Divine Bitches
Czech Casting
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dárky

část 8.

Autor: Namor

Hodnocení

1234567

Útěk

V místnosti byla zatažená okna a Mark ani nevěděl, jak dlouho tam byl. Celé tělo ho z napnuté polohy bolelo, hlavně nohy z dlouhého stání v lodičkách a zadek svírající neúprosný kolík.

Když už skoro padal únavou přišla do pokoje Linda a odepnula ho od žebřin. Mark byl povolný, značně oslabený a bez nejmenšího odporu se nechal odvést do obrovské koupelny se záchodem. Tady mu Linda odepnula kolík a Mark se posadil na záchod, poté ho přesunula na bidet, kde si zadek pečlivě umyl.

"Trochu se nad tebou slituji a kolík ti na noc nedám." Řekla když ho odvedla zpět do ložnice. Tam jej vysvlékla, vyzula, položila na postel a připoutala ruce a nohy k pelesti.

Ráno jej opět polibkem probudila Linda a dala mu sklenici vody. Když ji vypil, začala si trochu hrát s jeho tělem. Párkrát ho pohladila a rukou přejela po přirození i po zadku. Po chvíli ho odepnula a začali s oblékáním. Moc toho nebylo, Markovi po dlouhé době opět nasadila korzet a pořádně jej stáhla. Pak dostal černé punčochy které připnul do podvazků a opět ty vysoké lodičky.

Celou dobu se Marka jemně dotýkala a neustále vzrušovala. Markovi se to samozřejmě líbilo a nechal si vše líbit. Linda ho po chvíli opřela o opěradlo a nagelovala mu dírku a než mu kolík připnula, párkrát mu ji pomalu projela. Markovi se to docela líbilo a nebránil se. Navíc mu přitom Linda hnětla ztopořený úd a Mark se pomalu dostával do extáze. Linda to ale vycítila, pustila ho a nekompromisně mu jej opět pevně připnula. Linda ho pak posadila na židli před zrcadlo a spoutala ruce za zády. Potom zavolala na Garryho, ten přitáhl stoleček s televizí a DVD a opět, bez jediného slova, odešel. Linda pak na Marka pokynula, ať otevře pusu. Když to udělal, vrazila mu tam roubík ve tvaru penisu a pustila video.

"tady máš nějaký film, ať máš taky trochu zábavy." Políbila ho na čelo a odešla.

Mark cítil jak je vzrušením celý napjatý a došlo mu, že asi opět vypil Lindinu oblíbenou podmaňující drogu.Než se televize pořádně rozběhla, vrtěl se Mark na židli, aby částečně ukojil hlad po vzrušování. To ho ale po chvíli přešlo. Na videu běžel krátký sestříhaný film s nějakým chlapem a shemale, kde muž přišel do domu, "ona" ho přivítala, políbila a přitom mu hned rukou zajela do kalhot. Pak si klekla, vytáhla mu penis a začala ho zdlouhavě olizovat a kouřit. Celé si to sama náruživě užívala a slabě sténala. Pak to rovnou přeskočilo na scénu, kde už byla vysvlečená, předkloněná a sama si jeho klacek zavedla do zadku. Pak si užívali, ještě v misionářské poloze, na koníka, z boku... a silně vzdychali a když mohli, zuřivě se líbali. Skončilo to opětovným kouřením a vyvrcholením muže na její tvář, kde si jeho šťávy roztírala a prsty náruživě olizovala.

Mark měl celou dobu smíšené pocity, Vžíval se do role muže a celá procedura ho silně vzrušovala. Za televizí však stále bylo to zrcadlo, ve kterém se Mark viděl, jako krásnou a vzrušenou dívku Sally, která už věděla jak takový sex chutná i z druhé strany.

Celý film trval asi deset minut, ale po jeho skončení se spustil znovu. Pak zase a zase. Po chvíli toho měl ale dost a stálé opakování ho přivádělo k šílenství.

Viděl to snad dvacetkrát a celou dobu měl velmi silnou erekci. Když vtom přišel Garry se sklenicí vody. "Koukám, že sleduješ film. No, dám ti jen napít a nebudu tě rušit." Sundal Markovi roubík a nastavil sklenici. Mark měl velkou žízeň a sklenici rychle vypil.

"Už to vypněte, to stačí. Prosíííím!" smutnil Mark.

"Ale Sally, vždyť tě to tak vzrušuje! Proč to chceš ukončit? Užívej si ještě chvilku, nebo myslíš, že bys to dokázala stejně? S úsměvem? Ráda a sama od sebe?" usmíval se Garry a nasadil roubík zpět.

"Jen se dívej! Sehnal jsem jich asi deset a budeš je sledovat pořád dokola dokud se nepodvolíš. Musíš pochopit, že to ženy dělají hlavně pro mužovu potěchu. Takže se to naučíš dělat tak, aby jsi vzrušila hlavně partnera a přivedla ho k vyvrcholení. Jestli to budeš dělat s odporem a znuděně, nebo jestli si to sama budeš raději užívat a vzrušovat se, to je jej na tobě."

Usmál se, odešel z místnosti a další dobré dvě hodiny ho nechali o samotě.

Mark se snažil uvolnit pouta, ale nešlo to a vrtění ho navíc opět vzrušovalo. Televizi nešlo přehlédnou, ani přeslechnout. Mark znal po chvíli nazpaměť každý detail a hlasité vzdychání obou aktérů se mu zavrtávalo do podvědomí.

Asi v poledne se pro něj vrátila Linda a konečně video vypnula.

"Je čas oběda! Už je to na stole, tak ať to nevychladne." Řekla, odvázala ho od židle, odepnula roubík a odvedla ho do jídelny. U stolu už seděli Garry s Tomem a cpali se nějakým řízkem. Sally si sedla a na poloprázdném talíři viděla jen nějakou brokolici a trochu vařených brambor. Smutně zvedla hlavu k Lindě, ale než stačila něco říct, Linda ji poučila o životosprávě a hubené postavě. Sally měla za chvíli po obědě a tak ji rovnou poslali umýt nádobí a udělat kávu.

"Počkej! Ještě ti dám tvůj oblíbený roubík, kdyby jsi snad chtěla něco dojídat." Vykřikla ještě Linda a nasadila jej Sally zpět. Když vše vykonala a kávu rozdala, nepustili ji sednout a nechali ji jen tak stát u stolku, kdyby ještě něco potřebovali. To bylo hodně nepříjemné. Mark byl stále jen v korzetu, punčochách, s kolíkem v zadku a jeho penis volně visel mezi stehny.


...::: Tip pro Vás: Jemná saténová pouta :::...
Sexshop Sexujte.cz


Když všichni dopili, odnesla šálky zpět do kuchyně a umyla je. Pak ji odvedli zpátky do pokoje na židli, připoutali ji a pustili další film.

V tomto filmu byla tentokrát ona shemale sama. Pomalu masturbovala, olizovala si prsty a ty si zasouvala do zadku. Po chvilce se objevili dva muži a ona se začala věnovat jim. Průběh celého aktu byl dále stejný jako předešlý film. Sally nedokázala ovlivnit chování svého těla a opět se vzrušila. Párkrát se dokonce přistihla, jak olizuje onu věc v puse.

Večer ji Linda opět odvedla na záchod a do postele. Tak to probíhalo i další dny. Ráno kompletně oholit, obléct a zpět na židli. Filmy byly párkrát přerušeny jen vysáváním pokojů, čištěním bot a jiných prací, které však pro ni byly spíše vysvobozením od psychického mučení. Největší radost jí ale udělala návštěva Petry, která přišla zkontrolovat líčení, mile si s ní povídala a školila ji, jak se správně líčit. Naopak hrozný byl příchod Dana a jeho oplzlé řečičky, když jí kontroloval, jestli se pupík nezanítil. Pak si s Garrym a Lindou prohlíželi katalogy s tetováním a tvary piercingů.

Když nastal den "D" - Silvestr, začala se Sally připravovat na večerní oslavu. Po důkladné ranní hygieně mu Linda opět připnula korzet a nachystala nové černé kalhotky. Byly to spíš dámské trenýrky s nohavičkami, které měly mezi nohama dva malé cvočky.

"Co když se to samo rozepne?" zeptala se Sally, když uviděla nachystané šaty, které měla na sobě první den proměny. Ty by totiž jeho visící, natož stojící penis určitě nezakryly.

"Když se nevzrušíš a budeš opatrná, tak se ti to nerozepne. No a na záchodě to budeš mít také jednodušší." Sally si pak natáhla a připnula punčochy a obula lodičky. Po chvíli přišla Na návštěvu Petra s Danem a Sally je začala všechny obsluhovat. Pak s Lindou připravila sváteční oběd a po krátkém posezení a kávě se připravili na vycházku do oživlého města. Konečně se mohla Sally doobléci a k šatům dostala krásné šněrovací kozačky. Petra jí pak pomohla s večerním slavnostnějším líčením a česáním. Bez zábran a s nadšením však použila sytější barvy stínů a tmavou třpytivou rtěnku. Tvář upravená permanentním make-upem byla téměř dokonalá a Sally se sama sobě docela líbila. Pak se připravili i ostatní, Sally dostala kabátek a kabelku s nějakými drobnostmi a vyšli do Silvestrovského reje.

Celá šestice si prošla spoustu míst a zašli i do nějaké restaurace na drink.

"Dneska ti Dan něco vytetuje nad zadeček a společně pak přijdete zpátky na večírek. A moc se tam nezdržujte, Sally má doma ještě spoustu práce!" Řekl Garry a Dan se Sally se rozloučili a odebrali se do Danova studia. Když tam přišli odložila si Sally kabátek a snažila se dneska milého Dana přemluvit, ať to nedělá.

"To nejde! Garry by mi dal! A hlavně musím vyfotit, jak ti to tetování dělám!"

Pak ji postavil před křeslo a Sally si vykasala šaty pod prsa. Dan ji pak přehnul, aby měl celé místo jako na dlani.

"Víš co, ale? Já tě budu muset připoutat, Garry by asi nevěřil že si to necháš dělat dobrovolně." Sally tušila nějakou zradu, ale Dan jí slíbil, že to bude jen na oko a že to tetování udělá také jen henou. Pak ji udělal smyčky na zápěstí, natáhl jí ruce a provazy stáhl někam dospod. Pak ji obešel a roztažené nohy jí za kotníky připoutal ke konstrukci křesla. Nakonec si stoupl ke křeslu a začal je zdvihat. To Sally nečekala, za chvíli byla natažená a pouta se utáhla. Najednou zůstala předkloněná, ležící na břichu a stojící i přes vysoké podpatky převážně na špičkách.

"Cha, cha, cha! To jsi netušila, že? Cha, cha! No nejsi tady takto první." Zasmál se ještě a rozepnul Sally cvočky na kalhotkách.

"Ne! Ty prase! Nech toho!" zakřičela Sally, Dan ji plácl po zadku tak silně, že se jí tam okamžitě objevil rudý obtisk dlaně.

"Drž hubu, děvko!" zařval "Teď tu chvíli počkej, skočím si vedle pro gel, ať to jde líp a rychleji. Cha, cha, cha!" a odešel. Sally bolestně skousla spodní ret a vší silou se snažila vyvléct z pout. Jedna ruka po chvíli cukání povolila a hned si uvolnila i druhou. Rychle si odpoutala i kotníky, zapnula cvočky mezi nohama a stáhla šaty. To už slyšela kroky, Sally se rozhlédla vzala židli a připravila se ke dveřím. Za chvíli se objevil Dan, Sally v sobě sebrala všechnu mužskou sílu a Dan se svalil na podlahu. Sally na něj s odporem plivla, vzala si rychle kabát a kabelku a vyběhla na ulici.

Venku už byla pěkná tma a první co Marka napadlo bylo jít na vlak a domů za Karin.

"Sakra, vždyť nemám žádné peníze. Taky jsem se u něj mohla?? Mohl!! Podívat po nějaké peněžence!" přemýšlel nahlas a málem si nafackoval, že už se oslovuje v ženském rodě. Nakonec se rozhodl pro stop. "Nedá se nic dělat, ještě chvíli musím být Sally a něco si stopnout." Rozhodl se a "naskočila" do prvního autobusu který jel kolem. Lidi se jen ohlédli kdo nastoupil, ale nikterak víc si ji neprohlíželi. Přesto se podívala do zrcátka, které měla v kabelce a zkontrolovala se. Rty měla trochu rozmazané, tak si je ubrouskem otřela a znovu přejela třpytivou rtěnkou. Když dojela na kraj města, stoupla si ke krajnici a zvedla prst. Snažila se nevypadat moc vyzývavě, aby si ji nespletli se šlapkou, ale v té zimě to stejně moc nešlo. Po chvíli jí opravdu zastavilo auto. Řidič vypadal jako nějaký podnikatel vracející se ke své rodině. Po krátké debatě si nasedla a vyjeli. Řidič se snažil o konzervaci, ale Sally se bála, že ji pozná po hlase tak jen vrtěla hlavou. Ten toho po chvíli nechal, ale jeho oči mu několikrát sjely na její punčochy a jemně vykukující podvazky. Naštěstí se k ničemu neodhodlal a Sally byla ráda že se veze. Bohužel nejel, kam Sally chtěla, ale protože mu po cestě dělala příjemnou společnost, dal jí nějaké peníze, aby dojela vlakem. Tak se taky stalo. Sally ve vlaku usínala únavou, ale vzrušení z toho, že se vrací jí nedalo usnout na delší dobu.

Když Mark vystoupil na nádraží, domů už to bylo jen pár ulic. Přesto že měl podpatky, jejichž zvuk se rozléhal ulicí a sukni, to přeběhl a za chvíli už byl u vchodu. Dveře do domu byly naštěstí odemčené, Mark vyběhl do schodů a zazvonil. Krve by se v něm nedořezal, pocity byly jako u maturity, ale byl ochoten udělat cokoliv, aby ho Karin vzala zpátky k sobě.

"Dobrý večer, koho hledáte?" zeptala se Karin, když otevřela dveře. Pak si teprve všimla kdo to vlastně je a vykulila oči.

Mark si okamžitě klekl k jejím nohám. "Karin, prosím, prosím!!! Všechno ti vysvětlím!"

"Prosím tě neblbni a pojď dovnitř než tě někdo uvidí!" Řekla, když se probrala.

Mark jí všechno vysvětlil a popsal co a jak se stalo a co mu všechno udělaly. Obtisky na zadku a krvavé šrámy na zápěstí Karin utvrdili. "No jo, ale co ten permanentní make-up? Toho se jen tak nezbavíš!"

"To je mi jedno! Hlavně že můžu být tady s tebou!" kňučel poníženě Mark.

"Hm. Já už vím! Jak jsem tě viděla klečet ve dveřích docela se mi to zalíbilo. Takže Ten rok, než ti to zmizí budeš pořád Sally. Budeš se pěkně líčit, oblékat, asi zajdeš párkrát znovu ke kadeřnici - zkrátka budeš se udržovat a obnovovat a budeš mě poslouchat na slovo! Takový pořádek, klid a pohodlí, jaké budu celý rok mít, nebude mít žádný jiný člověk na zemi. A na příští vánoce mám pro tebe vymyšlený skvělý dárek! Proměnu na Marka!"

KONEC


...::: Tip pro Vás: Bič s třásněmi Fifty Shades of Grey - Please, Sir :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...