnami, tak jak to bylo zrovna v módě. Do obličeje jsem neviděl moc dobře. Do pokoje vstoupila Ing-Bram-Bor, Ta, která mluví skrze roubík, a začala přivázané ženě něco povídat. Okno bylo pootevřené, takže jsem slyšel. ,, Tak co Bille? Za chvíli ti přivedu společnost.´´ Ta žena přivázaná izolepou ke stolu byl tedy onen Bill Gagged? Číňanka ještě nevěděla, že jsem pryč. Pak do místnosti vstoupili Pro-Vaz a Rou-Bík. Mluvili s jejich šéfovou čínsky, takže jsem nerozuměl. Každý dostal jednu velkou facku a pak odběhli. Okamžitě mi došlo, o co jde. Řekli jí, že jsem zmizel a ona je poslala za mnou. Nesměl jsem marnit čas. Dal jsem se na útěk.

Schoval jsem se za roh jednoho domu a viděl, jak vyběhli z prádelny. Každý se dal na jednu stranu. Rou-Bík proběhl ulicí kolem mě, ale nevšiml si mě, protože jsem byl skryt tmou. Pokračoval jsem dál ulicí, kde jsem se schoval. Po nějakých dvě stě metrech jsem naproti sobě spatřil toho strážníka, který mě nepomohl, když mě ti dva Číňané vlekli do prádelny. Rozhodl jsem se pomstít se mu. Zrovna mě míjel. Nepoznal mě. Otočil jsem se za ním a praštil ho do hlavy. Ne moc silně, abych ho nezabil, ale na to, aby na chvíli ztratil vědomí, to stačilo. Když byl v bezvědomí, tak jsem za kabelky vytáhnul roli izolepy. Nejdříve jsem mu zalepil ústa a potom jsem ho omotal od kotníků až po ramena. Takto mumifikovaného jsem ho odtáhnul do jednoho průchodu, kde jsem ho opřel o zeď. Stál pěkně v pozoru, jak se na správného policistu sluší a patří. Potom jsem pokračoval v cestě. Rozhodnul jsem se vydat se do svého bytu, abych si trochu odpočinul, převléknul se a oznámil Eleanoře, že už vím, kde je její muž. Pak jsem se ho chtěl vydat zachránit.

Nejdříve jsem měl ale v plánu ještě jednu záležitost. Po těch okamžicích nucené homosexuality jsem si chtěl dokázat, že se ze mě nestal gay. K tomu jsem potřeboval dívku. Šel jsem kolem jednoho domu a ani nevím proč, vydal jsem se po požárním schodišti nahoru. V jednom okně asi v sedmém patře jsem uviděl, že je rozsvíceno, i když bylo už asi dvě ráno. Nakoukl jsem dovnitř a měl jsem štěstí. Na podlaze ležela jedna dívka a na ní seděla druhá. Předávaly si jedna druhé bonbón z úst do úst bez pomoci rukou. Okno bylo otevřené. Vlezl jsem dovnitř. Byly tak zabrané do svojí hry, že si mě ani nevšimly. Obě jsem si je důkladně prohlédnul. Ta, co ležela na zemi, měla dlouhé, rovné, černé, vlasy a na sobě modré džíny a červenou košilku. Ta, která na ní seděla, byla rusovláska s dlouhými kudrnatými vlasy a na sobě měla hnědé kožené kalhoty a černou košilku. Obě byly hezké v obličeji a obě měly velký prsa. Chtěl jsem je obě dvě svázat a potom znásilnit. Vytáhnul jsem z kabelky pistoli a řekl:,, Ruce vzhůru a buďte zticha, obě dvě !!!´´ Zrzka se lekla a vyplivla zelený bonbón, který se odkutálel kamsi pod postel. Pak jsem jí podal roli izolepy a řekl:,, Svaž jí tím ruce a nohy! ´´ Při pohledu na zbraň to bez váhání udělala. Přitom se omluvně koukala na svou kamarádku. ,, Ještě jí zalep pusu, ať si nezničí hlasivky zbytečným voláním o pomoc.´´ Zrzka utrhla kus izolepy a nalepila ho černovlásce na ústa. ,, Teď jí zalep i sobě! ´´ poroučel jsem dál. Ze strachu, že by mohla moje kulka skončit v jejím nádherném těle a nedej bože jí poničit i její krásnou košilku, se dobrovolně vzdala daru řeči. Pak jsem jí izolepou spoutal ruce i nohy. Položil jsem jí na zem a řekl: ,,Nemějte strach. Nechci vám ublížit ani vás okrást. Chci vás jen ošukat. Když se nebudete vzpouzet, bude to pro vás fajn.´´ Koukaly na mě vykuleně. Potom jsem prohledal celý byt, jestli se tam ještě někdo jiný nenachází. Nenacházel. Pak jsem zamknul hlavní vchodové dveře na sedm západů a dal na ně bezpečnostní řetízek. Teď nás nikdo nevyruší.

Vrátil jsem se do pokoje. Vzal jsem si nejprve zrzku. Položil jsem jí na postel a stáhnul jí její skvělé kožené kalhoty (podobné jsem měl doma). Pod nimi měla úsporná růžová tanga. I ty jsem stáhnul a potom jsem si sundal sukni a svoje kalhotky. Zřejmě vyjekly zděšením, protože mě považovaly za ženu a nepočítaly s mým kyborgem v rozkroku. Lehnul jsem si na rusovlásku a vniknul do ní. Během toho, co jsem jí šukal, tak jsem jí rozepnul košilku. Neměla podprsenku. A já uzřel její krásná a pevná prsa. Byly to trojky. Když jsem cítil, že na mě přijde orgasmus, tak jsem ho vytáhnul, abych jí neudělal malou Jane Collinsovou a vystříkal se jí mezi kozy. Chuděra ale orgasmus neměla, a tak, aby jí to nebylo líto, jsem jí ještě jazýčkem dodělal. V jejích očích jsem spatřil, že se jí to líbí. Pak jsem jí shodil z postele a opakoval postup s její černovlasou kamarádkou. I na jejích skvělých kozách skončilo moje semeno. Taky jí se to líbilo. Když bylo dokonáno, nechal jsem je obě ležet na zemi, vzpamatovávat se z krásných chvil a vydal se do jejich kuchyně. Z ledničky jsem vyndal láhev pomerančové limonády, máslo, kousek šunky, tvrdý sýr, okurku, majonézu, našel
jsem i chleba a udělal jsem si malý pozdní sendvič. Měl jsem opravdu hlad. Zapil jsem to limonádou. Byla výborně vychlazená. Bylo vidět, že holky nejsou blondýny, protože je napadlo dát limonádu do ledničky. Pak jsem se vrátil k nim do pokoje. Měly v něm i domácí bar. Nalil jsem si dvojitou whisky a zapálil si k tomu cigaretu. Nikde jsem nenašel popelník, a tak jsem musel oklepávat popel do misky, kde měly holky ještě před nějakou dobou asi chipsy. Snad jim to nebude vadit. Vlastně, kdyby jim to vadilo, byla by to jejich chyba, protože by měly mít v bytě popelník pro případ, že je přepadne a sváže zloděj (nebo zlodějka), který rád kouří. Obě dvě mě napjatě pozorovaly.

Dopil jsem, uhasil cigaretu a začal jim vysvětlovat jejich další program. ,, Takže teď se budeme muset rozloučit. Doufám, že vás to mrzí stejně jako mě. Abych vás tu nenechal spoutané bídně zahynout, tak to uděláme takhle. Jednu z vás, třeba tebe v tý červený košilce, nechám svázanou tady. A tebe, ty zrzečko, vezmu kousek s sebou. Pak tě pustím a ty se budeš moct vrátit a osvobodit kamarádku. OK? ´´ Obě dvě kývly a viditelně se jim ulevilo, když zjistily, že vyváznou živé. ,, A ještě jedna drobnost. Jako trofej si vezmu kalhotky, které jste měly obě na sobě.´´ Nevadilo jim to a přikývly. Za chvíli už byla růžová a černá tanga u mě v kabelce a já po vykouření druhé cigarety přešel od slov k činům. Černovlásku jsem pro větší pohodlí uložil na postel a přikryl dekou s kytičkovaným vzorem. Zrzce jsem rozvázal nohy, aby mohla sejít se mnou po požárním schodišti. Taky jsem jí zapnul košilku, aby se mi venku nenastydla. Podíval jsem se na hodinky. Bylo 3:27. Políbil jsem černovlásku na ústa přes roubík a odešel spolu se zrzkou po schodech ven do noci. Vedl jsem jí před sebou.

Po nějakých sto třiceti osmi metrech jsem jí políbil na roubík a řekl:,, Tak a teď běž a osvoboď kamarádku! A vzpomínejte na mě v dobrém.´´ Nejistě mi kývla na pozdrav, otočila se a odešla zpět k domu. Věřil jsem, že to dokáže, protože měla ruce spoutané před sebou, takže mohla najít nůžky a přestříhnout svojí kamarádce pouta. Počkal jsem až došla zpět ke schodišti a pak se svižným krokem vydal domů.

Do svého bytu a kanceláře zároveň jsem dorazil přesně v 5:09. Byl jsem tak unavený, že jsem se ani nezatěžoval zouváním kozaček a zřítil se oblečený do postele.


...::: Tip pro Vás: Černá kovová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...