Divine Bitches
Hogtied
Fucking Machines
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English

Dárky

část 7.

Autor: Namor

Hodnocení

1234567

Když se Mark probral, ležel v posteli spoutaný do kozelce a v jeho bolavém zadku opět cítil zasunutý přidělávací penis. Navíc byl ještě nahý, jen v podvazkách s punčochami, obličej měl celý ulepený a v puse zvláštní pachuť. Chvíli jen tak ležel a přemýšlel, co se vlastně stalo, než ho trklo, že po domě neslyší žádné zvuky. Hned se snažil vyprostit se, ale provazy byly utažené dobře a každý pohyb bolel. Po chvíli to vzdal, ale Linda s Garrym se vrátili asi až po hodině. "Á, princezna se nám už vyspinkala?!" řekla Linda. "Tak, šup, šup do sprchy, ať jsi zase čistá a krásná!" popoháněla Marka, když ho rozvázali. Zatím mu nechali spoutané ruce a kolík v zadnici, ale změna polohy pro něj byla velkou úlevou. Pak se vydali do sprchy, kde mu Linda sundala paruku a celého ho umyla. Pak mu odejmula i uměláka a podala ho za dveře Garrymu. "Koupili jsme ti na něj jiný pásek, takový zlepšovák." Když vyšli z koupelny Garry už měl kolík zase nachystaný. Linda jej a Markův zadek potřela gelem a vsunula mu ho zpět. Marka to už ani nebolelo, potom co ho tam měl dlouhou dobu nasucho, to takto bylo o dost příjemnější. Když mu jej připnula a zajistila vzadu malým zámečkem, bylo mu jasné, že si jej sám nesundá.

"Co to...? Kde je Karin?" zeptal se, když ho Linda odváděla do ložnice.

"Byla tu, když jsi spal a říkala, že jde k bratránkovi - Danovi a že jsme tam všichni pozvaní." Zalhala, pak mu konečně rozvázala ruce a podala černé krajkované kalhotky a podprsenku. Mark si potom natáhl černé samodržící punčochy, oblékl minisukni a vínově červené bolerko s krátkými rukávy. Když si obul své zavazovací lodičky na vysokém podpatku, vše zkontroloval před zrcadlem. Když si stáhnul sukni o kousek níž, s obavou se zeptal: "Co když mně pozná?"

Linda se jen usmála, nasadila mu paruku a začala s líčením.

"Nalíčím tě jen jemně, prý to doděláme až tam." Pak mu natočila řasy a trochou modrých stínů mu přejela víčka. Pak použila lesk na rty a nakázala Markovi, aby si nalakoval nehty lakem v barvě trička. Mark si ještě nasadil náušnice a navoněl voňavkou.

"Tak jedeme!" Popoháněl je Garry. Mark se už těšil na Karin. Doufal, že to skončí a pojedou domů. Linda mu dala jeho kabátek a vyšly do studeného večera. Kdyby šel dneska Mark někam pěšky, určitě by zmrznul. Naštěstí tu bylo Garryho auto, do kterého rychle přecupital. Během celé jízdy měl Mark problémy, jak si správně sednout. Když přijeli do města, vyšli po schodech do patra, kde byl kosmetický salón. Dan už tam s nějakou dívkou čekal. "Nazdárek! Tak tohle je Sally? Ta tvoje nová kočena? Já jsem Dan a tohle je Petra. No pojďte vedle, ať to nezdržujeme." Když odešli do vedlejší místnosti, uviděl Mark uprostřed něco jako zubařské křeslo.

"Posaď se, Sally." Nařizoval Garry a žduchl ji směrem ke křeslu.

"Co se mnou chcete dělat? A kde je Karin?" zeptal se roztřeseným hlasem Mark, když viděl přesilu kolem něj.

"Karin? Klidně si sedni a neboj se!" řekla jemně Petra a Mark se opatrně posadil.

V tom se na něj Garry s Danem vrhli a přidrželi mu ruce. Linda s Petrou je hbitě řemínky připoutali ke kovové konstrukci křesla a jedním větším páskem i tělo kolem prsou. Když mu přivázali nohy od kotníků až po pás, nacpali mu do pusy kapesník a zalepili páskou na koberce. Nakonec oddělali záhlavník a nějakým obojkem mu stáhli krk někam pod křeslo, aby nemohl hýbat hlavou. Netrvalo to ani minutu a Mark ležel v křesle, neschopný jakéhokoliv pohybu.

"Tak, moje milá, teď už ti to konečně všechno můžu říct." Řekla Linda.

"Když se Karin vrátila od tety, uviděla tě, jak spíš v Garryho náručí. Hned si také domyslela, že sis Garryho pozvala, aby sis vyzkoušela sex s mužem a že se ti to asi zalíbilo. Pak se naštvala a rozhodla se, že tě nechá jít svou cestou a odjela domů. Klíče od baráku chce samozřejmě vrátit, takže až to tu skončí, se hned stěhujeme za Garrym a jeho bráchou Tomem. Pamatuješ na Toma z diskotéky? Tam ti dovolíme bydlet, ale jen jako Garryho holka, milenka a naše služka. Garry není žádný chudák a chce pro tebe to nejlepší, tak si toho važ! Co se týče tvé osobní cesty od muže k ženě, dohodli jsme se tady s Danem a Petrou, že ti udělají pár prvních trvalejších změn. Petra je kosmetička a kadeřnice a dostala za to dost peněz. Dan dělá tetování a piersing a odměnu si prý vybere později. Co tě čeká si asi umíš domyslet. My jdeme zatím balit, tak se tu mějte hezky!" Markovi vyschlo v krku. Nečekal, že by se na něj Karin tak snadno a naráz vykašlala, zvlášť, když to s tou feminizací sama začala. Nejvíc se však bál, co na něj všechno vymysleli, ale veškeré pokusy o uvolnění z pout byli marné. Linda s Garrym se pak rozloučili a poprosili Dana, aby pak novou Sally přivezl ke Garrymu domů.

Petra neotálela, vytáhla nůžky a přestože měl Mark vlasy asi deset centimetrů dlouhé, pustila se do stříhání. Celou dobu mlčela, když nůžky odložila, spláchla mu je a nanesla nějakou barvu.

"To je odbarvovač! Chtějí, abys byla blondýnka." Oslovovala ho rovnou v ženském rodě.

"Než to smyjeme, tak tě budu líčit, takže drž, ať vypadáš k světu!" a přisunula si stolek plný podivných věcí. Nejdřív vytáhla čistící pleťovou vodu, vyčistila mu tvář a pinzetou opravila neprofesionálně vytrhané obočí. Pak vytáhla zvláštní injekční stříkačku a za jemného bzučení se sklonila k Markovu obočí. Tomu to hned docvaklo - permanentní make-up!

"Hmmm, mmm, mmm!!" mumlal nespokojeně, ale bál se cuknout, aby si neublížil.


...::: Tip pro Vás: Bondage šátek Bad Kitty černý :::...
Sexshop Sexujte.cz


"Neboj! Mám kvalitní barvy, a neudělám ti to moc do hloubky!" Chlácholila ho Petra a zvýraznila mu linie obočí. Jak to dokončila, opět se začala věnovat vlasům, které smyla a nanesla blond barvu. Pak se zase vrátila k líčení.

"Teď se ani nehni!" řekla a namířila mu jehlou přímo na oko. Mark se lekl, ale neopovážil se hnout. Petra mu obtáhla oči a na horním víčku vytvořila širší linku. Pak mu namelírovala pár pramínků a řekla: "Tak Sally, Linda chtěla, abych ti to udělala pořádně a na delší dobu. Já jsem se však nad tebou slitovala a vybrala jsem jiné barvivo. Teď ti mám ještě upravit kontury rtů a trochu je vybarvit. Na to ti ale musím sundat roubík. Jestli však začneš řvát, znovu ti ho nasadím, nalíčím tě silněji a to tak, že se toho pět let nezbavíš. Rozumíš?" Mark slabě přikývl.

"Chceš napít?" zeptala se, když mu odlepila pásku a vyndala kapesník.

"Ano, děkuji." Poprosil potichu Mark. Petra se za chvíli vrátila sinerálky a brčkem.

Když se Mark napil, vyčistila mu pleť i rty a začala mu zvýrazňovat kontury rudou barvou.

"Musím ti ty rty trochu zvětšit, bude to vypadat lépe a obličej bude o dost ženštější." Komentovala. Když je dokončila, vzala si o chlup světlejší barvu a rty mu postupně vybarvila.

Celá procedura tetování a úpravy vlasů trvala asi pět hodin. Nakonec mu Petra účes doupravila gelem s třpytkami. Vlasy mu vzadu vyčesala a na hoře rozdělila do klikaté pěšinky a uhladila.

"Tak já jsem hotová a odjíždím. Na ten make-up buď dva dny opatrná, neškrab si to a moc neumívej. Pak zase přijď a doupravím ti to. Jinak to běžně vydrží asi 5 let, já jsem ti to ale udělala jinou barvou, tak to budeš mít asi jen na rok."

"Cože? Na rok! Já myslel, že je to tak na měsíc!" zhrozil se Mark, ale Petra pokračovala:

"Dan taky pro tebe něco má, neboj se toho a drž se!" Pak ho pohladila a jemně políbila na tvář.

"Stejně ti děkuji, že jsi na mě byla taková hodná." Volal ještě za ní, když odcházela.

"Ha, ha, ha. Hodná!? No to já rozhodně nebudu, kočičko!" zasmál se Dan, když za Petrou zaklaply dveře. Potom Markovi nasadil opatrně roubík zpátky a uvolnil smyčku kolem krku.

"No. A jsme tu sami!" řekl klidně, podíval se mu na sukni a pomalu pod ni zajel rukou. Když to Mark ucítil, vykulil oči a naštvaně zafuněl.

"Opravdu, je to kluk! A co to má v zadečku?" smál se, když mu přes kalhotky nahmatal postroj.

"Hmmm, mmmm!" zuřil Mark, ale nemohl se ani pohnout.

"No, neboj se, s ním ti nic neudělám!" Přitáhl si svůj stolek a posadil se poblíž jeho pasu.

"Asi to bude trochu bolet, ale jen chvilku. Už to před tebou vydržela spousta lidí." Dodal, nasadil si rukavice a nějakou žlutou tekutinou mu potřel pupík.

"Hm, hm!!" huhlal nesouhlasně Mark. Dan však vzal speciální jehlu a rychle mu jej propíchl.

"hhhmmm!!" zaskučel Mark s křečovitě zavřenýma očima, i když to nebolelo tak, jak čekal.

"Vybrali ti tuhle krásnou ozdůbku s řetízkem. Bude ti to slušet! Tudy to protáhnu a zezadu přišroubuji takovou kuličku, aby to nevypadávalo. Ale nemysli si, že chtěli, aby to šlo odšroubovat!" dodal. Pak mu dírou protáhl tyčinku s ozdobou a do žlábku v kuličce kápnul sekundové lepidlo. Tu pak zašrouboval až na doraz a pořádně dotáhnul.

"No a je to, teď už se toho nezbavíš. Leda, že by ti to odřízli." Řekl Dan "Ale byla jsi statečná. Vydržíš i to propichování obočí, nosu a jazyka, co na tebe nachystali. Ty to ještě nevíš? Taky tetování! Na kotník, pupík a nad zadeček? Tohle všechno ti ale mám udělat až přijdeš příště." Dodal Dan, ale Mark jen zavřel oči a po tváři mu začaly téct slzy.

Dan si toho nevšímal, přistoupil k Markovi a odpoutal mu jednu ruku. Tu mu protáhl za zády, odpoutal druhou a svázal je k sobě. Teprve potom mu uvolnil prsa a nohy.

"Tak a můžeme vyrazit, krasotinko. Ten roubík ti ještě nechám než vypadneme z baráku." Řekl a přehodil přes Sally kabátek. Pak vyrazili ze dveří, aniž se na sebe mohl Mark podívat do zrcadla. Pak ho posadil vedle sebe, přehodil mu přes hlavu kuklu, aby neviděl a vyrazili.

Když dorazili ke Garryho domu, zajel Dan na dvůr, dovedl Sally ke dveřím a sundal jí kuklu.

"Tak tady ji máte!"

Garry jí vysvlékl kabátek a prohlédl si ji. "Teda! Ta změna ti fakt sedne!" pochválil Sally. "Dobrá práce Dane, ale Petře se to taky povedlo!" Pronesl, když přišli i Tom s Lindou.

"Jo, fakt jí to sekne, ale víš co by to chtělo?" namítl Dan "Mám kamaráda v lékárně, který lidem shání i stříkačky a tak. Určitě by dokázal sehnat i ty ženský hormony. Za půl roku už bude mít Sally hezčí zadek, prsa, boky, jemnější kůži, už nebude tak chlupatá a i hlas bude víc dívčí. No a za rok už to bude chlap jen tam dole! Ha, ha, ha!"

"Hm! A kdy to můžeš sehnat a za kolik?" zajímal se Garry a Lindě se také objevila jiskra v oku.

"Myslím, že tak do týdne a cena i s provizí tak tři tácy."

"Fajn, tak my to bereme, když už jsem dal šest tisíc za ten make-up?! Těšíš se Sally?"

Mark měl stále roubík, tak jen výrazně zavrtěl hlavou.

"To by Mark skončil úplně!" mrkl Garry na Lindu a ta jen souhlasně přikývla.

Pak Sally odvedli do pokoje, kde už bylo vše přestěhované, ale zatím jen v kufrech a krabicích. Co tu nechybělo, byli jakési žebřiny ke kterým Sally připoutali a sundali konečně roubík.

"To nesmíte, to neuděláte, žádný prášky žrát nebudu!" rozkřičel se Mark.

"No, to jsem si myslel. Ale nejbližší sousedi jsou dost daleko. Takže se klidně vykřič, nikdo tě neuslyší a večer tě přijdeme uložit." Usmál se Garry a zamkl za sebou dveře. Mark si všiml, že je naproti němu velké zrcadlo a konečně se prohlédl. Vlasy měly dámský sestřih, hodně světlý blond přeliv a střídající se proužky červeného a oranžového melíru. Obličej vypadal jako silně přelíčený, ale prý se to během těch dvou dnů trochu ztratí. V pupíku měl stříbrnou zdobenou kuličku, ze které visel asi centimetr a půl dlouhý řetízek. Přitom poslouchal, jak se Garry s Lindou a Danem domlouvají. Dan si chtěl se Sally taky trochu užít a navrhoval jim, že by nebylo špatné, aby jim vydělávala šlapáním.


...::: Tip pro Vás: Hogtied - 5-dílná souprava :::...
Sexshop Sexujte.cz


0 komentářů.
o mně  l  podpořte mě  l  fotografie  l  video  l  povídky  l  návody  l  odkazy  l  užitečné programy  l  návštěvní kniha  l  ICQ list  l  bazar  l  English
...::: © 2001 - 2017 Lenka Bondová :::: Hosting : IPsystems s. r. o. :::: Design © 2002 Varial :::...