Public Disgrace
The Upper Floor
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

V zajetí deky

Autor: Viktor

Hodnocení

1234567

"Okamžitě se slíkni a lehni na postel! " přikázala Paní své služce Monice, která si začala pomalu odkládat oblečení na zem. Když už tam stála jenom nahá, lehla si na postel.

V tu chvíli jako by ji projelo zádama tisíce jehliček. Na posteli, která byla robustní a měla mohutná čela, leželi nasobě rozprostřené dvě deky. Ta horní však byla nesmírně štípava a na dodek velice hrubá.

" Otoč se an břicho a ruce dej za záda!" . pokračovala dál Paní.

Monika se neochotně překulila na štípavé dece na své nádherné břicho a ještě hezčí a větší kozičky. Její pěkné růžové bradavky doprovázeli barevně moničiny dlouhé hnědé vlasy.

Paní vzala monyčiny ruce a pevně je svázala dlouhým provazem.

" Prosím má paní nesvazujte mě tak pevně jako minule hmllllkmjjjjjl." To už dostala do pusy červený kuličkový roubík. Potom vzala šálu, která ležela na posteli a převázala tím ústa v kterých byl roubík.

Teď už nebylo přes kuličku a šálu opravdu nic slyšet. Monika huhlajíc do roubíku a se spoutanýma rukama sebou bezmocně házela na posteli. Paní potěšeně pozorovala své dílo.

Stála nad svou obětí oblečena pouze v černých kalhotkách a lodičkách na vysokém podpatku. Její dlouhé černé vlasy,sepnuté do culíku podtrhovali její skvělou postavu v čele s pevnýma a velkýma prsama.

Paní vzala další provaz a přešla k moničiným kotníkům, které pevně spoutala. Neopoměla ani na palce u nohou. Svázala je tenkým provázkem, který se nepříjemně zařezával do jemné kůžičky mezi prsty. Monika teď byla plně bezmocná. Paní toho hned využila a otočila moniku na záda. Sedla si nani a začala ji rukama přejíždět a mazlit se s jejíma kozičkama. Laskala je, líbala a lízala, několik minut se snima vyhrála. Když se dositosti vyřádila na nahé monice,

tak z ni slezla, vzala do rukou cípy deky, na které Monika ležela a celou ji do ní zabalila. Potom vzala provaz a začala ji postupně svazovat. kotníky, kolena, stehna a ruce k tělu. Pak vzala druhou deku, která byla vetší a huňatější než ta, v které byla Monika zabalená a celou procedůru zopakovala. Opět provazem obvázala skoro celé tělo.


...::: Tip pro Vás: Řemínek na penis :::...
Sexshop Sexujte.cz


Monika teď vypadala jako mumie z dek a provazů. Házela sebou a huhlala do roubíku, ale marně. Byla tak pevně svázaná, že se mohla sotva pohnout. Jediné co koukalo z pod dek, byly monyčiny nohy. Spíše jenom chodidla. Nemotorně sebou házela ve snaze o osvobození.

Vše bylo marné, paní věděla přesně co děla, když Moniku svazovala. A taky dobře věděla jak má oběť zabalená v přikrývkách hezké a lechtivé nožičky.

Věznitelka sedla obkročmo na nohy Monyky, aby se nemohla cukat. Pak začalo nejhorší mučení ze všech. Lechtání!

Pomalu začala svými dlouhými nechty přejiždět po klendbě chodidel. I z pod roubíku byl slyšet výbuch smíchu. Šikovné prstíky Madam lítali po celých chodidlech, od paty až po palce, kde byla nejjemnější kužička. Rafinované lechtání chodidel, bylo jednou z jejích oblíbených velmi účinných forem trestu. Těmi dlouhými nehty to šimralo na chodidlech k z bláznění. Monika marně cukala a kroutila prsty u nohou, nemilosrdné nehty Paní dobře odváděly svoji práci. Pravá ruka přejížděla špičkami nehtů od palce až k patě, po celé šířce chodidla. Levá mezitím kroužila ukazováčkem kolem paty, po spirále se blížila ke středu a pak zase zpátky. Poté se prsty obou rukou soustředily na jemnou kůžičku klenby a drásaly jí ůžasnou rychlostí. Monika se zmítala v poutech a hystericky se smála. Madam střídala intensitu lechtání, chvíli rychle a divoce doslova drásala kůži, chvili jemně a pomalu přejížděla po těch nejcitlivějších místečkách na šlapce a mezi prstíky.

Madam cejtila jak Monika sebou hází, ale deky ji moc toho nedovolovali. Lechtání a mazlení s jejíma nohama nebralo konce. Monička už byla úplně zoufalá z lechtání jejich chodidel.

Co teprve když přišly nařadu špásy. I přes silnou vrstvu dek bylo špásování velmi silnou zbraní. Takto pošimrány byly obě stehna bezmocné Moniky.

Temtokrát si paní spíše lehla k moničiným chodidlám a začala je pomalu laskat a hrát si s nimi. Ku pomoci si vzala roztomilé orlí pírko. K čemu jinému než k lechtání ubohých, ale roztomilých chodidel. Střídala obě chodidla a pomáhala si i svýmy šikovnými prstíky. Takto si vystačila několik dlouhých minut. Monika již cítila určitý tlak na močový měchýř.

Atak tomu netrvalo dlouho a na dekách se ocitnul mokrý flek. Madam se nato jen pobvaveně podíval a přidala na tempu.

Monika byla už zoufalá ze svého znehybnění. Čím víc sebou házela, tím víc se potila a deka se nepříjemně zakusovala do jejího náhého těla. Navíc byla lechtána už neuvěřitelně dlouho.

Madam začala Moniku laskat po těle, ikdyž jenom přes deky. Hladila její prsá, laskala její svatyňku, rukama ji hladila celé její tělo. Nemohla se nabažit pocitu nadvlády a hebkosti vrchní deky. Mazlení s občasným polechtáním ve slabinách pochvíli přestalo.


...::: Tip pro Vás: Černý kožený obojek :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...